PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : باز نشدن بعضی از سایتها

alikbr
08-07-2012, 09:03
با سلام خدمت دوستان یه مدتی هست بعضی از سایتها در پی سی من باز نمیشه ولی در پی سی جای دیگه باز میشه نمیدونم علت چیه میشه یه سایت عکاسی وسایت دیگه آموزش حج مجازی میشه راهنمائی کنید.ممنون میشم .

M E S S I
08-07-2012, 09:11
سلام
فلش پلیر مرورگرت نصب شدست؟
لطفا آدرس یه سایتو بزار تا ببینم...

alikbr
08-07-2012, 10:17
آره فلش پلیر نصب شده آدرس اول این دوسایت تو سیستم دیگه باز میشه ولی در سیستم من باز نمیشه
وآدرس بعد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] amoozsh.hajj.ir [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

alikbr
08-07-2012, 10:23
ضمنا" این پیغام میده

Check that the address is spelled correctly, or try searching for the site . conection closed by remote server))

M E S S I
08-07-2012, 11:43
آدرس سایت آموزش مجازی حج رو اشتباه نوشتین درستش اینه:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در مورد سایت عکاسی هم با یه مرورگر دیگه امتحان کن،اگه نشد اینترنتتو قطع کن دوباره کانکت شو و امتحان کن.

alikbr
08-07-2012, 12:54
همه این کارها رو کردم هر روز دارم با این سیستم کار میکنم کانکت میشم دیسکانکت میشم فایده ای نداره از ویندوز نیست

M E S S I
08-07-2012, 13:05
اگه از طریق adsl داخل اینترنتی به احتمال زیاد از isp هستش که ازش خدمات میگیری و استفاده میکنی،
اگه از طریق دیال آپ هستی،یه کارت اینترنت شرکت دیگه رو امتحان کن...

jafarian
08-07-2012, 13:38
برنامه Complete Internet Repair رو از لینک پایین دانلود کنید از حالت فشرده بعدش که خارجش کردین اجراش کنید تیک همه گزینه های مربوط به این برنامه رو بزنید بعدم رو دکمه GO کلیک کنید البته قبلش کش و هیستوری مرورگر خودتون با برنامه ccleaner پاکسازی کنید همچنین پوشه temp اگر بازم با این روشها مشکلتون حل نشد یک ------ به مرورگر تعریف کنید تست کنید:20:

Mohammad King
08-07-2012, 15:48
سلام

این کارم کنید بد نیست:

start /control pnael/internet option/

بعد سر برگ کانکشن

اگر از دایل آپ هستی توی صفحه باز شده روی کانکشنی که استفاده میکنی ازش کلک کن بعد settings رو بزن توی صفحه باز شده تیک همه ی گزینه ها رو بردار .اگرم از adsl استفاده کنید lan settings رو بزنید تیک use as proxy رو بردارید

alikbr
16-08-2012, 20:36
ﺳﻼﻡ ﺑﺎﺗﺸﮑﺮ ﺍﺯ ﺷﻤﺎ ﻣﺸﮑﻠﻢ ﺣﻞ ﺷﺪ ﺑﺎﺯﻡ ﻣﻤﻨﻮﻥ