PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونه در مدت 7 روز صد هزار کاربر عوض سایت کنم ؟

saadat68
07-07-2012, 04:18
چگونه برای یک سایت در کمترین زمان 100000 ( صد هزار ) کاربر عضو که دست کم نصفشون فعال باشن جور کنم ؟ :18:

موضوع سایت : یه جور بازی آنلاین
بودجه : هر چی کمتر بهتر
حداکثر زمانی که دارم : یک هفته

نوع تبلیغات باید طوری باشه که توی دید نباشه :21: مثل ارسال ایمیل گروهی - یا تبلیغ برای اعضای یک سایت و ... کلا میخوام چراغ خاموش برم جلو ( از مشهور شدن خوشم نمیاد :27: )

به نظرتون چقدر بودجه لازمه ؟

چه نوع تبلیغ و یا چه سایت هایی رو پیشنهاد میکنید :13:

M o h a m m @ d
07-07-2012, 08:32
بدون تبلیغات که تو دید نباشه اصلا نمیتونی این همه کاربر جذب کنی
چه نوع بازیه؟
تبلیغاتم باید پاپ اپ باشه فکر کنم سایتهای فیلم کاربرای بیشتری داشته باشن

black.assassin
07-07-2012, 09:31
اولا که باید اول روی تبلیغات کار کنی بعد روی بازی یا محتوای سایت. خیلی مهمه. اولش می تونی با یه مسابقه شروع کنی و چند تا جایزه. نمی گم آیپد بذاری. مثلا 100 اکانت پرمیوم برای بازیکنا. و بگی هر کسی تعداد افراد بیشتری وارد مسابقه کنه شانس برنده شدنش بیشتره. این یک
دو خلاقیت مهمه برای نگه داشتن اون تعدادی که جذب شدن. و به دست آوردن یوزرهای جدید.
3سه می تونی از سایت هایی که به وبمسترها خدمات میده استفاده کنی و عضو بگیری از اونجا ( شاید فعال نباشن عضوهایی که از این سایتها میگیری )
اگه می خوای واقعا کار کنی روش. اگه برنامه نویس و گرافیست و ... استخدام کنی که بیشتر میشه . اما جدای این قضایا سایت 100 هزار کاربره یه پهنای باند گنده می خواد که با کمتر از 2-3 میلیون فکر نکنم بشه کاریش کرد مگه اینکه سایت اخبار باشه :دی . البته نگران نباش چون اگر واقعا خلاقیت باشه تو سایت پولت با 10 هزار کاربر هم برمیگرده. و خودتم می دونی که بازی آنلاین مثل سایتهای دیگه نیست که فقط با تبلیغ داخل سایت پول در بیاره. روش های مختلف داره. بعدش هم به بازیکنات اکانتهای چند روزه ویژه بده تا مزه ویژه بودن بره لای دندون بعد می بینی چی میشه.

neopersia
07-07-2012, 15:43
هیچ راهی وجود نداره که ظرف مدت یک هفته بشه 100000 کاربر که حداقل نصفشون هم فعال باشند جذب کرد
هر چقدر هم تبلیغات کنید باز ظرف یک هفته این همه کاربر فعال نمیشن. اگر هم ترافیک بخرید کاربر فعال که نمیشن هیچ اصلاً کاربر نمیشن!

black.assassin
07-07-2012, 16:27
هیچ راهی وجود نداره که ظرف مدت یک هفته بشه 100000 کاربر که حداقل نصفشون هم فعال باشند جذب کرد
هر چقدر هم تبلیغات کنید باز ظرف یک هفته این همه کاربر فعال نمیشن. اگر هم ترافیک بخرید کاربر فعال که نمیشن هیچ اصلاً کاربر نمیشن!

ببخشید جسارت می کنم اما بهتر نیست اعتماد به نفس دوستان رو پایین نیاریم ؟ شاید ما نتونیم اما خیلی ها غیر ممکن ها رو ممکن کردن. وقتی یک ویدئو داخل یوتیوب در عرض 2 روز 6 میلیون بیننده پیدا می کنه. یه سایت چرا نتونه ظرف یک هفته 100 هزارتا کاربر داشته باشه. تازه بره دوستمون که 50 هزارتاش فعالن فقط.

M o h a m m @ d
07-07-2012, 16:55
اون فرق میکنه
یه ویدئو یوتیوب فرق میکنه ممکنه جذاب باشه و وقت کمی بگیره
اگه همون ویدئو به عنوان تبلیغ بگیریم از 100نفر شاید 80نفر جذبش بشو ولی اگه بازی باشه ممکنه از 100نفر 10 نفر جذب بشن.
من خودم تو این چند سال فقط 1بار اوونم تستی بازی انلاین کردم .ولی ویدئو یوتیوب پیش اومده چندبار فقط یک کلیپ ببینم.
ما که بخیل نیستیم :31: اومیدواریم بتونه دوبرابرش جذب کنه

neopersia
08-07-2012, 00:05
من قصد نا امید کردن کسی رو نداشتم. اگر قصدم این بود که ایشون ناامید بشن اصلاً چیزی نمیگفتم و سر یک هفته همین اتفاق میافتاد :دی
جذب 50 هزار کاربر فعال اصلاً چیز غیر ممکنی نیست اما زمان لازم داره. بعلاوه اینکه باید یه چیزی هم باشه که کاربرها بهش جذب بشن که هم کار میبره و هم هزینه.

حالا یکی ممکنه بخواد فقط 50 هزار نفر از یه سایت بازدید کنند. کاری هم نداره که اصلاً این افراد حتی متن صفحه رو میخونن یا نه. این یه قضیه دیگس. کاربر فعال مشکله