PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حذف شدن اکانت 2

hamed_itc
11-07-2012, 14:16
سلام
اکانتم حذف شده وقتی ویندوز switch میکنم بالا نمیاد.
اکانته p30master حذف شده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سوال دوم اینکه تو اکانته ادمینم که میرم میخوام پسورد عوض کنم نمیذاره عوض کنم چرا؟؟؟

jafarian
11-07-2012, 22:48
برای مورد اول داخل سرچ منوی استارت دستور cmd رو بزنید بعدشم روی گزینه مورد نظرکلیک کنید اینکار تو اکانت ادمین انجام بدین بعدش این دستور وارد کنید Net user John /active:yes بجای اون گزینه که بارنگ سبز مشخص کردم اسم اکانت خودتون بدین اگر با این بعدم اینتر کنید سیستم switch user کنید تست کنید اگر با این روشم نشد داخل سرچ منوی استارت دستور computer mangament بزنید روی گزینه مورد نظر کلیک کنید بعدشم تو ستون سمت راست گزینه local users and groups انتخاب کنید از زیرشاخش که باز میشه گزینه users انتخاب کنید بعدش داخل پنجره سمت راست روی user خودتون کلیک راست گزینه properties انتخاب کنید بعد تو سربرگ اول ببینید تیک گزینه Account is disabled نخورده باشه

برای مشکل دوم هم که چنج کردن پسورداکانت ادمین باشه به اینصورت عمل کنید که داخل سرچ منوی استارت تو همین اکانت ادمین دستور cmd رو باز بزنید روی گزینه مورد نظر کلیک کنید تو پنجره ای که باز میشه طبق شکل پایین دستور * net user m بزنید تایید کنید به جای M که بارنگ سبز مشخص کردم user خودتون که همین ادمین باشه رو اونجا وارد کنید اینتر کنید تو خط بعد پسورد جدید وارد کنید واسه همین ادمین اینتر کنید تو خط بعدم بازم همین پسورد تکراراینتر کنید درضمن حین وارد کردن پسورد هیچ شماره ای تایپ نمیشه مشکلی نیست اگر بااین روشم نشد ازطریق safe mode بیاین درضمن از طریق اکانت ادمین بیاین بعدش از اونجا پسورد چنج کنید:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])