PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مسابقات آنلاین جنگ های صلیبی 1 (تابستان 91)

S.R Download
07-07-2012, 14:12
سلام به همه ی برو بچه های پی سی ورلد :31:
من قصد دارم یه سری مسابقات جنگ های صلیبی 1 راه بندازم که امیدوارم استقبال بشه و مثل مسابقات کانتر استرایک نشه !!
برای شرکت در مسابقات باید نرم افزار گیم رنجر را داشته باشید ک حجمش هم خیلی کمه
اگر این نرم افزار را ندارید از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دانلود کنید !

ولی قبلش باید اسم خودتون رو که در بازی هم از آن اسم استفاده میکنید را در این جا بنویسید.
بعد از اینکه 8 نفر ثبت نام کردند آن ها را دو به دو با هم یار می کنیم (به طور شانسی)
کسی هم نباید اعتزاض کنه که من نمیخوام با این باشم یا ... اینطوری هم بازی خودشو خراب میکنه هم بازی بقیه رو :41:
و اما قوانین بازی : (حتما حتما حتما حتما حتما بخوانید !!!)

1. استفاده از چیت ممنوع می باشد و اگر کسی از چیت استفاده کند از بازی kick می شود
2. مسابقه موقعی به پایان میرسه که یک تیم حذف شود
3. برگزاری مسابقات جنگ های صلیبی 1 (تابستان 91 ) فقط و فقط در این تاپیک برگزار می شود و نه در جای دیگر
4. از حرف زشت زدن و توهین به یکدیگر بپرهیزید
5. اگر نمی توانید برنامه خود را مطابق زمان برگزاری مسابقه تنظیم کنید لطفا ثبت نام نکنید
6. اگر یک نفر از یک تیم به هر دلیلی از بازی بیرون بیاید کل تیم از بازی حذف می شود
7. نیم ساعت یا یه ربع قبل از شروع مسابقه حتما حتما حتما در سرور مسابقه حضور داشته باشید

خب حالا طریقه وصل شدن به سرور مسابقات :
ابتدا با نرم افزار گیم رنجر یه اکانت برای خود بسازید
سپس به سرور ما که 1 ساعت قبل از شروع مسابقه ساخته می شود وصل شوید :

مشخصات سرور مسابقات :

Host : (R)ouzbe(H) Discription : P30world Competition

رمز سرور :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

خب حالا چند تا نکته :

من هم با یک تیم (به صورت تصادفی) یار می شوم اما بازی نمیکنم و سریع ساختمان اصلی خودم رو خراب میکنم اینطوری
میتونم به راحتی بازی تیم ها را نگاه کنم وامتیازت رو ثبت کنم

تیم های بازنده دوباره با هم بازی می کنند تا بالاخره یک دو تیم بین برنده ها و بازنده معلوم شود

البته این مسابقات جوایز ناقابلی برای تیم های اول و دوم در نظر گرفته است

اگه کسی بعد از 8 نفر ثبت نام کرد برای دور بعدی مسابقات انتخاب می شود

قسمت های قرمز رنگ خیلی مهم هستند پس دوباره آن ها را بخوانید

اگر سوالی هست در خدمتم

S.R Download
07-07-2012, 15:20
خب اینم از نمودار مسابقات :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فقط امیدوارم استقبال بشه

IOG
07-07-2012, 19:38
اگه کسی بیاد منم میام!

S.R Download
08-07-2012, 14:34
چرا کسی نیییییییییییییییییییییییی ییییییییییییست :18:

Lord Farhad
09-07-2012, 13:21
برای اینکه بتونیم رقبای خود رو شکست بدیم ازجان مایه می گذاریم

البته اگر رقیبی باشه .

Lord farhad:5:

S.R Download
09-07-2012, 13:39
خوبه داره هی به بازیکنا اضافه می شه :31:

ali_metal_357
13-07-2012, 15:14
منم هستم

البته قوانین بازی رو کامل تر بیان کنید

مثلا زمان no rosh بازی چقدر هست ؟

مپ های مجاز و بدون باگ جهت برگذاری بازی کدام هست ؟

S.R Download
13-07-2012, 17:03
i
منم هستم

البته قوانین بازی رو کامل تر بیان کنید

مثلا زمان no rosh بازی چقدر هست ؟

مپ های مجاز و بدون باگ جهت برگذاری بازی کدام هست ؟

همه ی این ها رو توی بازی متوجه میشید !!! :31:

MZ_Love17
13-07-2012, 17:07
من هستم
فقط کسی لینک دانلود بازی رو داره :d
آخه خیلی وقته بازی رو پاک کردم و ندارمش :d
استارتر برات پ خ زدم

ali_metal_357
13-07-2012, 18:16
منم بازی رو ندارم لینک دانلود رو بزار منم دانلود کنم

وگرنه باید برم از ارشیو بازی رو در بیارم

جایزه چی هست حالا ؟

rezazadeh65
14-07-2012, 11:06
منم هستم ، ولی :
اگر نمی توانید برنامه خود را مطابق زمان برگزاری مسابقه تنظیم کنید لطفا ثبت نام نکنید

زمان بندی کی هستش؟ من صبح تا بعد از ظهر سرکار هستم خوب !

ali_metal_357
14-07-2012, 12:14
موافقم ، برنامه کی هست ؟

منم سر کار میرم باید برنامه ریزی کنم

S.R Download
14-07-2012, 14:16
بزارید فعلا بازیکنا بیان ثبت نام کنند اون وقت میگیم زمان برگزاری بازی کی هست !!!
جایزش هم خیلی چیزا هست که فعلا یکیشو میگم : جزوه کامل برنامه نویسی به زبان سی شارپ

black.assassin
14-07-2012, 16:17
امیدوارم بتونید بازی کنید. قبلا از این مسابقات بود. والا این قانون خیلی مسخرس با این وضع اینترنت تو ایران :
اگر یک نفر از یک تیم به هر دلیلی از بازی بیرون بیاید کل تیم از بازی حذف می شود

معمولا هر چند دقیقه یک سیو از بازی تهیه میشه. در صورت به وجود اومدن مشکل حداقل یک بار فرصت داده بشه و در صورت تکرار حذف بشه.

معمولا قبل از مسابقات مپ رو قرار میدن همیشه. اگه کسی نخواد با اون مپ بازی کنه ثبت نام نمی کنه. تمام بازی ها روی مپ خاص بازی میشه. این مپ باید قبلا به بازیکنا داده بشه تا تمرین کنن باهاش.

فقط بگم قبلا که قوانین کامل تر از این بود دعوا میشد وای به حال این یکی . مگه اینکه همه بچه های گلی باشید و شلوغ نکنید. :31:
اگه مپ آماده بشه منم هستم البته چند ساله بازی نکردم باید تمرین کنم یادم بیاد یکم.
----
در ضمن یه چیز خیلی مهم. از اونجایی که خیلی تنوع زیادی داره این بازی از نظر پچ و نسخه های مختلف مثل فارسی یا ورژن extreme ، بهتره که لینک دانلود بازی به همراه کر و پچ قرار داده بشه که مشکلی پیش نیاد.

rezazadeh65
14-07-2012, 16:26
امیدوارم بتونید بازی کنید. قبلا از این مسابقات بود. والا این قانون خیلی مسخرس با این وضع اینترنت تو ایران :
اگر یک نفر از یک تیم به هر دلیلی از بازی بیرون بیاید کل تیم از بازی حذف می شود

معمولا هر چند دقیقه یک سیو از بازی تهیه میشه. در صورت به وجود اومدن مشکل حداقل یک بار فرصت داده بشه و در صورت تکرار حذف بشه.

معمولا قبل از مسابقات مپ رو قرار میدن همیشه. اگه کسی نخواد با اون مپ بازی کنه ثبت نام نمی کنه. تمام بازی ها روی مپ خاص بازی میشه. این مپ باید قبلا به بازیکنا داده بشه تا تمرین کنن باهاش.

