PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید یک پرینتر خانگی تا سقف 500 هزار تومان

iliafshar
11-07-2012, 05:54
سلام.من چند وقته که دنبال یک پرینتر رنگی برای خونه میگردم در واقع میخوام یک پرینتر همه کاره باشه که هم پرینت سیاه و سفید هم پرینت رنگی رو خیلی خوب بگیره.البته چون مصرف خونگی هست ویژگی هایی مثل سرعت چاپ در دقیقه و پرینت در تعداد بسیار بالا اصلا مد نظرم نیست فقط پرینتری می خواهم که کیفیت بالایی هم در سیاه سفید(مصارف دانشجویی) هم در رنگی ارائه بده و در ضمن قیمت هر پرینتش هم مقرون به صرفه در بیاد.چند وقت پیش یک پرینتر دست دوم سامسونگ مدل clp -510 \dnh پیدا کردم که خیلی هم ازش استفاده نشده و قیمتش 150 هزار تومن هست که با شارژ کارتریج هاش حدود 390 هزار تومان در میاد.البته این پرینتر وزن و حجم زیادی داره و بیشتر هم مصارف اداری ولی خواب اگر ویژگی هایی که گفتم رو داشته باشه می تونه یک گزینه باشه حالا من از دوستان عزیز میخوام به من کمک کنند که چه پرینتری بگیرم بهتره؟لیزری بگیرم یا جوهر افشان؟این پرنتره سامسونگ با توجه به هزینه و ویژگی هاش خوبه یا دنبال یک پرینتر نو باشم؟ در ضمن من میتونم تا سقف 500 هزار تومان هزینه کنم با توجه به اینکه تو این زمینه سر رشته ندارم خوشحال میشم دوستان کمک کنند ممنون.

m_2t_ab
11-07-2012, 11:59
سلام دوست من
پرینت های رنگی لیزری اصلا مقرون به صرفه نیستن ولی خوبیشون اینه که اگر یک سال هم استفاده نشن، هیچ مشکلی براشون پیش نمی آد (تقریبا)
برای کار شما من پرینت های جوهر افشان رو توصیه می کنم با کارتریح های قابل شارژ (مخزن رو پیشنهاد نمی کنم چون کارتون زیاد نیست) البته مخزن دار هم می تونید بگیرید
کانن دو مدل 5 رنگ با کیفیت داره به نام های ip3600 و ip4840 که هم مخزن و هم کارتریج قابل شارژ می خورن و حدود 200 تومن تا 250 با کارتریجش در می آد.
اپسون مدل P50 داره که 6 رنگ و کیفیت بالایی داره و با کارتریج قابل شارژ حدود 450 در می آد.
اپسون یه مدل ارزون 4 رنگ هم داره به نام S22 که کارتریح قابل شارژ می خوره.
موفق باشید

iliafshar
11-07-2012, 12:34
سلام دوست من
پرینت های رنگی لیزری اصلا مقرون به صرفه نیستن ولی خوبیشون اینه که اگر یک سال هم استفاده نشن، هیچ مشکلی براشون پیش نمی آد (تقریبا)
برای کار شما من پرینت های جوهر افشان رو توصیه می کنم با کارتریح های قابل شارژ (مخزن رو پیشنهاد نمی کنم چون کارتون زیاد نیست) البته مخزن دار هم می تونید بگیرید
کانن دو مدل 5 رنگ با کیفیت داره به نام های ip3600 و ip4840 که هم مخزن و هم کارتریج قابل شارژ می خورن و حدود 200 تومن تا 250 با کارتریجش در می آد.
اپسون مدل P50 داره که 6 رنگ و کیفیت بالایی داره و با کارتریج قابل شارژ حدود 450 در می آد.
اپسون یه مدل ارزون 4 رنگ هم داره به نام S22 که کارتریح قابل شارژ می خوره.
موفق باشید
خیلی ممنون بابت پستتون من تعریف p50 رو شنیدم میخواستم ببینم ایا پرینت سیاه و سفید گرفتن با این پرینتر مقرون به صرفه هست مثلا می صرفه یک جزوه درسی 50 صفحه ای پرینت گرفت خوب این اتفاق ممکته چندین بار در طول یک ترم دانشگاهی اتفاق بیفته راستش من پرینتری میخوام که در کنار پرینت رنگی با کیفیت بالا نیاز های دانشجویی(پرینت جزوه و کتاب و ...) رو هم برطرف کنه.به نظر شما p50 خوبه؟