PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه هایی که با ویندوز اجرا می شوند

nelahe
09-07-2012, 17:17
سلام

در مورد برنامه هایی که همراه با شروع ویندوز اجرا می شوند سوال داشتم

1- من چند تا از این برنامه ها را برداشتم که اجرا نشود حالا گاهی اوقات موقع که سیستم بالا می آید یک پیغام می دهد (متأسفانه الان عکس ندارم)

2- آیا می توان تمام برنامه هایی که در شروع ویندوز بالا می آیند را غیرفعال کرد مشکلی برای ویندوز ایجاد نمی کند

3- کدام برنامه ها برای شروع ویندوز لازم هستند

4- برنامه های زیادی اسمشان در این لیست هست، ولی آیکونشان در نوار taskbar نیست ؟؟؟

jafarian
09-07-2012, 22:47
شما کلا این پست پایین ببینید جوابتون میگیرین درمورد افزایش سرعت لود ویندوز xp :20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

famile dur !
16-07-2012, 17:11
برای غیر فعال کردن برنامه ها به هنگام بالا اومدن ویندوز توی Run مینویسی msconfig و توی قسمت Start up میتونی تیک برنامه های غیر ضروری رو برشون داری.

nelahe
01-08-2012, 16:19
یه سوالی

از موقعی که یک سری برنامه ها غیرفعال کردم

هر وقت که سیستم رو روشن می کنم

پنجره system config باز می شه چکار باید کرد

jafarian
01-08-2012, 23:44
شما احتمالا تیک یک سری ار برنامه های مهم از تو قسمت استارت آپ برداشتین پیشنهاد من استفاده از برنامه soluto یا که ازبرنامه winaso استفاده کنید این برنامه رو که نصب کردین طبق شکل اول روی گزینه مورد نظر کلیک کنید رجیستری شما فیکس بشه بعدشم طبق شماره 3 روی گزینه مورد نظر کلیک کنید تو صفحه ای که باز میشه به وسیله گزینه ای که نمایش داده میشه سیستم خودتون optinizer کنید بعدش طبق شماره 4 روی گزینه مورد نظر کلیک کنید باز تو صفحه ای که باز میشه گزینه مورد نظر انتخاب تا رجیستری شما دیفرگ بشه بعدش از نوع سیستم تست کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

nelahe
07-08-2012, 15:45
سلام

وقتی سیستم رو روشن می کنم پنجره زیر همیشه می یاد (همون که گفته بودم این تصویرش)

که اگر ok بزنم پنجره confiباز می شود

البته من فقط یک برنامه که همراه نرو نصب شده بود را تیکش رو برداشتم و نه برنامه دیگری را !

famile dur !
10-08-2012, 02:27
خب تیک بزن تا نیاد!

nelahe
12-08-2012, 10:08
چه برنامه هایی حتماً باید تیک داشته باشند چون می خوام بقیه روغیرفعال کنم

famile dur !
14-08-2012, 01:46
مشخّصه خب :46: مثلآ اگه آنتی ویروسی یا نرم افزار بابیلون داشته باشی دقیقأ اسمش رو نوشته که مشخّصه. در نتیجه مشخّصه دیگه :31:

rubah2000
15-08-2012, 01:07
معذرت وسط حرفتون میام
شما برای سریع بالا اومدن برین تو تب startup و نگاه کنین ببینین ادرس برنامه ها کجاست هرجا که مال پروگرم فایل بود حذفش کنین بعد از ریبوت شدن یه پیغام میده اوکی میکنی و تمام.
تو این تب سرویس هم هرچی تیک دستکاری کردی بزار سر جاش مرسی
بعدشم باید قبول کرد که ویندوز ایکس پی یکم که سنگین میشه سرعت لود و همه چیش پایین میاد و این طبیعی هستش

nelahe
15-08-2012, 08:53
سلام

کل برنامه هایی که هستند را گذاشتم

تعدادشون خیلی زیاده

من فقط چندتاش رو که خودم نصب کردم می شناسم (چون اصولا برنامه زیاد نصب نمی کنم)

2- چرا کنار بعضی نوشته stop

rubah2000
15-08-2012, 13:55
عزیزم گفتم برو تو تب startup نه اینجا
اینجا برنامه های در حال اجرای ویندوز رو نشون میده و اونایی که stop دارن ینی در حال حاضر بیکارن!

nelahe
15-08-2012, 16:16
شرمنده اینها را قبلاً گرفته بودم و موقع آپ دقت نکردم مرسی