PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : service pack2

leuven
16-07-2006, 16:53
سلام , من کامپیوترم رو فرمت کردم , اما هر کار میکنم نمیتونم service pack2 رو دوباره بگیرم , در ضمن من cd windows رو copy دارم یعنی orginal نیست اما خوب همیشه همین بود یعنی همیشه با همین فرمت کردم و service pack2 هم نصب میشد , فکر میکنید چرا ؟

راهی دارم ؟

leuven
16-07-2006, 23:21
سلام , یعنی واقعا کسی نیست بهم یه کمکی کنه ؟

بابا بخدا پدر در اومد از امروز صبح ساعت 11:00تا حالا چهار بار فرمت کردم میدونید یعنی چی ؟ دیگه اعصاب برام نمونده نه تنها نمیتونم service pack2 رو نصب کنم بلکه بفاصله هر 20 تا 30 ثانیه برام این message ها با صدای آزار دهندش میاد دیگه داره مغزمو سوراخ میکنه , خواهش میکنم کسی جواب بده , من سعی میکنم این پیام ها رو آپلود کنم و عکسشو بزارم البته اگه به من این اجازه رو بده , البته اول پیام بزبان هلندیه اما ادامش انگلیسی هست چون زبان کامپیوترم هلندیه . آقا تر و خدا بدادم برسید کلافه شدم .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

nightmare
17-07-2006, 00:05
دوست عزیز این پیغام ها توی ویندوز می آد یا توی نصب ویندوز؟
فکر می کنم هر دو پیغامی که گذاشتی توی ویندوز ظاهر میشه و مربوط یه رجیستری شما هست. این که چرا این پیغام می آد با توجه به این که همیشه از روی اون CD نصب می کردی و مشکلی نبوده یکم عجیبه ، شاید ، فقط شاید احتمال داشته باشه ویروس داشته باشی. بعضی ویروسا با فرمتم از بین نمی رن یا ممکنه توی درایو های دیگه باشن .
اما برای تعمیر کردن رجیستری ویندوز از برنامه ی Registry Mechanic یا برنامه های مثل اون استفاده کن تا به طور کامل تمام خطا های توی رجیستری رو برات تعمیر کنه.

اینجا رو کلیک کن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و یا اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای خلاص شدن از شر این خطا ها هم با توجه به اینکه هر دو پیغام از سمت سرویس مسسنجر ویندوز بود ،
برو به Control Panel > Administrative Tools > Services
بعد در لیست سرویس های ویندوز ، سرویسه Messenger رو پیدا کن و ازش Propertise بگیر و در قسمت Startup type اون رو Disable کن اگر نبود. ( به صورت پیش فرض وقتی ویندوز نصب میشه این سرویس Disable هست و اگه دیدی که Disable نیست بدون یه مشکلی پشت پرده باید باشه.)

نتیجه رو بگو.

تا بعد...

leuven
17-07-2006, 00:31
سلام , من ویندوز رو نصب کردم و این پیام بعد انجام همه مراحل میاد , با توجه به اینکه من دیرو ز کامپیوترم به ویروس مبتلا شد مجبور شدم امروز کلا فرمت کنم , خوب معمولا همیشه با همین cd ویندوز میزاشتم اما امروز بعد نصب کامل اولا نمیتونم service pack2 رو نصب کنم چون به من اجازه نصب نمیده و از اون مهمتر پشت سر هم این پیام خطا میاد , باور کنید کلم دیگه شطرنجی شده ,

در ضمن من در مشکلات کامپیوتر واقعا مبتدی هستم و اینجا هم در این نزدیکی کسی رو ندارم که وارد باشه و کمکم کنه , خواهش میکنم کمک کنید مشکلمو حل کنم و تا اونجا که ممکنه ساده توضیح بدید که متوجه بشم لطفا , متشکرم

من امروز چهار بار فرمت کردم و دیگه گیج گیجم . شدم شبیه کدو بس که کلم گنده شده

'POP'
17-07-2006, 05:03
ببين leuven جان ، يك كاربر حرفه اي بايد مثل حرفه اي ها رفتار كنه...يعني كه اگر در اين مواقع با خونسردي رفتار نكني ، هر حركتي رو با اشتباه انجام خواهي داد و باز هم ميري سر خونه ي اول.

من پيشنهاد مي كنم ابتدا با همون CD ويندوز ، هاردت رو پارتيشن بندي كني تا فرض دخالت ويروس منتفي باشه ؛ اينكار رو با Delete يك يك پارتيشنها و در نهايت با Create مجددشون انجام بده.
;)

nightmare
17-07-2006, 09:55
نوشته شده توسط MORTAZA
من پيشنهاد مي كنم ابتدا با همون CD ويندوز ، هاردت رو پارتيشن بندي كني تا فرض دخالت ويروس منتفي باشه ؛ اينكار رو با Delete يك يك پارتيشنها و در نهايت با Create مجددشون انجام بده.

تایید میشه . اگر همه ی راه ها رو رفتی و دیگه نشد ، همه ی پارتیشن ها رو Delete کن و از اول اون ها رو بساز ، مثل Fdisk . اگر هم در این کار مشکلی داری بگو تا جایی که بدونیم راهنمایی می کنیم.

نوشته شده توسط leuven
ما امروز بعد نصب کامل اولا نمیتونم service pack2 رو نصب کنم چون به من اجازه نصب نمیده

راستی مگه CD نصب ویندوزتون سرویس پک 2 نیست؟ می تونید بگید تو هنگام نصب سرویس پک 2 چه پیغامی میده؟

اما به هر حال اگر درست نشد همون Fdisk کردن از روی CD ویندوز دیگه حتما عملیه.

تا بعد...