PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در نصب ویندوز 7 خیلی فوری

fazel graphic
10-07-2012, 10:07
سلام

از دو روز پیش تا حالا با دی وی دی های مختلف سعی کردم ویندوز 7 رو نصب کنم ولی موفق نشدم
مشکل اینه که هنگام اکسترکت کردم فایلهای ویندوز هنگ میکنه
مثلا یک بار تو 5% هنگید یک بار تو 30% و ...
حتی با MaxBlas دوباره پارتیشن بندی کردم
ولی باز هم گیر میکرد
ویندوز XP رو امتحان کردم نصب شد ولی با زحمت
خواستم از طریق ویندوز XP ویندوز 7 رو نصب کنم باز هم همون مشکل تکرار شد

به نظرتون مشکل از چیه ؟؟؟
راه حلش چیه ؟؟؟
با تشکر

ali2424
10-07-2012, 10:27
مشخصات سیستمت چیه

fazel graphic
10-07-2012, 11:02
اگه منظورتون اینه که سیستم پائینه و ممکنه ویندوز 7 رو ساپورت نکنه باید بگم که قبل از این اتفاق ویندوز 7 به راحتی و با سرعت بالا کار میکرد

jafarian
10-07-2012, 13:55
اگر ازقبل روی pc همین ویندوز 7 داشتین تازه این مشکل برای شما ایجاد شده اول از همه بایوس مادربورد خودتون حتما آپدیت کنید درمرحله بعد رمهای خودتون تو اسلات مادربورد جابجا کنید درمرحله آخرم برنامه WinSetupFromUSB رو ازلینک پایین دانلود کنید فلش خودتون فرمت به سیستم وصل کنید بعدش طبق شکل وقتی dvd ویندوز سون داخل دستگاه قرارداره مسیرش به این برنامه بدین روی دکمه GO کلیک کنید درضمن ورژبتای این برنامه رو دانلود کنید کابل دستگاه سیدی رام خودتونم جدا کنید بعد جوابش بدین:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

fazel graphic
10-07-2012, 15:05
با تشکر از راهنمایی هاتون
ولی خیلی مهندسی صحبت کردید
من تا تصمیم کبری بیشتر نخوندم
یه خرده کلاس پائین تر بگید باید چه کنم
با تشکر

sinahajian
10-07-2012, 15:22
من همین مشکلو داشتم
ممکنه سی دی ویندوزت خراب شده باشه با یه سی دی دیگه امتحان کن

jafarian
10-07-2012, 15:50
با تشکر از راهنمایی هاتون
ولی خیلی مهندسی صحبت کردید
من تا تصمیم کبری بیشتر نخوندم
یه خرده کلاس پائین تر بگید باید چه کنم
با تشکر

به اینصورت گفتم که عمل کنید.

1: بایوس مادربورد حتما آپدیت کنید آخرین ورژنش نصب کنید

2: به تعداد رمی که روی سیستم دارین روی اسلات مادربورد جاش عوض کنید منظورم محل قرارگیری رم تو اسلات مادربورد

3: اون برنامه ای که معرفی کردم لینکش قراردادم دانلود کنید قبلش فلش فرمت کنید به سیستم وصل کنید بعد که این برنامه رو اجرا کردین طبق شکل شماره 2 شما بجای تیک گزینه دوم تیک گزینه اول بزنید بعدشم مسیر ویندوز 7 خودتون به این برنامه بدین روی دکمه GO کلیک کنید تا فلش بوت بشه بعدش ازطریق فلش اقدام به نصب ویندوز کنیددرضمن بوت کردن ویندوز روی فلش توسط این برنامه 8 تا 10 مین زمان میبره حین عمل بوت شدن صبر کنید

ninjavb
24-07-2012, 14:02
با سلام
اقا منم یه همچین مشکلی رو داشتم یعنی مثلا دوساعت طول میکشید تا 10% بره. ولی چون نتونستم usb bootable بسازم همون xp رو واسه دوستم نصب کردم.اما الان میخوام روی یه سیستم دیگه که نصب کنم (ویندوز سون) بازم مشکل داره خب مشکل چیه:این سیستم مدت زیادی روشن بوده بعد طرف هرچی اومده خاموش کنه نشده برقش رو قطع کرده بعدش هم که سیستم رو روشن میکنه دیگه بالا نمیاد حالا من وقتی دی وی دی ویندوز سون 64 بیتی رو میخوام روش نصب کنم توی همون قسمت صفحه مشکی که مینویسه starting windows گیر میکنه و هیچ اتفاقی نمیفته . ویندوز قبلیش xp بوده در ضمن این سیستم قابلیت بوت از رو usb رو هم نداره.و یه چیز دیگه وقتی هم میخوام xp رو نصب کنم بعد از press any key tobot from cd...این پیغام رو میده setup is insepcting your computer hardware configuration.به نظرتون مشکل از کجاست من باید چی کار کنم؟با تشکر

jafarian
24-07-2012, 15:36
با سلام
اقا منم یه همچین مشکلی رو داشتم یعنی مثلا دوساعت طول میکشید تا 10% بره. ولی چون نتونستم usb bootable بسازم همون xp رو واسه دوستم نصب کردم.اما الان میخوام روی یه سیستم دیگه که نصب کنم (ویندوز سون) بازم مشکل داره خب مشکل چیه:این سیستم مدت زیادی روشن بوده بعد طرف هرچی اومده خاموش کنه نشده برقش رو قطع کرده بعدش هم که سیستم رو روشن میکنه دیگه بالا نمیاد حالا من وقتی دی وی دی ویندوز سون 64 بیتی رو میخوام روش نصب کنم توی همون قسمت صفحه مشکی که مینویسه starting windows گیر میکنه و هیچ اتفاقی نمیفته . ویندوز قبلیش xp بوده در ضمن این سیستم قابلیت بوت از رو usb رو هم نداره.و یه چیز دیگه وقتی هم میخوام xp رو نصب کنم بعد از press any key tobot from cd...این پیغام رو میده setup is insepcting your computer hardware configuration.به نظرتون مشکل از کجاست من باید چی کار کنم؟با تشکر

اول از همه سیستم کامل از برق بکشین باطری روی مادربورد بردارین چند لحظه بعدش از نوع سرجاش قراربدین بعداز 10 مین کایل برقم که از پاور جدا کردین از نوع به سیستم بزنید بعدش به داخل تنظیمات بایوس برین حالت load defaults انتخاب کنید سیو کنید بیاین بیرون از نوع چک کنید بعد از این مرحله اگر بازم نشد گفته شده برنامه Fedora رو دانلود روی سیدی بوت کنید از طریق بوت بالا بیاین با این برنامه درایوهای خودتون reformat کنید بعدش ازنوع چک کنید .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ninjavb
26-07-2012, 11:09
ز
اول از همه سیستم کامل از برق بکشین باطری روی مادربورد بردارین چند لحظه بعدش از نوع سرجاش قراربدین بعداز 10 مین کایل برقم که از پاور جدا کردین از نوع به سیستم بزنید بعدش به داخل تنظیمات بایوس برین حالت load defaults انتخاب کنید سیو کنید بیاین بیرون از نوع چک کنید بعد از این مرحله اگر بازم نشد گفته شده برنامه Fedora رو دانلود روی سیدی بوت کنید از طریق بوت بالا بیاین با این برنامه درایوهای خودتون reformat کنید بعدش ازنوع چک کنید .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با سلام

باطری cmos رو برداشتم درست شد . الان ویندوز سون نصب کردم . ممنون

ولی چه طور شد که با برداشتن باطری درست شد؟

jafarian
26-07-2012, 15:37
ز
با سلام

باطری cmos رو برداشتم درست شد . الان ویندوز سون نصب کردم . ممنون

ولی چه طور شد که با برداشتن باطری درست شد؟

برداشتن باطری مادربود تنظیمات بایوس clear میکنه یعنی به همون تنظیمات پیشفرضش تبدیل میکنه مشکل شما مربوط به تنظیمات بایوس بوده .