PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خواهشا مشورت فوری در مورد لپ تاپ 3D مخصوصا اونایی که خریدنش

tekno2006
13-07-2012, 23:47
سلام خسته نباشید دوستان
راستش من مبلغ 2800000 پول دارم نمی دونم چطوریه که تری دی بودن لپتاپ خیلی قلقلکم داده که حتما این ویژگی رو داشته باشم من در مورد خرید نوع برندش از شما مشورت می خوام اونایی که خریدن خواهشا بگن آیا به اندازه ال ای دی خانگی فیلم سه بعدی رو پخش می کنه یا میلنگه دلیل اینکه تو انجمن اصلا رغبتی به خریدش ندارن چیه ؟ بخاطر گرون بودنشه یا کارکرد ضعیفشه و پول هدر دادن
من منتظرم بازم مرسی

tekno2006
14-07-2012, 16:27
یعنی هیچ کس نیست بهم کمک کنه؟

biostar
14-07-2012, 17:31
صفحه نمایش 120 هرتزی برای دیدن 3بعدی کافی هست

تنها کاربرد صفحه نمایش های 3 بعدی میشه گفت دیدن فیلم های 3 بعدی هست

تقریبا اکثر کارت های گرافیکی روی این نوت بوک ها توان اجرای بازی های 3 دی به صورت FULL HD رو ندارند و بازی رو نمیشه با تمام کیفیت اجرا کرد

بنظرم بهتر هست بحث 3 دی رو از لپتاپ جدا کنی
لپتاپی بخری که به معنی واقعی لپتاپ باشه و قابل حمل ، برای 3 دی هم میشه از کنسول بازی کنار که تلوزیون فول اچ دی استفاده کرد (عملا کیفیت بسیار بسیار بالاتر میشه و تجربه ی شخصی خودم هست)

اما اگر 3 بعدی میخواهی سونی کیفیت خوبی داره ولی کارت گرافیکش خوب نیست و به درد بازی نمیخوره

سری HP Envy 17 هم کیفیت خیلی خوبی داره اما ایران کم گیر میاد

تنها انتخاب سری G از ایسوس هست که فکر نکنم زیر 3 تومن پیدا بشه

ulsss
15-07-2012, 11:01
الان سونی چند مدل سه بعدی در بازار داره با حدود قیمت 3 تومن ولی گرافیک هیچ کدومشون از 540 بالاتر نیست
ولی اگه 3D نخوای با 2 تومن هم میشه لپتاپی با گرافیک 640 خرید.

tekno2006
16-07-2012, 22:12
صفحه نمایش 120 هرتزی برای دیدن 3بعدی کافی هست

تنها کاربرد صفحه نمایش های 3 بعدی میشه گفت دیدن فیلم های 3 بعدی هست

تقریبا اکثر کارت های گرافیکی روی این نوت بوک ها توان اجرای بازی های 3 دی به صورت FULL HD رو ندارند و بازی رو نمیشه با تمام کیفیت اجرا کرد

بنظرم بهتر هست بحث 3 دی رو از لپتاپ جدا کنی
لپتاپی بخری که به معنی واقعی لپتاپ باشه و قابل حمل ، برای 3 دی هم میشه از کنسول بازی کنار که تلوزیون فول اچ دی استفاده کرد (عملا کیفیت بسیار بسیار بالاتر میشه و تجربه ی شخصی خودم هست)

اما اگر 3 بعدی میخواهی سونی کیفیت خوبی داره ولی کارت گرافیکش خوب نیست و به درد بازی نمیخوره

سری HP Envy 17 هم کیفیت خیلی خوبی داره اما ایران کم گیر میاد

تنها انتخاب سری G از ایسوس هست که فکر نکنم زیر 3 تومن پیدا بشه

مرسی از پاسخت درسته ولی چه کنم که همون یه ذره دیدن فیلم سه بعدی قلقکم میده که بسمتش برم البته تا حالا فیلم سه بعدی از ال ای دی دیدم ولی از لپتاپ ندیدم راستی نرم افزار های مثل ورژن جدید کا ام پلیر که فیلم دو بعدی رو بصورت تری دی هم می تونه پخش کنه آیا واقعا تاثیری داره؟

tekno2006
16-07-2012, 22:14
الان سونی چند مدل سه بعدی در بازار داره با حدود قیمت 3 تومن ولی گرافیک هیچ کدومشون از 540 بالاتر نیست
ولی اگه 3D نخوای با 2 تومن هم میشه لپتاپی با گرافیک 640 خرید.