فقط بگم قبلا که قوانین کامل تر از این بود دعوا میشد وای به حال این یکی . مگه اینکه همه بچه های گلی باشید و شلوغ نکنید. :31:
اگه مپ آماده بشه منم هستم البته چند ساله بازی نکردم باید تمرین کنم یادم بیاد یکم.
----
در ضمن یه چیز خیلی مهم. از اونجایی که خیلی تنوع زیادی داره این بازی از نظر پچ و نسخه های مختلف مثل فارسی یا ورژن extreme ، بهتره که لینک دانلود بازی به همراه کر و پچ قرار داده بشه که مشکلی پیش نیاد.

من که چند بار آنلاین بازی کردم ، وقتی یکی می پرید بیرون بازی تموم میشد ( بین 2 نفر )
و اون سیو ها نفهمیدم واسه چی هستش

ali_metal_357
14-07-2012, 17:49
منم همین و میگم دیگه ولی این دوستمون مپ و نمیده
لینک دانلود هم نمیده
اقا بده دیگه :D

ولی هیچ چیز مثل مسابقات بازی رو جذاب نمی کنه حداقل برای من

S.R Download
16-07-2012, 18:33
بفرمایید لینک دانلود : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مپ هم بعدا میزارم به خدا سرم شلوغه

black.assassin
16-07-2012, 22:44
دوستان می تونن از این لینک هم استفاده کنن:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] download.com/2011/10/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%82%D8%AF%DB%8C%D9%85%DB%8C-%D8%AC%D9%86%DA%AF-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B5%D9%84%DB%8C%D8%A8%DB%8C-Stronghold-Crusader.php

فاصله بین mihan , download رو بردارید.

پچ 1.1 به همراه کرک: توسط دوست عزیز Hamed-Beckham ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]):
patch :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

crack:

game ranger :

foz11
18-07-2012, 11:05
يادش بخير ما دوراني داشتيم اونجا كلن Lord با اقا رضا راه اندازي كرديم اسم اكمم Lod.Gold بود اين اخرا چندتا ترفند ميزدم همه غافل گير ميكردم 6 تا كارگر ميكردم توي 1 ساختمون و با نيرو 6 برابر بازي ميكردم خيلي حال ميداد خوش باشيد دوستان :27:

rezazadeh65
19-07-2012, 14:18
يادش بخير ما دوراني داشتيم اونجا كلن Lord با اقا رضا راه اندازي كرديم اسم اكمم Lod.Gold بود اين اخرا چندتا ترفند ميزدم همه غافل گير ميكردم 6 تا كارگر ميكردم توي 1 ساختمون و با نيرو 6 برابر بازي ميكردم خيلي حال ميداد خوش باشيد دوستان :27:

شما تا حالا stronghold بازی کردید؟

foz11
19-07-2012, 22:43
شما تا حالا stronghold بازی کردید؟

ىس چي فكر كردي ما دوراني اونجا سلطان بوديم همه ميشناختنم :12::39:

AMIR_TO
20-07-2012, 09:01
اگه جا هست منم ثبت نام کنید

masoud hard
22-07-2012, 12:02
میشه منم شرکت کنم تو بازی اسمم holy هستش.من که قراره ببازم:24:ولی واسه صمیمی شدن با بچه و اشنایی با اون ها(اخه تازه عضو شدم:46:) عضو میشم خیلی ممنون.

ali2web
25-07-2012, 14:07
منم میام دوست دارم فقط خواستم بپرسم تموم شده؟

ali2web
25-07-2012, 14:08
ali2web تو game ranger

S.R Download
25-07-2012, 18:59
بچه ها واقعا شرمنده من دیگه نمیتونم این مسابقه را برگزار کنم اما اگه کسی میتوه به جای من مسابقق را برگزار کنه بگه

h.37
25-07-2012, 20:54
منم هستم اگه جا هست؟! فقط لینک بازی و برنامه جانبی رو واسم بفرست

S.R Download
26-07-2012, 09:56
من که گفتم دوست عزیز فعلا تا کسی برای مدیرت مسابقه ها پیدا نشه مسابقه برگزار نمیشه چون من نمیتونم مسابقه را برگزار کنم
اگه کسی میتونه بگهههههه

rezazadeh65
27-07-2012, 16:42
ىس چي فكر كردي ما دوراني اونجا سلطان بوديم همه ميشناختنم :12::39:

مطمئنا بازی نکردید ؛ چون اون چیز هایی که شما گفتید اصلا تو این بازی وجود نداره :D

ممد886
28-07-2012, 15:49
منم هستم.
تازه واردم.

ممد886
28-07-2012, 15:51
پس یهنی برگزار نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ناامید شدم.

mahan33
02-08-2012, 12:40
منم سعی می کنم بیام باهاتون بازی کنم

rrraaammmiiinnn
03-08-2012, 08:10
منو هم در مسابقه ثبت نام کنید
مسابقه کی هست؟

S.R Download
03-08-2012, 18:13
ای خدا این برای بار 1000من نمیتونم بازی ها را برگزار کنم اگه کسی میتونه بگههههههههههههههههههههههه ههههههههههههههههههههههههه ههههههههههههههههههههههههه ههههههههههههههههههههههههه ههههههههههه

Ali.Paragon
04-08-2012, 16:41
بابا 1 چیه دیگه؟ بدرد نمیخوره
3 قشنگ تره گرافیکشم بهتره!
ولی منم میام
کی شروع میشه؟

hajoo
04-08-2012, 21:47
ای خدا این برای بار 1000من نمیتونم بازی ها را برگزار کنم اگه کسی میتونه بگههههههههههههههههههههههه ههههههههههههههههههههههههه ههههههههههههههههههههههههه ههههههههههههههههههههههههه ههههههههههه
منم هستم. راستی چرا دونفر به صورت شانسی با هم یار بشن؟ خوب بزار نفرات خودشون یارشونو انتخاب کنن

S.R Download
05-08-2012, 11:16
باشه هر کاری میخواین بکنید فقط دور من خط بکشید چون من مسابقات رو برگزار نمیکنم چرا خودت برگزار نمیکنی قوانینم خواستی عوض کن

mohamaad1373
31-08-2012, 22:46
و اما من
من به نمایندگی از بچه های گل همدان هستم تقریبا برترین فرد در بازی جنگ های صلیبی در همدان از خودم زیاد تعریف نمی کنم شاید از من بهتر هم باشه
امید وارم مسابقات خوبی بشه
راستی جایزش چیه؟
چطوری ثبت نام کنیم
و چطوری خبر می دید
جدول بازی ها در کجا قرار می گیره؟

rozi.137262
01-09-2012, 00:29
سلام به همه ی برو بچه های پی سی ورلد :31:
من قصد دارم یه سری مسابقات جنگ های صلیبی 1 راه بندازم که امیدوارم استقبال بشه و مثل مسابقات کانتر استرایک نشه !!
برای شرکت در مسابقات باید نرم افزار گیم رنجر را داشته باشید ک حجمش هم خیلی کمه
اگر این نرم افزار را ندارید از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دانلود کنید !

ولی قبلش باید اسم خودتون رو که در بازی هم از آن اسم استفاده میکنید را در این جا بنویسید.
بعد از اینکه 8 نفر ثبت نام کردند آن ها را دو به دو با هم یار می کنیم (به طور شانسی)
کسی هم نباید اعتزاض کنه که من نمیخوام با این باشم یا ... اینطوری هم بازی خودشو خراب میکنه هم بازی بقیه رو :41:
و اما قوانین بازی : (حتما حتما حتما حتما حتما بخوانید !!!)

1. استفاده از چیت ممنوع می باشد و اگر کسی از چیت استفاده کند از بازی kick می شود
2. مسابقه موقعی به پایان میرسه که یک تیم حذف شود
3. برگزاری مسابقات جنگ های صلیبی 1 (تابستان 91 ) فقط و فقط در این تاپیک برگزار می شود و نه در جای دیگر
4. از حرف زشت زدن و توهین به یکدیگر بپرهیزید
5. اگر نمی توانید برنامه خود را مطابق زمان برگزاری مسابقه تنظیم کنید لطفا ثبت نام نکنید
6. اگر یک نفر از یک تیم به هر دلیلی از بازی بیرون بیاید کل تیم از بازی حذف می شود
7. نیم ساعت یا یه ربع قبل از شروع مسابقه حتما حتما حتما در سرور مسابقه حضور داشته باشید

خب حالا طریقه وصل شدن به سرور مسابقات :
ابتدا با نرم افزار گیم رنجر یه اکانت برای خود بسازید
سپس به سرور ما که 1 ساعت قبل از شروع مسابقه ساخته می شود وصل شوید :
:18:
مشخصات سرور مسابقات :

Host : (R)ouzbe(H) Discription : P30world Competition

رمز سرور :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

خب حالا چند تا نکته :

من هم با یک تیم (به صورت تصادفی) یار می شوم اما بازی نمیکنم و سریع ساختمان اصلی خودم رو خراب میکنم اینطوری
میتونم به راحتی بازی تیم ها را نگاه کنم وامتیازت رو ثبت کنم

تیم های بازنده دوباره با هم بازی می کنند تا بالاخره یک دو تیم بین برنده ها و بازنده معلوم شود

البته این مسابقات جوایز ناقابلی برای تیم های اول و دوم در نظر گرفته است

اگه کسی بعد از 8 نفر ثبت نام کرد برای دور بعدی مسابقات انتخاب می شود

قسمت های قرمز رنگ خیلی مهم هستند پس دوباره آن ها را بخوانید

اگر سوالی هست در خدمتم
سلام من هستم فقط چه جوری باید عضو بشم

mohamaad1373
01-09-2012, 01:16
دوستان من حالا که
S.R Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز مسابقات رو برگزار نمی کنند
من شخصا توانی و تجربه برگزاری جام رو دارم
اگه دوستان موافق هستید که من برگزار کنم بگید
تا قوانین و نحوه ثبت نام رو بهتون بگم

orochi
01-09-2012, 16:14
دوستان من حالا که
S.R Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز مسابقات رو برگزار نمی کنند
من شخصا توانی و تجربه برگزاری جام رو دارم
اگه دوستان موافق هستید که من برگزار کنم بگید
تا قوانین و نحوه ثبت نام رو بهتون بگم

دوست عزیز دمت گرم من همین الان بطور اتفاقی این تایپک رو دیدم.
تعریف از خود نباشه ولی تو این جنگ های صلیبی من استادم وقتی بازی میکردم همه تعجب میکردن.
تا مرحله ی اخرشم رفتم.
الان چند ماهه که بازی نکردم ولی تو کامپیوترم دارم اونم فارسیش.
خب نحوه یی ثبت نام رو بگو. تا ثبت نام کنم. فقط جو ن خودت این رو کنسل نکن.
من هستم.

rezazadeh65
02-09-2012, 19:01
دوست عزیز اگه می خوای مسابقه رو برگزار کنی ، خیلی باید سریع کار کنی تا همه جمع بشند
بنظر من به همه پیام خصوصی بفرست ، و توی 4 شنبه تا جمعه هفته آینده که تعطیل هستش مسابقات رو برگزار کن

amma002
11-09-2012, 10:02
بابا منم هستم ولی چه جوری باید پبت نام کرد؟؟؟؟

amma002
11-09-2012, 10:03
چرا کسی جواب نمیده چه جوری باید ثبت نام کرد؟؟؟؟؟

merlin021
15-09-2012, 16:41
سلام دادا ایشالا تابستون 92 برمیگردم ایبار پرشیا رو بر میگردونیم از طرف مرلین F

merlin021
15-09-2012, 16:46
سلام داس گل تابستون 92برمیگردم پرشیا رو هم با خودم زنده میکنم هر وقت نظرو خوندیرفتی گیم رانجر به بچه ها بگو تابستون 92 برمیگردم