PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با مودم USb ویندوز در هنگام دانلود کردن!

rz21
08-07-2012, 10:59
سلام.یک مشکل عجیب دارم.وقتی که دارم وب گردی میکنم هیچ مشکلی نیست ولی وقتی که دارم با اینترنت دانلود منیجر دانلود میکنم کاکنکشن هنگ میکنه و دیگه نمیتونه دیسکانکت کنی و وقتی هم با دکمه ی پاور ری استارت میکنی دیگه USb مودم رو نمیشناسه و هر دفعه باید نصبش کنی!:2:

jafarian
08-07-2012, 13:28
اول از همه برنامه اینترنت دانلود منیجر از طریق برنامه your unistaller پاک کنید بعدش برنامه Interner Download Accelerator که داخل پایین هست نصب کنید از طریق این برنامه چک کنید ببنید بازم حین دانلود سیستم هنگ میکنه اگر بازم هنگ کرد firmware مودم خودتون اگر که میتونید آپدیت کنید :20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کیجن برنامه

rz21
08-07-2012, 17:01
اول از همه برنامه اینترنت دانلود منیجر از طریق برنامه your unistaller پاک کنید بعدش برنامه Interner Download Accelerator که داخل پایین هست نصب کنید از طریق این برنامه چک کنید ببنید بازم حین دانلود سیستم هنگ میکنه اگر بازم هنگ کرد firmware مودم خودتون اگر که میتونید آپدیت کنید :20:

کیجن برنامه

البته هنگ کامل هم نمیکنه فقط کاکشن ویندوز هست که هنگ میکنه همون نوار ابی!

rz21
11-07-2012, 11:28
میتونه از سرور سایت باشه؟؟من از یک سروری دانلود کردم و دیدم مشکلی نیست.ولی وقتی از این سایت mul.irاستفاده میکنم کانکشنم هنگ میکنه!ویندوز عوض کردم ،دانلود منیجر هم عوض کردم.
firmware مودم maxnet 5port رو از کجا پیدا کنم؟هر چی گشتم سایتی ندیدم!

jafarian
12-07-2012, 00:24
میتونه از سرور سایت باشه؟؟من از یک سروری دانلود کردم و دیدم مشکلی نیست.ولی وقتی از این سایت mul.irاستفاده میکنم کانکشنم هنگ میکنه!ویندوز عوض کردم ،دانلود منیجر هم عوض کردم.
firmware مودم maxnet 5port رو از کجا پیدا کنم؟هر چی گشتم سایتی ندیدم!

خودتون همینطور که اشاره کردین شاید از سرور همین سایت باشه که به همین صورت ساده ترین راهشم اینه که روی یک سیستم دیگه هم چک کنید درضمن حین عمل دانلود آنتی ویروس غیر فعال کنید برای firmware هم باید داخل ساید سازنده مودم خودتون برین بستگی به ورژنی که داره آخرین شمارش دانلود نصب کنید اگر که نبود یعنی برای مودم شما زده نشده .

rz21
12-07-2012, 11:04
خودتون همینطور که اشاره کردین شاید از سرور همین سایت باشه که به همین صورت ساده ترین راهشم اینه که روی یک سیستم دیگه هم چک کنید

متاسبفانه روی سرور سایت های دیگه هم هنگ میکنه!

برای firmware هم باید داخل ساید سازنده مودم خودتون برین بستگی به ورژنی که داره آخرین شمارش دانلود نصب کنید اگر که نبود یعنی برای مودم شما زده نشده .
والا هرچی گشتم دنبال سایت مودم ندیدم!روی جعبه اش هم نزده!maxnet
خیلی بد مشکلی شده!

rz21
14-07-2012, 13:24
فکر کنم مشکل از دانلود منیجرم باشه!اگر مشکل از IDMباشه باید چی کار کنم؟ورژن جدید هم نصب کردم نشد!