PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ناپدید شدن یکی از درایو ها

khorh
07-07-2012, 01:22
سلام
یکی به دادم برسه!
ویندوزم خود به خود ریست شد.وقتی اومد بالا یکی از درایوهام به کل ناپدید شد!!!
تو هیچ سوراخ و سمبه ای هم نیستش...!
یکی راهنمایی کنه لطفا"؟؟

يگانه777
07-07-2012, 07:05
با سلام
اگه برات امكان داره هاردتو دربيار ببر رو يه سيستم ديگه كه ويندوز داره ببين درايو هاتو اونجا نشون ميده يانه؟
اگه نشد از نرم افزار هاي ريكاوري مثل نورتون گاست استفاده ميشه كرد براي ريكاوري درايوها:20:

jafarian
07-07-2012, 07:49
اول از همه به dik mangament ویندوز برین ببینید اون درایو شما اونجا نمایش داده میشه اگر که اون دیدن این درایو روش کلیک راست گزینه Change Drive Letters and Path انتخاب کنید یک اسم دیگه بهش اختصاص بدین اگر که اونجا هم نبود طبق سایت پایین که براتون قراردادم برین طبق METHOD ONE برای ظاهر کردن درایو خودتون از قسمت Group Policy Editor برین اول اگر که بازم از اونجا درست نشد طبق METHOD TWO از فایلهای رجیستری که قرارداده شده استفاده کنید فایل رجیستری رو روی دسکتاپ سیو اجرا کنید سیستم ریستارت کنید فقط اونی که مربوط به درایو شمامیشه رو دان کنید:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jafarian
07-07-2012, 15:14
به غیراز اون روش این روشم میتونید تست بزنید به این مسیر HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Policies\Explorer\NoDrives از رجیستر برین اول بعدشم اگرکه اون کلیدی که بارنگ سبز مشخص کردم داخل پنجره سمت راست رجیستری دیدین یا که حذفش کنید یا مقدارش 0 قرار بدین رجیستری رو ببندین.

mb1372
13-07-2012, 15:33
سلام
من تعمیم یافته ی این مشکل رو دارم که توی این تاپیک مطرح کردم
مشکل من اینه که اول 2 تا از درایو ها مخفی شد و بعدش درایو ویندوز و این راه حل هایی که گفتین همش روی ویندوز جواب می ده.
rapair ویندوز هم جواب نداد چون اصلا هاردی رو نمی شناسه.
لطفا به دادم برسین:19: