PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فوتبال فانتزی : لیگ برتر ایران 92-91 | همراه با جوایز ارزنده !

صفحه ها : 1 [2]

M E S S I
11-02-2013, 21:33
چرا من با 63 امتیاز در رتبه 23 قرار دارم :دی
هی من میگم اینا با خود من مشکل دارند شما گوش نکنید :دی من میگم اینا اجنبی پرستن شما بگید نه....اگه منم چشام ابی بود الان به جای بیست و سوم اول بودم :دی ولی ما به لطف خدا و اهل بیت کار خودمونو میکنیم و نه پول میدیم نه برادرمون بازیکن دو رگه میاره تیم ملی :دی

به خاطر اينكه هفته پيش دست به تركيبت نزدی اينجوری شده!:n02: ماشين سواری كه دولادولا نميشه!:n02: ميگين چه ربطی داشت؟!:n13: خوب هروقت فهميدين به ما هم بگين..:n02:

س 15: چرا رتبه من در راند محاسبه نشده است؟
ج: رتبه راند برای کاربرانی محاسبه میشود که تیم خود را برای آن هفته مدیریت کرده باشند. مدیریت تیم میتواند از طریق استفاده از صفحه «مدیریت تیم» یا «نقل و انتقال» برای آن هفته انجام شود. با ذخیره تیم خود در یکی از این صفحات تیم شما برای راند بعدی مدیریت شده تلقی میشود.
توجه داشته باشید به تیم هایی که راند اول آنها در بازی است نیز رتبه راند تعلق نمیگیرد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

yuseph
12-02-2013, 11:00
یعنی چی؟من با 66 امتیاز (بالاترین)توی رده بندی زده18هم؟:n22:
بهرحال بعداز یه عمر خون دل خوردن ما این صدر جدول رو هم ملاحظه کردیم:n02:البته جدول واقعی،نه اینی که زدن:n02:
هرچند یه دست هایی پشت پرده هستن تا ما جنوبی ها به حقمون نرسیم.وبالاخره مارو زمین میزنن و سر تیم رو میبرن.:n09:

Kurosh
22-02-2013, 16:40
آقا چرا هفته‌هایی که من اول میشم، کسی جدولو نمی‌ذاره ریا نشه ؟! :دی

این هفته هم بچه‌ها ترکوندن و ارنج تیم جواب داد، در حدی که تو کل فوتبال فانتزی با 80 امتیاز یازدهم شدم :دی

هر چند اول شدن فایده‌ای هم نداشت، جایزه که نمیدن :|

خب بریم سراغ نتایج ...

در این راند من با 80 امتیاز اول شدم، علی (ragbar12 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) با 68 امتیاز و علی (Alinho ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) با 67 امتیاز دوم و سوم شدند ...

تو رده بندی کلی هم من سامانو (moraddad ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) گرفتم و به یه امتیازی محمد (MoH_@_MaD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) رسیدم :n24:

هنوز (فعلاً :دی) امیر (The shining ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) با 1340 امتیاز اوله و محمد با 1219 امتیاز در تعقیبش ...

ولی می‌رسم بهتون، غصه نخورید :دی

M E S S I
03-03-2013, 19:03
این یه هفته ای که گذشت به خاطر ال کلاسیکو پاک بازی های خودمون یادم رفت و نه ترکیب چیدم و نه بازیا رو دنبال کردم! :n02:
( فک کنم هیچ کسم دیگه انگیزه ای برای ادامه دادن فوتبال فانتزی براش نمونده...! :n02: (به جز چند نفر !! :n02:) )

رده بندی هفته 27

رده بندی مجموع 27 هفته

رده بندی نیم فصل دوم

eman619rv
04-03-2013, 22:36
آقـــــــــــا اعتراض دارم آقا!! من چه بکنم از دست این دست های پشت پرده؟!!

من هفته پیش اول شدم ، ولی تو جدول نیستم:n02:

جلال جان دفعه بعدی این دست های پشت پرده رو که دیدی سلام ما رو بهش برسون بگو با ما به از این باش که با خلق جهانی!:n02:مثه اینکه باشما سلام علیک دارند شما رو کردن واسطه که منو از جدول روزگار حذف کنن!:n08::n02:

M E S S I
05-03-2013, 08:33
آقـــــــــــا اعتراض دارم آقا!! من چه بکنم از دست این دست های پشت پرده؟!!

من هفته پیش اول شدم ، ولی تو جدول نیستم:n02:

جلال جان دفعه بعدی این دست های پشت پرده رو که دیدی سلام ما رو بهش برسون بگو با ما به از این باش که با خلق جهانی!:n02:مثه اینکه باشما سلام علیک دارند شما رو کردن واسطه که منو از جدول روزگار حذف کنن!:n08::n02:

خوب اعتراض شما مورد رسیدگی قرار گرفت!:n02: و جدول رده بندی این هفته رو هم درست کردم...! ممنون که گفتی من اصلا نمیدونستم تو توی فوتبال فانتزی هستی و الان اددت کردم...! :n02: دست های پشت پرده هم سلام مخصوص رسوندن بهتون...! :n02:

ragbar12
05-03-2013, 20:26
اين هفته هم بنده با كسب 64 امتياز بدون دست بردن به تركيب! تو ليگ خودمون اول شدم
تبريك ميگم:n02:

