PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید دو عدد پرینتر چند کاره یکی اداری و دیگری خانگی، لطفا راهنمایی کنید

osmaan
17-07-2012, 12:05
سلام دوستان
میخوام دو تا پرینتر بگیرم ولی نمیدونم اصلا چه مارکی خوبه؟ به چه چیز هایی باید دقت؟ هزینه ها چطوره؟

حالا مشخصات این دو تا که میخوام اینا هستن
یکی رو برای فروشگاه میخوام که لیزری سیاه و سفید باشه و چهار کاره باشه یعنی اسکن و کپی و فکس و پرینت داشته باشه
یه سوال بعضی مدل ها هست که فکس دارن اما گوشی ندارن، داشتن و نداشتن گوشی چه فایده ای داره؟

و یکی هم برای خونه میخوام که لیزری سیاه و سفید یا رنگی (نمیدونم چقدر اختلاف قیمت دارن) و سه کاره باشه یعنی پرینت و اسکن و کپی باشه

ممنون میشم اگر کمک کنید

m_2t_ab
18-07-2012, 00:30
سلام دوست من
در مورد لیزری که من نمی تونم به خوبی راهنمایی تون کنم چون اطلاعاتم کافی نیست اما داشتن گوشی فقط برای تلفن کردن خوبه یا مثلا برای سیستم های خودکار دریافت و ارسال فکس که اول باید توضیحات سیستم رو بشنوید و بعد با زدن دکمه خاص رو حالت فکس برید، کلا اگر دو گزینه مشابه بود که یکی گوشی داشت و دیگری نداشت و قیمتش خیلی زیاد تفاوت نداشت، مدل گوشی دار ارجح هست.
در مورد مصرف خانگی، کلا سراغ پرینتر های رنگی لیزری نرید که هزینه هاش سر به فلک می ذاره و فقط خوبیشن اینه که خشک نمیشه.
من پیشنهاد می کنم از مدل های کانن یه چند کاره جوهر افشان انتخاب کنید.
من خودم MX-320 کانن رو دارم و ازش فوق العاده راضی ام و حتی اونو برای کار هم پیشنهاد می کنم. (اگر خواستید می فروشم، در این صورت پیام بدهید)
موفق باشید

osmaan
18-07-2012, 08:56
اساتید لطفا کمک کنید راهنمایی کنید
قرار به زودی خریداری بشه
مدل هم اگر میتونید بگید
ممنون

mohammad.t
18-07-2012, 12:54
سلام دوستان
میخوام دو تا پرینتر بگیرم ولی نمیدونم اصلا چه مارکی خوبه؟ به چه چیز هایی باید دقت؟ هزینه ها چطوره؟

حالا مشخصات این دو تا که میخوام اینا هستن
یکی رو برای فروشگاه میخوام که لیزری سیاه و سفید باشه و چهار کاره باشه یعنی اسکن و کپی و فکس و پرینت داشته باشه
یه سوال بعضی مدل ها هست که فکس دارن اما گوشی ندارن، داشتن و نداشتن گوشی چه فایده ای داره؟

و یکی هم برای خونه میخوام که لیزری سیاه و سفید یا رنگی (نمیدونم چقدر اختلاف قیمت دارن) و سه کاره باشه یعنی پرینت و اسکن و کپی باشه

ممنون میشم اگر کمک کنید

براي ليزري بايد مشخصي كنيد چه تعداد پرينت داريد در ماه. ما براي فروشگاه خودمون يكي از چهاركاره هاي برادر رو داريم اين مدل:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هم گوشي تلفن هست هم پرينتر و هم فكس. از نظر كاركرد و ضمانت و ... مشكلي نداره ولي فقط اسكنر تخت نداره و نميشه مثلا كتاب و شناسنامه اسكن كرد باهاش.
از كانن ميشه 4450 اشاره كرد كه گوشي هم داره. و اچ پي m1212nf

osmaan
21-07-2012, 14:21
دوستان دنبال پرینتری هستم که هم طول عمر خوبی داشته باشه و هم هزینه های جانبی (منظورم پر کردن تونر و ...) و دردسر کمتری داشته باشه
هم یه سه کاره برای خونه و هم یه چهار کاره برای فروشگاه

m_2t_ab
21-07-2012, 17:01
سلام دوست من
در مورد لیزری که من نمی تونم به خوبی راهنمایی تون کنم چون اطلاعاتم کافی نیست اما داشتن گوشی فقط برای تلفن کردن خوبه یا مثلا برای سیستم های خودکار دریافت و ارسال فکس که اول باید توضیحات سیستم رو بشنوید و بعد با زدن دکمه خاص رو حالت فکس برید، کلا اگر دو گزینه مشابه بود که یکی گوشی داشت و دیگری نداشت و قیمتش خیلی زیاد تفاوت نداشت، مدل گوشی دار ارجح هست.
در مورد مصرف خانگی، کلا سراغ پرینتر های رنگی لیزری نرید که هزینه هاش سر به فلک می ذاره و فقط خوبیشن اینه که خشک نمیشه.
من پیشنهاد می کنم از مدل های کانن یه چند کاره جوهر افشان انتخاب کنید.
من خودم MX-320 کانن رو دارم و ازش فوق العاده راضی ام و حتی اونو برای کار هم پیشنهاد می کنم. (اگر خواستید می فروشم، در این صورت پیام بدهید)
موفق باشید
هزینه جوهر هر صفحه معمولی این دستگاه بین 2 تا 5 تومن هست.
درد سر هم نداره، من خیلی ازش راضی ام

osmaan
22-07-2012, 23:26
سلام دوستان
قرار شد ما برای مغازه یه فکس شارپ جداگونه بخریم و یه پرینتر ساده لیزری یا فیش پرینتر برادر
دوستانی که تجربه کار با محصولات شارپ و برادر دارن لطفا راهنمایی کنن که چه مدلی خوبه

راستی هزینه نگداری اینه به چه صورته؟

osmaan
22-07-2012, 23:30
راستی دوستان فرق فکس کاربنی با لیزری و حرارتی چیه و کدوم یکی بهتره؟

mohammad.t
22-07-2012, 23:47
راستی دوستان فرق فکس کاربنی با لیزری و حرارتی چیه و کدوم یکی بهتره؟

كاربني كه معلومه!
ليزري هم معلومه ! (مثل دستگاههاي ليزري پودر ميخوره و پرينت ليزري داره! اسمش روش بود)
حرارتي ها كاغذ مخصوص دارند كه در اثر حرارت نوشته ها رو آشكار ميكنن مثل كاغذي كه از خودپرداز بانكها ميگيريد و بعد از مدت در اثر تماس با دست رنگش ميره!
مسلما بهترينش ليزري هست از لحاظ كيفيت.

osmaan
23-07-2012, 10:00
مرسی
تو کاربنی ها من باید هم کاغذ معمولی بخرم و هم کاربن؟

osmaan
23-07-2012, 10:02
هزینه نگه داری کدوم یکیش کمتره؟
راستی بین پرینتر اچ پی و کنن کدوم یکی کم هزینه تره؟ هزینه های نگاه داری و لوازم مصرفیش هست منظورم

majidgolizadeh
24-07-2012, 07:15
Hp PhotoSmart Peremium C310a قیمت در خیابان ایرانشهر 280000 تومان خریدم ولی یکی دیگر از مغازه ها 295000 تومان هم میگفت.
سه کاره رنگی 5 کارتریج شارژ اسان بدون خریدکارتریج قابل شارژ(البته کارتریج قابل شارژ 564 این پرینترهم بدون چیپ هر عدد 5000 تومان هم در بازار موجود است)وایرلس/48 بیت اسکن رنگی/ماکزیمم 2400*9600 پرینت رزولشن(البته باید عکس 1200 dpiباشه)/قابلیت چاپ دوروduplex
سرعت چاپ عالی/تاچ اسکرین4.3 اینچی با گجت های قابل اتصال به اینترنت بدون استفاده از کامپیوترمانند یاهو-ام اس ان و .................. در ضمن میتونیین این اپلیکیشنها رو به تاچ اسکرین از طریق اینترنت اضافه کنید کل اپ ها 54تا در زمینه نقشه و کارت تبریک وعکس و تقویم و .......میباشد وبدون استفاده از کامپیوتر و فقط با ارتباط با اینترنت شما باهاشون کار و قابلیت پرینت خواهید داشت این هم سایت اپلیکیشنها و توضیحات اچ پی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
/eprint(معرفی ایمیل به پرینتر و چاپ هر ایمیل وارده به inboxبصورت اتوماتیک که البته میتونید برای پرینتر تعریف ایمیلهای قابل چاپ رو بکنید)/کسانی که ایفون دارند با یک نرم افزار مستقیم به پرینتر وصل و عکس یا هر چه رو گوشی دارن چاپ میکنند/چاپ مستقیم عکس بدون استفاده کامپیوتر از روی SD ,... مموری کارت با ادیت از صفحه تاچ اسکرین خود دستگاه و اطلاعات بیشتر در پایین
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

من در حال استفاده هستم و راضی هستم شارژ اسان حتی بدون خرید کارتریج قابل شارژ البته این تجربه من تو جوهر افشانهاست

این پرینتر از طرف من برای کار خانگی توصیه میشه
اگر پول کمتر میخواهی بپردازی و یکمی از مشخصات بالا رو نداشته باشی و همین کارتریجها رو دستگاهت باشه HP Photosmart B209a رو هم توصیه میکنم هرچند الان تو بازارB210 هم هست

osmaan
27-07-2012, 10:16
سلام دوستان
برای یه پرینتر خونگی به نظرتون جوهر افشان رنگی بهتره یا لیزری سیاه و سفید؟از نظر هزینه نگهداری و دردسر شارژ میگم

راستی برای فروشگاه hp m1212fn مدل خوبیه؟ نظرتون درموردش چیه؟
راستی این مدل نیازی به عوض کردن چیپ داره؟ یعنی تو هر بار شارژ باید چیپش هم عوض شه یا نیازی نیست؟

راستی دوستان این مدل فکس شارپ حرارتیه یا کاربنی؟

Sharp ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

FO-P610 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

asrit.net
27-07-2012, 12:05
راستش نمی دونم هنوز توی بازار هست یا نه

به نظر من HP MFP 1005 مدل بسیار خوبی است هم کپی ، اسکنر و پرینتر بود.

کپی اش هم تخت است عین کپی واقعی. قیمت هم عالی است حدود 204000 تومان بود.