PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نبود لب تاپ 6c55 و گرافیک 7690xt در سایتهای hp و amd

981368
15-07-2012, 14:36
چرا لب تاپ 6c55 در سایت خوده hp نیستش ؟؟؟؟ اصلا ؟؟؟
و چرا خوده گرافیک 7690 در سایت amd نیستش
گرافیک که دیگه باید تو سایت amd باشه دیگه پس چرا نیستش ؟؟؟؟؟؟

emob0ylove
15-07-2012, 14:53
چه باحال ...
دوست عزیز اچ پی به دلیل تیراژ بسیار بالا و وجود پارت های مختلف برای توزیع در سراسر جهان فقط نوع سری رو در سایت می زنن و دلیل هم نداره همه مشخصات به تفکیک گفته بشه ..
مقلا من الان hp pavilion dv6 6050 - se دارم شما اگر بری تو سایت hp global عمرا نمی تونی چنین مدلی پیدا کنی چون مربوط به پارت خاورمیانه و امارات هست و باید تو سایت نمایندگی رسمی اچ پی در امارات یا به عبارتی خاورمیانه دنبالش بگردی ...
مثلا اگر تو سایت اچ پی MiddleEast یعنی خاورمیانه رو انتخاب کنی به سایت امارات اچ پی Redirect می شی ...
اما در مورد گرافیک هم همین مساله صدق می کنه و این که به دلیل تعدد مدل و انوان مموری های و ... به کار رفته برای هر کارت امکان درج تمامی مدل ها نیست و مثلا برای دیدن بعضی مدل های شاخ می شه فقط این کار کرد ...
تو سایت رسمی فقط سری کارت درج می شه و این که چه مدل های براساس معماری و وِیژگی های اون سری ساخته می شن ...

981368
15-07-2012, 19:43
الان من اگه میخوام درایور کارت گرفیکم را از سایت amd بگیرم اما چه مدلی را دانلود کنم ؟؟؟7690xt ??

بیشتر بازی های من با درایور فابریک دستگاه مشکل دارن و درست احرا نمیشن

emob0ylove
15-07-2012, 19:50
مگه ورژن چنده ؟؟
چه بازی ؟؟
نمی تونه از درایور باشه فقط چون اگر 6c55 داری حتما آخرین ورژن ا سری 12.x روش نصبه ...
اگر ویندوز64 داری که حتما همین طوره
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و اگر 32 که می دونم نداری این ...

981368
16-07-2012, 22:12
مگه ورژن چنده ؟؟
چه بازی ؟؟
نمی تونه از درایور باشه فقط چون اگر 6c55 داری حتما آخرین ورژن ا سری 12.x روش نصبه ...
اگر ویندوز64 داری که حتما همین طوره
و اگر 32 که می دونم نداری این ...

بازی د ران و بتلفید 3
من هم اینو گرفتم اما درایور گرافیک به جای 7690xt به 6700m series تبدیل میکنه اما مشکل حل میشه و دیگه هنگ نمیکنه اما خوب دیگه 7690 نیستش
نمیشه ماله خودش را شناسی کنه ؟ من هر چی گرفتم از این سایت amdنشد که نشد
مشکلش چیه ؟؟؟

emob0ylove
17-07-2012, 08:45
نه ربطی نداره باید سری 7000 رو بشناسه وقتی با GPU - Z چک می کنی ...
ضمنا دریاور چیپ های نوت بوک حتما باید Mobility باشه نه Desktop که فایل رو گرفتی و نصب کردی ...
اگر تو سایت خود AMD هم بری بزاری Auto Detect کنه بازم همین رو نصب می کنه ...
مشکلی وجود نداره چون هیچ وقت نمیشه به نصب درایور گفت مشکل ...
ضمنا Application Profeile هم باید حتما نصب باشه ...
این نصب کن ..
ویندوز هم که حتما 64 بیت باید باشه که هست ...

981368
17-07-2012, 11:52
نه ربطی نداره باید سری 7000 رو بشناسه وقتی با GPU - Z چک می کنی ...

ضمنا دریاور چیپ های نوت بوک حتما باید Mobility باشه نه Desktop که فایل رو گرفتی و نصب کردی ...
اگر تو سایت خود AMD هم بری بزاری Auto Detect کنه بازم همین رو نصب می کنه ...
مشکلی وجود نداره چون هیچ وقت نمیشه به نصب درایور گفت مشکل ...
ضمنا Application Profeile هم باید حتما نصب باشه ...
این نصب کن ..
ویندوز هم که حتما 64 بیت باید باشه که هست ...
من با Auto Detect میزنم اما باز درایو گرافیک سری 6 تشخیص میده و میزاره روی 6700 ؟؟؟؟ دیگه این مشکلش چیه ؟؟؟؟

emob0ylove
17-07-2012, 12:19
مگه 6c55 نداری ..؟
باید 7000 باه ..این اسمش مشکل نیست ...
بحث درایوره نه خود گرافیک ...
با نرم افزار دیگه چی کن ببین چه سری تشخیص می ده ...
غیر از GPU - Z باشه ...
نرم افزار های چکک قطعات زیاده ...برو تو سافت98.ir ...
این فایل هم که گفتن نصب کن ...
منم 6770M دارم سری 6700 تشخیص می ده که کاملا هم درسته چون درایورها برای یک مدل ساخته نمی شه و برای همه سری ها هست ...
اما تو دیوایس منیجر می زنه 6770M چون داره قطعه خود نوت بوک رو نشون میده اما توGPU - Z می زنه 6700 چون داره کل سری رو نشون میده ...
پس فرق داره ...
شایدم داری اشتباه می کنی گرافیکت از 6000 باشه...

khorzo_khan
19-07-2012, 10:20
من قبلا درایور کارت گرافیکو از خود نرم افزار HP دانلود کرده بودم که تو برنامه ی های مختلف همون مینوشت 7690 XT ولی الان که این درایور دانلود کردم شده 6700...اما تو بازیا بهتر عمل میکنه..

دوست عزیز..شما Product Code لپ تاپتونو تو سایت HP سرچ کنین،فک کنم پیدا کنه...واسه من که پیدا کرد:8:

981368
20-07-2012, 12:36
من قبلا درایور کارت گرافیکو از خود نرم افزار HP دانلود کرده بودم که تو برنامه ی های مختلف همون مینوشت 7690 XT ولی الان که این درایور دانلود کردم شده 6700...اما تو بازیا بهتر عمل میکنه..

دوست عزیز..شما Product Code لپ تاپتونو تو سایت HP سرچ کنین،فک کنم پیدا کنه...واسه من که پیدا کرد:8:

این Product Code چی هستش کجا باید ورادش کنیم ؟؟؟؟؟

khorzo_khan
20-07-2012, 13:07
تو گوگل سرچ کن

HP Pavilion DV6-6C50se

میاره.اینجارو هم میتونی نگاه کنی

HP Pavilion DV6-6C55se

واسه Product Code هم باید نرم افزار Hp support Assistant رو اجرا کنی..پایینش نوشته...اونجا یه کد هست اونو وارد میکنی تو قسمت سرچ سایت hp....فقط دقت کن پرادکت کد یه چیزی مثل اینه a7p15ea#cvb
تو باید اینو وارد کنی a7p15ea.....(البته فک کنم وارد یکی از لینکهای بالا میشه..دی)