PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : باز کردن قفل منوی مخفی تلویزیون های سامسونگ سری E

صفحه ها : 1 [2] 3

hemrah12
19-10-2013, 18:25
برای Unlock تلویزیون های قبلی سامسونگ از برنامه ruSamsungTVCommunicator می شد استفاده کرد که دیگه روی سری E کار نمی کنه برای همین برای رفتن به منوی مخفی و تغییر Local Set باید از روش دیگه استفاده کرد که می خواهم به شما معرفی کنم:

وسایل مورد نیاز برای ساخت ارزان ترین ریموت کنترل دنیا:
2 عدد دیود (LED) مادون قرمز
1 عدد فیش استریو برای اتصال به خروجی صدای دستگاه هایی نظیر لپ تاپ، MP3 Player، موبایل و ...
اگر هدفون یا گوشی به درد نخور دارید می تونید از فیش اون برای این کار استفاده کنید.

روش ساخت:
طبق شکل زیر دو سر ال ای دی ها رو بر عکس (پایه بلند یکی رو به پایه کوتاه دیگری یا آند یکی رو به کاتد دیگری) به هم ببندید و به پایه های باند چپ و راست فیش استریو (دو پایه کوچکتر) وصل کنید. پایه زمین فیش استریو (بزرگترین پایه یا همون GND) مهم نیست.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دقت کنید دو تا LED ها مثل شکل زیر موازی هم باشند و با هم زاویه نداشته باشند:

لینک زیر رو دانلود کرده و 2 تا فایل صوتی اون رو توی دستگاهتون بریزید:

فیش رو به یه دستگاه پخش صدا وصل کنید و صدای اونو بلند کنید. حالا کنترل ساخته شد و آماده پخش فایل های صوتی هست.

هنگامی که تلویزیون در حالت استندبای هست، با زدن به ترتیب این 4 تا دکمه روی ریموت، به منوی مخفی برید:
[INFO] -> [MENU] -> [MUTE] -> [POWER]

سپس توسط دستگاهتون در حالی که دیود های مادون قرمز رو به طرف تلویزیون گرفتید، ابتدا فایل FACTORY و سپس فایل 3SPEED رو پخش کنید.
بدین ترتیب منوی مخفی Unlock میشه و می تونید Local Set رو تغییر دهید فقط به گزینه های دیگه که ازش سر نمیارید دست نزنید که خیلی خطرناکه!

© حقوق معنوی این پست برای SamyGO ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و بنده حقیر محفوظ بیده.

دوست عزیز بعدا چطور باید منو رو غیر فعالش کنیم با ,باز بودنش منو مشکلی پیش نمیاره منظورم unlock بودن منو

matinpour
19-10-2013, 20:22
دوست عزیز بعدا چطور باید منو رو غیر فعالش کنیم با ,باز بودنش منو مشکلی پیش نمیاره منظورم unlock بودن منو

دوست عزیز
کافی است که از آن خارج شوید با خاموش کردن تلویزیون منوی مخفی بطور خودکار قفل می شود.

yaser530
30-10-2013, 08:49
سلام دوست عزیز
متاسفانه وقتی میخوام با تلویزیون فیلم تماشا کنم زیر نویس را نشون نمیده( با فلش) هم فیلمهایی که زیر نویس روی خودشون هست و هم فیلمهایی که زیرنویسشون جداست (زیرنویسهایی که پسوندشون SRT هست)
البته توی منوی اصلی گزینه زیر نویس هم روشن هست
با تشکر
samsung Led 46es5600

matinpour
30-10-2013, 20:18
سلام دوست عزیز
متاسفانه وقتی میخوام با تلویزیون فیلم تماشا کنم زیر نویس را نشون نمیده( با فلش) هم فیلمهایی که زیر نویس روی خودشون هست و هم فیلمهایی که زیرنویسشون جداست (زیرنویسهایی که پسوندشون SRT هست)
البته توی منوی اصلی گزینه زیر نویس هم روشن هست
با تشکر
samsung Led 46es5600

دوست عزیز
اگرتلویزیو نتان فارسی ساز شده است و مشگلی با زبان فارسی ندارید از مطلب زیر استفاده کنید.
طریقه فعال کردن زیر نویس در TV LED سامسونگ
شرکت سامسونگ برای راحتی حال مصرف کنندگان خود در مدیا پلیرهای خود از فونتهای جهانی استفاده میکند. که یکی از این فونت ها فونت عربی می باشد.
اول مطمئن باشید که گزینه زیر نویس روشن است از این مسیر بروید
منو-----> سیستم---- زیر نویس را روشن کنید و این کار را روی تلویزیون بزارید نه روی AV
روش اول
اول فایل زیر نویس را با فایل فیلم هم نام می کنید و سپس روی فلش مموریتان ذخیره کرده وبعد به تلویزیون وصل میکنید .و آن را به نمایش در می آورید ودر هنگام نمایش از روی کنترول کلید ابزار (TOOLS ) را فشار داده و در منو ابزار روی تنظیمات زیر نویس رمزگزاری یا( ENCODE ) رابه زبان عربی تغییر می دهید و آن را OK کرده و خارج میشوید هم اکنون متوانید از دیدن فیلم تان لذت ببرید.
روش دوم
برای استفاده از رو کامپیوتر فایل srt که داری رو open with بکنی بعد با notepad باز کنی بعد این مسیر رو به ترتیب دنبال کن
file>save as>encoding<unicode<save>yesحالا فایل زیرنویس رو با فیلم هم نام کن و بعد آن را روی usb کپی کنید و به تلویزیون وصل کنید و در موقع نمایش کلید tools از روی کنترول رابزنید آن موقع خواهید دید که در قصمت منو tools شما uncode نمایش در میآید واز آن عربی را انتخاب وسپس از فیلمتان لذت ببرید .
اگر زیر نویس شما مشگلش حل نشد می توانید از نرم افزاری که در سایت زیر است استفاده کنید.
تصور کنید فیلم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ی را دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کرده‌اید و به دنبال آن، زیرنویس فارسی مربوط به فیلم را نیز تهیه و دریافت می‌کنید اما هنگام مشاهده، همه چیز آن‌طور که انتظار دارید نیست! قطعا این اتفاق برای خیلی از شما پیش آمده که نمایش زیرنویس فایل‌های با فرمت SRT در سیستم‌تان همراه با مشکل بوده است.
دلیل این اتفاق به تنظیمات یونیکد و زبان موجود در سیستم عامل شما مربوط می‌شود و اصولا یکی از راه‌حل‌ها، فارسی کردن زبان کلی سیستم عامل نصب شده روی کامپیوتر کاربر است اما بنا به دلایلی ممک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ن است نتوانید (و یا نخواهید) زبان سیستم خود را به فارسی تبدیل کنید.

بسیاری از راه حل هایی که برای این منظور استفاده می شوند، اصولا همگی دارای بیش از دو یا سه مرحله جهت دریافت خروجی نهایی هستند و در صورتی که بخواهید بیش از یک فایل زیرنویس را اصلاح کنید، باید زمان زیادی را صرف این کار نمایید. شاهین کاتبی، برنامه‌نویسی است که برای هر دو سیستم ویندوز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و مک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، برنامه کم‌حجم و کاربردی‌ Sh Persian Subtitle Fixer را تهیه کرده‌است تا تنها به وسیله کشیدن و رها کردن فایل در محیط برنامه، زیرنویس اصلاح شده خود را دریافت نمایید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1/%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D8%A7%D8%B5%D9%84%D8%A7%D8%AD-%D8%B2%DB%8C%D8%B1-%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-Sh-Persian-Subtitle-Fixer/)
این برنامه را با جستجو در گوگل خواهید یافت
در موقع اجرا یک پنجره کوچک باز می شود که در آن چیزهای به انگلیسی نوشته شده است شما فایلتان را در همان صفحه بکشید و رها کنید خواهید دید که فایل زیر نویس شما اصلاح شده است

yaser530
31-10-2013, 11:05
سلام

با تشکر به خاطر پاسخهای سریع و درستی که میدی

یک سئوال دیگه داشتم تلویزیون samsung Led 46es5600 را با مودم usb سیم کارت خور میشه به اینترنت وصل کرد

ممنونم از لطفت

delmajid
31-10-2013, 11:24
سلام
شاید اینجا جاش نباشه
ولی میخواستم ببینم تلویزیون ps43e400 دانگل یو اس بی وایرلس ساپورت میکنه یا نه؟
ممنونم

matinpour
31-10-2013, 20:11
سلام
شاید اینجا جاش نباشه
ولی میخواستم ببینم تلویزیون ps43e400 دانگل یو اس بی وایرلس ساپورت میکنه یا نه؟
ممنونم

دوست عزیز
خیر از دانگل یو اس بی وایرلس پشتیبانی نمی کند.
برای دیدن مشخصات به این سایت بروید
و اگر تلویزیونتان مشگلی داشت و نیاز به آبدیت به اینجا

matinpour
31-10-2013, 20:15
سلام

با تشکر به خاطر پاسخهای سریع و درستی که میدی

یک سئوال دیگه داشتم تلویزیون samsung Led 46es5600 را با مودم usb سیم کارت خور میشه به اینترنت وصل کرد

ممنونم از لطفت
دوست عزیز
اگر منظور تان این است که باسیم کارتهای همراه اول و یا ایرانسل و از طریق مودم به اینترنت وصل شوید چون تاحلا تجربه نکردم نمی توانم جواب تان را بدهم ولی قاعدتا باید بشود.

reza_taheri
02-11-2013, 17:38
سلام
من درست کردم ولی کار نمی کنه
اینم عکسش :

matinpour
02-11-2013, 21:27
سلام
من درست کردم ولی کار نمی کنه
اینم عکسش :

دوست عزیز
معلوم است که این کار نمی کند .برای اینکه این کنترول کار کند لازم است که اول با یک نوار چسب برق بین پای هارا نوار بپیچید که پایه ها با هم اتصال نکند بعد آن را قنداق کنید تا فقط نوک سر ال ای دیها معلوم باشد آن وقت کار می کند مانند شکل زیر

yaser530
04-11-2013, 11:42
دوست عزیز
اگر منظور تان این است که باسیم کارتهای همراه اول و یا ایرانسل و از طریق مودم به اینترنت وصل شوید چون تاحلا تجربه نکردم نمی توانم جواب تان را بدهم ولی قاعدتا باید بشود.
دوست عزیز من تست کردم جواب نداد

yaser530
04-11-2013, 11:49
دوست عزیز
اگرتلویزیو نتان فارسی ساز شده است و مشگلی با زبان فارسی ندارید از مطلب زیر استفاده کنید.
طریقه فعال کردن زیر نویس در TV LED سامسونگ
شرکت سامسونگ برای راحتی حال مصرف کنندگان خود در مدیا پلیرهای خود از فونتهای جهانی استفاده میکند. که یکی از این فونت ها فونت عربی می باشد.
اول مطمئن باشید که گزینه زیر نویس روشن است از این مسیر بروید
منو-----> سیستم---- زیر نویس را روشن کنید و این کار را روی تلویزیون بزارید نه روی AV
روش اول
اول فایل زیر نویس را با فایل فیلم هم نام می کنید و سپس روی فلش مموریتان ذخیره کرده وبعد به تلویزیون وصل میکنید .و آن را به نمایش در می آورید ودر هنگام نمایش از روی کنترول کلید ابزار (TOOLS ) را فشار داده و در منو ابزار روی تنظیمات زیر نویس رمزگزاری یا( ENCODE ) رابه زبان عربی تغییر می دهید و آن را OK کرده و خارج میشوید هم اکنون متوانید از دیدن فیلم تان لذت ببرید.
روش دوم
برای استفاده از رو کامپیوتر فایل srt که داری رو open with بکنی بعد با notepad باز کنی بعد این مسیر رو به ترتیب دنبال کن
file>save as>encoding<unicode<save>yesحالا فایل زیرنویس رو با فیلم هم نام کن و بعد آن را روی usb کپی کنید و به تلویزیون وصل کنید و در موقع نمایش کلید tools از روی کنترول رابزنید آن موقع خواهید دید که در قصمت منو tools شما uncode نمایش در میآید واز آن عربی را انتخاب وسپس از فیلمتان لذت ببرید .
اگر زیر نویس شما مشگلش حل نشد می توانید از نرم افزاری که در سایت زیر است استفاده کنید.
تصور کنید فیلم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ی را دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کرده‌اید و به دنبال آن، زیرنویس فارسی مربوط به فیلم را نیز تهیه و دریافت می‌کنید اما هنگام مشاهده، همه چیز آن‌طور که انتظار دارید نیست! قطعا این اتفاق برای خیلی از شما پیش آمده که نمایش زیرنویس فایل‌های با فرمت SRT در سیستم‌تان همراه با مشکل بوده است.
دلیل این اتفاق به تنظیمات یونیکد و زبان موجود در سیستم عامل شما مربوط می‌شود و اصولا یکی از راه‌حل‌ها، فارسی کردن زبان کلی سیستم عامل نصب شده روی کامپیوتر کاربر است اما بنا به دلایلی ممک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ن است نتوانید (و یا نخواهید) زبان سیستم خود را به فارسی تبدیل کنید.

بسیاری از راه حل هایی که برای این منظور استفاده می شوند، اصولا همگی دارای بیش از دو یا سه مرحله جهت دریافت خروجی نهایی هستند و در صورتی که بخواهید بیش از یک فایل زیرنویس را اصلاح کنید، باید زمان زیادی را صرف این کار نمایید. شاهین کاتبی، برنامه‌نویسی است که برای هر دو سیستم ویندوز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و مک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، برنامه کم‌حجم و کاربردی‌ Sh Persian Subtitle Fixer را تهیه کرده‌است تا تنها به وسیله کشیدن و رها کردن فایل در محیط برنامه، زیرنویس اصلاح شده خود را دریافت نمایید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1/%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D8%A7%D8%B5%D9%84%D8%A7%D8%AD-%D8%B2%DB%8C%D8%B1-%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-Sh-Persian-Subtitle-Fixer/)
این برنامه را با جستجو در گوگل خواهید یافت
در موقع اجرا یک پنجره کوچک باز می شود که در آن چیزهای به انگلیسی نوشته شده است شما فایلتان را در همان صفحه بکشید و رها کنید خواهید دید که فایل زیر نویس شما اصلاح شده است

دوست عزیز مشکل من در مورد فیلمهایی هست که زیر نویس به صورت جدا نیست و روی خود فیلم یعنی داخل کامپیوتر نشان میده ولی تلویزیون نه
البته توی منو زیر نویس فعال هست ولی گزینه (روی کنترول کلید ابزار (TOOLS ) را فشار داده و در منو ابزار روی تنظیمات زیر نویس رمزگزاری یا( ENCODE ) رابه زبان عربی تغییر می دهید و آن را OK کرده و خارج میشوید هم اکنون متوانید از دیدن فیلم تان لذت ببرید.) ندارد
ممنونم

matinpour
04-11-2013, 20:27
دوست عزیز مشکل من در مورد فیلمهایی هست که زیر نویس به صورت جدا نیست و روی خود فیلم یعنی داخل کامپیوتر نشان میده ولی تلویزیون نه
البته توی منو زیر نویس فعال هست ولی گزینه (روی کنترول کلید ابزار (TOOLS ) را فشار داده و در منو ابزار روی تنظیمات زیر نویس رمزگزاری یا( ENCODE ) رابه زبان عربی تغییر می دهید و آن را OK کرده و خارج میشوید هم اکنون متوانید از دیدن فیلم تان لذت ببرید.) ندارد
ممنونم

دوست عزیز
من با همین دستورالعمل و همین مدل تلویزیونی که شما دارید این برنامه را تست کردم و مشگلی نداشته است . و اتفاقا اگر فیلمی با زیر نویس چسبیده باشد قابل اجرا در همه سیستمهاست و ممکن است که آن زیرنویس به فرمت خاصی که مخصوص سیستمهای dvd است ضبط شده باشد که بوسیله Subtitles همان دستگاهها قابل رویت است.

reza_taheri
04-11-2013, 20:49
من انجام دادم
الان یه پیغام سرخ بالا صفحه هست منو مخفی هم کلا رفت دکمه پاور هم کار نمیکنه
اینم عکس:

matinpour
04-11-2013, 21:01
من انجام دادم
الان یه پیغام سرخ بالا صفحه هست منو مخفی هم کلا رفت دکمه پاور هم کار نمیکنه
اینم عکس:

دوست عزیز
وقتی که از کنترول دست ساز استفاده می کنید و آن فایل صوتی را اجرا می کنید آن نوشته قرمز نمایان می شود و بعد از دو یا سه ثانیه ناپدید می شود و منوی مخفی شما آشکار می شود اگر آن نوشته قرمز رنگ نما یان شد ولی نا پدید نشد یکبار دیگر تلویزیون را خاموش و دوباره امتحان کنید.

reza_taheri
04-11-2013, 21:12
ی بار دیگه هم امتحان کردم نمیاره منو مخفی رو دیگه
قط همین متنه

reza_taheri
04-11-2013, 21:51
من وقتی اول فایل Factori بعد 3dspeed رو باز میکننم کار نمیکنه اصن
یه فایل دیگه هم دانلود کردم Factory+Speed اونم جدا کار نمیکنه
ولی س تاش باهم ک میزنم کار میکنه که فقط همون متن قرمز میاره و از منو مخفی خبری نیس!

matinpour
04-11-2013, 23:55
من وقتی اول فایل Factori بعد 3dspeed رو باز میکننم کار نمیکنه اصن
یه فایل دیگه هم دانلود کردم Factory+Speed اونم جدا کار نمیکنه
ولی س تاش باهم ک میزنم کار میکنه که فقط همون متن قرمز میاره و از منو مخفی خبری نیس!

دوست عزیز
فایل میکس شده FACTORY+ 3SPEED را قبل از این که کنترول دست ساز را به موبایل یا هر وسیله ای که با آن برای این منظور استفاده می کنید وصل کنید یک بار با آخرین ولوم صدا پخش کنید که باید دو صدا به فاصله کوتاه شنیده شود و اگر شنیده شد آن فایل سالم است آن گاه کنترول دست ساز را وصل کنید و صدای آن وصل را منظور موبایل و یا هر وسیله ای تا آخر بلند کنید و کنترول را از فاصله نزدیک و هنگامی که اول با کنترول معمولی و در حالت خاموش کلیدهای INFO] -> [MENU] -> [MUTE] -> [POWER] را به ترتیب و کمتر از سه ثانیه میزنید و وقتی که تلویزیون روشن شد آنگاه شما وارد منوی مخفی میشوید حالا با کنترول دست ساز آن فایل صوتی میکس شده را اجرا می کنید و یک نوشته قرمز نمایان و پس از لحظه ای ناپدید می شود حالا دیگر منوی مخفی شما بطور کامل باز شده است ومی توانید تغییراتی را که مد نظر تان است را انجام دهید
لازم به ذکر است که به آیتمهای که نمیشناسید و توصیح نشده است دست نزنید که موجب زیان جبران ناپذیر می شود.

reza_taheri
05-11-2013, 03:42
دوست عزیز
فایل میکس شده FACTORY+ 3SPEED را قبل از این که کنترول دست ساز را به موبایل یا هر وسیله ای که با آن برای این منظور استفاده می کنید وصل کنید یک بار با آخرین ولوم صدا پخش کنید که باید دو صدا به فاصله کوتاه شنیده شود و اگر شنیده شد آن فیل سالم است آن گاه کنترول دست ساز را وصل کنید و صدای آن وصل را منظور موبایل و یا هر وسیله ای تا آخر بلند کنید و کنترول را از فاصله نزدیک و هنگامی که اول با کنترول معمولی و در حالت خاموش کلیدهای INFO] -> [MENU] -> [MUTE] -> [POWER] را به ترتیب و کمتر از سه ثانیه میزنید و وقتی که تلویزیون روشن شد آنگاه شما وارد منوی مخفی میشوید حالا با کنترول دست ساز آن فایل صوتی میکس شده را اجرا می کنید و یک نوشته قرمز نمایان و پس از لحظه ای ناپدید می شود حالا دیگر منوی مخفی شما بطور کامل باز شده است ومی توانید تغییراتی را که مد نظر تان است را انجام دهید
لازم به ذکر است که به آیتمهای که نمیشناسید و توصیح نشده است دست نزنید که موجب زیان جبران ناپذیر می شود.
درست شد ممنون
با گوشی اصلا صدا نمیداد
با لپتاپ راحت جواب داد
بعد واسه اینکه اون متن قرمزه بره و منو مخفی بیاد از صدای Menu استفاده کردم

ناصر حاجی
08-11-2013, 20:28
سلام من نتونستم این فایل را دانلود بکنم میشه راهنماییم بکنید

matinpour
08-11-2013, 20:43
سلام من نتونستم این فایل را دانلود بکنم میشه راهنماییم بکنید

دوست عزیز
شما می توانید از اینجا دانلود کنید

ناصر حاجی
08-11-2013, 20:49
ممنون دانلود کردم میشه بگید که از کجا میتونم این دید ها را تهیه بکنم

matinpour
08-11-2013, 21:20
ممنون دانلود کردم میشه بگید که از کجا میتونم این دید ها را تهیه بکنم

دوست عزیز
از فروشگاه های که قطعات الکترونیکی می فروشند و یا تعمیرگاه های صوتی و تصویری و یا کنترول های خراب و وقتی خواستید این دیودها را تهیه کنید بگویید مخصوص کنترول می خواهم چون دیود مادون قرمز را ممکن است گیر نیاورید

ناصر حاجی
09-11-2013, 18:49
سلام من ریموت را درست کردم ولی کار نکرد البته لحیم نکرده بودم و فقط سیم را با دست بسته بودم

ناصر حاجی
09-11-2013, 19:22
یه سوال دیگه چرا این فایلها وقتی از گوشی پخش میشه(قبل از وصل فیش صدا) صداش نمیاد ولی وقتی از کامپیوتر پخش میشه صدا میاد

matinpour
09-11-2013, 20:31
یه سوال دیگه چرا این فایلها وقتی از گوشی پخش میشه(قبل از وصل فیش صدا) صداش نمیاد ولی وقتی از کامپیوتر پخش میشه صدا میاد

دوست عزیز
باید به درستی لحیم و مونتاژ شود و برای تست صدای فایل باید ولوم صدا را تا آخر بلند کنید

ناصر حاجی
09-11-2013, 20:53
باسپاس دوست عزیز من صدا را تا اخر بالا بردم ولی تو گوشی صدا نداد یک پلیر دیگه هم نصب کردم ولی باز جواب نداد

matinpour
09-11-2013, 20:56
باسپاس دوست عزیز من صدا را تا اخر بالا بردم ولی تو گوشی صدا نداد یک پلیر دیگه هم نصب کردم ولی باز جواب نداد

دوست عزیز
فایل میکس شده FACTORY+ 3SPEED را قبل از این که کنترول دست ساز را به موبایل یا هر وسیله ای که با آن برای این منظور استفاده می کنید وصل کنید یک بار با آخرین ولوم صدا پخش کنید که باید دو صدا به فاصله کوتاه شنیده شود و اگر شنیده شد آن فیل سالم است آن گاه کنترول دست ساز را وصل کنید و صدای آن وصل را منظور موبایل و یا هر وسیله ای تا آخر بلند کنید و کنترول را از فاصله نزدیک و هنگامی که اول با کنترول معمولی و در حالت خاموش کلیدهای INFO] -> [MENU] -> [MUTE] -> [POWER] را به ترتیب و کمتر از سه ثانیه میزنید و وقتی که تلویزیون روشن شد آنگاه شما وارد منوی مخفی میشوید حالا با کنترول دست ساز آن فایل صوتی میکس شده را اجرا می کنید و یک نوشته قرمز نمایان و پس از لحظه ای ناپدید می شود حالا دیگر منوی مخفی شما بطور کامل باز شده است ومی توانید تغییراتی را که مد نظر تان است را انجام دهید

ناصر حاجی
09-11-2013, 21:06
دوست عزیز شرمنده،ولی من گفتم که قبل از اینکه کنترل دست ساز را به گوشی وصل کنم ،صداش نمیاد ولی با کامپیوتر صداش میاد

matinpour
09-11-2013, 21:12
دوست عزیز شرمنده،ولی من گفتم که قبل از اینکه کنترل دست ساز را به گوشی وصل کنم ،صداش نمیاد ولی با کامپیوتر صداش میاد

دوست عزیز
با یک گوشی دیگر امتحان کنید و در ضمن ببینید فرمت آن فایل چیست ؟ چون وقتی که با کامپیوتر اجرا می شود باید با گوشی هم اجرا شود.

ناصر حاجی
12-11-2013, 18:44
سلام دوست عزیز من این دستگاه را دادم برام لحیم کاری کردند ولی وقتی این کها را میزنم تلویزیون هیچ عکس العملی نشان نمیده

matinpour
12-11-2013, 19:22
سلام دوست عزیز من این دستگاه را دادم برام لحیم کاری کردند ولی وقتی این کها را میزنم تلویزیون هیچ عکس العملی نشان نمیده

دوست عزیز
اگر کنترول بدرستی ساخته شده باشد و پایه ها با هم اتصالی نداشته باشند و آن را طبق دستورالعمل با نوارچسب برق قنداق کرده باشید باید بدون هیچ مشگلی کار کند و
فایل میکس شده FACTORY+ 3SPEED را قبل از این که کنترول دست ساز را به موبایل یا هر وسیله ای که با آن برای این منظور استفاده می کنید وصل کنید یک بار با آخرین ولوم صدا پخش کنید که باید دو صدا به فاصله کوتاه شنیده شود و اگر شنیده شد آن فایل سالم است آن گاه کنترول دست ساز را وصل کنید و صدای آن وصل را منظور موبایل و یا هر وسیله ای تا آخر بلند کنید و کنترول را از فاصله نزدیک و هنگامی که اول با کنترول معمولی و در حالت خاموش کلیدهای INFO] -> [MENU] -> [MUTE] -> [POWER] را به ترتیب و کمتر از سه ثانیه میزنید و وقتی که تلویزیون روشن شد آنگاه شما وارد منوی مخفی میشوید حالا با کنترول دست ساز آن فایل صوتی میکس شده را اجرا می کنید و یک نوشته قرمز نمایان و پس از لحظه ای ناپدید می شود حالا دیگر منوی مخفی شما بطور کامل باز شده است ومی توانید تغییراتی را که مد نظر تان است را انجام دهید

ناصر حاجی
12-11-2013, 19:29
دستگاه کاملا صحیح ساخته شده ،وهمین کار را دقیقا انجام دادم ولی کار نکرد میخام با کامپیوتر این کار را انجام بدم ببینم جواب میده

ناصر حاجی
13-11-2013, 12:53
دوست عزیز میشه این کار را با نرم افزار ruSamsungTVCommunicator انجام داد ولی تلویزیون من داخل منوش network نداره ،وهمینطور درگاه شبکه خور نداره

matinpour
13-11-2013, 14:07
دوست عزیز میشه این کار را با نرم افزار ruSamsungTVCommunicator انجام داد ولی تلویزیون من داخل منوش network نداره ،وهمینطور درگاه شبکه خور نداره

دوست عزیز
این به این منظور است که تلویزیون شما این قابلیت را ندارد.

ناصر حاجی
13-11-2013, 17:52
پس چیکار بکنم ؟ یعنی مین برد را عوض بکنم؟

matinpour
13-11-2013, 18:26
پس چیکار بکنم ؟ یعنی مین برد را عوض بکنم؟

دوست عزیز
مدل تلویزیونتان چیست ؟ و چکار می خواهید بکنید.

ناصر حاجی
13-11-2013, 18:58
سلام،مدل تلویزیون بنده la32d455 است ،که صداش قطع شده ولی وقتی local set را کلمبیا ویا تایوان انتخاب میکنم صداش میاد

matinpour
13-11-2013, 19:44
سلام،مدل تلویزیون بنده la32d455 است ،که صداش قطع شده ولی وقتی local set را کلمبیا ویا تایوان انتخاب میکنم صداش میاد

دوست عزیز
این فریمور را دانلود و نصب کنید امیدوارم سیستم تان درست شود

آبدیت کردن فریمور سایت سامسونگ رفته واز قسمت پشتیبانی واز قسمت دانلود سفت ابزار یا همان فریمور Firm W are دستگاه خود را دانلود و سپس آن فایل را در کامپیوتر استخراج کنید ( چون اگر اول آن را استخراج نکونید آن فایل فعال نمی شود و حتما باید همنام همان فایل زیپ شده باشد) سپس به وسیله فلش به تلویزیون وصل کنید و از قسمت منو - پشتیبانی - ابدیت نرمافزار آن را نصب کنید.

ناصر حاجی
13-11-2013, 20:15
ضمن تشکر از شما،فقط همین فایلی که شما گذاشتین را دالود بکنم؟

matinpour
13-11-2013, 20:19
ضمن تشکر از شما،فقط همین فایلی که شما گذاشتین را دالود بکنم؟

دوست عزیز
بله و آن فایل را در کامپیوتر استخراج کنید ( چون اگر اول آن را استخراج نکونید آن فایل فعال نمی شود و حتما باید همنام همان فایل زیپ شده باشد) سپس به وسیله فلش به تلویزیون وصل کنید و از قسمت منو - پشتیبانی - ابدیت نرمافزار آن را نصب کنید.

ناصر حاجی
13-11-2013, 20:22
میتونم این فایل را با کابل گوشی که usb خور است انتقال بدم؟

matinpour
13-11-2013, 20:42
میتونم این فایل را با کابل گوشی که usb خور است انتقال بدم؟

دوست عزیز
مگر تلویزیون شما ورودی usb ندارد.

ناصر حاجی
13-11-2013, 20:44
چرا چون فلشم خرابه میخوا با گوشی انجام بدم میشه؟

matinpour
13-11-2013, 22:25
چرا چون فلشم خرابه میخوا با گوشی انجام بدم میشه؟

دوست عزیز
نمی دانم چون تا حالا امتحان نکردم ولی سعی کنید از فلش استفاده کنید .یک فلش 4 گیگم اگر بخرید برای کار شما کفایت می کند.

ناصر حاجی
16-11-2013, 18:10
دوست عزیز من این فایلFirmware_for_AAC را دانلود کردم وپس از اکسترکت کردن به فلش انتقال دادم ولی موقع اپدیت میگه فایل قابل ارتقا پیدا نشد

ناصر حاجی
16-11-2013, 19:10
برنامه دیگری برای اپدیت برای این تلویزیون دارید؟

matinpour
16-11-2013, 20:42
برنامه دیگری برای اپدیت برای این تلویزیون دارید؟

دوست عزیز
آبدیت موجود فعلا همین است و اگر مراحل را درست انجام دادید ولی آبدیت را نمی پزیرد دلیل آن این است که تلویزیون شما فایل جدید ی که از محتوای تلویزیون شما بیشتر باشد را پیدا نمی کند .

ناصر حاجی
17-11-2013, 19:26
سلام دوست عزیز،شما میدونید قیمت مین برد lcd سامسونگ 32 اینچ چنده؟

matinpour
17-11-2013, 19:51
سلام دوست عزیز،شما میدونید قیمت مین برد lcd سامسونگ 32 اینچ چنده؟

n
دوست عزیز
اگر در نمایندگیها موجود باشد حدود 300 تا 400 هزار تومان است.

ناصر حاجی
17-11-2013, 19:59
پس چرا ای نمایندگی شهر ما از من 280 هزار تومن خواست شاید مشکل یه چیز دیگست که میخواد از من پول بیشتری بگیره؟

matinpour
17-11-2013, 20:02
پس چرا ای نمایندگی شهر ما از من 280 هزار تومن خواست شاید مشکل یه چیز دیگست که میخواد از من پول بیشتری بگیره؟

دوست عزیز
نه قیمتش همان قدر است

ناصر حاجی
17-11-2013, 20:12
با تشکر ویژه از پاسخهای شما،یه سوال دیگه ؟ این فایل دانلود را از کجا و چه وری دانلود کردید؟من نتونستم برای تلویزیون la32d455 پیدا بکنم

matinpour
17-11-2013, 20:22
با تشکر ویژه از پاسخهای شما،یه سوال دیگه ؟ این فایل دانلود را از کجا و چه وری دانلود کردید؟من نتونستم برای تلویزیون la32d455 پیدا بکنم

دوست عزیز
از این سایت می توانید استفاده کنید

mrrahimi2012
12-12-2013, 02:43
برای Unlock تلویزیون های قبلی سامسونگ از برنامه ruSamsungTVCommunicator می شد استفاده کرد که دیگه روی سری E کار نمی کنه برای همین برای رفتن به منوی مخفی و تغییر Local Set باید از روش دیگه استفاده کرد که می خواهم به شما معرفی کنم:

1 عدد فیش استریو برای اتصال به خروجی صدای دستگاه هایی نظیر لپ تاپ، MP3 Player، موبایل و ...
اگر هدفون یا گوشی به درد نخور دارید می تونید از فیش اون برای این کار استفاده کنید.

روش ساخت:
طبق شکل زیر دو سر ال ای دی ها رو بر عکس (پایه بلند یکی رو به پایه کوتاه دیگری یا آند یکی رو به کاتد دیگری) به هم ببندید و به پایه های باند چپ و راست فیش استریو (دو پایه کوچکتر) وصل کنید. پایه زمین فیش استریو (بزرگترین پایه یا همون GND) مهم نیست.

فیش رو به یه دستگاه پخش صدا وصل کنید و صدای اونو بلند کنید. حالا کنترل ساخته شد و آماده پخش فایل های صوتی هست.

هنگامی که تلویزیون در حالت استندبای هست، با زدن به ترتیب این 4 تا دکمه روی ریموت، به منوی مخفی برید:

سپس توسط دستگاهتون در حالی که دیود های مادون قرمز رو به طرف تلویزیون گرفتید، ابتدا فایل FACTORY و سپس فایل 3SPEED رو پخش کنید.
بدین ترتیب منوی مخفی Unlock میشه و می تونید Local Set رو تغییر دهید فقط به گزینه های دیگه که ازش سر نمیارید دست نزنید که خیلی خطرناکه!

© حقوق معنوی این پست برای SamyGO ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و بنده حقیر محفوظ بیده.

دوتا فايل صوتي دانلود نميشه:n13:

تلويزيون مدل UA40F5300AR گيرنده ديجتال داره؟
اين كار كه فرمودين منو تلويزيون فارسي ميشه ؟ يا تنظيمات براي دريافت كانالهاي ديجتال هست؟

morteza rasouli
12-12-2013, 19:30
این روش برای سامسونگ سریFکه دارای کنترل لمسی هست عمل میکنه یانه چون با کنترل لمسی نمیشه درحالت استنبای این چهار ایتم زد تا منو مخفی باز بشه اگر روشی هست راهنمایی کنید با تشکر

mr_peyman5623
12-12-2013, 22:16
من اسمارت هاب 55F8090 رو با این روش فارسی کردم:
Mute>Return>Vol+>CH^>Mute

منبع:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ولی الان مشکل اینجاست که حروف فارسی برعکس هستند!!!
اساتید ممنون میشم راهنمایی کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

matinpour
13-12-2013, 00:21
دوتا فايل صوتي دانلود نميشه:n13:

تلويزيون مدل UA40F5300AR گيرنده ديجتال داره؟
اين كار كه فرمودين منو تلويزيون فارسي ميشه ؟ يا تنظيمات براي دريافت كانالهاي ديجتال هست؟

دوست عزیز
بله از روش فارسی ساز و دیجیتالی که گفته شده استفاده کنید
این فایل صوتی میکس شده
61424

matinpour
13-12-2013, 00:24
این روش برای سامسونگ سریFکه دارای کنترل لمسی هست عمل میکنه یانه چون با کنترل لمسی نمیشه درحالت استنبای این چهار ایتم زد تا منو مخفی باز بشه اگر روشی هست راهنمایی کنید با تشکر

دوست عزیز
شما باید از کنترول معمولی استفاده کنید تمامی کنترولهای معمولی تلویزیون سامسونگ با هم سازگارند شما می توانید از نمایندگی ها و یا فروشگاه این کنترول را تهیه کنید

matinpour
13-12-2013, 00:26
من اسمارت هاب 55F8090 رو با این روش فارسی کردم:
Mute>Return>Vol+>CH^>Mute

منبع:

ولی الان مشکل اینجاست که حروف فارسی برعکس هستند!!!
اساتید ممنون میشم راهنمایی کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوست عزیز
از روش فعال سازی فارسی ساز و دیجیتال استفاده کنید

mr_peyman5623
13-12-2013, 00:34
دوست عزیز
از روش فعال سازی فارسی ساز و دیجیتال استفاده کنید

جناب متین پور من کاملا مبتدی هستم!
میشه بفرمایید روش فارسی ساز و دیجیتال چی هست؟

matinpour
13-12-2013, 00:40
جناب متین پور من کاملا مبتدی هستم!
میشه بفرمایید روش فارسی ساز و دیجیتال چی هست؟

دوست عزیز
از این مطلب استفاده کنید
طریق فعال کردن فارسی ساز و دیجیتال در TV سامسونگ
برای شروع وقتی که در منوی سرویس وارد می شوید قسمت OPTION را ok میکنید ودر منوی آن local set را ed-iran انتخاب میکنید ودر قسمت پایین همان صفحه tuner را auto ودر پایینتر ch table را iran انتخاب کنید و از آن قسمت خارج شوید. ودر قسمت sub option وارد شوید وlanguage-arabic را iran و در همان صفحه ttx group را arabi/Hbrw و در همان صفحه Region را ED-DTV و PnP language را Per انتخاب کنید. با این کار شما هم دیجیتال و هم منوی فارسی دارید.
بعضی از آیتم ها ممکن است خاموش باشد و برای روشن کردن آن نیاز به کنترول مخصوص دارید این تایپیک روشساخت را توضیح می دهد.

mr_peyman5623
13-12-2013, 00:51
دوست عزیز
از این مطلب استفاده کنید
برای شروع وقتی که در منوی سرویس وارد می شوید قسمت OPTION را ok میکنید ودر منوی آن local set را ed-iran انتخاب میکنید ودر قسمت پایین همان صفحه tuner را auto ودر پایینتر ch table را iran انتخاب کنید و از آن قسمت خارج شوید. ودر قسمت sub option وارد شوید وlanguage-arabic را iran و در همان صفحه ttx group را arabi/Hbrw و در همان صفحه Region را ED-DTV و PnP language را Per انتخاب کنید. با این کار شما هم دیجیتال و هم منوی فارسی دارید.
بعضی از آیتم ها ممکن است خاموش باشد و برای روشن کردن آن نیاز به کنترول مخصوص دارید این تایپیک روشساخت را توضیح می دهد.

متوجه شدم!من دقیقا همین مشکل رو دارم، توی منوی سرویس Local Set EU_GER هستش.
توی یکی از فروم های آلمانی که پرسیدم بهم گفتند از ruSamsungTVCommunicator ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) استفاده کنم (که حتما شما هم میشناسید این برنامه رو)
من با این برنامه وصل شدم به تی.وی و Allow هم کردم بعنوان ریموت هم تستش کردم.
الان توی منوی سرویس که وارد میشم دکمه Factory و 3Speed رو میزنم به تی.وی ارسال میشه ولی گزینه Local Set روشن نمیشه!

به نظر شما مشکل من از کجاست؟

matinpour
13-12-2013, 01:00
متوجه شدم!من دقیقا همین مشکل رو دارم، توی منوی سرویس Local Set EU_GER هستش.
توی یکی از فروم های آلمانی که پرسیدم بهم گفتند از ruSamsungTVCommunicator ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) استفاده کنم (که حتما شما هم میشناسید این برنامه رو)
من با این برنامه وصل شدم به تی.وی و Allow هم کردم بعنوان ریموت هم تستش کردم.
الان توی منوی سرویس که وارد میشم دکمه Factory و 3Speed رو میزنم به تی.وی ارسال میشه ولی گزینه Local Set روشن نمیشه!

به نظر شما مشکل من از کجاست؟

دوست عزیز
من فکر می کنم که این برنامه برای سری D به پایین جواب میدهد و برای اینکه بتوانید منوی مخفی را بطور کامل باز کنید باید کنترول دست ساز را که طرز ساخت آن را داده ام استفاده کنید و می توانید از دیود های مادون قرمز اگر گیر نیاوردید از دیود مخصوص کنترول استفاده کنید

mr_peyman5623
13-12-2013, 03:37
دوست عزیز
من فکر می کنم که این برنامه برای سری D به پایین جواب میدهد و برای اینکه بتوانید منوی مخفی را بطور کامل باز کنید باید کنترول دست ساز را که طرز ساخت آن را داده ام استفاده کنید و می توانید از دیود های مادون قرمز اگر گیر نیاوردید از دیود مخصوص کنترول استفاده کنید

توی سری F8000 این کار خیلی راحته، من اصلا یادم نبود که سامسونگ توی کارتن یدونه IR blaster گذاشته که دلیل وجودش رو نمیدونم ولی توی این لینک هم بهش اشاره شده:

مراحل رو دقبقا انجام دادم داخل iTunes هم صدا رو تا ۱۰۰٪ بالا بردم IR blaster رو به سمت تی.وی گرفتم
سری اول صفحه برای لحظه ای سفید شد و برگشت ولی Local فعال نشد!
سری دوم هم تی.وی شروع به پخش رنگ قرمز و آبی و سبز کرد و باز هم Local فعال نشد!
سری سوم کار تمام شد :)

یک سوال
تفاوت EA_IRAN با ED_IRAN با ED_INA چی هست؟

matinpour
13-12-2013, 11:27
توی سری F8000 این کار خیلی راحته، من اصلا یادم نبود که سامسونگ توی کارتن یدونه IR blaster گذاشته که دلیل وجودش رو نمیدونم ولی توی این لینک هم بهش اشاره شده:

مراحل رو دقبقا انجام دادم داخل iTunes هم صدا رو تا ۱۰۰٪ بالا بردم IR blaster رو به سمت تی.وی گرفتم

یک سوال

دوست عزیز
خوشحالم که توانستید انجام دهید و بعد اینکه تفاوت EA_IRAN با ED_IRAN در این است که ED یعنی سیستم دیجیتال و EA یعنی سیستم آنا لوگ و فرق آن با ED_INA در این است که این آیتم اندونزی است و چون ساعت زمانی سیستم EPG در ایران روی تلویزیون سامسونگ ست نمی شود ما در ایران برای ست کردن از آیتم کشور اندونزی یعنی ED-INA استفاده می کنیم

enouri
15-12-2013, 22:38
من فایل ها را دست کاری کرئم حالا تلویزیون دیگه حتی دگمه روشنش هم خاموش شده یعنی سوخته؟چه کار باید بکنم

matinpour
15-12-2013, 23:12
من فایل ها را دست کاری کرئم حالا تلویزیون دیگه حتی دگمه روشنش هم خاموش شده یعنی سوخته؟چه کار باید بکنم