اره حق با توه انکار سونی تو 540 گیر کرده چسبیده بهش بالاتر هم نمیاد ادم خوشحال بشه ولی سایر برند ها ایینجوری نیست

ulsss
16-07-2012, 23:57
اره حق با توه انکار سونی تو 540 گیر کرده چسبیده بهش بالاتر هم نمیاد ادم خوشحال بشه ولی سایر برند ها ایینجوری نیست

-

Sony VAIO S13A12 FX/B ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Intel Core i5 3210M
2.5~3.1GHz
6
640+
13.3
GF 640M(1G)
1.6
DVD - HD-FP
2,580,000
-

Sony VAIO S1511 DGX/B ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Intel Core i5 3210M
2.5~3.1GHz
6
640
15.5
GF 640M(1G)
2.0
DVD - Full HD-FP
2,290,000

7darvak
17-07-2012, 00:12
دوست عزیز من از اساتید نیستم ولی بقول معروف دیدیم دست مردم
من شنیدم با صفحه15و16و17اینچ تو3بعدیا خیلی خیلی کم تاثیر داره
در صورتی که الان تلوزیون 3بعدی ال ای دی 1/700
یه نت بوک معمولی اچ پی با گرافیک سری7000که میگن تو3بعدی بهتر عمل میکنه1500.600این از این
در مورد لب تاب های3دی هم من سونی دوست ندارم چون گرافیکش پایینه
اچ پی envy خیلی خوبه(نمیدونم با این امکانات مشکل تهویش حل شده یا نه چون کمه)
از اچ چی بگذری میشهmsi va asus
msiبخاطر قیافش و چراغونیش دوست ندارم(نظرمن البته)
ولی asusمیگن سیستم خنک کنندش عالیه مدل g53 va g73va g74
مشکل اساسی همشونم وزنشونه که بالای3کیلو هستن
چون صفحه نمایش17دارن بجز53 که فکرمیکنمfhdنیست
موفق باشی
درضمن رو برنامه های مبدل2d be 3dحساب نکن kmهم بیشتر واسه پخش3dخوبه نه تبدیلش

tekno2006
20-07-2012, 08:20
-

Sony VAIO S13A12 FX/B ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Intel Core i5 3210M
2.5~3.1GHz
6
640+
13.3
GF 640M(1G)
1.6
DVD - HD-FP
2,580,000
-

Sony VAIO S1511 DGX/B ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Intel Core i5 3210M
2.5~3.1GHz
6
640
15.5
GF 640M(1G)
2.0
DVD - Full HD-FP
2,290,000

مرسی اصلا به این مدل ها برخورد نکرده بودم باید ببینم چقدر نسبت به 540 برتری و قدرت داره قیمتش هم خیلی مناسبه

tekno2006
20-07-2012, 08:25
دوست عزیز من از اساتید نیستم ولی بقول معروف دیدیم دست مردم
من شنیدم با صفحه15و16و17اینچ تو3بعدیا خیلی خیلی کم تاثیر داره
در صورتی که الان تلوزیون 3بعدی ال ای دی 1/700
یه نت بوک معمولی اچ پی با گرافیک سری7000که میگن تو3بعدی بهتر عمل میکنه1500.600این از این
در مورد لب تاب های3دی هم من سونی دوست ندارم چون گرافیکش پایینه
اچ پی envy خیلی خوبه(نمیدونم با این امکانات مشکل تهویش حل شده یا نه چون کمه)
از اچ چی بگذری میشهmsi va asus
msiبخاطر قیافش و چراغونیش دوست ندارم(نظرمن البته)
ولی asusمیگن سیستم خنک کنندش عالیه مدل g53 va g73va g74
مشکل اساسی همشونم وزنشونه که بالای3کیلو هستن
چون صفحه نمایش17دارن بجز53 که فکرمیکنمfhdنیست
موفق باشی
درضمن رو برنامه های مبدل2d be 3dحساب نکن kmهم بیشتر واسه پخش3dخوبه نه تبدیلش

مرسی از اطلاعات خوبت دو دل شدم که اصلا ویژگی تری دی تو لپتابم باشه یا نه اگر نباشه انتخابام باز تره ولی اگه باشه محدود به چند مل میشم ای کارش موردی پیش میومد یه چند ثانیه ای می تونستم با لپ تاپ و عینک سه بعدی فیلم بلوری رو از لپتاب ببینم و با اونچه که تو تی وی های ال ای دی دیدم مقایسه کنم و یا یه دوستی که تجربه دیدن هردو رو داشته باشه

ulsss
20-07-2012, 11:05
مرسی از اطلاعات خوبت دو دل شدم که اصلا ویژگی تری دی تو لپتابم باشه یا نه اگر نباشه انتخابام باز تره ولی اگه باشه محدود به چند مل میشم ای کارش موردی پیش میومد یه چند ثانیه ای می تونستم با لپ تاپ و عینک سه بعدی فیلم بلوری رو از لپتاب ببینم و با اونچه که تو تی وی های ال ای دی دیدم مقایسه کنم و یا یه دوستی که تجربه دیدن هردو رو داشته باشه
دوست عزیز .ما یک چند وقتی میشه که 3DTV خریدیم . نمی دونم تجربه دیدن فیلم سه بعدی رو روی تلویزیون های خونگی داشتی یا نه.من که اصلا حال نکردم و انقدر ها که تبلغ میکنن جذاب نیست. من اگه بجای شما باشم 3D رو بیخیال میشم اخه خیلی محدودیت داره باید عینک داشته باشی از زاویه نگاه نکنی ، چشم رو خسته میکنه و... . روی تلویزون 40اینج، 3D که اصلا حال نمیده چه برسه به مانیتور 17 اینچ. خود دانی

tekno2006
26-07-2012, 23:34
دوست عزیز .ما یک چند وقتی میشه که 3DTV خریدیم . نمی دونم تجربه دیدن فیلم سه بعدی رو روی تلویزیون های خونگی داشتی یا نه.من که اصلا حال نکردم و انقدر ها که تبلغ میکنن جذاب نیست. من اگه بجای شما باشم 3D رو بیخیال میشم اخه خیلی محدودیت داره باید عینک داشته باشی از زاویه نگاه نکنی ، چشم رو خسته میکنه و... . روی تلویزون 40اینج، 3D که اصلا حال نمیده چه برسه به مانیتور 17 اینچ. خود دانی

چرا دوست عزیز تجربه شو داشتم اونم مزه خودشو داره اینکه چشم رو خسته می کنه واقعا بهت حق می دم ولی نفس تکنولوژی یه جورایی کوچولو قشنگه حتی اگر برای تفریح هم باشه چون واقعا نمیشه فیلم رو کامل سه بعدی دید بشدت چشم رو خسته می کنه چون مغز انسان قدرت پردازش اطلاعات سه بعدی رو چون تا حالا براش تجربه نشده بصورت سریع نداره یه جورایی کم میاره و به دو بعدی عادت دادیمش و به مرور وضعیت کمی بهتر میشه

tekno2006
01-08-2012, 05:41
دوستان اگه زحمتی نیست اون مدل لپ تاپی هایی که تو مارک فقط سونی تری دی هستند و تو بازار مجتمع پایتخت و رضا و ایرانیان و ولیعصر موجودند برام بگید .شرمنده ام
منتظرم دوستان

Xilevens
01-08-2012, 10:34
دوست عزيز 3D تو لپ تاپ به هيچ عنوان توصيه نميشه
نهايت پيشنهادي كه به دوستاني مث شما ميكرديم خريد يه لپ تاپ با گرافيك بالا و وصل كردنش به 3DTV و اجراي بازي سه بعدي هست
وگرنه واسه فيلم همينجوريش صفحه مانيتور لپ تاپ بي كيفيت هست ديگه فيلم ديدن توش زياديه
بازم خود دانيد
به نظرم با 2.8 اگه بتونيد سه بعدي از سري G اسوس پيدا كنيد خيلي بهتره تا سوني

tekno2006
01-08-2012, 17:55
دوست عزيز 3D تو لپ تاپ به هيچ عنوان توصيه نميشه
نهايت پيشنهادي كه به دوستاني مث شما ميكرديم خريد يه لپ تاپ با گرافيك بالا و وصل كردنش به 3DTV و اجراي بازي سه بعدي هست
وگرنه واسه فيلم همينجوريش صفحه مانيتور لپ تاپ بي كيفيت هست ديگه فيلم ديدن توش زياديه
بازم خود دانيد
به نظرم با 2.8 اگه بتونيد سه بعدي از سري G اسوس پيدا كنيد خيلي بهتره تا سوني
مرسی از راهنمایی تون دوست عزیز ولی راستش یه ال سی دی داشتم اونو رد کردم سری جدید ال ای دی حدود سه تومن خریداری کردم اون موقع زیاد تری دی تو بازار بورس نبود و الان هم باز حسش نیست اینو رد کنم و تری دی تی وی بگیرم البته شما خودتون استادین می دونید گرافیک لپ تاپ هم هرچی که قوی باشه و از طریق HDMI به LED وصل بشه باز هم تو رزولوشن بالای 2000 در 3000 تلویزیون کم میاره البته کاهش رزولوشن رو هنوز تستش نکردم و گناهشو جمع نمی کنم اما فیلم رو حرفتون رو قبول دارم ضمنا برند ایسوس را خیلی قبول دارم و در اینکه سر تره تائید می کنم ولی خوب چه کنم یه جورایی دلم بخاطر فواید سایر قسمت های یک دستگاه نظیر کیفیت صفحه نمایش و صدا و گرمایش کم و سایلنت بودن رو سونی هست

Xilevens
01-08-2012, 21:02
براي بازي دو بعدي رو رزولوشن فول اچ دي گرافيك هاي لپ تاپي جوابگو نيست چه برسه به سه بعدي
ولي اگه کیفیت صفحه نمایش و صدا و گرمایش کم و سایلنت بودن هست من همه نظره سري G اسوس رو نسبت به سوني تضمين ميكنم
براي اطمينان خاطر ميتونيد ريويووشون رو هم بخونيد حتي صفحه نمايش هاي فول اچ دي سه بعدي اسوس هم رده سونيش هست

tekno2006
02-08-2012, 08:52
براي بازي دو بعدي رو رزولوشن فول اچ دي گرافيك هاي لپ تاپي جوابگو نيست چه برسه به سه بعدي
ولي اگه کیفیت صفحه نمایش و صدا و گرمایش کم و سایلنت بودن هست من همه نظره سري G اسوس رو نسبت به سوني تضمين ميكنم
براي اطمينان خاطر ميتونيد ريويووشون رو هم بخونيد حتي صفحه نمايش هاي فول اچ دي سه بعدي اسوس هم رده سونيش هست
مرسی عزیز می تونی دو مدل از بهترین سری G اونو بگی من برم روش یه کوچولو تحقیق و تو سایت ریویو رو بخونم ممنون میشم محدوده قیمتی 2500000 الی 3000000

7darvak
07-08-2012, 13:25
چرا2مدل عزیز بیا این 3مدلش
g53
73
74

tekno2006
09-08-2012, 00:22
چرا2مدل عزیز بیا این 3مدلش
g53
73
74

]چشمم 74 رو گرفته ولی شنیدم خیلی کمیابه تو باز اینطوریه؟

7darvak
11-08-2012, 02:37
اقا یه زحمت بکش یه سر به این سایت بزن خوبه
البته امیدوارم خلاف مقررت نباشه
laptap arena
Lta.ir
راستی all in one hpجدید اومده سه بعدی لمسی هنوز تو ایران نیومده ولی میشه پیدا کرد
من که خوشم اومد ز همه چیش

tekno2006
13-08-2012, 01:16
اقا یه زحمت بکش یه سر به این سایت بزن خوبه
البته امیدوارم خلاف مقررت نباشه
laptap arena
Lta.ir
راستی all in one hpجدید اومده سه بعدی لمسی هنوز تو ایران نیومده ولی میشه پیدا کرد
من که خوشم اومد ز همه چیش

