PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل با فايل msvcrt.dll

amir raya
06-07-2012, 10:55
سلام
من يه بازي نصب كردم. بعد موقع اجراش به چنتا فايل dll گير داد منم از نت دان كردمو ريختمشون توي system32. (اسم فايلا يادم نمياد) حالا ارور زير رو ميده:
the procedure entry point _ except_handler4_common could not be located in dynamic link library msvcrt.dll
اولش msvcrt.dll رو گرفتم جايگزين كردم درست نشد.
بعد با dll-fixer چك كردم درست نشد. بعد دوباره msvcrt.dll رو گرفتم جايگزين كردم و از cmd اومدم ثبتش كنم كه ارور داد (dllregister server entry point was not found).
بعد با راه حل خود مايكروسافت رفتم جلو قسمت آخر (همونجا كه اول دستورش expand هست. ) access denied ميده. حتي پوشه رو بجاي windows/system32 روي دسكتاپ آدرس دادم بازم اكسس دينايد داد.
پوشه system 32 رو چك كردم فايلي به اسم dwmapi.dll وجود نداشت.
ويندوزم تازه نصب كردم ريستور فايده اي نداشت.
الان ديگه چيكار كنم؟
:11:

jafarian
06-07-2012, 13:03
این روش سایت مایکروسافت برای فیکس کردن ارورخودتون برین شما یه CD ویندوز بذار و برو قسمت Repair (اون زیر می‌گه Enter=Continue R=Repair F3=Quit شما R رو بزن) بعد لیست ویندوزها رو میاره اونجا شماره‌ی ویندوز رو تایپ کن مثلا ۱ بعد پسورد Administrator رو ازشما می‌خواداگه پسورد نداره که اینتر بزنید بعدش داخل پنجره command جلوب خط فرمانش این دستور cd system32 ابتدا بزنید اینتر کنید بعد این دستور ren msvcrt.dll msvcrt.old اینتر کنید در مرحله بعد مسیر سیدی درایو خودتون که سیدی داخلش هست بزنید اینتر کنید بطور مثال G بعد تو خط بعدی این دستور cd \i386 اینتر کنید آخر سرم این دستور expand msvcrt.dl_ BootDriveLetter:\windows\system32 تایپ اینتر کنید بیرون بیاین سیستم که ریست شد از نوع تست کنید:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amir raya
06-07-2012, 13:16
توی پست اول گفتم که این روش رو امتحان کردم. بعد از expand msvcrt.dl_ BootDriveLetter:\windows\system32 میزنه access is denied

jafarian
06-07-2012, 15:31
اگر بااون روشی هم که قراردادم درست نشد سیدی ویندوز داخل دستگاه قراربدین بعدشم منوی run اجرا کنید داخلش دستور sfc /scannow رو بزنید بزارین تا 100 درصد کارش انجام بده درمرحله بعدم سیدی ویندوز داخل دستگاه قراربدین ویندوز خودتون یکدور repair کنید تست کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

bense
30-06-2013, 00:20
سلام
من يه بازي نصب كردم. بعد موقع اجراش به چنتا فايل dll گير داد منم از نت دان كردمو ريختمشون توي system32. (اسم فايلا يادم نمياد) حالا ارور زير رو ميده:
the procedure entry point _ except_handler4_common could not be located in dynamic link library msvcrt.dll
اولش msvcrt.dll رو گرفتم جايگزين كردم درست نشد.
بعد با dll-fixer چك كردم درست نشد. بعد دوباره msvcrt.dll رو گرفتم جايگزين كردم و از cmd اومدم ثبتش كنم كه ارور داد (dllregister server entry point was not found).
بعد با راه حل خود مايكروسافت رفتم جلو قسمت آخر (همونجا كه اول دستورش expand هست. ) access denied ميده. حتي پوشه رو بجاي windows/system32 روي دسكتاپ آدرس دادم بازم اكسس دينايد داد.
پوشه system 32 رو چك كردم فايلي به اسم dwmapi.dll وجود نداشت.
ويندوزم تازه نصب كردم ريستور فايده اي نداشت.
الان ديگه چيكار كنم؟
:11:

باید بگم مشکل بر روی فایل msvcrt.dll از وقتی شروع میشه که یک دایرکتس ورژن 10 روی سیستم به صورت آپدیت نصب میشه..وارد کنترل پنل و قسمت program شید و اگر برناه دایرکتس 10 دیدی اونو پاک کنید..100 درصد درست میشه.