M E S S I
11-03-2013, 09:56
رده بندی هفته 28

رده بندی مجموع 28 هفته

رده بندی نیم فصل دوم

M E S S I
12-03-2013, 12:03
رده بندی هفته 29

رده بندی مجموع 29 هفته

رده بندی نیم فصل دوم تا هفته 29

Amir M.ohAma.D
12-05-2013, 11:34
با اختلاف 144 امتیاز اول شدم:n02:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این هم اول شدم:n02:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و همچنین این

من امیرم و حالا حالاها قهرمان:n02:

Masoud-Susa
13-05-2013, 12:07
آقا حالا درسته فقط چهار پنج هفته اول تو فانتزی شرکت کردم اما این دلیل نمیشه که اون آخر ماخرا باشم :| تقلب نشده؟ :| : دی

ولی انصافا ببینید چه تیمی چیدم که تا هفته آخر به طور متوسط 34 امتیاز گرفته :دی

امسال پرسپولیس رو درست و حسابی نبسته بودن و اوضاع خوب نبود منم رغبتی نداشتم ادامه بدم . اما ببینید دوره بعد چه گرد و خاکی به پا بکنم (الکی :دی)

به تیم قهرمان هم تبریک میگم . اما رو به رو آماده باش ! :n02:

vahidgame
13-05-2013, 19:24
به امیر به خاطر قهرمانی تبریک میگم
کلا امسال سال سال امیر هاست :دی

جا داره از بچه های تیم خودم که با این بضاعت خیلی کم تونستن به رتبه ارزشمند هفتمی برسن و بهترین خط حمله لیگ رو داشته باشن ، تشکر کنم :دی
سال بعد حتما تیم رو برای قهرمانی می بندم :دی

eman619rv
13-05-2013, 19:55
این دومین تجربه لیگ فانتزی لیگ برتر ایران ام بود...:n06:

حقیقتا هیچ فانتزی تا حالا سخت تر و گیج کننده تر از این فصل لیگ ایران نبود نه سری قبلی نه چمپیونز نه یورو نه لیگ جزیره!!...و نه حتی لیگ یوفا که هم از عجیب بودنش میگن!!!..... کیفیت خود سایت و سیستم امتیازدهی به کنار...

یعنی واقعا فوتبال ایران غیر قابل پیش بینی!!:n19:

اصلا این مربی های تیم های ایرانی خودشون هم اندر کف کار های خودشونن!!:n09: یهو یه حرکاتی میزنن برق از 3 فاز ادم میپره!

فوتبال ما هم که پرچم دار فوتبال خاله زنکی هستش!! مربی با هوادارا لج میکنه با بازیکن دعوا میکنه با مدیر عامل شاخ به شاخ میشه.. بازیکن ناز میکنه ، قهر میکنه ، چک برگشت میزنه ، زیرآب سرمربی میزنه ...:n29:

توی لیگ های دیگه باید فاکتور های خستگی ، مصدومیت ، محرومیت رو برای بازی نکردن یه بازیکن در نظر نگرفت ، اینجا الی ماشالله فاکتور وجود داره:n02:

Amir_oscar
18-07-2013, 23:33
آقا من یه پیشنهاد واسه‌ی فوتبال فانتزی لیگ 93-92 ایران داشتم. نظرتون چیه که هر شرکت‌کننده یه ورودی (که لازم نیست خیلی هم زیاد باشه) بده و اون مبلغ به عنوان جایزه‌ی نفر اول بچه‌هایی که توی لیگ شرکت می‌کنن درنظر گرفته بشه؟ (کاملا شرعی و قانونی!) این‌طوری یه خرده جذاب می‌شه و بچه‌ها شاید جدی‌تر بگیرن مدیریت تیمشون رو!

moh3en_sh
19-07-2013, 12:45
آقا من یه پیشنهاد واسه‌ی فوتبال فانتزی لیگ 93-92 ایران داشتم. نظرتون چیه که هر شرکت‌کننده یه ورودی (که لازم نیست خیلی هم زیاد باشه) بده و اون مبلغ به عنوان جایزه‌ی نفر اول بچه‌هایی که توی لیگ شرکت می‌کنن درنظر گرفته بشه؟ (کاملا شرعی و قانونی!) این‌طوری یه خرده جذاب می‌شه و بچه‌ها شاید جدی‌تر بگیرن مدیریت تیمشون رو!
منظورت لیگ p30 دیگه؟
اینطوری شاید خیلیا شرکت نکنن!

وین رونی
26-07-2013, 18:04
بعد از راند اول وضعیت امتیازهاتون چطوره؟من 43 امتیاز دارم
از کجا میشه فهمید رتبه ما چند هست بعد از هر راند؟

ویرایش:
آخ آخ با 1500 تا پست سوتی دادم
این برای فصل پیش بوده
خوب ببندیدش مدیران عزیز

Ezel
26-07-2013, 23:34
=>

فوتبال فانتزی : لیگ برتر ایران 93-92 | همراه با جوایز ارزنده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])