PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک فوری در مورد این دو تا برنامه

panther99
07-07-2012, 23:55
دوستان خسته نباشید . من با دو برنامه Acronis PartitionExpert و partition magic میخوام هاردم رو تغییر پارتیشن بدم همه تغیرات رو انجام میدم ولی موقع سیو کردن یا همون اعمال تغییرات ارور میدن (هر دو برنامه ) که این برنامه نسخه فول نیست در صورتی که سریال هم دادم و برنامه بطور کامل باز میشه اما پیغام میده که برای اعمال تغییرات باید نسختون نسخه فول باشه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! یعنی با هیچکدوم نمیتونم پارتیشن هاردم رو تغییر بدم . ( هیچ تغییری )
کسی با این دو تا برنامه پارتیشن بندی هاردش رو تغییر داده ؟؟؟؟؟؟ با کدوم نسخه ؟؟؟؟ اگه ممکنه برام بذارید یا اگه نکته ای داره بگید که انجام بدم . فقط زود جوابمو بدید هارد کامپیوترم رو هواست !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ممنون

jafarian
08-07-2012, 00:10
بجای این دو برنامه پیشنهاد من استفاده از برنامه minitool partition wizard که ازلینک پایین میتونید دانلود کنید:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

panther99
08-07-2012, 11:14
ممنون . در مورد این دو تا برنامه چی ؟؟؟؟ کسی نیست کمک کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

panther99
08-07-2012, 20:47
یکی نیست جواب بده ؟؟؟؟؟؟؟ خ.به گفتم نیاز فوری دارم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!

panther99
09-07-2012, 13:22
کسی نمیخواد جواب بده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!