PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک!سریال نرم افزارم دائما منقضی میشه!!

iliafshar
17-07-2012, 00:14
چند وقت پیش یک نرم افزار مدیریت فیلم دانلود کردم و برای فعال کردن برنامه از سریال که داخل فایل زیپ همراه برنامه بود استفاده کردم .برای اینکه سریال منقضی نشه از طریق دیوار اتش انتی ویروسم برنامه رو محدود کردم تا به بدون اجازه من متصل نشه خواب از اونجایی که این نوع برنامه ها برای دریافت اطلاعات فیلم ها باید به اینترنت وصل باشند هنگامی که این برنامه می خواست به سایت هایی نظیر imdb (دیتابیس تمامی فیلم ها روی اینترنت) و amazon وصل بشه خوب من این اجازه رو میدادم و سریال برنامه بعد از مدتی باطل می شد (چند بار این کار رو انجام دادم) بنابراین من پس از پاک کردن کلید های رجیستری دوباره برنامه رو نصب و این دفعه از بیخ و بن ارتباط ان رو با اینترنت قطع کردم اما باز هم با کمال تعجب پس از چند دقیقه که تو محیط برنامه بودم سریال منقضی شد. حالا کسی هست که بدونه چه اتفاقی افتاده و بتونه به من کمک کنه تا این مشکلم رو حل کنم؟در ضمن :

_من از eset smart security 4 به عنوان انتی ویروس و فایروال استفاده میکنم.
_اسم برنامه movienizer 5.2 build 287 هست.
_این برنامه پرتابل هست و من از اون در هارد اکسترنال استفاده میکنم.

نکته مهم:وقتی برنامه رو پاک می کنم پوشه ای که برنامه داخلش بوده تا وقتی که هارد رو قطع و وصل نکردم پاک نمیشه برای همین فکر می کنم این برنامه از یک بد افزار برای وصل شدن به اینترنت استفاده میکنه اگر اینطوره ایا راهی هست که بد افزار رو پاک یا حد اقل از وصل شدنش به اینترنت جلو گیری کرد؟

iliafshar
17-07-2012, 22:00
هیچکس نمیتونه کمک کنه؟!!

mors110
22-07-2012, 15:27
من هم دقیقا همین مشکل رو دارم و الان چند روزه دارم دنبال کرکی برای این نرم افزار میگردم ولی انگار نیست که نیست
اگه راهی پیدا کنم حتمن بهت میگم