PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هارد320

tamirat91
08-07-2012, 18:08
سلام عرض می کنم خدمت دوستان واساتید محترم یک هارد 320 دارم که بالا میاد اطلاعاتش هم هست ولی نه کپی می کنه نه کات البته فقط اطلاعات رو نشون میده اجرا نمی کنه وپارتیشن بندی هم نمیشه کرد خواهشا راهنماییم کنیید بدسکتورگیری کردم خوب نشدباتشکرفراوان ازشما

tamirat91
09-07-2012, 14:12
سلام عرض می کنم خدمت دوستان واساتید محترم یک هارد 320 دارم که بالا میاد اطلاعاتش هم هست ولی نه کپی می کنه نه کات البته فقط اطلاعات رو نشون میده اجرا نمی کنه وپارتیشن بندی هم نمیشه کرد خواهشا راهنماییم کنیید بدسکتورگیری کردم خوب نشدباتشکرفراوان ازشما

باسلام آیاکسی تواین انجمن نیست جواب مارو بده کمکم کنید لطفا خواهش می کنم

با سلام آیا هیچ کس تواین انجمن نیست که مارو کمی راهنمایی کنه خواهشا جواب بدید خیلی فوریه خیلی ممنونم از لطفتون

EXTREME
09-07-2012, 21:17
یعنی در ویندوز هیچ نرم افزاری رو نمیتونید اجرا کنید ؟
با نرم افزار hdd regenerator تست کردین چه اتفاقی افتاد بدسکتورهارو تونست ریکاوری کنه ؟
رو نصب ویندوز میرید چه اتفاقی میفته

tamirat91
10-07-2012, 00:27
سلام هیچ نرم افزاری کار نمی کنه با نرم افزار مذکورهم بدسکتورگیری کردم ارور داد وویندوز هم نصب نمیشه باتشکر

EXTREME
10-07-2012, 00:49
سلام هیچ نرم افزاری کار نمی کنه با نرم افزار مذکورهم بدسکتورگیری کردم ارور داد وویندوز هم نصب نمیشه باتشکر

هارد در بایوس دیتکت میشه ولی رو نصب ویندوز نمیره و بوت هم نمیتونید بکنید
اگه اینطوره اول از همه بایوس مین رو دیفالت کنید و بهتره آپدیت هم بشه
و سیستم رو با یک پاور دیگه تست کنید
اگه درست نشد به نظر من مشکل از بافر هارد میتونه باشه

tamirat91
10-07-2012, 09:39
خب بافر هارد را باید چطوری تعمیر کرد

EXTREME
10-07-2012, 10:20
خب بافر هارد را باید چطوری تعمیر کرد

مطمئن نیستم حدس میزنم ولی از روی علائمی که گفتین میتونه از این مورد باشه
هاردتون زیاد داغ نمیکنه یا صدایی ازش نمیاد ؟ موتور هارد کار میکنه ؟ باید یک لرزش خفیف داشته باشه
باید بدید بیرون اینکارو بکنن شما وسایلشو ندارین

tamirat91
10-07-2012, 21:36
سلام چه وسایلی می خواد فک رکنم داشته باشم فقط راه حل رابرام بگید وسایلشم نبود تهیه می کنم

EXTREME
10-07-2012, 21:43
سوالات منو جواب ندادین اونارو هم جواب بدین
تو پستم است

tamirat91
10-07-2012, 23:05
هارد بطور معمول کار می کنه وهیچ جاش هم داغ نمی کنه صداهم نمی ده موتور هارد همکار می کنه هارد دیتکت میشه فقط پارتیشن بندی نمیشه ویندوز روش نصب نمیشه واطلاعاتش رو نمیشه کپی وکات کردباتشکر

EXTREME
10-07-2012, 23:15
شما هیتر نیاز دارین
روغن فلکس و مولتی متر

باید هارد رو با یک پاور دیگه تست کنید درست نشد برد الکتورنیک رو ولتاژ گیری کنید و قطعات رو با هیتر حرارت بدین در آخر بافر رو حرارت بدین و تست حرارت بگیرین ببینید دماش چطوریه

tamirat91
11-07-2012, 11:57
باسلام تمام این کارها روانجام دادم مشکل حل نشد

EXTREME
11-07-2012, 18:56
باسلام تمام این کارها روانجام دادم مشکل حل نشد

کارهایی که انجام دادین به طورکامل بگین

tamirat91
12-07-2012, 21:02
کارهایی که انجام دادین به طورکامل بگین
سلام اول با اسپری کل برد را شستم بعد با هیتر ومایع وفلکس وخمیر فلکس کل برد هیت نرم گرفتم بعد هم با تینر 10000کاملا شستشو دادم

