PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ساده ترین راه حل نمایش زیر نویس در ویدیو پلیر ها .

faraname
12-07-2012, 11:24
سلام به دوستان

مدت ها بود مشکلی در بسیاری از دستگاه ها ویدیو پلیر خانگی بود که خیلی آزار دهنده شده بود . بعد هم این گیرنده های دیجیتال جدید اومدن که مشکل شد چند برابر . اون هم اینکه بعد اینکه فیلم رو توی فلش می ریختید بعد موقع اجرا زیر نویس نشون داده نمیشد . srt فارسی هم که هیچ وقت خدا مشکل اش با بعضی از دستگاه ها قرار نیست حل بشه . اما بعضا پیش میاد که با زیرنویس های idx هم به همون مشکل بر بخورید . یعنی عدم نمایش زیر نویس و حتی نمایش کج و بی ربط زیر نویس idx در دستگاه هایی مثل گیرنده دیجیتال مارشال . اما بالاخره تونستم بهترین نرم افزار تبدیل srt فارسی به idx ایی که تو همه دستگاه ها من جمله مارشال بد قلق هم اجرا میشه رو بیابم . البته ممکن خیلی از دوستان اسم این نرم افزار رو شنید ه باشن و این راه رو بلد باشن ولی چون تو خیلی از فروم ها دیدم هنوز خیلی ها تو همون idx موندن.... چه برسه به srt این پست رو می زنم

اما راه حل چیه :

اول اینکه به جای نرم افزار مشهور subtitle creator که برای ساخت زیر نویس و تبدیل srt به idx استفاده میشه از نرم افزار TEXT TO VOB.SUB استفاده می کنیم . پس از تست های زیاد چندین نرم افزار به تتیجه رسیدم که این TEXT TO VOB.SUB از همه بهتر جواب میده و تا حالا دستگاهی نشده ( چه ست تاپ باکس و چه پلیر خانگی) زیر نویس ساخته شده توسط این برنامه رو نشون نده . :31:

برای دانلود اول از لینک ذیل نرم افزار مربوط رو دانلود کنید . ( این نرم افزار نصب نداره و به محض کلیک اتوماتیک اجرا میشه )

دانلود از سرور اصلی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دانلود از سرور کمکی

بعد از نصب کافیه طبق آموزش که در فایل ویدیویی زیر می بینید بقیه مراحل رو پیگیری کنید .

به همین سادگی

موفق باشید

E.N.A.Y.A.T
12-07-2012, 14:10
3 لام داداش. من اين فايل رو دارم و وقتي ميذارم توي نرم افزاره پيغام ميده كه اين فايلو ساپورت نميكنه!! چرا؟: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

faraname
12-07-2012, 15:53
3 لام داداش. من اين فايل رو دارم و وقتي ميذارم توي نرم افزاره پيغام ميده كه اين فايلو ساپورت نميكنه!! چرا؟: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تست کردم . فایل زیر نویس شما مشکل داره . حتی تو نرم افزار subtitle creator هم باز نمیشه و ارور میده .

لطف کن نسخه دیگری از این زیر نویس رو تست کن . به طور مثال از لینک ذیل می تونی یک نسخه سالم رو دانلود کنی

rasool_ff
25-05-2013, 17:52
سلام ، کمک !! دیگه دارم دیوونه میشم بس که راههای مختلف رو امتحان کردم جواب نداد
نرم افزاری رو که معرفی کردی دان کردم ، دستت هم درد نکنه بابت معرفی ، فیلم آموزشی رو هم دیدم طبق روال عادی دو تا فایل sub و idx بهم داد ، من میخوام روی گیرنده دیجیتال دنای مدل stb-521 HD این فیلم رو نگاه کنم فک نکنم دیگه دنای بدتر از مارشال باشه :n02:
دکمه sub روی دستگاه رو هم میزنم اما ای داد بیداد چیزی نشون نمیده

از این دو تا فایل کدوم رو همراه با فایل فیلم بریزم روی دستگاه ؟ فایلها رو که نباید مثل فایل srt ، بچسبونم به فیلم ؟؟
آیا این فیلها رو باید دوباره unicode کنم با notepad یا نه ؟
اسم این دو تا فایل باید با اسم فیلم یکی باشه ؟ (من این کارم کردم نشد)
میشه بگی اشکال کار کجاست؟؟ :n03: همه موارد ممکن رو نوشتم تا بهتر بتونی راهنماییم کنی ، عذرخواهی بابت پرحرفی:n12: