PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : CSharp قسمت اول : ساخت یک Picture Viewer ساده با CSharp

mohammadali1375
11-07-2012, 14:49
در این مقاله باهم یک Picture viewer ساده می سازیم که می تونیم با اون تصاویر رو لود کنیم و در برناممون نشون بدیم . همچنین با نحوه ساخت یک رابط کاربری ساده در CSharp آشنا می شید . (فونت و پروژه هم

همراه مقاله وجود داره )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حجم : 640 کیلوبایت

پسورد : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

عــــلی
11-07-2012, 17:02
بسم الله الرحمن الرحیم.
سلام.
دوست بزرگوار لطفاً همه مطالب رو در یک تاپیک قرار بدید تا برای دانلود مقاله ها کاربران در تالار جستجو نکنند.
باتشکر.

senaps
11-07-2012, 20:11
اسم برنامه Form1 هست؟!!! اموزش برنامه نویسی از اونجا شروع میشه که برنامه نویس یاد بگیره هیچ فرمی اسمش Form1 نیست، هیچ دگمه‌ای اسمش Button1 نیست!!
کی ملت میخوان یاد بگیرن اسم بذارن برا کنترل هاشون، با این مقاله‌ای که شما نوشتی(البته عکسش!!) مشخصه که هیچوقت!!!!
الان برخی دوستان برنامه میارن براشون درست کنم بدن دست استادشون، بعد کدا رو میبینی همه شدن Buton4_Click ، Buton3_Click ،Buton2_Click ،Buton1_Click ، خوب این کدا رو کی میخواد بخونه؟!! نمیدونم چرا ملت زورشون میاد یه اسم بذارن برا کنترل یا توابع رو با اسم بذارن....
بدتر از همه‌ی اینا، کسانی هستن که متغییر هاشون X و y هستش!!!!

لطفا دوستان سعی کنن چنین مواردی تو برنامه ها رعایت بشه که ملت بتونن درست برنامه نویسی کنن و کداشون رو نفرات بعدی بتونه راحت بخونه و لازم نباشه رمزگشایی بکنه از کدهاشون!!

راستی، تو این برنامه ای که کاربر میسازه، قرار نیست که دونه دونه عکس ها رو اوپن کنه اونم با اون قابلیت های فراوان فرم Open ماکروسافت که؟!!! اخه تو عکسش دگمه‌ی نکست و اینا دیده نمیشه!!

دانلود منیجر ندارم فعلا، برم دانلود منیجر علی رو دانلود کنم ببینم بالاخره این مشکلمون حل میشه یا نه!!

mohammadali1375
12-07-2012, 11:37
اسم برنامه Form1 هست؟!!! اموزش برنامه نویسی از اونجا شروع میشه که برنامه نویس یاد بگیره هیچ فرمی اسمش Form1 نیست، هیچ دگمه‌ای اسمش Button1 نیست!!
کی ملت میخوان یاد بگیرن اسم بذارن برا کنترل هاشون، با این مقاله‌ای که شما نوشتی(البته عکسش!!) مشخصه که هیچوقت!!!!
الان برخی دوستان برنامه میارن براشون درست کنم بدن دست استادشون، بعد کدا رو میبینی همه شدن Buton4_Click ، Buton3_Click ،Buton2_Click ،Buton1_Click ، خوب این کدا رو کی میخواد بخونه؟!! نمیدونم چرا ملت زورشون میاد یه اسم بذارن برا کنترل یا توابع رو با اسم بذارن....
بدتر از همه‌ی اینا، کسانی هستن که متغییر هاشون X و y هستش!!!!

لطفا دوستان سعی کنن چنین مواردی تو برنامه ها رعایت بشه که ملت بتونن درست برنامه نویسی کنن و کداشون رو نفرات بعدی بتونه راحت بخونه و لازم نباشه رمزگشایی بکنه از کدهاشون!!

راستی، تو این برنامه ای که کاربر میسازه، قرار نیست که دونه دونه عکس ها رو اوپن کنه اونم با اون قابلیت های فراوان فرم Open ماکروسافت که؟!!! اخه تو عکسش دگمه‌ی نکست و اینا دیده نمیشه!!

دانلود منیجر ندارم فعلا، برم دانلود منیجر علی رو دانلود کنم ببینم بالاخره این مشکلمون حل میشه یا نه!!
در مورد حرف اول درست میگید . تو مقاله های بعدی که درست شد .
ولی درمورد دومی آره باید تکتک باز کنید

senaps
12-07-2012, 19:46
ممنون که این نکته رو در نظر گرفتین....