PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ریفربیش بودن لپتاپ ایسر 5750

behzadshams
10-07-2012, 12:08
سلام
آقا من یه لپتاپ acer 5750 گرفتم بصورت خرید اینترنتی.
لپتاپ رو روشن کردم و میخواستم روش ویندوز 7 نصب کنم که وسط کار بک لایت مانیتور قطع شد.
(این اتفاق اونجایی افتاد که پارتیشن میخواد و در واقع پردازشی رو سیستم نبود. من هم داشتم به حجم پارتیشنها فکر میکردم!)

یک کم به ظاهر لپتاپ دقت کردم دیدم اون درپوش پیچهای پایین مانیتور یکم کج و کوله است.
رنگ یکی دو تا از پیچهای زیر لپتاپ هم کمی رفته.
حالا نمیدونم توهم زدم یا نه! (تا حالا لپتاپ ندیدیم که! :31:)
اینم بگم که لپتاپ پلمپ کارخونه بود و اینکه فروشنده یا وارد کننده کاری کرده باشه نیست بنظرم. زیرشم در مورد ریفرب بودن چیزی ننوشته بود.
رفتم تو سایت ایسر و قسمت رجیستر کردن و رجیستر کردم در مورد ریفربیش بودن چیزی ننوشت.
لپتاپ رو پس فرستادم براشون.حالا سوالم اینه که:

" آیا ممکنه که توی کارخونه لپتاپ رو تعمیر کرده باشن و بعنوان نو صادر کرده باشن؟ و اگر بله، چطور میشه اینو فهمید؟ " :42:

Farshid72
11-07-2012, 00:40
وقتی پس فرستادی چی گفتن ؟
لپ تاپ گارانتی داره ؟
گارانتی چه شرکتیه ؟

behzadshams
11-07-2012, 10:58
وقتی پس فرستادی چی گفتن ؟
لپ تاپ گارانتی داره ؟
گارانتی چه شرکتیه ؟

سلام
گارانتیش مال سازگاره. امروز یه دونه نوشو برام فرستادن. :20:
این یکی رو که نگاه میکردم مثل اون قبلی پبچهاش رنگ خوردگی نداشت.(البته قبلیه هم خییییلی کم بود ها! طوری که میشه گفت توهم زدم!)

اما اون سوالم همچنان پا بر جاست:

" آیا ممکنه که توی کارخونه لپتاپ رو تعمیر کرده باشن و بعنوان نو صادر کرده باشن؟ و اگر بله، چطور میشه اینو فهمید؟ "

با سپاس /ش

Farshid72
11-07-2012, 19:34
کارخونه منظورتون شرکت گارانتی هست که همون سازگاره هستش یا کارخونه اصلی ؟!!!
اگه منظورتون کارخونه اصلی هست خب اونا باید کارشون تمیز باشه نه اینکه پیچ رو کج ببندن یا جای آچار روی پیچ باشه

behzadshams
11-07-2012, 21:30
شرکت گارانتی که نه. عرض کردم، جعبش پلمپ بود. منظورم همون کارخونه سازنده است.
احتمال میدم تو کارخونه عیب رو دیده باشن و تعمیرش کرده باشن ولی بعداً دوباره دچار مشکل شده.

به هر حال ...
یدونه نوشو برام فرستادن دیگه.
از توجه شما هم ممنون :46: