PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل تم basic ویندوز 7 بعد از نصب

Gamecock1
12-07-2012, 20:44
سلام. من ویندوز لپتاپم رو تازه عوض کردم. ویندوز 7 که 32 بیت بود رو نصب کردم. ولی الان تم یا همون color ویندوز روی Windows 7 basic هست. در ضمن درایور گرافیک رو هم نصب کردم. ولی نمیدونم چرا هیچ اتفاقی نیفتاد ! میشه کمک کنید؟ اینم عکسش:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خیلی فوریه ! منتظرم ...

اینم عکس هایی که نشون میده انگار گرافیک نصب نیست:

clau
12-07-2012, 21:03
منم چند بار برام این مشکل پیش اومده ولی با اپدیت کردن کارت گرافیکم مشکلم حل میشد .کارت گرافیکت اپدیت کردی؟

jafarian
12-07-2012, 22:45
روشهای پایین برین البته قبلش درایور گرافیک خودتون حتما آپدیت شده باشه درضمن ویندوزی هم که نصب کردین سری ultimate :20:

روش اول

فایل هاتفیکس پایین دانلود کنید بعدشم وقتی به نت وصل هستین اجراش کنید طبق شکل روی گزینه مورد نظر کلیک کنید تو صفحه آخرم گزینه اول انتخاب کنید

روش دوم

داخل سرچ استارت منو دستور visual effects رو واردکنید روی گزینه دوم کلیک کنید بعدش تو صفحه ای که باز میشه داخل همون سربرگ اول تیک گزینه دوم از ببین 4 تا گزینه بزنید تایید اوکی کنید

روش سوم

اون قسمتی که از طریق ویندوز به سیستم شما امتیاز میده رو از نوع برین برای امتیاز گیری.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Gamecock1
13-07-2012, 00:17
برای آپدیت کردن گرافیک به آخرین ورژن باید چیکار کنم؟ گرافیکم ATI هست.

jafarian
13-07-2012, 22:34
برای آپدیت کردن گرافیک به آخرین ورژن باید چیکار کنم؟ گرافیکم ATI هست.

مشکل شما همینطور که تو عکس قراردادین مربوط به گرافیک میشه که نصب نیست چون گرافیک سیستم شما کلا امتیاز 1 به خودش اختصاص داده برای گرافیکم داخل سایت پایین برین بسته به نوع گرافیکی که روی لپ تاپ دارین آخرین ورژنش دانلود نصب کنید.

Gamecock1
14-07-2012, 14:31
همه ی کار ها رو به طور کامل انجام دادم. ولی بازم نتیجه نداد و بازم انگار نصب نیست! دیگه باید چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟

jafarian
17-07-2012, 00:11
???????????????????

مشکل شما همینطور که اشاره کردم مربوط به گرافیک میشه یا که درایورش نافص نصب شده یا که کلا نصب نیست به دیوایس منیجر سیستم بیرین از قسمت video adapter ببینید گرافیک شناسایی کرده کانفیگ لپ تاپ خودتونم بگین بهمراه ویندوزی که روش نصبه.

Gamecock1
22-07-2012, 21:50
تمام کارها رو کردم و گرافیک رو نصب کردم ولی نشد. تو دیوایس منجر هم رفتم گرافیک رو زده وی جی ای. شناسیایی نکرده هنوز. کانفیگ لپ تاپ رو از کجا باید بدونم؟ ویندوزم هم 7 ultimat - 32 bit هست.

Gamecock1
23-07-2012, 19:43
جوابی نیست ؟

jafarian
23-07-2012, 23:05
تمام کارها رو کردم و گرافیک رو نصب کردم ولی نشد. تو دیوایس منجر هم رفتم گرافیک رو زده وی جی ای. شناسیایی نکرده هنوز. کانفیگ لپ تاپ رو از کجا باید بدونم؟ ویندوزم هم 7 ultimat - 32 bit هست.

خودتون میگین تو دیوایس منیجر گرافیک بصورت vga شناسایی کرده یعنی اصلا نصب نشده شما باید بسته به نوع لپ تاپ خودتون به سایت سازندش برین درایور مخصوص ویندوز ویستا رو اگر که داخل سایت سازندش هست دانلود نصب کنید.

Gamecock1
26-07-2012, 12:44
من رفتم تو سایت HP و تو قسمت دانلود درایور های لپتاپ مدل لپتاپم رو نوشتم ولی 177تا نتیجه داد. تو کدومش باید برم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اینم عکسش: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jafarian
26-07-2012, 15:35
من رفتم تو سایت HP و تو قسمت دانلود درایور های لپتاپ مدل لپتاپم رو نوشتم ولی 177تا نتیجه داد. تو کدومش باید برم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اینم عکسش: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چون سئوالتون مربوط به دانلود درایورگرافیک لپ تاپ میشه تو تاپیک پایین که مربوط به لپ تاپ مطرح کنید زودتر به نتیجه میرسین تو همون تاپیک هم مدل دقیق لپ تاپ خودتون قراربدین.