PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست برنامه برای نصب XP روی ویندوز 7 ( وی ام ور چیه؟؟)

firooze87
17-07-2012, 03:19
سلام من دنبال نرم افزاری هستم که در ویندوز سون بتونم ویندوز ایکس پی رو بریزم. چون بعضی نرم افزارای تخصصیم در ایکس پی قابلیتهاش کار میکنه.
بهم گفتن وی ام وِر استفاده کنم. حالا نمیدونم چی هست؟! دوستان اینو میشه دانلود کرد؟ در سایت داریم؟؟

میشه یه لینک دانلود راحت بذارید که فیلتر نشه؟ ممنون میشم. راستی طرز کار و نصبش هم اگه نکته ای داره بهم بگید.

روی سیستم سون 64 بیتی میخام . براش مشکلی که ایجاد نمیشه؟؟ مثلا کاهش سرعت؟؟
ممنون
:20:

jafarian
17-07-2012, 08:03
اینطوری که شما میگین میخواین برنامه های ویندوز اکس پی رو داخل سون اجرا کنید باید از برنامه Windows XP Mode استفاده کنید لینک دانلود این برنامه پایین قراردادم اما اگر بخواین فقط ویندوز xp رو دکنار 7 داشته باشین از همین برنامه ای که گفتین میتونید استفاده کنید یا که virtual box شما حالت compatibility ویندوز 7 تست کنید طبق شکل پایین روی فایل خودتون کلیک راست بعدش از کادر کشویی گزینه xp دو انتخاب کنید:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

firooze87
17-07-2012, 13:45
ممنون از شما . من یه برنامه تخصصی دارم که تو سون قابلیت گرافیکی و نمایش خروجی ها رو از دست میده. ولی اگه در ایکس پی اجراش کنم میتونم از مدلسازیم پلات بگیرم و در صفحه تصویر مدلمو ببینم. برا همین بهم گفتن وی ام ور بریزم و تو اون ویندوز بریزم!! و بعد هم تو اون ویندوز برناممو نصب کنم و تو اون ایکس پی باهاش کار کنم! درسته دیگه؟! روندش همینه؟ :(

A_Arman
17-07-2012, 22:42
نرم افزار هایی که با سون مشکل دارن اینجا اجرا میشه؟

jafarian
17-07-2012, 23:07
ممنون از شما . من یه برنامه تخصصی دارم که تو سون قابلیت گرافیکی و نمایش خروجی ها رو از دست میده. ولی اگه در ایکس پی اجراش کنم میتونم از مدلسازیم پلات بگیرم و در صفحه تصویر مدلمو ببینم. برا همین بهم گفتن وی ام ور بریزم و تو اون ویندوز بریزم!! و بعد هم تو اون ویندوز برناممو نصب کنم و تو اون ایکس پی باهاش کار کنم! درسته دیگه؟! روندش همینه؟ :(

همینطورم که اشاره کردم برای نصب برنامه های اکس پی در سون باید از برنامه Windows XP Mode استفاده کنید چون با اون برنامه wmvare شما داری محدودیت هستین .

jafarian
17-07-2012, 23:09
نرم افزار هایی که با سون مشکل دارن اینجا اجرا میشه؟

این برنامه برای همین کار ساخته شده یعنی اجرای برنامه هایی که از xp هستن در محیط 7 قابل اجرا نیستن.