دوست عزیز
منظور شما اگر آیتمهای منوی مخفی است چرا بدون آشنایی باسیستم و داشتن راهنما به این آیتمها دست زدید؟ این کار تخصصی است و باید با کمک راهنما از آن استفاده کنید و اگر تلویزیون تان بطور کل روشن نمی شود ممکن است که مین بردتان آسیب دیده باشد و باید تعویض شود و یا اینکه

از این مطلب استفاده کنید
EEPROM
در اینجا ما به شما راه چگونه به حالت اولیه برگرداندن تلویزیون خود تان را با باز گر داندن اطلاعات آی سی EEPROM نشان می دهد. در صورتی که شما تلویزیون خود را با برخی از تنظیمات داخلی خودتان بهم ریختید این می تواند بسیار مفید باشد ، اگر شما در اطراف منوی سرویس سرک میکشید و باعث از کار افتادن تلویزیون می شوید که به راحتی می تواند اتفاق بیافتد. این است که به شدت توصیه می شود قبل از تغییر هر چیزی از هر صفحه در منوی خدمات و نشان دادن تنظیمات سیستم عامل اصلی خود تان عکس بگیرید .
تنظیم مجدد کارخانه
قبل از تلاش برای تنظیم مجدد EEPROM، لطفا سعی کنید تنظیم مجدد کارخانه کنید، با این کار ممکن است تلویزیون تان دوباره فعال شود.
هنگامی که تلویزیون روشن است دکمه "EXIT" را برای 12 ثانیه15 فشار دهید بهتر است از آنجایی که شما نمی توانید تصویر تلویزیون تان را ببینید اول کلید Left" و سپس "Enter""را فشار دهید "
نکته: در حالی که پایین نگه داشتن دکمه EXIT نور آماده به کار باید در تمام مدت بدون وقفه چشمک بزند.
قبل از هر کاری مشخصات منوی option یعنی Model / Type / Tuner / Font Color را یاداشت کنید
EEPROM چیست؟
EEPROM در واقع یک تراشه کوچک الکترنیکی با حافظه فقط خواندنی پاک شدنی قابل برنامه ریزی است. که در تلویزیون های سامسونگ، تمام تنظیمات منوی سرویس در آن نگه داری می شود. شما می توانید این تراشه را میلیون ها بار حذف و تغییر برنامه بدهید. به طوری که آنها سریع و قابل اعتماد هستند.
مشخصات آی سی EEPROM
این آی سی کوچک دارای هشت پایه است که پنج سوراخ در کنار آن است وبا یک مثلث سفید که شمار پایه از آن شروع می شود در نزدیکی آی سی CPU قرار دارد

Reseting NVRAM (EEPROM)
برای تنظیم مجدد تلویزیون، تنظیمات، شما نیاز به حذف آی سی EEPROM از دستگاه تلویزیون دارید. اما این کار لازم نیست. در جهان الکترونیکی، اگر شما ارتباطات را از تراشه غیر فعال کنید ، این کار باعث حذف اطلاعات می شود . بنابراین ما فقط نیاز به از بین بردن ارتباطاتEEPROM را داریمEEPROM . در تلویزیون سامسونگ برقراری ارتباط از طریق پروتکل I2C مشترک است. این پروتکل حمل داده ها را از طریق خط SDA یعنی پایه شماره 5 و ارسال ساعتها از طریق خط SCL یعنی پایه شماره 6 انجام می دهد. برای شرایط ما، هر دو SCL وSDA برای مسدود کردن با این نسخهها کار می کند. اما من برای این کار تصمیم دارم با SDA کار را شروع کنم.
شما باید برای تغذیه پایه GND) یعنی پایه شماره 4 و یا VCC (3.3V) یعنی پایه شماره 8 را به خط SDA یعنی پایه شماره 5 با یک سیم اتصال دهید . از آنجایی که این خطوط HIGH (v3.3) درIDLE هستند، بهتر است آن را از طریق VCC نگه دارید. شما همچنین می توانید این خطوط را از طریق GND بیش از حد نگه دارید. اما سعی نکنید برای اتصال هر دوپایه GND وVCC. را اتصال دهید چون موجب اتصال کوتاه خواهد شد و احتمالا مین بورد تان آسیب میخواهد دید.
زمانیکه VCC وSDA را اتصال دادید، تلویزیون را روشن کنید و به مدت 20 ثانیه نگه دارید این مقدار برای تلویزیون طراحی شده است. این کار باعث می شود خطا های تنظیمات را از EEPROM به خواندن و از بین ببرد ، آنجا که نمی توان هر چیزی را به خواند منظورModel / Type / Tuner / Font Colorیک پیام هشدار نمایان می شود و با پیش فرض شروع می شود. که باید بعدا مقدار همان آیتمها را وارد کنید این چیزی است که ما می خواهیم. سیم را از خطSDA قطع و تلویزیون را خاموش می کنیم ، تنظیمات بر روی EEPROM با محتوای خالی به روز رسانی می شود ، که تلویزیون می تواند با آن بوت. شود سپس وقتیکه تلویزیون خاموش است دکمه های info > menu > mute > powerرا کمتر از در 3 ثانیه وارد می کنید و به منوی سرویس رفتهو تغییرات مورد نیاز را تغییر دهید. یعنی Model / Type / Tuner / Font Color

mrrahimi2012
16-12-2013, 02:34
سلام
براي درست كردن فرستنده ال اي دي مادون قرمز توي جزيره قشم پيدا نكردم اگه ميشه كمكم كنيد:sq_20:

توي سايت هاي و فروشگاه سرچ كردم.....
فرستنده مادون قرمز / 5mm ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]فرستنده-مادون-قرمز-p-478.html).........فرستنده مادون قرمز / 3mm ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]فرستنده-مادون-قرمز-p-488.html) چند بايد باشه؟؟؟:n03:

islam2012.mohammad@yahoo.com

مجيد گودرزي
16-12-2013, 10:26
سلام دوستان من هم يك tv سامسونگ 46 مدل 7090 برام از اطريش اوردن كه نمي تونم local set رو تغيير بدم و دستگاه ساده زيرم نمي تونم درست كنم چون همون ديوداشم ندارم.ضمنا الان مدتي هست كه tv مرتب خاموش روشن يا restart مي شه بطوريكه اعصابمو واقعا بهم ريخته كابل برقشو كه دست مي زنم يا عوض مي كنم چند ساعتي خوبه ولي اخيرا كل صفحه سبز ي صورتي ميشه كه بايد از برق بكشمش لطفا راهنماييم كنين يا اگه مهندس وارد و توانايي ميشناسين كه بتونه بياد مشكلو حل كنه معرفي كنين.متشكرم

matinpour
16-12-2013, 19:53
سلام
براي درست كردن فرستنده ال اي دي مادون قرمز توي جزيره قشم پيدا نكردم اگه ميشه كمكم كنيد:sq_20:

توي سايت هاي و فروشگاه سرچ كردم.....
فرستنده مادون قرمز / 5mm ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]فرستنده-مادون-قرمز-p-478.html).........فرستنده مادون قرمز / 3mm ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]فرستنده-مادون-قرمز-p-488.html) چند بايد باشه؟؟؟:n03:

islam2012.mohammad@yahoo.com

دوست عزیز
ریموت را برایتان فردا ارسال می کنم

matinpour
16-12-2013, 19:55
سلام دوستان من هم يك tv سامسونگ 46 مدل 7090 برام از اطريش اوردن كه نمي تونم local set رو تغيير بدم و دستگاه ساده زيرم نمي تونم درست كنم چون همون ديوداشم ندارم.ضمنا الان مدتي هست كه tv مرتب خاموش روشن يا restart مي شه بطوريكه اعصابمو واقعا بهم ريخته كابل برقشو كه دست مي زنم يا عوض مي كنم چند ساعتي خوبه ولي اخيرا كل صفحه سبز ي صورتي ميشه كه بايد از برق بكشمش لطفا راهنماييم كنين يا اگه مهندس وارد و توانايي ميشناسين كه بتونه بياد مشكلو حل كنه معرفي كنين.متشكرم

دوست عزیز
اگر در تهران ساکن هستید با ایمیلم تماس بگیرید
alimatinpour@yahoo.com

t0rbak
22-12-2013, 20:24
برا فارسی کردن اف 6400 چیکار باید کرد؟/

matinpour
22-12-2013, 23:37
برا فارسی کردن اف 6400 چیکار باید کرد؟/

دوست عزیز
لطفا یکجا پست بدهید و منتظر جواب بمانید

SCORPION22
23-12-2013, 19:34
سلام TVمنUA40ES6200R سامسونگ هست.ریموت کنترل رو درست کردم وفالها رو پخش کردم ولی هیچ تغییری توی تنظیمات نداد
.چکار کنم؟:n28:

matinpour
23-12-2013, 19:45
سلام TVمنUA40ES6200R سامسونگ هست.ریموت کنترل رو درست کردم وفالها رو پخش کردم ولی هیچ تغییری توی تنظیمات نداد
.چکار کنم؟:n28:

دوست عزیز
باید به این ترتیب انجام دهید اول با کنترول معمولی
دسترسی به منوی سرویس
این کد در حالت خاموش و در کمتر از 3 ثانیه باید وارد بشه.
در تلویزیون های جدید:
کد:
info > menu > mute > power
بعد کنترول دست ساز را به هر پخش کننده ای که می خواهید وصل و آن فایل میکس شده را با آخرین صدا پخش می کنید یک نوشته قرمز رنگ برای لحظه ای نمایان و ناپدید می شود و این نمایانگر این است که منوی مخفی بطور کامل باز شده است

yaser530
25-12-2013, 13:36
سلام دوست عزیز

ریموت کنترل اسمارت تاچ سامسونگ را از کجا میشه تهیه کرد
آیا با تلویزیون samsung Led 46es5600 اسمارت سازگار هست

نرم افزاری وجود دارد که گوشی موبایل را به موس و کیبرد برای تلویزیون تبدیل کند

با تشکر

mrrahimi2012
25-12-2013, 16:28
برای سامسونگ samsung remote.#استفاده از یک نرم افزار گوشی خود را تبدیل به یک ریموت کنترل کنید و بیش از 300 هزار وسیله را از راه دور و فقط با نرم افزار Smart IR Remote کنترل کنید

matinpour
25-12-2013, 20:12
سلام دوست عزیز

ریموت کنترل اسمارت تاچ سامسونگ را از کجا میشه تهیه کرد
آیا با تلویزیون samsung Led 46es5600 اسمارت سازگار هست

نرم افزاری وجود دارد که گوشی موبایل را به موس و کیبرد برای تلویزیون تبدیل کند

با تشکر
دوست عزیز
ریموت کنترول را از نمایندگی های فروش سامسونگ و یا فروشگاهای که کنترول فروشی دارند معمولی تمامی کنترولهای سامسونگ با هم سازگار هستند
و شما با کابل مخصوص موبایل که یک سرش سریه hdmi باشد می توانید به تلویزیون متصل شوید و یا با کابل که سره usb داشته باشد.

nchshm
28-12-2013, 16:11

یک سوال

سلام. من دقیقا همین کارو کردم - با موبایل با دو تا نوت بوک هم امتحان کردم. هیچ اتفاقی نیفتاد :n27: میشه راهنمایی بفرمایید؟ ممنون میشم

matinpour
28-12-2013, 20:51
سلام. من دقیقا همین کارو کردم - با موبایل با دو تا نوت بوک هم امتحان کردم. هیچ اتفاقی نیفتاد :n27: میشه راهنمایی بفرمایید؟ ممنون میشم

دوست عزیز
تغییر منطقه ( تنظیم محلی ) در سری F

برای آن دسته از کاربرانی که با F8000 ( و یا هر مدل دیگر که همراهش بلستر ) در پکیجشان است IR ، تعویض local_set به منطقه مورد نظر خود را خیلی سر راست است .
. 1 دانلود فایل های WAV را از اینجا
61482
. 2وارد کنید فایل FACTORY+3SPEED_inv.wav به داخل iTunes و یا هر دستگاهی دیگر که موسیقی پخش می کند) . ایجاد یک لیست پخش را تنها با این فایل در آن ، اطمینان حاصل شود که عملکرد حلقه خاموش است تا فایل فقط یک بار بازی کند. در properties این فایل در آیتونز ، به نوبه خود تنظیم صدا تنظیم تا 100٪ و اگر از کامپیوتر استفاده می کنید روشن کردن حجم صدا بر روی PC خود تا حد حداکثر .
. 3افزودن بلستر IRکه سامسونگ به راحتی با TV را به سوکت هدفون کامپیوتر شما. تراز کنید بلستر IRبا گوشه پایین سمت راست از تلویزیون .
. 4باز کردن منوی سرویس بر روی تلویزیون با استفاده از کنترل از راه دور معمولی- قرار دادن تلویزیون در حالت استنبای ،دکمه های info > menu > mute > power را از روی کنترول فشارهید

. 5اجرای FACTORY+3SPEED_inv.wav در iTunes . و یا هر وسیله ای که موسیقی پخش می کند صفحه نمایش تلویزیون باید چشمک بزند و به شما امکان وارد شدن را بدهد
. 6 تلویزیون را به حالت استندبای برده ، دکمه های info > menu > mute > power را از روی کنترول را فشار دهید و سپس تغییر TV. درست است local_set در حال حاضر باید قابل ویرایش باشد.

sina1480
02-01-2014, 01:57
با سلام خدمت آقای متین پور و تشکر ویژه به خاطر این همه مطالب مفید

تلویزیون بنده مدل امسونگ ps450d2axzn است ولی نمیدونم آیا گیرنده دیجیتال داره یا خیر--در ضمن فریم ویر آپدین رو هم برای تلویزیونم پیدا نکردم..
متشکرم

matinpour
02-01-2014, 23:23
با سلام خدمت آقای متین پور و تشکر ویژه به خاطر این همه مطالب مفید

تلویزیون بنده مدل امسونگ ps450d2axzn است ولی نمیدونم آیا گیرنده دیجیتال داره یا خیر--در ضمن فریم ویر آپدین رو هم برای تلویزیونم پیدا نکردم..
متشکرم

دوست عزیز
مدل تلویزیونی که گذاشتید نا مشخص است ولی اگر این مدل باشد قابلیت دیجیتال دارد PS51E450 و اگر تلویزیونتان مشگلی نداشته باشد نیازی به آبدیت نیست ولی با این صورت می توانید از این جا دانلود کنید

آبدیت کردن فریمور
سایت سامسونگ رفته واز قسمت پشتیبانی واز قسمت دانلود سفت ابزار یا همان فریمور Firm W are دستگاه خود را دانلود و سپس آن فایل را در کامپیوتر استخراج کنید ( چون اگر اول آن را استخراج نکونید آن فایل فعال نمی شود و حتما باید همنام همان فایل زیپ شده باشد) سپس به وسیله فلش به تلویزیون وصل کنید و از قسمت منو - پشتیبانی - ابدیت نرمافزار آن را نصب کنید

sina1480
03-01-2014, 00:37
دوست عزیز
مدل تلویزیونی که گذاشتید نا مشخص است ولی اگر این مدل باشد قابلیت دیجیتال دارد PS51E450 و اگر تلویزیونتان مشگلی نداشته باشد نیازی به آبدیت نیست ولی با این صورت می توانید از این جا دانلود کنید

آبدیت کردن فریمور
سایت سامسونگ رفته واز قسمت پشتیبانی واز قسمت دانلود سفت ابزار یا همان فریمور Firm W are دستگاه خود را دانلود و سپس آن فایل را در کامپیوتر استخراج کنید ( چون اگر اول آن را استخراج نکونید آن فایل فعال نمی شود و حتما باید همنام همان فایل زیپ شده باشد) سپس به وسیله فلش به تلویزیون وصل کنید و از قسمت منو - پشتیبانی - ابدیت نرمافزار آن را نصب کنید

عذر خواهی می کنم مدل تلویزیون PS43 D4502A پلاسما 43 اینچ... در ضمن از منوی مخفی هم رفتم..ولی تیونر رو که رو auto تنظیم می کنم دوباره بر میگزده به حالت اول که SE-ATV است... در ضمن گزینه ch table هم نداره در منوی مخفی...فریم ویر رو هم پیدا کردم و آپدیت کردم

matinpour
03-01-2014, 00:49
عذر خواهی می کنم مدل تلویزیون PS43 D4502A پلاسما 43 اینچ... در ضمن از منوی مخفی هم رفتم..ولی تیونر رو که رو auto تنظیم می کنم دوباره بر میگزده به حالت اول که SE-ATV است... در ضمن گزینه ch table هم نداره در منوی مخفی...فریم ویر رو هم پیدا کردم و آپدیت کردم
دوست عزیز
در مشخصات تلویزیون شما دیجیتال موجود است و شما باید از کنترول دست ساز برای باز کردن کامل منوی مخفی و آیتم های فعال سازی استفاده کنید
به اینجا مراجعه کنید417 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sina1480
03-01-2014, 01:53
دوست عزیز
در مشخصات تلویزیون شما دیجیتال موجود است و شما باید از کنترول دست ساز برای باز کردن کامل منوی مخفی و آیتم های فعال سازی استفاده کنید
به اینجا مراجعه کنید417 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

چون بخش تیونر به حالت auto تغییر پیدانمی کند و بعد از خروج مجددا به حالت اول بر می گردد ممکن است روی بوردهای تلویزیون گیرنده دیجیتال تعبیه نشده باشد؟البته من بخش local رو که به ED-IRAN تغییر میدم..در قسمت جستجوی کانالهای تلویزیونم گزینه دیجیتال اضافه می شود ولی خب چیزی پیدا نمی کنه وقتی جستجو رو میزنم... و سوال آخر چرا کمپانی این حالتها رو غیر فعال می کنه؟

matinpour
03-01-2014, 16:56
چون بخش تیونر به حالت auto تغییر پیدانمی کند و بعد از خروج مجددا به حالت اول بر می گردد ممکن است روی بوردهای تلویزیون گیرنده دیجیتال تعبیه نشده باشد؟البته من بخش local رو که به ED-IRAN تغییر میدم..در قسمت جستجوی کانالهای تلویزیونم گزینه دیجیتال اضافه می شود ولی خب چیزی پیدا نمی کنه وقتی جستجو رو میزنم... و سوال آخر چرا کمپانی این حالتها رو غیر فعال می کنه؟
دوست عزیز
اگر تلویزیون شما از آن دسته از تلویزیونهای باشد که برای ایران و سام سرویس اسمبل نشده باشد گیرنده دیجیتال شان معوملا فعال نمی باشد چون معلوم نیست که تلویزیون شما برای چه کشوری اسمبل شده باشد معمولا تلویزیونهای که دارای دیجیتال داخلی هستند و برای ایران اسمبل میشوند و با ضمانت سام سرویس هستند همگی فعال هستند و نیازی به کار دیگر ندارند و ممکن است برای تلویزیون شما اگر غیر از سام سرویس باشد این قطعه موجود نباشد

sina1480
04-01-2014, 22:55
دوست عزیز
اگر تلویزیون شما از آن دسته از تلویزیونهای باشد که برای ایران و سام سرویس اسمبل نشده باشد گیرنده دیجیتال شان معوملا فعال نمی باشد چون معلوم نیست که تلویزیون شما برای چه کشوری اسمبل شده باشد معمولا تلویزیونهای که دارای دیجیتال داخلی هستند و برای ایران اسمبل میشوند و با ضمانت سام سرویس هستند همگی فعال هستند و نیازی به کار دیگر ندارند و ممکن است برای تلویزیون شما اگر غیر از سام سرویس باشد این قطعه موجود نباشد

سلا م مجدد جناب متین پور

بنده قطعه را ساختم فقط چند مشکل
1- هم از طریق mp3 player و هم لب تاب امتحان کردم نشد:n03:
2- آیا در زمانی که فایلهای صوتی پخش می شود چراغ قرمز جلو تلویزیون( مانند حالتی که دکمه های ریموت را می فشاریم) باید چشمک بزند؟
3- صدا را هم تا انتها زیاد کزدم
4- راه حل اینکه بفهمم قطعه درست و سالم است یا خیر چیست؟

sina1480
04-01-2014, 23:11
دوست عزیز

بخش local set باز است اما بنده گزینه ch table نمی بینم!!! در هیچ کدام از منو ها

pershia_19
05-01-2014, 03:09
salam khste nabashi
jan man har kari kardam file soti natonestam download konam mishe be emilam sendesh koni lotfan!
:n28:

matinpour
05-01-2014, 19:55
سلا م مجدد جناب متین پور

بنده قطعه را ساختم فقط چند مشکل
1- هم از طریق mp3 player و هم لب تاب امتحان کردم نشد:n03:
2- آیا در زمانی که فایلهای صوتی پخش می شود چراغ قرمز جلو تلویزیون( مانند حالتی که دکمه های ریموت را می فشاریم) باید چشمک بزند؟
3- صدا را هم تا انتها زیاد کزدم
4- راه حل اینکه بفهمم قطعه درست و سالم است یا خیر چیست؟

دوست عزیز
برای اینکه بدانید که قطعه ساخته شده سالم است در موقع پخش با دوربین موبایل آن را چک کنید می بینید که ال ای دی ها با پخش آن فایل چشمک می زند . و در تلویزیون هم چراغ جلو چشمک می زند
یعنی اول باید با کنترول معمولی
دسترسی به منوی سرویس
در تلویزیون های جدید:
کد:
و وقتی که وارد شدید با کنترول دست ساز آن فایل را اجرا می کنید برای یک لحظه نوشته قرمز رنگی روی صفحه نمایان و سپس نا پدید می شود آن وقت است که منوی شما بطور کامل باز شده است

matinpour
05-01-2014, 19:56

بخش local set باز است اما بنده گزینه ch table نمی بینم!!! در هیچ کدام از منو ها
دوست عزیز
دیدن آن قسمتها باید از کنترول دست ساز استفاده کنید

matinpour
05-01-2014, 20:04
salam khste nabashi
jan man har kari kardam file soti natonestam download konam mishe be emilam sendesh koni lotfan!
:n28:
دوست عزیز
از اینجا دانلود کنید61515

mmzhr90
06-01-2014, 22:20
سلام دوستان عزیز
وقت بخیر
من یه تلویزیون ساسمونگ مدل la40d550k دارم
به طور پیش فرض دیجیتالش فعال نیست
من روی ed_iran و تیونر auto و ed-dtv قرار دادمش
همه چیش فارسی شد ودیجیتال اضافه شد ولی سرچ میکنه دیجیتال پیدا نمیکنه
مشکل از چیه؟
با تشکر

matinpour
07-01-2014, 19:37
سلام دوستان عزیز
وقت بخیر
من یه تلویزیون ساسمونگ مدل la40d550k دارم
به طور پیش فرض دیجیتالش فعال نیست
من روی ed_iran و تیونر auto و ed-dtv قرار دادمش
همه چیش فارسی شد ودیجیتال اضافه شد ولی سرچ میکنه دیجیتال پیدا نمیکنه
مشکل از چیه؟
با تشکر

دوست عزیز
این سری معمولا دیجیتال دارند اگر جستجو می کنید و کانال پیدا می کند ولی آن را نمی توانید ببینید دلیل آن این است که شماره کانالهای پیدا شده از 800 به بالا است و برای دیدن آن باید از روی کنترول دکمه CH LIST را زده و لیست کانالها را ببینید و آن را از قسمت TOOLS آن را ویرایش کنید منظورم شماره کانالهاست و اگر اصلا پیدا نمی کند دو حالت است یا تلویزیون شما این قابلیت را ندارد و یا اینکه آنتن شما مشگل دارد و برای این منظور
تنظیم آنتن
برای داشتن یک تصویر خوب باید از آنتن های و سیم و فیش استاندارد استفاده کنید و باید اتصالات سیم به فیش و آنتن محکم و صحیح بسته شده باشد بطوری که حتی یک تار سیم هم مغزی سیم باسیم بدنه اتصال نداشته باشد که موجب اتصال کوتاه خواهد شد و حتما از کابل یک تیکه استفاده کنید و جهت آنتن باید با جهت مرکز پخش سیکنال صدا وسیمای محل زندگی تان باشد و مانع ای بین آنتن و ارسال کننده صدا و سیما نباشد مثل ساختمان و یا درخت و.... آن وقت خواهید دید که دیگر تلویزیونتان مشگلی ندارد.

sundown
12-01-2014, 11:13
با سلام خدمت دوستان
بنده تازه با این تاپیک آشنا شدم میخواستم بدونم که از کجا میشه فهمید ال سی دی گیرنده دیجیتال داره یا نه؟
مدل ال سی دی LA46C550J1RXTW هست. اگه گیرنده داره چطوری باید فعالش کنم؟؟
وقتی به منوی مخفی میرم بعضی از گزینه ها غیرفعال هست مثل گزینه country تو option حالا راهی هست اینارو فعال کنیم یا ال سی دی این قابلیتهارو نداره که فعال نیس
با تشکر

ادیت:
وقتی به منوی مخفی وارد میشم چطوری باید خارج شم بغیر از پاور دکمه دیگه واسه خروج بدون ذخیره هست؟؟

matinpour
12-01-2014, 19:41
با سلام خدمت دوستان
بنده تازه با این تاپیک آشنا شدم میخواستم بدونم که از کجا میشه فهمید ال سی دی گیرنده دیجیتال داره یا نه؟
مدل ال سی دی LA46C550J1RXTW هست. اگه گیرنده داره چطوری باید فعالش کنم؟؟
وقتی به منوی مخفی میرم بعضی از گزینه ها غیرفعال هست مثل گزینه country تو option حالا راهی هست اینارو فعال کنیم یا ال سی دی این قابلیتهارو نداره که فعال نیس
با تشکر

ادیت:
وقتی به منوی مخفی وارد میشم چطوری باید خارج شم بغیر از پاور دکمه دیگه واسه خروج بدون ذخیره هست؟؟

دوست عزیز
فکر می کنم این سری این قابلیت را ندارد ولی اگر خواستید امتحان کنید

از این مطلب استفاده کنید

و برای خروج فقط همان دکمه پاور است و هر کاری که انجام داده باشید همان ذخیره می شوذ مگر اینکه hoteloption روشن باشد که معمولا تغییرات خنثی می شود و هم اینکه کارایی بعضی از آپشنها هم دچار مشگل می شود.

mehdisarvari
13-01-2014, 11:36
ميشه يه ريموت كنترل بسازين كه وصل گوشي بشه....براي گوشي هايي كه مادون قرمز ندارن

matinpour
13-01-2014, 20:23
ميشه يه ريموت كنترل بسازين كه وصل گوشي بشه....براي گوشي هايي كه مادون قرمز ندارن

دوست عزیز
دستورالعمل ساخت این ریموت که برای موبایل - کامپیوتر - لپ تاپ - و هر پخش کننده دیگر را از تایپیک زیر می توانید بسازید و استفاده کنید.

borkan_ss
16-01-2014, 01:16
دوست عزیز من میخوام local set دستگاهم رو روی اروپا یا آمریکا ست کنم مشکلی پیش نمیاد ؟ و اینکه آیا روی سری ES هم جواب میده ؟ دستگاه من ES 7770 m هست .

matinpour
16-01-2014, 02:17
دوست عزیز من میخوام local set دستگاهم رو روی اروپا یا آمریکا ست کنم مشکلی پیش نمیاد ؟ و اینکه آیا روی سری ES هم جواب میده ؟ دستگاه من ES 7770 m هست .

دوست عزیز
اگر در ایران ساکن هستید با تنظیم به این کشورها شما دیگر دیجیتال ممکن است ست نشود و همچنین تلویزیون تان منطقه زمانی آن دیگر ساعت epg درست کار نخواهد کرد و همینطور در آیتمهای دیگر هم ممکن است به مشگل بر بخورید.

reza4k
16-01-2014, 12:22
سلام.من ریموت دست سازو ساختم ولی کار نمیکنه.دیودها رو هم چک کردم روشن میشن.اگه گوشی قابلیت مادون قرمز نداشته باشه ریموت کار نمیکنه درسته؟مدل تی وی 40es7770

Rash mAKHFI
16-01-2014, 18:31
سلام
من یه فیش هدفون برداشتم و میخوام فرستنده هارو رو این لحیم کنم ولی نمیدونم کجاش gnd میشه

matinpour
16-01-2014, 21:11
سلام.من ریموت دست سازو ساختم ولی کار نمیکنه.دیودها رو هم چک کردم روشن میشن.اگه گوشی قابلیت مادون قرمز نداشته باشه ریموت کار نمیکنه درسته؟مدل تی وی 40es7770
دوست عزیز
برای تست کافی است که کنترول دست ساز را به موبایل و یا هر منبع پخش کننده وصل کنید و آن فایل میکس شده را اجرا کنید و بوسیله دوربین یک موبایل به دیودها نگاه کنید اگر روشن و خاموش شد یعنی کنترول سالم است وگرنه خیرو اگر سالم بود باید اول با کنترول معمولی
دسترسی به منوی سرویس
در تلویزیون های جدید:
کد:
و وقتی که وارد منوی مخفی شدید آن وقت با همان کنترول دست ساز که به موبایل وصل است آن فایل میکس شده را اجرا می کنید و برای یک لحظه یک نوشته قرمز رنگ روی صفحه نمایان و سپس ناپدید می شود آنگاه دیگر منوی شما بطور کامل باز و فعال می شود
نکته: آیتمهای را که نمی شناسید دستکاری نکنید که موجب خسارت شدید خواهید شد.

matinpour
16-01-2014, 21:17
سلام
من یه فیش هدفون برداشتم و میخوام فرستنده هارو رو این لحیم کنم ولی نمیدونم کجاش gnd میشه

دوست عزیز
همان پایه ای که از همه درشت تر و پهن تر است و بلندتر است و حالت غلاف دارد

reza4k
16-01-2014, 21:49
دوست عزیز
برای تست کافی است که کنترول دست ساز را به موبایل و یا هر منبع پخش کننده وصل کنید و آن فایل میکس شده را اجرا کنید و بوسیله دوربین یک موبایل به دیودها نگاه کنید اگر روشن و خاموش شد یعنی کنترول سالم است وگرنه خیرو اگر سالم بود باید اول با کنترول معمولی
دسترسی به منوی سرویس
در تلویزیون های جدید:
کد:
و وقتی که وارد منوی مخفی شدید آن وقت با همان کنترول دست ساز که به موبایل وصل است آن فایل میکس شده را اجرا می کنید و برای یک لحظه یک نوشته قرمز رنگ روی صفحه نمایان و سپس ناپدید می شود آنگاه دیگر منوی شما بطور کامل باز و فعال می شود

چند دفه چک کردم ولی تو منو مخفی تغییری ایجاد نشد.الان که گفتید بازم امتحان کردم بازم کار نکرد.یه سوال گوشی حتما باید اینفرارد داشته باشه؟چون من با چند تا گوشی امتحان کردم نشد.تی وی من ساخت سام ایرانه. ایا کنترل دست ساز با تی وی های ایران کار میکنه ؟به خاطر فعال کردن قابلیت تی وی جهانی میخام local set رو عوض کنم.دیدن شبکه های دیجیتال سراسر دنیا با اینترنت که سام ایران غیر فعالش کرده

matinpour
17-01-2014, 00:22
چند دفه چک کردم ولی تو منو مخفی تغییری ایجاد نشد.الان که گفتید بازم امتحان کردم بازم کار نکرد.یه سوال گوشی حتما باید اینفرارد داشته باشه؟چون من با چند تا گوشی امتحان کردم نشد.تی وی من ساخت سام ایرانه. ایا کنترل دست ساز با تی وی های ایران کار میکنه ؟به خاطر فعال کردن قابلیت تی وی جهانی میخام local set رو عوض کنم.دیدن شبکه های دیجیتال سراسر دنیا با اینترنت که سام ایران غیر فعالش کرده

دوست عزیز نه گوشی نیازی به اینفرارد ندارد همان کنترول دست ساز همان کار را انجام می دهد و اگر برای آن کار می خواهید به تلویزیونتان دست نزنید چون نمی شود ارتباط برقرار کنید و نه ارزشش را دارد که تلویزیونتان را دستکاری کنید

Rash mAKHFI
17-01-2014, 00:57
دوست عزیز
همان پایه ای که از همه درشت تر و پهن تر است و بلندتر است و حالت غلاف دارد

داداش جکی که من دارم مال هدفونه،اینی که میگی روش نیست
دو تا مغزی داره و یکی هم که بدنش محسوب میشه...

reza4k
17-01-2014, 03:50
دوست عزیز نه گوشی نیازی به اینفرارد ندارد همان کنترول دست ساز همان کار را انجام می دهد و اگر برای آن کار می خواهید به تلویزیونتان دست نزنید چون نمی شود ارتباط برقرار کنید و نه ارزشش را دارد که تلویزیونتان را دستکاری کنید

سلام.کنترل کار کرد.تونستم local set رو تغییر بدم و منو مخفی به صورت کامل باز شد.مرسی.برا فعال کردن تی وی اینترنتی تا مرحله ها اخرش رفتم ولی مرحله اخرشو تی ویم نداره منظورم اینه menu>setup>network>network test>internet tv
ظاهرا فقط تی وی های ساخت خارج این مرحله اخرشو دارن.اگه کسی از دوستان تونست این مشکلو حل کنه به ما هم بگه.اقای متین پور واقعا مرسی از کمکهاتون:n12:فقط من یادم باشه از این به بعد تی وی سامی ایرانی نگیرم.برم از بانه یا خارج بگیرم

matinpour
17-01-2014, 20:19
داداش جکی که من دارم مال هدفونه،اینی که میگی روش نیست
دو تا مغزی داره و یکی هم که بدنش محسوب میشه...

دوست عزیز
باید به همان دو تا مغزی وصل کنید و به بدنه وصل نکنید

borkan_ss
29-01-2014, 00:43
من که هر کاری میکنم جواب نمیده :n28:

matinpour
29-01-2014, 01:15
من که هر کاری میکنم جواب نمیده :n28:

دوست عزیز
حتما درست عمل نمی کنید و پایه ها به هو اتصال می کنند و یا لحیم کاری تان درست نیست از یک نفر کار بلد استفاده کنید و مراحل زیر را هم برای تست انجام دهید
تست کنترول دست ساز
دوست عزیز
دسترسی به منوی سرویس
در تلویزیون های جدید:
کد:

alirezapartoo
08-02-2014, 14:21
سلام میشه بگید چطوری فایل صوتی رو دانلود کنم؟

matinpour
08-02-2014, 21:10
سلام میشه بگید چطوری فایل صوتی رو دانلود کنم؟

از اینجا دانلود کنید

61650

farzadstar
09-02-2014, 21:57

روش ساخت:

سلام
ببخشید تلوزیون ما سامسونگ هستش رروش نوشته SERIES L5 هستش بعدش یواس بیش کار نمیکنه گفتن از تنظیمات عدد یک رو بهش بدم تا فعال شه تنظیماتش قسمت Advacesd ش قفله باید فعلاش کنم تا بتونم یو اس بی رو عدد 1 بهش بدم.
من مادون قرمز خریدم درستم بستم ولی نشدش . مادون قرمزا کوچیک هستش و سفیده بدنش برخلاف مال شما که آبیه ربطی داره ؟
ممنون

matinpour
09-02-2014, 22:44
سلام
ببخشید تلوزیون ما سامسونگ هستش رروش نوشته SERIES L5 هستش بعدش یواس بیش کار نمیکنه گفتن از تنظیمات عدد یک رو بهش بدم تا فعال شه تنظیماتش قسمت Advacesd ش قفله باید فعلاش کنم تا بتونم یو اس بی رو عدد 1 بهش بدم.
من مادون قرمز خریدم درستم بستم ولی نشدش . مادون قرمزا کوچیک هستش و سفیده بدنش برخلاف مال شما که آبیه ربطی داره ؟
ممنون
دوست عزیز
رنگ آن مهم نیست بلکه درست مونتاژ کردنش مهم است و تست آن از مطلب زیر استفاده کنید.
تست کنترول دست ساز
دوست عزیز
دسترسی به منوی سرویس
در تلویزیون های جدید:
کد:

farzadstar
10-02-2014, 14:11
دوست عزیز
رنگ آن مهم نیست بلکه درست مونتاژ کردنش مهم است و تست آن از مطلب زیر استفاده کنید.
تست کنترول دست ساز
دوست عزیز
دسترسی به منوی سرویس
در تلویزیون های جدید:
کد:
ممنون دوست عزیز آره یکیش سوخته بود روشن نمیشد عوضش کردم درست شد یه مشکل دیگه اینه که اون کادر قرمز میادش ولی نمیره وقتی فایل دومو اجرا میکنم میره و برمیگرده به منوی مخفی بعدش قسمت Advanced هنوز باز نمیشه روش OK میزنم نمیره توش چیکار کنم ؟

matinpour
10-02-2014, 19:58
ممنون دوست عزیز آره یکیش سوخته بود روشن نمیشد عوضش کردم درست شد یه مشکل دیگه اینه که اون کادر قرمز میادش ولی نمیره وقتی فایل دومو اجرا میکنم میره و برمیگرده به منوی مخفی بعدش قسمت Advanced هنوز باز نمیشه روش OK میزنم نمیره توش چیکار کنم ؟
دوست عزیز
برای وارد شدن به آن قسمت (Advanced) روی آن رفته و از روی کنترول چهار تا صفر (0000) وارد کنید

farzadstar
10-02-2014, 20:26
دوست عزیز
برای وارد شدن به آن قسمت (Advanced) روی آن رفته و از روی کنترول چهار تا صفر (0000) وارد کنید

ممنون آره واردش شدم ولی گزینه ای برای فعال کردن یو اس بی LCD ندیدم - میشه راهنماییم کنید.
آقای متین پور قبلا در مورد این مشکل حرف زدیم ولی حالا چیکار کنم ؟
هر امکاناتی دارم فقط بگین از کدام قسمت اقدام کنم ممنون.

matinpour
10-02-2014, 21:07
ممنون آره واردش شدم ولی گزینه ای برای فعال کردن یو اس بی LCD ندیدم - میشه راهنماییم کنید.
آقای متین پور قبلا در مورد این مشکل حرف زدیم ولی حالا چیکار کنم ؟
هر امکاناتی دارم فقط بگین از کدام قسمت اقدام کنم ممنون.

دوست عزیز
من تلویزیون مدل شما را ندیدم و به منوی آن وارد نیستم معمولا این آیتم در منوی control است که تمامی آیتمهای پورتها در آن قسمت است

farzadstar
10-02-2014, 21:13
دوست عزیز
من تلویزیون مدل شما را ندیدم و به منوی آن وارد نیستم معمولا این آیتم در منوی control است که تمامی آیتمهای پورتها در آن قسمت است
این مدل تلوزیون ماست

LA40B530P7R XSV
Version : AA01
و اینکه تو کنترل کدوم ؟ من که چیزی ندیدم :|

matinpour
10-02-2014, 21:21
این مدل تلوزیون ماست

LA40B530P7R XSV
Version : AA01
و اینکه تو کنترل کدوم ؟ من که چیزی ندیدم :|

دوست عزیز
از تمامی منویهای مخفی تلویزیون تان عکس تهیه و به ایمیلم ارسال کنید تا بتوانم شما را راهنمایی کنم
alimatinpour@yahoo.com (alimatinpour@yuahoo.com)

farzadstar
10-02-2014, 21:42
دوست عزیز
از تمامی منویهای مخفی تلویزیون تان عکس تهیه و به ایمیلم ارسال کنید تا بتوانم شما را راهنمایی کنم
alimatinpour@yuahoo.com
سلام
آقا من فرستادم ممنون میشم خبرم کنید . تشکر ازتون

yaser879
01-03-2014, 08:21
ممنون از راهنمايي تون .
من اين كار رو انجام دادم ؛ فارسي هم شد . ولي گيرنده ي ديجيتالش از كار افتاد . هر چي ريست كردم فايده نداشت . كسي هست ما رو راهنمايي كنه . :n27:

matinpour
01-03-2014, 21:57
سلام
آقا من فرستادم ممنون میشم خبرم کنید . تشکر ازتون
دوست عزیز
عکسها به دستم نرسید
alimatinpour@yahoo.com (alimatinpour@yuahoo.com)

matinpour
01-03-2014, 22:00
ممنون از راهنمايي تون .
من اين كار رو انجام دادم ؛ فارسي هم شد . ولي گيرنده ي ديجيتالش از كار افتاد . هر چي ريست كردم فايده نداشت . كسي هست ما رو راهنمايي كنه . :n27:

دوست عزیز
از مطلب این پست استفاده کنید
روی شماره پست22 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کلیک کنید

kakasa
04-03-2014, 11:09
با سلام
یه مشکل برای من پیش اومده بدین صورت که:

برای شروع وقتی که در منوی سرویس وارد می شوید قسمت OPTION را ok میکنید ودر منوی آن local set را ed-iran انتخاب میکنید ودر قسمت پایین همان صفحه tuner را auto ودر پایینتر ch table را iran انتخاب کنید و از آن قسمت خارج شوید. ودر قسمت sub option وارد شوید و language-arabic را iran و در همان صفحه ttx group را arabi/Hbrw و در همان صفحه Region را ED-DTV و PnP language را Per انتخاب کنید. با این کار شما هم دیجیتال و هم منوی فارسی دارید.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
در منوی local set گزینه ed-iran /در قسمت tuner گزینه auto / در قسمت ch table گزینه iran وجود ندارد؟؟؟
همچنین در قسمت sub option گزینه language , region , pnp language وجود ندارد؟؟؟

لازم به یاد آوری هست که این TV رو از بانه خریدم
با توجه به اینکه هیچ یک از قسمت های TV قفل نیست , چطور میشه زبان فارسی رو به TV انتقال داد؟؟؟
آیا با آپدیت TV مشکل حل میشه؟؟؟ اگر بله , لینک جدیدترین آپدیت رو قرار بدید
مدل : UA39EH5003
ممنون میشم راهنمایی فرمایید

matinpour
04-03-2014, 22:53
با سلام
یه مشکل برای من پیش اومده بدین صورت که:

برای شروع وقتی که در منوی سرویس وارد می شوید قسمت OPTION را ok میکنید ودر منوی آن local set را ed-iran انتخاب میکنید ودر قسمت پایین همان صفحه tuner را auto ودر پایینتر ch table را iran انتخاب کنید و از آن قسمت خارج شوید. ودر قسمت sub option وارد شوید و language-arabic را iran و در همان صفحه ttx group را arabi/Hbrw و در همان صفحه Region را ED-DTV و PnP language را Per انتخاب کنید. با این کار شما هم دیجیتال و هم منوی فارسی دارید.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
در منوی local set گزینه ed-iran /در قسمت tuner گزینه auto / در قسمت ch table گزینه iran وجود ندارد؟؟؟

لازم به یاد آوری هست که این TV رو از بانه خریدم
با توجه به اینکه هیچ یک از قسمت های TV قفل نیست , چطور میشه زبان فارسی رو به TV انتقال داد؟؟؟
آیا با آپدیت TV مشکل حل میشه؟؟؟ اگر بله , لینک جدیدترین آپدیت رو قرار بدید
مدل : UA39EH5003
ممنون میشم راهنمایی فرمایید
دوست عزیز
آن آیتمها پنهان می باشند و باید از کنترول دست ساز استفاده کنید تا آنها نمایان شوند
بعضی از آیتم ها ممکن است خاموش و یا پنهان باشد و برای روشن کردن آن نیاز به کنترول مخصوص دارید این تایپیک روش ساخت را توضیح می دهد.