مرسی من سر زدم ولی دلم بیشتر به برند ایسوس و سونی هست

$even boy
13-08-2012, 08:55
سلام من تجربه دیدن فیلم سه بعدی هم ال ای دی و هم لپ تاپو داشتم . به نظر من خرید لپ تاپ سه بعدی یعنی بطور مستقیم پولتو بندازی آشغالی. شدیدا توصیه میکنم سمتش نرو. از ما گفتن

tekno2006
16-08-2012, 00:24
سلام من تجربه دیدن فیلم سه بعدی هم ال ای دی و هم لپ تاپو داشتم . به نظر من خرید لپ تاپ سه بعدی یعنی بطور مستقیم پولتو بندازی آشغالی. شدیدا توصیه میکنم سمتش نرو. از ما گفتن

مرسی دوست عزیزم گفته شما تاثیر زیادی تو تغییر انتخاب من داره اگه واقعا اینجوری باشه و اصلا از کیفیت کار راضی نیستی من سمت تری دی نرم و تصمیم نهایی ام گرفته بشه ولی اگر یه جورایی بصورت سرگرمی تری دی دید حالشو برد قضیه فرق میکنه

l2eza.d
16-08-2012, 09:28
دوست من ، شما که انتخاب خاصی نداری ، چرا لنگ می کنی ، یا g74 یا g53 ، سونی ها هم که گرافیک مناسبی ندارن .

tekno2006
19-08-2012, 01:43
دوست من ، شما که انتخاب خاصی نداری ، چرا لنگ می کنی ، یا g74 یا g53 ، سونی ها هم که گرافیک مناسبی ندارن .

مرسی عزیز تصمیم خودمو گرفتم بین این دو با توجه به تناسب قیمتشون کدومو پیشنهاد می کنی؟

sarzaeim
19-08-2012, 08:34
این سوال منم هست

amin666
19-08-2012, 11:09
چند نکته:
این دو لپتاپ خیلی خوبند و شکی نیست.ولی شما فقط واسه فیلم می خواین و با توجه به اینکه فکر می کنم پزشک باشید لپتاپ سری گیم ... !درسته قیافش مثل msi gtx683 .... نیست ولی باز واسه یه پزشک شاید خیلی خوب نباشه.باز نظر خودتون مهمه.بین این دو g74 هفده اینچه و شاید برای شما بهتر باشه.راستی toshiba هم لپتاپهای 3d داره و بعید می د.نم از لحاظ تکنولو÷ی 3d عقب باشه.من کلا زیاد بر رسی نکردم لپتاپهای 3d رو و اطلاعات کاملی ندارم.ولی حتما یه سرچی کنید و نوع تکنولو÷ی 3d لپتاپی که می خواید بخرید رو سوال کنید.مثلا بعشیها کلا بدون عینک هستند و عینک دارها هم باز با هم فرق دارند.active داره و ... .سعی کنید بهترینش رو بردارید که بعد تو ذوقتون نخوره

l2eza.d
19-08-2012, 14:28
با توجه به اینکه گرافیک g74 قویتر هستش (128bit memory bus VS 192bit memory bus) و با توجه به اینکه FHD ش بیشتر گیر میاد (برای 3d حتما لپ تاپتون FHD باشه ) انتخاب بهتریه ، قیافه متناسب با شغل شما ultrabook ها و برخی سونی ها هستند متاسفانه و این دو تا هیچوقت کنار هم جا نمی شن : قیافه ، سبک وزنی + پرفورمانس و گرافیک قوی !!!!
(البته شوخی کردم ، ایشالا چند سال دیگه اینا هم کنار هم جامیشن ولی اون موقع این دوتا کنار هم قرار نمی گیرن :لپ تاپ خوش قیافه ، سبک وزن ، پرفورمانس بالا و گرافیک قوی + قیمت مناسب !!!!!!!!)

tekno2006
23-08-2012, 05:58
چند نکته:
این دو لپتاپ خیلی خوبند و شکی نیست.ولی شما فقط واسه فیلم می خواین و با توجه به اینکه فکر می کنم پزشک باشید لپتاپ سری گیم ... !درسته قیافش مثل msi gtx683 .... نیست ولی باز واسه یه پزشک شاید خیلی خوب نباشه.باز نظر خودتون مهمه.بین این دو g74 هفده اینچه و شاید برای شما بهتر باشه.راستی toshiba هم لپتاپهای 3d داره و بعید می د.نم از لحاظ تکنولو÷ی 3d عقب باشه.من کلا زیاد بر رسی نکردم لپتاپهای 3d رو و اطلاعات کاملی ندارم.ولی حتما یه سرچی کنید و نوع تکنولو÷ی 3d لپتاپی که می خواید بخرید رو سوال کنید.مثلا بعشیها کلا بدون عینک هستند و عینک دارها هم باز با هم فرق دارند.active داره و ... .سعی کنید بهترینش رو بردارید که بعد تو ذوقتون نخوره

مرسی دوست عزیز . ممنون از راهنمایی خوبتون . راستش حرفه ام طوریه که بیشتر برای فیلم تری دی می خواستم ولی دوست دارم در بازی ها در حد لپ تاپ های متوسط با بالا من نیاره و ازطرفی من علاقه زیادی با بازی خوش گرافیک در پرفورمنس و رزلوشن بالا در اوقات بیکاری دارم نه بازی ساده و دسکتابی
ضمنا من یه جورایی برند سونی و بعدش ایسوس بلحاظ کیفیت و دوام و پشتیبانی یه کوچولو تعصب دارم البته نه اینکه سایر مارک ها بی کیفیت باشند ولی با توجه به تجربه شخصی تعویض لپ تاپ هام و دوستان و همچنین گفته و شنیده دوستان چه در محیط زندگی و چه تو سایت این حرفو زدم و قائدتا جنبه علمی اش قابل اثبات نیست که یکجانبه قضاوت کنم داشتن عینک هم مشکلی ز نظر من نداره چون بابت کتاب ها و درسام خودم عینکی هستم و می تونم از لنز های سیار تری دی رو عینک استفاده کنم

tekno2006
23-08-2012, 06:10
با توجه به اینکه گرافیک g74 قویتر هستش (128bit memory bus VS 192bit memory bus) و با توجه به اینکه FHD ش بیشتر گیر میاد (برای 3d حتما لپ تاپتون FHD باشه ) انتخاب بهتریه ، قیافه متناسب با شغل شما ultrabook ها و برخی سونی ها هستند متاسفانه و این دو تا هیچوقت کنار هم جا نمی شن : قیافه ، سبک وزنی + پرفورمانس و گرافیک قوی !!!!
(البته شوخی کردم ، ایشالا چند سال دیگه اینا هم کنار هم جامیشن ولی اون موقع این دوتا کنار هم قرار نمی گیرن :لپ تاپ خوش قیافه ، سبک وزن ، پرفورمانس بالا و گرافیک قوی + قیمت مناسب !!!!!!!!)

تشکر از شما دوست عزیز . اره حق با شماست هیچ وقت نمیشه تمام خوبی ها و امتیاز های مثبت رو تو یک مدل لپ تاپ جمع کرد ولی وزن لپ تاپ برای من اصلا مهم نیست و طبیعتا اصلا هم قیافه لپ تاپ گیر نمی دم چون خودم یه لپ تاپ دیگه که دارای زیبایی خاص خودشه دارم و هدف پرفورمنس بالا گرافیک قوی و تری دی بود که با صحبت دوستان قسمت سومشو در هاله ای از ابهام برام موند البته حرف دوستان این تاپ صد در صد درسته ولی یه جورایی به هر دری میزنم شاید تونستم همه معیار هامو تو یکی پیدا کنم . من مشکل مالی ندارم ولی خوب شما که می دونید بعد خریدش باید برای لپ تاپ بعدیم فاصله یکی دو سالی بندازم البته بخاطر دستور رئیسم یعنی همون همسرم . چون وابستگی زیادی به لپ تاپ برخلاف کامپیوتر دومیلیونی که جدیدا گرفتم تو خونه دارم و نگران اینه که مدت زمان کار روزانه ام با اون زیاد بشه و بقیه وقت هم مطالعه ویزیت ، بیمارستان و پروپوزال و امثال اون بشه

amin666
23-08-2012, 11:55
راستی Hp هم مدلهای خوبی داره.هم گرافیک خوبی دارند(ATI 7850)هم سری ENVY فوق العاده زیبا و با کیفیته.17.3 اینچ هم هستند و fhd 3d.مثل مدلهای ENVY 3090,3290.البته یه جا نوشته بود نرم افزار tridef َATI کمی ضعیفتر از 3dvision NVIDIA ست.فکر کنم سری ENVY با پنل IPS 3d هم داشته باشه.سری ENVY که با پنل IPS داره.حالا 3D ش رو مطمئن نیستم.به نظرم اگه از سونی بگیرید هم خوبه.بعیده که بی کیفین باشه.ولی این چیزها خیلی حساسه.سعی کنید تو نت مقایسه کنیید spec همه رو که بعدا پشیمون نشید

animsprite
23-08-2012, 15:47
در مورد 3D من میگم کوتاه بیای بهتره به دو دلیل
1-مانیتو pc من 3D یعد چند بار یا چند ماه از حالت 3D حوصلت سر میره واین یعنی هدر دادن هزینه پس از مدتی (من خودم تو این چند روز با قیمت های لپ ها سر وکار داشتم وعقیده دارم قیمت 3D دار ها بی مورد بالاست یعنی بجاش میتونی با این بودجه یه لپ که سخت افزاری قدرت بیشتری داره تهیه کنی )
2-یکی از دوستان مدل 3d از MSI داره که باید بگم یه همین مورد اول که گفتم دچار شده یعنی زدگی از 3D لپتاپی همین طور که میدونید 3D لپتاپی اونی نیست که دنبالشی (هر دو مورد رو کنار هم امتحان کردم یعنی PCوLAP)
به هر حال اینا همه نظر شخصی بیش نیست وهمه چی بستگی به کاربرد وسلیقه شما داره ولی اینو رو هم بگم گزینه 3D خودش جزئی از امکانات یه سیستم به شمار میره و این خودش یه برتریه حداقل رو این مورد میتونی تکیه داشته باشی :12:

tekno2006
26-08-2012, 23:41
1-مانیتو pc من 3D یعد چند بار یا چند ماه از حالت 3D حوصلت سر میره واین یعنی هدر دادن هزینه پس از مدتی (من خودم تو این چند روز با قیمت های لپ ها سر وکار داشتم وعقیده دارم قیمت 3D دار ها بی مورد بالاست یعنی بجاش میتونی با این بودجه یه لپ که سخت افزاری قدرت بیشتری داره تهیه کنی )
2-یکی از دوستان مدل 3d از MSI داره که باید بگم یه همین مورد اول که گفتم دچار شده یعنی زدگی از 3D لپتاپی همین طور که میدونید 3D لپتاپی اونی نیست که دنبالشی (هر دو مورد رو کنار هم امتحان کردم یعنی PCوLAP)
به هر حال اینا همه نظر شخصی بیش نیست وهمه چی بستگی به کاربرد وسلیقه شما داره ولی اینو رو هم بگم گزینه 3D خودش جزئی از امکانات یه سیستم به شمار میره و این خودش یه برتریه حداقل رو این مورد میتونی تکیه داشته باشی :12:
ممنون دوست خوبم دو دل شدم ظاهرا با از خیر تری دی بگذرم

tekno2006
26-08-2012, 23:44
حق با شماست دوست خوبم در اینکه بابت داشتن تری دی قیمت جهشی بالاست رو قبول دارم برن اچ پی رو برند خوبی میدونم و با کیفیت . یه سری به نوتبوک چک می زنم و در مورد میزان قدرت کارت گرافیک مدلی که فرمودید مقایسه کنم نتیجه رو میگم