PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : داغ شدن بیش از حد لپ تاپ

LoveLIfe
14-07-2012, 14:40
با سلام
به تازگی فن لپ تاپ من گرمای بسیار زیادی رو از خودش خارج می کنه در حدی که دست رو می سوزونه ، دمای لپ تاپ هم بالاست فوق العاده !
فن مشکل داشت ولی الان درست شده خود به خود
هارد گرم نمی شه ولی از دریچه فن به حدی گرمای زیادی خارج می شه که می گم دست رو می سوزونه
قبلا بازی می کردم ( سنگین ) تا این حد گرم نمی شد

لپ تاپ u36 هست

ممنون

mohsen_gh1991
14-07-2012, 14:46
میتونی ببری نمایندگی تا به صورت سخت افزاری چک کنن.
یا روش دیگه اینکه از کول پد استفاده کنی یا درصد مصرف cpu تو بیاری پایین اینطوری دمای لپتاپت به شکل محسوسی پایین میاد .

Farshid72
15-07-2012, 11:17
دوسته عزیز بهتره شما اول فک میکیردی که لپ تاپ رو برای چی میخوای بخری !!!!!!!!
مخصوصا این لپ تاپی که تو دست شماست اصلا برای بازی نیست
بهر هال شما ویندوز خودتونو عوض کنید
آخرین درایور هارو نصب کنید
با برنامه hwmonitor
core temp
دمای سیستم خودتون رو چک کنید در صورتی که کاهش دما نداشتید باید سیستم شما از نظر سخت افزاری چک شود

LoveLIfe
15-07-2012, 20:48
دوسته عزیز بهتره شما اول فک میکیردی که لپ تاپ رو برای چی میخوای بخری !!!!!!!!
مخصوصا این لپ تاپی که تو دست شماست اصلا برای بازی نیست
بهر هال شما ویندوز خودتونو عوض کنید
آخرین درایور هارو نصب کنید
با برنامه hwmonitor
core temp
دمای سیستم خودتون رو چک کنید در صورتی که کاهش دما نداشتید باید سیستم شما از نظر سخت افزاری چک شود

البته من برای بازی نگرفتم ! موضوع مثالی بود که تفاوت دما احساس بشه
ممنون ! حتما اولین فرصت انجام می دم

LoveLIfe
24-07-2012, 11:26
مشکل فن این سری بود که قرار شده طی 2 الی 3 هفته آینده از تایوان وارد بشه !
متاسفانه باز بگند تحریم ها تاثیر نداره ! یه فن چند دلاری 3 هفته زمان ببره تا بیاد

soheil192
14-05-2013, 23:04
با سلام
به تازگی فن لپ تاپ من گرمای بسیار زیادی رو از خودش خارج می کنه در حدی که دست رو می سوزونه ، دمای لپ تاپ هم بالاست فوق العاده !
فن مشکل داشت ولی الان درست شده خود به خود
هارد گرم نمی شه ولی از دریچه فن به حدی گرمای زیادی خارج می شه که می گم دست رو می سوزونه
قبلا بازی می کردم ( سنگین ) تا این حد گرم نمی شد

لپ تاپ u36 هست

ممنون

سلام دوست من. من هم چند وقت پیش همین مشکلو پیدا کردم. تو سرچم به این وبسایت رسیدم. فن لپ تاپم کار می کرد. بردمش بیرون که درستش کنن یکی می گفتن 60 تومن خرج داره تازه ممکنه فنو عوض کنیم مشکل برطرف نشه. خودم لپ تاپو باز کردم کلی خاک و کرک فرش گرفته بود. با یه فرچه نرم و پنبه کل لپ تاپو تمیز کردم مخصوصا پره های فن و اون صفحات فلزی خنک کننده. باور کن از همون روز به بعد تا الآن هیچ مشکلی باش ندارم و کاملا سالم شد! لپ تاپم هر 7-8 دقیقه داغ می شد و خاموش می شد از اون موقع به بعد هیچ وقت خاموش نشده. وظیفم بود اینو اینجا بگم البته شاید تا الآن یه فکری برای لپ تاپ خودت کرده باشی ولی اینو برای دیگران نوشتم. راستی باز کردن لپ تاپ قلق داره من که بار اولم بود یه کم اذیت شدم و طول کشید تا قلقشو فهمیدم. سوالی داشتید در خدمتم. موفق باشید