PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در تبدیل فیلم همراه زیرنویس با پسوند MKV به AVI

MaMaD LooTi
08-07-2012, 17:42
با سلام
من یه سریال دارم با پسوند MKV
زیر نویس این فیلم به فیلم چسبیده هست. یعنی فایل جدا با پسوند SUB/Inx یا SRT نیست. بلکه به فیلم چسبیده و همراه اون پخش میشه. من میخوام این فیلم رو برای نمایش روی تلویزیون ال ای دی با فلش بزارم . واسه همین به پسوند Xvid تبدیلش کردم. اما زیر نویس دیگه روش نیست!!!!!
واسه چی زیرنویس باش تبدیل نشده مگه زیرنویس به فیلم نچسبیده و جزیی از اون نیست؟ لطفا یکی راهنمایی کنه که باید چکار کنم یا با چه نرم افزاری و یا چطور اون رو کانورت کنم

CafeNet999
08-07-2012, 20:28
نه زیرنویس به فیلم نچسبیده.البته میتونه به فیلم بچسبه اما معمولا واسه mkv اینکار رو نمیکنن.
mkv یه container هستش.یعنی به زبون ساده یه ظرف هستش که شما فایل تصویری+فایل صوتی+زیرنویس رو بهش میدی و اون برات در قالب یه فایل کلی ارائه میده.مثل avi اما با امکانات بیشتر
شما برای اینکه زیرنویس رو بکشی بیرون میتونی از این برنامه استفاده کنی:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فایل رو باز کنید اجزای تشکیل دهنده فایل نشون داده میشه.
موفق باشید

ali_3001
11-08-2012, 13:33
سلام
من کلی سریال و فیلم با کیفیت ولی به فرمت mkv دارم
دستگاه dvd پلیرم از mkv پشتیبانی نمیکنه
برا همین مجبورم اونا رو به avi تبدیل کنم
تا حالا شاید 20 تا نرم افزار گرفتم ولی هیچ کدوم کار ساز نبوده
اگه کسی از دوستان در این باره اطلاعاتی داره راهنمایی کنه
با تشکر

CafeNet999
14-08-2012, 16:22
@ali_3001 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نرم افزار ConvertXtoDVD رو تست کنید.
موفق باشید

FOURTH RETURN
22-08-2012, 13:18
@ali_3001 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نرم افزار ConvertXtoDVD رو تست کنید.
موفق باشید

من این نرم افزار رو دارم عالیه اما نمیدونم چرا یه صذای ویز تو دی وی دی میوفته نمیدونم مال تنظیمات صداشه ؟

+++

اینم آموزش این نرم افزار: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

+++

کسی میدونه چرا توی صداش ویز هست؟

پست های متوالی ادغام شدند. (smmn)