PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با AI recovery ASUS

MSH-9005
10-07-2012, 20:32
سلام

من تازه لپ تاپ asus a53sm گرفتم و چون اولین لپتاپم بود یکم با مشکل ویندوز رو نصب کردم
تو نصب ویندوز یه درایو با حجم 8گیگ بود که چون من درایو c رو همون اول فرمت کردم دیگه بعد از نصب ویندوز این پارتیشن حذف شد

حالا این برنامه Ai recovery هی میگه درایو بک آپ حذف شده
در ضمن من ویندوزم اصل نیست

به نظر شما چه کنم ؟؟؟؟

میشه اون درایو رو ریکاوری کرد ؟؟؟ اصن لازمه ؟؟

MSH-9005
10-07-2012, 20:39
کسی نیست؟؟

Farshid72
11-07-2012, 01:01
بهتره لپ تاپ رو بفرستین گارانتی
چون ویندوز اصل شمکا که روی هارد بوده از بین رفته بهتره بفرستید گارانتی تا اونو دوباره برای شما روی هارد قرار بدن

MSH-9005
11-07-2012, 13:06
آخه هیچ ویندوزی روش نبود
الان هم که خودم ویندوز نصبیدم هیچ مشکلی ندارم

حتما باید ببرم گارانتی ؟

اگه ببرم گارانتی فقط ویندوز اصل واسم میریزن با کارهایه دیگه انجام میدن؟

Farshid72
11-07-2012, 19:37
آها پس اصل ویندوز با داس بوده ؟
با این حساب توصیه من اینه شما از یه نسخه ویندوز که کمتر توش دستکاری صورت گرفته باشه و مناسب برای لپ تاپ باشه استفاده کنید
بعد که ویندوز رو نصب کردید بلافاصله دیسک های ریکاوری رو بگیرید یا اینکه چون ویندوز شما اورجینال نیست میتونید آلارمشو غیر فعال کنید که دیگه هی آلارم بک اپ گرفتن رو به شما نده

MSH-9005
14-07-2012, 23:40
آها پس اصل ویندوز با داس بوده ؟
با این حساب توصیه من اینه شما از یه نسخه ویندوز که کمتر توش دستکاری صورت گرفته باشه و مناسب برای لپ تاپ باشه استفاده کنید
بعد که ویندوز رو نصب کردید بلافاصله دیسک های ریکاوری رو بگیرید یا اینکه چون ویندوز شما اورجینال نیست میتونید آلارمشو غیر فعال کنید که دیگه هی آلارم بک اپ گرفتن رو به شما نده

بله داس بوده خیلی ممنون از راهنمایی

زنگ زدم به گاراتنی همین حرف های شما رو گفتن + این که اون درایو 8گیگ ماله داس بوده که بعد از نصب ویندوز خود به خود پاک میشه:8::20: