PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک بسیار بسیار ضروری

hp722
09-07-2012, 19:28
سلام

از دوستان بسیار بسیار باتجربه میخوام که یه برنامه برای ریکاوری کردن هارد بمن پیشنهاد بدن.بنده recovery my files و card recovery رو امتحان کردن.این doctor و norton هم بود که امتحانشون کردم ولی جواب نداد.یه چندتا دیگه رو هم امتحان کردم ولی نشد.هرچی بود کشید بیرون جز چیزایی که من میخواستم.من فقط میخوام عکس ها رو برام ریکاوری کنه و بقیش مهم نیست.میخوام خیلی خیلی خیلی قوی باشه.حجمش هم اصلا برام مهم نیست.حتی شده 1گیگ باشه ولی واقعا قوی باشه و کار منو راه بندازه.برای من خیلی اون عکسای از دست رفته مهمه.من مخ کامپیوترم و رشتمم نرم افزاره ولی هنوز که هنوزه نتونستم این مشکلم رو حل کنم.هرکی باعث بشه که کارم راه بیفته و بمن کمک کنه یه شیرینی پیش من داره

منتظرم

jafarian
09-07-2012, 23:07
اگر تو اون درایوی که عکس قرارداشته اطلاعاتی کپی نکرده باشین قادر به ریکاوری عکسها هستین اما اگر غیر ازاین باشه قادر به ریکاوری نیستین از برنامه DiskGetor Data Recovery استفاده کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سریال برنامه

Rigel//TSRh

983CB0F1CBC8D828

hamed29
10-07-2012, 12:01
سلام نرم افزار Icare data recovery رو هم امتحان کنید.
لینک دانلود ندارم ،سرچ کنید پیدا میشه
بعد از اجرای نرم افزار ،روی دومین ایتم از سمت چپ کلیک و درایو مورد نظرتون رو اسکن کنید.
بعد از پایان اسکن چند تا پارتیشن خروجی میده،از اولی شروع کنید(همون بالا)
از پنل سمت چپ میتونید دنبال فایل یا پوشه ی مورد نظر بگردید.
نرم افزار قابلیت جست و جو هم داره.میتونید فرمت مورد نظرتون رو سرچ کنید
ولی بهتره این کار رو انجام بدید:
اسم چند تا از فایلها(عکس) رو که مطمئن هستید درسته رو سرچ کنید.
اگه نرم افزار فایل رو پیدا کنه احتمالا بقیه ی عکس هاتون تو همون پوشه یا زیرپوشه هستن.
نرم افزار حجمش 6 -7 مگ هست.
امیدوارم جواب بده
ولی اگه کارتون راه نیفتاد میتونید بقیه ی آیتم های ریکاوری رو هم امتحان کنید ( وقتی نرم افزار رو اجرا میکنید کلا 4 تا گزینه داره)

hamed29
16-07-2012, 20:40
قبل از استفاده از نرم افزار هاي ريکاوري بد نيست اين نرم افزار رو تست کنيد.
در صورتي که اطلاعاتتون رو پاک کرده باشيد (delete) به کمک اين برنامه در کمترين زمان ممکن به فايل هاي خود دسترسي خواهيد داشت.
برنامه رو به صورت Run as administrator اجرا کنيد.بعد از انتخاب درايو مورد نظر و پيدا کردن فايلها با کليک روي Undelete آنها را بازيابي کنيد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hp722
17-07-2012, 11:47
اگر تو اون درایوی که عکس قرارداشته اطلاعاتی کپی نکرده باشین قادر به ریکاوری عکسها هستین اما اگر غیر ازاین باشه قادر به ریکاوری نیستین از برنامه DiskGetor Data Recovery استفاده کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سریال برنامه

Rigel//TSRh

983CB0F1CBC8D828

کی یه همچین حرفی زده عزیزم؟من کلا درایورم رو فرمت کردم و بعد هزاران عکس توش جابجا کردم و بعد ریکاوری زدم و هرچی عکس قبلا داشتم اومد جز همونایی که میخواستم.حتی درایورم رو پارتیشن بندی کردم و حجمش رو بالا بردم.حرف شما درست نیست

Eblis 2011
17-07-2012, 11:59
O&O DiskRecovery اینم کارش عالیه

s_sarvi
17-07-2012, 13:40
[QUOTE=hp722;7106295]کی یه همچین حرفی زده عزیزم؟من کلا درایورم رو فرمت کردم و بعد هزاران عکس توش جابجا کردم و بعد ریکاوری زدم و هرچی عکس قبلا داشتم اومد جز همونایی که میخواستم.حتی درایورم رو پارتیشن بندی کردم و حجمش رو بالا بردم.حرف شما درست نیست[/QUOTE
حرف دوستمون تا حد زیادی درسته با نرم افزار های معمولی عمل ریکاوری رو نمیشه به خوبی انجام دا و شاید 10 درصد شانس داشته باشی تا با اونها بشه ریکاور کرد....

saeediranzad
17-07-2012, 15:04
البته من نه بسیار باتجربه هستم، و نه مخ کامپیوتر؛ ولی چندبار با Recuva کار کردم و این را فهمیدم که:
ریکاوری بستگی به جای فایل داره؛ یعنی اگه روی اون track که سیو شده، فایل دیگه ای سیو شده باشه، دیگه احتمال برگشتش نیست، ولی اگه فقط delete شده و چیزی به جاش سیو نشده، فایل برمیگرده.
Recuva مجانیه، مال شرکت خوشنام Piriform هست.

hp722
17-07-2012, 19:42
من میگم زمین و زمان برمیگره الی اون 15تا عکسی که من میخوام

به نتیجه ای نرسیدم.برنامه های زیادی رو هم امتجان کردم

باتشکر از دوستان

jafarian
17-07-2012, 22:26
برنامه Ontrack EasyRecovery Professional را هم تست کنید :20: