PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نوت بوک با اولویت کیفیت صفحه نمایش تا 1400000

hossein6599
15-07-2012, 23:55
سلام به دوستان محترم یک نوت بوک میخوام و لی چیزی که برام اهمیت داره فقط کیفیت صفحه نمایشش هست(کنتراست غلظت رنگها برایتنس و ...) بازی هم نمیخوام فقط فیلمهای فول اچ دی هم پخش کنه همین:46:
باتریشم بهتر شارژ نگه داره بهتره ولی اولویتم صفحه نمایشه
ته بودجه هم 1400000 هست البته اگه با خصوصیاتی که گفتم کمتر هم بشه خیلی خیلی بهتره

biostar
16-07-2012, 00:45
تقریبا همچین نوت بوکی نداریم

حتی فول اچی دی های لپتاپی هم این کیفیت رو ندارند

اگر خیلی کیفیت مهمه میتونی کنار لپتاپ یک مانیتور فول اچ دی بگیری برای مصارف خانگی
و برای بیرون هم با صفحه نمایش لپتاپ بسازی

hossein6599
16-07-2012, 15:21
ممنون دوست من حالا من اولویت خودم رو گفتم هر لب تاپی که نزدیکتر بود و تا این قیمت بهترین کیفیت ال سی دی رو در بین لب تاب های موجود داشت معرفی کنید ممنون:46:

artyst
16-07-2012, 16:39
asus k53 رو بخر

hossein6599
17-07-2012, 05:06
ممنون دوست عزیز کسی نظر دیگه ای نداره؟:11:

Highbury
17-07-2012, 13:14
بهترین تا 1400 فکر کنم لنوو z570 باشه
انتظار صفحه های لبتابهای 2 تومانی رو نداشته باش اما در حد خودش خوبه

r4deon
17-07-2012, 13:58
متاسفانه توی ایران رسما" لپ تاپ های refurbish عرضه نمیشوند و اگر بشوند به عنوان لپ تاپ نو و غیر refurb عرضه می شوند والا می شد مثلا" از بین سونی های refurbish مدل فول اچ دی توی این رنج پیدا کرد،دو سال پیش فکر کنم یک جایی دیدم توی ایران refurb عرضه می شد توی نت،ولی الان جایی اطلاع ندارم

hossein6599
17-07-2012, 15:29
ممنون از دوستان نظرتون راجع به dell n5110 چیه؟یکی بهم گفت کیفیت صفحه تو این قیمت خوبه .یا مدل جدیدترش که 5210 هست؟

em0cUteb0y
17-07-2012, 17:59
دنبال دل نباشین که از جهات مختلف مشکل داره به خصوص دیزاین , کیفیت بدنه , و ...
با این بودجه اصلا به این نوع Screen فکر نکنین و اساسا کانفیگ برند یک هماهنگی و تناسب خاصی داره این طور نیست که نوت بوکی 1200 باشه اما صفحه Full ولی گرافیک ضعیف ( چون شما زیاد نیاز نداری عرض می کنم ) ,سی پی یو معمولی , رم پایین و ...
نه همه چی باهم پیش میره و کالما هماهنگ کانفیگ میشه ...
به دلیل کاربری محدودتون انتخاب راحت تر هست و شما می تونین با خیلی کمتر از این hp probook 4530 رو بخرین با پردازنده i5 و سی پی یو و گرافیک قوی ( اما نه زیاد و گیمینگ ) رم و هارد خوب و ...
صفحه نمایش مات و بسیار عالی داره و کنتراست هم بسیار فوق العاده هست ...
حتی از سری Pavilion هم که خیلی گرون تره بهتر هست ...

pic4you
17-07-2012, 18:52
ممنون از دوستان نظرتون راجع به dell n5110 چیه؟یکی بهم گفت کیفیت صفحه تو این قیمت خوبه .یا مدل جدیدترش که 5210 هست؟

با 1400 فقط لنوو z570

fazmanbob
18-07-2012, 09:45
من عکاسی میکنم و رنگ ها برام مهمن
و تا حالا 2 تا وایو سونی و الان اسوس دارم
نکته کلی اینکه حتی بهترین لپتاپ هم کیفیت مانیتور اکسترنال رو نداره مگر اینکه مک بوک بگیری (اونم من ندیدم! شنیدم صفحه نمایش عالی داره)
ترجیح دادم یه لپتاپ سبم 14 اینچ بگیرم + یه مانیتور جانبی کنارش
حسنش حمل و نقل راحت... و داشتن کیفیت خوب روی مانیتور اکسترنال...
نمی تونی همه چیو خوب تو لپتاپ یکجا پیدا کنی
4 سال پیش 1.800 پول دام واه لپتاپ fw سونی ولی مزخرف ترین مانیتور رو تو کل عمرش زده بود.. کارهای خروجیم رو مانیتور دیگه کاملا متفاوت بود چون برایتنس اغراق آمیزی داشت

r4deon
18-07-2012, 11:57
شما که میخواهید خرج کنید یکباره مک بوک بگیرید و لذت ببرید،از هر عکاسی پرسیدم گفته اند بی شک مک بوک،حتی یکی از دوستان قصد دارد یکی از لنزهایش را بفروشد و مک بوک بگیرد.مک بوک برای عکاس ها از لنز هم واجب تر است.

hossein6599
19-07-2012, 00:27
ممنون از همه دوستان من به این جمع بندی رسیدم که یا hp 4530 بگیرم یا لنوو z570 . فقط ایا اچ پی گارانتی معتبری هم داره که خیالم راحت بشه؟؟؟؟(شنیدم الماس خاورمیانه هم این لپ تاپو گارانتی کرده درسته؟فکر کنم گارانتی معتبری باشه نظر شما چیه؟ اگه این نشد گارانتی دیجی کالا چطوره؟یک ماه تعویض و یکسال تعمیر میده یک ملیون. خوبه؟)
راستی این 4530 همون 4530s هست؟چون من بررسیش رو که در notebookcheck خوندم خیلی خوب بود مخصوصا باطریش رو برای مدلی که گرافیک مجزا نداشت بین یک ساعت و نیم تا 8 ساعت گفته نگه میداره البته بسته به استفاده و usb3 هم که داشت.آیا 4530 اینجا هم همونجوریه؟

em0cUteb0y
19-07-2012, 09:15
بدون شک 4530 انتخاب عای هست ...
ضمن این که می تونین به dv6 7000 هم فکر کنین که دیگه فوق عالی هست و جایی حرفی رو برای کسی باقی نمی گذاره ...
در مورد گارانتی عرض کنم این که تصور کنین می تونین با 30 تومن از لحاظ روانی مطمئن باشین که خدمات خوبی در صورت مشکل پیدا کردن نوت بوک خواهین گرفت کاملا اشتباه هست ...
شرکت هایی هستن که خدمات معمولی و ساپورت ضعیف فنی رو دارن اما این طور نیست که فکر کنین همه جوره با شما خواهند بود ..
ضمنا اصلا نباید روی مشکل پیدا کردن نوت بوک های چه اچ پی و غیر اچ پی کوچکترین نگرانی داشته باشین چون کنتر ل کیفیت کمپانی های مختلف دنیا به خصوص اچ پی به قدری بالا هست که اصلا امکان خرابی وجود نداره و نزدیک به صفر هست ...
من تو 2 سال اخیر 2تا نوت بوک اچ پی داشتم 3 ماه پیشم واسم مک بوک آوردن که هر سه فقط گارانتی بین الملل دارن نه چیز دیگه ...
پس با خیال راحت خرید کنین و بسیاری از ویژگی های یه نوت بوک عالی مثل 4530 رو به خاطر نداشتن گارانتی رسمی نادیده نگیرین ..
فقط چیزی که مهم هست اینه که نوت بوک همون ابتدا سالم باشه این کافی هست و نیاز به کار دیگه ای نیست ...
از همونایی هم که 4530 رو ممکن دستشون یا توی فروشگاهشون دیده باشین بپرسین میگن که اچ پی به هیچ عنوان مشکل سخت افزاری نداره و غیر ممکن هست در آینده مشکل پیدا کنه که اونم به دلیل کیفیت بالا هست ...

hossein6599
20-07-2012, 18:40
ممنون دوست عزیز من هم دیشب رفتم 4530 رو خریدم با کانفیگ i3 4g ram hdd 500 vga hd3000 و باید بگم از انتخابم راضیم خود مغازه دار هم میگفت این مدل تا به حال یک مورد مرجوعی هم نداشته دیزاین این نوت بوک بی نظیره و یکی از زیباترینهایی هست که تابحال دیدم البته کیفیت ال سی دیش خوب نیست البته پنل ماتش عالیه اما من با کالیبره کردن اون حدود 50 درصد کیفیت رو بالا بردم طوریکه وقتی داداشم دید گفت این یه ال سی دیه دیگه شده! در کل راضیم عالی و کم صدا و مناسب نیاز من و نه بیشتر
فقط تنها موردی که اذیتم میکنه این هست که موقع خرید به کیبرد دقت نکردم و کیبردش فقط انگلیسیه و عربی نداره که مقداری برای تایپ اذیت میکنه البته فروشنده ورچسب فارسی داد و من روی یکی از حروفش زدم بد نشده ولی میترسم بعد یک مدتی این ورچسبها یا کنده شن یا کج و کوله شن از جاشون تکون بخورن و یا جای چسبشون حتی بعد کنده شدن رو حروف کیبرد بمونه و نهایتا قیافه لپ تاپو خراب کنن اخه قبلا رو کیبرد کامپیوترم همچین مشکلی رو داشتم حالا اینجا برای لپ تاپم کسی نظری نداره چه کنم؟ کسی از ورچسب استفاده کرده؟؟؟

em0cUteb0y
20-07-2012, 19:45
خوشحالم که انتخاب خوبی کردین ...
همون طور هم که عرض کردم واقعا یکی از بهترین های کل بازار هست تو این رده ...
یادش بخبر ProBoook پارسال که من داشتم نوت بوک می گرفتم 900 - 800 تومن بود اما به لطف الطاف خفیه الهی قیمتش با اینجا رسید ...
واقعا دستشون درد نکنه ...
بله واقعا اچ پی همین طور هست من از اونجایی که خودم گرفتم واقعا باورم نمیشد اصلا نمی تونستم 2 دقیقه تو فروشگاه به اون بزرگی وایسم انقدر که مشتری میومد در مورد نوت بوک های اچ پی می پرسید ..
فروشش واقعا خیلی بالاست ...
اچ پی هم هر روز داره یه ProBook با یه کانفیگ میده بیرون جدیدترین هم 4530 - L هست ...
ولی به نظر من چون ماته کیفیتش از Pavilion خودم که براق هست بهتره ...
بیشتر هم این طوری احساس می شه وگرنه فرقی نداره ...
گرافیک واست کم نباشه ؟؟
راستی یادت نره بایوس رو آپدیت کنی ببین جدید چی اومده برو تو سایت اچ پی Register Product کن بعد درایور ها و بایوس جدید رو دان کن ...
البته همش یکیه مثلا اگر 4530 - D یا 4530 - L رو دان کردی فرقی نداره ...
عربی نداره چون پارت اروپایی خریدی ...
به نظر من این طوریه با کلاس تره و چند وقت دیگه هم عادت می کنی ...
بگو الف ب پ ....:31:

3rdoor
24-07-2012, 14:00
به نظر من Samsung 300V5A S0A کیفیت خوبی داره به نسبت قیمتش .