PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار کنترل و محدود کردن نرم افزارها برای دسترسی به پهنای باند اینترنت.

Saeed System
11-07-2012, 07:34
سلام و خسته نباشید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

از آنجایی که من سرعت اینترنتم 128 KB و سرعت دانلودم 15 کیلوبایت. بنابر این من وقتی می خواهم بازی اینترنتی MW3 بکنم اگر کوچکترین نرم افزاری بخواهد به اینترنت دسترسی داشته باشد من در بازی با پینگ و لاگ زیادی مواجه میشم.

بخاطر کم بودن سرعت اینترنتم. سرعت اینترنتم برای بازی کافیه اما نمیشه همزمان هم یه برنامه آپدیت بشه و هم بازی کنم. از این رو من قبلا د رویندوز اکس پی چنین مشکلی نداشتم. اما الان ویندوز 7 دارم و خود ویندوز به غیر از ویندوز آپدیت که خاموشه

خیلی سرویسهایی داره که می خوان به اینترنت دسترسی داشته باشند یعنی در اصل بازی من مختل کنن.

من نرم افزاری احتیاج دارم که لیست تمام بازی و نرم افزارها و سرویسهایی که دارن از پهنای باند استفاده م یکنند رو نشون بده و من بتونم دسترسی همرو قطع کنم و فقط بزارم بازی MW3 دسترسی داشته باشه تا تو بازی با منشکل مواجه نشم.

2 نرم افزار دانلود کردم Bwmeter و networx که اصلا فکر کنم بلد نبودم ببینم کجای این نرم افزارها مانیتور میکنه نرم افزارهایی که دارن در این لحطه از پهنای باند استفاده میکنند . و بتونم جلوگیری کنم.

از اینرو خواهش می کنم یه نرم افزاری معرفی کنید که نشون بده چه نرمازفارهایی دارن از پهنای باند استفاده میکنند و بشه برای همیشه با به مدت دلخواه دسترسیشون رو قطع کرد.

یه دنیا تشکر

jafarian
11-07-2012, 08:22
ازبرنامه NetLimiter Pro هم میتونید استفاده کنید اینکار بنظرم انجام میده آموزش کار برنامه هم داخل لینک دوم :20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]