EXTREME
12-07-2012, 21:35
سلام اول با اسپری کل برد را شستم بعد با هیتر ومایع وفلکس وخمیر فلکس کل برد هیت نرم گرفتم بعد هم با تینر 10000کاملا شستشو دادم

ولتاژ گیری چی ؟

روی برد ولتاژ گیری کردین ؟
بعد از اینکه با تینر شستین خشک کردین برد رو بعد زدین به پاور ؟

tamirat91
12-07-2012, 23:47
سلام نه ولتازگیریبلد نیستم میشه راهنماییم کنید خواهش

EXTREME
13-07-2012, 00:10
سلام نه ولتازگیریبلد نیستم میشه راهنماییم کنید خواهش

باید برد خشک باشه
مولتی متر رو بردارین و هارد رو بزنین به پاور و روشن کنید پاور رو
یک سرپروپ پروپ مشکی رو بزنید به گراند کانکتور پاور سیم مشکی
سر قرمز رو حرکت بدین
هارد سااتا 3تا واتاژ میده به برد
یکی 3.3 که نارنجی است یکی قرمز که 5 ولت است و 12 ولت مال زرد
12 ولت مصرف موتور میشه باید ببینید 12 ولت به موتور میرسه یا نه
ممکنه یک آی سی ریگولاتور بعد از پین برق ساتا باشه ولتاز خروجیش ببینید چنده هارد رو از پاور بکشین (قبلش پاور رو خاموش کنید ) از آی سی رگولاتور از خروجیش با تست بازر ببینید به کدوم قطعات میخوره
دوباره هارد رو به پاور بزنید و ولتاز اطراف سی پی یو آی سی بافر که کشیده است بایوس ( 8 پایه ) و آی سی درایور موتور (آی سی نزدیک به موتور ) آی سی درایور حلقه صوتی که نزدیک پین کابل فلت کوچیک است همه گرفته بشه
برای گرفتن ولتاژ آی سی ها پروپ رو به پایه های آی سی نزنید چون ممکنه پایه هاش به هم اتصال کنه و آ ی سی بسوره ولتاژ آی سی ها رو از قطعات smd اطرافش میتونید بفهمید
معمولا باید ولتاز 3.3 یا 5 ولت یا 1.7 این ولتاژ هارو باید داشته باشند
موقع روشن بودن هارد آی سی هارو با دست لمس کنید ببینید دماشون خوبه و بیش از حد داغ نباشه

tamirat91
13-07-2012, 09:45
باید برد خشک باشه
مولتی متر رو بردارین و هارد رو بزنین به پاور و روشن کنید پاور رو
یک سرپروپ پروپ مشکی رو بزنید به گراند کانکتور پاور سیم مشکی
سر قرمز رو حرکت بدین
هارد سااتا 3تا واتاژ میده به برد
یکی 3.3 که نارنجی است یکی قرمز که 5 ولت است و 12 ولت مال زرد
12 ولت مصرف موتور میشه باید ببینید 12 ولت به موتور میرسه یا نه
ممکنه یک آی سی ریگولاتور بعد از پین برق ساتا باشه ولتاز خروجیش ببینید چنده هارد رو از پاور بکشین (قبلش پاور رو خاموش کنید ) از آی سی رگولاتور از خروجیش با تست بازر ببینید به کدوم قطعات میخوره
دوباره هارد رو به پاور بزنید و ولتاز اطراف سی پی یو آی سی بافر که کشیده است بایوس ( 8 پایه ) و آی سی درایور موتور (آی سی نزدیک به موتور ) آی سی درایور حلقه صوتی که نزدیک پین کابل فلت کوچیک است همه گرفته بشه
برای گرفتن ولتاژ آی سی ها پروپ رو به پایه های آی سی نزنید چون ممکنه پایه هاش به هم اتصال کنه و آ ی سی بسوره ولتاژ آی سی ها رو از قطعات smd اطرافش میتونید بفهمید
معمولا باید ولتاز 3.3 یا 5 ولت یا 1.7 این ولتاژ هارو باید داشته باشند
موقع روشن بودن هارد آی سی هارو با دست لمس کنید ببینید دماشون خوبه و بیش از حد داغ نباشه
با سلام میشه برام چندتا عکس بذارید وآی سی ها را مشخص کنید وولتاژآنها باتشکر

EXTREME
13-07-2012, 12:31
با سلام میشه برام چندتا عکس بذارید وآی سی ها را مشخص کنید وولتاژآنها باتشکر

پس باید واستین من یک هارد پیدا کنم رو بر هارد براتون عکس بزارم
ولتاژ هارو هم بهتون گفتم

khelane
13-07-2012, 19:58
پس باید واستین من یک هارد پیدا کنم رو بر هارد براتون عکس بزارم
ولتاژ هارو هم بهتون گفتم
خدا عمرت بده به فکر مردمی

EXTREME