لطفا به آیتمهای دیگر دست نزنید چون ممکن است دچار خسارت جبران ناپذیر شوید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kakasa
05-03-2014, 10:54
دوست عزیز
آن آیتمها پنهان می باشند و باید از کنترول دست ساز استفاده کنید تا آنها نمایان شوند
بعضی از آیتم ها ممکن است خاموش و یا پنهان باشد و برای روشن کردن آن نیاز به کنترول مخصوص دارید این تایپیک روش ساخت را توضیح می دهد.

لطفا به آیتمهای دیگر دست نزنید چون ممکن است دچار خسارت جبران ناپذیر شوید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با سلام مجدد
طیق فرمایش شما کنترل را درست کردم و فایل رو اجرا نمودم و نوشته قرمز نمایان شد
اما مشکلاتی که گفتم هنوز پابرجاست
فکر کنم این TV ما اصلا زبان فارسی نداره
اگر امکان داره آخرین ورژن نرم افزار را قرار بدید تا آپدیت کنم
با تشکر

47hassansh
05-03-2014, 11:21
با سلام . ال اي دي
LED 40 Samsung -ue 40EH5000 چطور
local set فعال مي شه؟ براي گيرنده ديجيتال چيكار كنم؟

matinpour
05-03-2014, 21:45
با سلام مجدد
طیق فرمایش شما کنترل را درست کردم و فایل رو اجرا نمودم و نوشته قرمز نمایان شد
اما مشکلاتی که گفتم هنوز پابرجاست
فکر کنم این TV ما اصلا زبان فارسی نداره
اگر امکان داره آخرین ورژن نرم افزار را قرار بدید تا آپدیت کنم
با تشکر

دوست عزیز
می توانید از اینجا دانلود کنید
آبدیت کردن فریمور
سایت سامسونگ رفته واز قسمت پشتیبانی واز قسمت دانلود سفت ابزار یا همان فریمور Firm W are دستگاه خود را دانلود و سپس آن فایل را در کامپیوتر استخراج کنید ( چون اگر اول آن را استخراج نکونید آن فایل فعال نمی شود و حتما باید همنام همان فایل زیپ شده باشد) سپس به وسیله فلش به تلویزیون وصل کنید و از قسمت منو - پشتیبانی - ابدیت نرمافزار آن را نصب کنید.

matinpour
05-03-2014, 21:47
با سلام . ال اي دي
LED 40 Samsung -ue 40EH5000 چطور

local set فعال مي شه؟ براي گيرنده ديجيتال چيكار كنم؟

دوست عزیز
از مطلب زیر استفاده کنید
برای شروع وقتی که در منوی سرویس وارد می شوید قسمت OPTION را ok میکنید ودر منوی آن local set را ed-iran انتخاب میکنید ودر قسمت پایین همان صفحه tuner را auto ودر پایینتر ch table را iran انتخاب کنید و از آن قسمت خارج شوید. ودر قسمت sub option وارد شوید و language-arabic راiran و در همان صفحه ttx group را arabi/Hbrw و در همان صفحه Region را ED-DTV و PnP language را Per انتخاب کنید. با این کار شما هم دیجیتال و هم منوی فارسی دارید.
​بعضی از آیتم ها ممکن است خاموش و یا پنهان باشد و برای روشن کردن آن نیاز به کنترول مخصوص دارید این تایپیک روش ساخت را توضیح می دهد.

kakasa
06-03-2014, 11:01
دوست عزیز
می توانید از اینجا دانلود کنید
آبدیت کردن فریمور
سایت سامسونگ رفته واز قسمت پشتیبانی واز قسمت دانلود سفت ابزار یا همان فریمور Firm W are دستگاه خود را دانلود و سپس آن فایل را در کامپیوتر استخراج کنید ( چون اگر اول آن را استخراج نکونید آن فایل فعال نمی شود و حتما باید همنام همان فایل زیپ شده باشد) سپس به وسیله فلش به تلویزیون وصل کنید و از قسمت منو - پشتیبانی - ابدیت نرمافزار آن را نصب کنید.

با سلام
بنده TV رو با نرم افزاری که لینکشو داده بودین آپدیت کردم
بعدش با کنترلی که ساخته بودم قفلش رو هم باز نمودم ولی متاسفانه اصلا چیزی تغییر نکرد
زبان فارسی هم اضافه نشد

matinpour
06-03-2014, 19:35
با سلام
بنده TV رو با نرم افزاری که لینکشو داده بودین آپدیت کردم
بعدش با کنترلی که ساخته بودم قفلش رو هم باز نمودم ولی متاسفانه اصلا چیزی تغییر نکرد
زبان فارسی هم اضافه نشد

دوست عزیز
برای فعال سازی باید از مطلب پست بالا استفاده کنید و بعد از آن که تمامی مراحل بالا را انجام دادید از منوی مخفی خارج شده و از منوی اصلی از قسمت سیستم زبان تان را فارسی انتخاب کنید

kakasa
07-03-2014, 00:31
دوست عزیز
برای فعال سازی باید از مطلب پست بالا استفاده کنید و بعد از آن که تمامی مراحل بالا را انجام دادید از منوی مخفی خارج شده و از منوی اصلی از قسمت سیستم زبان تان را فارسی انتخاب کنید

میبخشید مثل اینکه خوب توضیح ندادم
با اینکه TV رو آپدیت و قفلش رو باز نمودم
مشکل اینه

matinpour
07-03-2014, 21:32
میبخشید مثل اینکه خوب توضیح ندادم
با اینکه TV رو آپدیت و قفلش رو باز نمودم
مشکل اینه

دوست عزیز
این ممکن نیست مگر اینکه تلویزیون شما سامسونگ نباشد چون این دستورالعمل برای تلویزیونهای سامسونگ است و همگی کاربران از این طریق عمل می کنند یا اینکه اصلا قفل منوی مخفی را باز نکردید چون بعضی از این آیتمها پنهان می باشند

Mehdi.M2
10-03-2014, 13:20
سلام دوستان .. خسته نباشيد ...

دوستان يه تلويزيرون سامسونگ مدل samsung la32b450c4d برام اوردن كه متاسفانه تو قسمت منو و بخش Input همه ي گزينه ها جز Pc غيرفعاله !

يعني تو Source List كه ميرم جز گزينه ي اول كه TV هست و Pc بقيه ي موارد غيرفعاله ... مثل Av 1 ... Av 2 .. Hdmi 1 .. Hdmi 2 و ... چه كنم ؟

matinpour
10-03-2014, 21:07
سلام دوستان .. خسته نباشيد ...

دوستان يه تلويزيرون سامسونگ مدل samsung la32b450c4d برام اوردن كه متاسفانه تو قسمت منو و بخش Input همه ي گزينه ها جز Pc غيرفعاله !

يعني تو Source List كه ميرم جز گزينه ي اول كه TV هست و Pc بقيه ي موارد غيرفعاله ... مثل Av 1 ... Av 2 .. Hdmi 1 .. Hdmi 2 و ... چه كنم ؟

دوست عزیز
هر وقت کابل مخصوص hdmi و کابل av را به ورودیها وصل کنید و به دستگاهی مثل dvd و یا ریسیور متصل باشد آن گزینه ها در منوی Source List اضافه و روشن می شود

moeinmz
21-03-2014, 17:58
سلام تلوزیون من مدلش la32c450e1xcs هستش میخواستم بدونم دیجیتال داره یا نه؟

matinpour
22-03-2014, 00:45
سلام تلوزیون من مدلش la32c450e1xcs هستش میخواستم بدونم دیجیتال داره یا نه؟

دوست عزیز
خیر این قابلیت را ندارد.

ahivid
25-03-2014, 10:09
سلام
طبق گفتتون ریموت دستی درست کردم. ولی اتفاقی نیافتاد.(گذینه ها فعال نشد)

(2تا پایه هارو هم برعکس هم به 2تا سوکت کوچیک وصل کردم و پایه بزرگم به هیچی)

من برای تست ریموت بهش برق دادم دیدم کار میکنه. ولی وقتی به گوشی موبایل زدم اتفاقی نیافتاد :n13:

اینم عکس ریموت:

ahivid
25-03-2014, 18:17
خوب بعد چند ساعت...

مشکل حل شد و کار کرد.
راه حل :
فایل حدود 20db بالا بردم خروجی 16بیت گرفتم مشکل حل شد:n16:

kattar
25-03-2014, 20:29
سلام
عاغا من درست کردم ریموت رو...ولی هیچ گزینه ای فعال نشد..تی وی رو خاموش کردم..اینفو منو میوت پاور رو زدم...تی وی روشن شد..وارد منو مخفی شد.ریموت رو به گوشی وصل کردم فایل هارو به ترتیب پخش کردم اتفاقی نیفتاد..با یه گوشی دیگه تست کردم نشد..با لب تاپ هم تست کردم نشد..این دوست عزی ک گفتم 20db نمیدونم چیکار کردم منظورشون چیه ؟
چیکار کنم من که درست شه ؟ این کاری ک ایشون گفتن چجوریه تا شاید منم این کار رو کنم درست شه ؟
مدل تی وی samsung 46f6400
ممنون

matinpour
25-03-2014, 20:37
سلام
عاغا من درست کردم ریموت رو...ولی هیچ گزینه ای فعال نشد..تی وی رو خاموش کردم..اینفو منو میوت پاور رو زدم...تی وی روشن شد..وارد منو مخفی شد.ریموت رو به گوشی وصل کردم فایل هارو به ترتیب پخش کردم اتفاقی نیفتاد..با یه گوشی دیگه تست کردم نشد..با لب تاپ هم تست کردم نشد..این دوست عزی ک گفتم 20db نمیدونم چیکار کردم منظورشون چیه ؟
چیکار کنم من که درست شه ؟ این کاری ک ایشون گفتن چجوریه تا شاید منم این کار رو کنم درست شه ؟
مدل تی وی samsung 46f6400
ممنون
دوست عزیز
تست کنترول دست ساز
دوست عزیز
برای تست کافی است که کنترول دست ساز را به موبایل و یا هر منبع پخش کننده وصل کنید و صدای آن را تا آخر بلند کنید و آن فایل میکس شده را اجرا کنید و بوسیله دوربین یک موبایل به دیودها نگاه کنید اگر روشن و خاموش شد یعنی کنترول سالم است وگرنه خیرو اگر سالم بود باید اول با کنترول معمولی
دسترسی به منوی سرویس
در تلویزیون های جدید:
کد:
و وقتی که وارد منوی مخفی شدید آن وقت با همان کنترول دست ساز که به موبایل وصل است صدای آن را تا آخر بلند کنید و آن فایل میکس شده را اجرا می کنید و برای یک لحظه یک نوشته قرمز رنگ روی صفحه نمایان و سپس ناپدید می شود آنگاه دیگر منوی شما بطور کامل باز و فعال می شود

kattar
25-03-2014, 21:28
دوست عزیز
تست کنترول دست ساز
دوست عزیز
برای تست کافی است که کنترول دست ساز را به موبایل و یا هر منبع پخش کننده وصل کنید و صدای آن را تا آخر بلند کنید و آن فایل میکس شده را اجرا کنید و بوسیله دوربین یک موبایل به دیودها نگاه کنید اگر روشن و خاموش شد یعنی کنترول سالم است وگرنه خیرو اگر سالم بود باید اول با کنترول معمولی
دسترسی به منوی سرویس
در تلویزیون های جدید:
کد:
و وقتی که وارد منوی مخفی شدید آن وقت با همان کنترول دست ساز که به موبایل وصل است صدای آن را تا آخر بلند کنید و آن فایل میکس شده را اجرا می کنید و برای یک لحظه یک نوشته قرمز رنگ روی صفحه نمایان و سپس ناپدید می شود آنگاه دیگر منوی شما بطور کامل باز و فعال می شود
داداش وقتی کنترل دست ساز رو به لب تاپ وصل میکنم و همون فایل ها رو پخش میکنم ( یا اهنگ های دیگه !!)..هیچ چیزی نمیشه...و عکس العملی نشون نمیده ولی وقتی به کنترل دستساز رو به ولتاژ مخصوص ول میکنم راحت روشن میشه ال ای دی ها..و کنترل سالمه..
ولی همونطور که گفتم با فایل هایی ک گذاشتین واکنشی نشون نمیده..چیکار کنم بنظرتون ؟ یکی از دوستان هم مین مشکل رو داشت و گفت ک روی 20 db تنظیم کردم و 16 db گرفتم!! منظور ایشون چیه ؟ شاید با این کار منم مشکلم حلش شه ؟!
ممنون

matinpour
25-03-2014, 22:37
داداش وقتی کنترل دست ساز رو به لب تاپ وصل میکنم و همون فایل ها رو پخش میکنم ( یا اهنگ های دیگه !!)..هیچ چیزی نمیشه...و عکس العملی نشون نمیده ولی وقتی به کنترل دستساز رو به ولتاژ مخصوص ول میکنم راحت روشن میشه ال ای دی ها..و کنترل سالمه..
ولی همونطور که گفتم با فایل هایی ک گذاشتین واکنشی نشون نمیده..چیکار کنم بنظرتون ؟ یکی از دوستان هم مین مشکل رو داشت و گفت ک روی 20 db تنظیم کردم و 16 db گرفتم!! منظور ایشون چیه ؟ شاید با این کار منم مشکلم حلش شه ؟!
ممنون
دوست عزیز
اگر کنترول را بطور صحیح ساخته باشید و فایل میکس شده را استفاده کنید و صدای آن وسیله ای که کنترول را به آن وصل کردید تا آخر بالا ببرید قاعدتا باید عمل کند و باقی مطالب را در پست بالا بطور کامل توضیح دادم
اینم فایل میکس شده61829

kattar
26-03-2014, 01:09
سلام آقای متین پور
داداش تست کردم بعد از ملامت های زیادی که کشیدم روی لپ تاپ تست کردم چراغ الی ای دی روشن شد ( بطوری که با چشم میشه دید ).
خوشحال از اینکه کنترل کار میکنه.. ..دیگه دست به لپ تاپ نزدم و تی وی رو خاموش کردم..اینفو منو میوت پاور رو زدم...وارد منو مخفی شدم..بعد لب تاب رو که کنترل دست سازم بهش وصل بود.. روبرو تی وی گرفتم..متاسفانه جواب نداد..بعد لپ تاپ رو بردم نزدیک گیرندهی ir led تی وی ...فاصله حدود ۵ سانتی ...و دوباره فایل ها رو بخش کردم..اینبار صفحه تی وی کاملا سفید شد بعد چند ثانیه سبز...قرمز...آبی ....زرد و دوباره از اول رنگارو نشون میداد..صدا داشت ولی تصویر رنگها رو نشون میداد..کنترل هم کار نمیکرد(فقط میشود صدای تی وی رو کم و زیاد کنی و کانال عوض کنی ولی تصویری نمیدیدی فقط صدا بود)....بعد از برق کشیدم دوباره روشن کردم درست شد ..ولی هنوزم گزینه های منو مخفی قفله..
لطفا کمک کنید
ممنون

moeinmz
26-03-2014, 08:31
سلام تلوزيون سري la40r81bx ديجيتال داره يا نه؟

kattar
26-03-2014, 12:12
سلام دوست عززیز. این مدل تی وی سامسونگ
la40r81bx دیجیتال ندارد اینم لینک مشخصات : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kattar
26-03-2014, 12:12
سلام تلوزيون سري la40r81bx ديجيتال داره يا نه؟

سلام دوست عزیز. این مدل تی وی سامسونگ
la40r81bx دیجیتال ندارد اینم لینک مشخصات :

fg55
26-03-2014, 14:32
سلام و تبریک بمناسبت سال نو ...ال ای دی سامسونگ f6400ar خریدیم و فروشنده خواسته در منوی مخفی زبان فارسی را فعال بکنه حالا ریموت کنترل لمسی ان از کار افتاده ولی با اون یکی ریموت مشکلی نداره میخوام راهنمایی بکنید مشکل را برطرف بکنم .

88011
27-03-2014, 10:14
سلام لینک دانلودش مشکل داره

ahivid
27-03-2014, 10:36
سلام:n01:
دیدم دوستمون مشکلش مثل منه گفتم فایلی که درست کردم و بذارم. عیدی ما:n16:

البته دوستمون matinpour ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز ، اگه خواستن به پست اول اضافه کنن تا بغیه راحت دسترسی داشته باشن:n26:

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kattar
27-03-2014, 11:29
سلام:n01:
دیدم دوستمون مشکلش مثل منه گفتم فایلی که درست کردم و بذارم. عیدی ما:n16:

البته دوستمون matinpour ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز ، اگه خواستن به پست اول اضافه کنن تا بغیه راحت دسترسی داشته باشن:n26:

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

داداش مگه این با بقیه فایلا چه فرقی میکنه ؟ کنترلی ک من درست کردم دیدی ک چه بلایی به سر تی وی آورد ؟ یعنی این درسته ؟
لطفا برید پست های قبلی من رو هم بخونید..اگه مشکل رو فهمیدی ..بگید چیکار کنم ؟
ممنون:n16:

ahivid
27-03-2014, 18:18
اگه ریموتی که درست کردید مشکلی نداره و روشن میشه.
این همون 20db خروجی 16بیتی است. که برای من مشکل حل کرد.:n11:

hadi2163
07-04-2014, 20:22
دوست گرامی من تازه این مدل رو خریداری کردم (ue40eh5000w)، کنترلی که گفته بودین رو هم ساختم اما متاسفانه این روش هم جواب نمی ده ، اگه براتون امکان داره بررسی کنید و اگه روش جدید دیگه وجود داره بگین .
ممنون از کمکتون .

matinpour
07-04-2014, 23:45
دوست گرامی من تازه این مدل رو خریداری کردم (ue40eh5000w)، کنترلی که گفته بودین رو هم ساختم اما متاسفانه این روش هم جواب نمی ده ، اگه براتون امکان داره بررسی کنید و اگه روش جدید دیگه وجود داره بگین .
ممنون از کمکتون .

دوست عزیز
این تنها روش است
برای شروع وقتی که در منوی سرویس وارد می شوید قسمت OPTION را ok میکنید ودر منوی آن local set را ed-iran انتخاب میکنید ودر قسمت پایین همان صفحه tuner را auto ودر پایینتر ch table را iran انتخاب کنید و از آن قسمت خارج شوید. ودر قسمت sub option وارد شوید و language-arabic راiran و در همان صفحه ttx group را arabi/Hbrw و در همان صفحه Region را asia-DTV و PnP language را Per انتخاب کنید. با این کار شما هم دیجیتال و هم منوی فارسی دارید.
بعضی از آیتم ها ممکن است خاموش باشد و برای روشن کردن آن نیاز به کنترول مخصوص دارید این تایپیک روش ساخت راتوضیحمی دهد.
"[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"565998 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود فایل میکس شدهFACTORY+3SPEED_inv.7z ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تست کنترول دست ساز
دوست عزیز
دسترسی به منوی سرویس
در تلویزیون های جدید:
کد:

saalehh
09-04-2014, 19:37
دوستان بالاخره این کنترل رو درست کردم.اما وقتی رفتم به منو مخفی و فایلها رو اجرا کردم یهو منوها رفتن و پایین صفحه زد (unavilable) !!!
بعد خاموش شد و الان که دوباره میرم به منو مخفی وقتی رو (option) کلیک میکنم همون (unavilable) رو میزنه !!!
چیکارش کنم؟

مدل تلوزیونمم UA4ES5600R

matinpour
09-04-2014, 19:46
دوستان بالاخره این کنترل رو درست کردم.اما وقتی رفتم به منو مخفی و فایلها رو اجرا کردم یهو منوها رفتن و پایین صفحه زد (unavilable) !!!
بعد خاموش شد و الان که دوباره میرم به منو مخفی وقتی رو (option) کلیک میکنم همون (unavilable) رو میزنه !!!
چیکارش کنم؟

مدل تلوزیونمم UA4ES5600R

دوست عزیز
اگر بدون داشتن دانش کافی وارد منوی مخفی بشوید و آیتمی را که نمی شناسید دستکاری کنید همین وضعیت بوجود می آیداز مسیر زیر استفاده کنید ببینید مشگل حل می شود
تنظیمات ریست
دکمه exit رو 5 تا 20 ثانیه نگه دار همه تنظیمات ریست میشه به تنظیمات کارخانه چه تنظیمات منو مخفی چه تنظیمات خود tv

saalehh
09-04-2014, 20:16
ممنون آقای متین پور.مشکل حل شد با راهنمایی جنابتون.اما حالا وقتی سرچ میکنم هیچ کانال دیجیتالی رو نمیگیره.در حالی که با همین آنتن با گیرنده دیجیتال کانالها رو میگیره !!! من عراق زندگی میکنم.لوکال ست رو همون ایران بذارم باشه؟تو قسمت جستجو در منوی کشورها فقط ( استرالیا و سنگاثور و نیوزیلند رو داره).

saalehh
09-04-2014, 20:23
آقاشرمنده اسپم نشه اما کشور رو رو (سنگاپور) قرار دادم درست شد.ممنون و بازم ممنون.با گیرنده 56 تا میاورد با تی وی 29 تا !!!

matinpour
09-04-2014, 20:27
ممنون آقای متین پور.مشکل حل شد با راهنمایی جنابتون.اما حالا وقتی سرچ میکنم هیچ کانال دیجیتالی رو نمیگیره.در حالی که با همین آنتن با گیرنده دیجیتال کانالها رو میگیره !!! من عراق زندگی میکنم.لوکال ست رو همون ایران بذارم باشه؟تو قسمت جستجو در منوی کشورها فقط ( استرالیا و سنگاثور و نیوزیلند رو داره).

دوست عزیز
مشگلی نیست با نیوزیلند تست کنید . معمولا در ایران فرقی نمی کند چون وقتی لوکالست روی ایران و یا اندونزی بخاطر فعال شدن منطقه زمانی epg تلویزیون باقی در جستجو روی آسیا باشد یا استرالیا و یا نیوزلند.

hadi2163
10-04-2014, 09:23
دوست عزیز
این تنها روش است
برای شروع وقتی که در منوی سرویس وارد می شوید قسمت OPTION را ok میکنید ودر منوی آن local set را ed-iran انتخاب میکنید ودر قسمت پایین همان صفحه tuner را auto ودر پایینتر ch table را iran انتخاب کنید و از آن قسمت خارج شوید. ودر قسمت sub option وارد شوید و language-arabic راiran و در همان صفحه ttx group را arabi/Hbrw و در همان صفحه Region را asia-DTV و PnP language را Per انتخاب کنید. با این کار شما هم دیجیتال و هم منوی فارسی دارید.
بعضی از آیتم ها ممکن است خاموش باشد و برای روشن کردن آن نیاز به کنترول مخصوص دارید این تایپیک روش ساخت راتوضیحمی دهد.

"[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"565998 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود فایل میکس شدهFACTORY+3SPEED_inv.7z ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تست کنترول دست ساز
دوست عزیز
دسترسی به منوی سرویس
در تلویزیون های جدید:
کد:

سلام جناب آقای متین پور ، متشکر از راهنمایی جامعتون ، بالاخره منم تونستم منوی مخفی رو آنلاک کنم ، مشکلم این بود که با لپتاپ و موبایل که پخششون می کردم با وجود اینکه ولوم رو تا آخر بلند کرده بودم بازم کافی نبود ، سیم کنترل رو درازتر کردم و با کامپیوترم پخشش کردم منوی مخفی آنلاک شد ، میخواستم بگم کمتر کسی پیدا میشه که تو فضای مجازی اینطور اطلاعاتی رو بطور کافی و وافی اونم با صبر و حوصله جواب بده ، امروزه همه یجور به فکر کاسبی هستن و باعث شدن فضای اینترنت هم مسموم بشه ، شاید انسان هایی مثل شما بتونن تأثیر گذار باشن روی اونا . بازم از بابت مطالب مفید و ارزنده و اخلاق اینترنتیتون تشکر می کنم . موفق و پیروز باشید .
هادی کشتکاری از شهر برازجان ، استان بوشهر

asghary1
15-04-2014, 20:26
با سلام
امروز رفتم توی منوی مخفی تا نور رو کمی دستکاری کنم نمیدونم دستم روی چه تنظیمی خورد که یهو توی منوها هنگ کرد و کنترل کار نمیکردو بالاو پایین نمیرفت بعد خاموش شد و الان دیگه هرکار میکنم توی منوی مخفی نمیره و وقتی تلویزیون روشن میشه چند دقیقه طول میکشه و هیچی کار نمیکنه نه کنترول نه دکمه های تلویزیون ...
ممنون میشم راهنمایی کنید
مدلش سامسونگ ps 43d445 a2m

matinpour
15-04-2014, 21:23
با سلام
امروز رفتم توی منوی مخفی تا نور رو کمی دستکاری کنم نمیدونم دستم روی چه تنظیمی خورد که یهو توی منوها هنگ کرد و کنترل کار نمیکردو بالاو پایین نمیرفت بعد خاموش شد و الان دیگه هرکار میکنم توی منوی مخفی نمیره و وقتی تلویزیون روشن میشه چند دقیقه طول میکشه و هیچی کار نمیکنه نه کنترول نه دکمه های تلویزیون ...
ممنون میشم راهنمایی کنید
مدلش سامسونگ ps 43d445 a2m
دوست عزیز
در یکجا پست بدهید و از پست تکراری پرهیز کنید جواب در این تایپیک

behtari
01-05-2014, 16:29
ممنون
UA46C7000WRXTW
پس نداره
البته سرچ دیجیتال داره اما چیزی پیدا نمیکنه
----

راستی از کجا میتونم ورژن فریمور TV رو متوجه بشم و این فریمور که لینک دادی چه تغییراتی ایجاد میکنه؟
اگه این مدل دیجیتال نداره پس چرا سرچ دیجیتال داره؟! و چرا تو فرکانس های کانال های ایران مدتی طول میکشه مثل اینکه چیزی پیدا میکنه!

matinpour
01-05-2014, 19:00
اگه این مدل دیجیتال نداره پس چرا سرچ دیجیتال داره؟! و چرا تو فرکانس های کانال های ایران مدتی طول میکشه مثل اینکه چیزی پیدا میکنه!

دوست عزیز
این مدل قابلیت دیجیتال ندارد و آن آیتمها ی که می بینید ممکن است بصورت عموم داشته باشد ولی چیزی پیدا نمی کند چون اگر پیدا کند به شما تعداد کانال پیدا شده را می دهد و ممکن است که شماره های کانال از 800 به بالا شماره گذاری بشود می توانید مشخصات این مدل را از این سایت ببینید

saalehh
03-05-2014, 17:30
سلام
من با گیرنده دیجیتال 57 تا کانال میگیرم اما با خود تلوزیون فقط 21 با همون آنتن.در ضمن کانالها رو هم از 800 به بعد شماره میزنه.مشکل از کجا میتونه باشه؟ممنون.

matinpour
03-05-2014, 19:01
سلام
من با گیرنده دیجیتال 57 تا کانال میگیرم اما با خود تلوزیون فقط 21 با همون آنتن.در ضمن کانالها رو هم از 800 به بعد شماره میزنه.مشکل از کجا میتونه باشه؟ممنون.

دوست عزیز
قابلیت ستاب باکس با تیونر تلویزیون متفاوت است و در ضمن شما می توانید لیست کانالهای تان را ویزایش و به دلخواه شماره گذاری کنید برای این کار وارد اسمارت هاب شده و روی آیکون کانال که شکل یک دیش است کلیک کرده و از منوهای آن برای ویرایش استفاده کنید

saalehh
03-05-2014, 19:37
آقای متین پور عزیز با اینکه میدونم این پست اسپم حساب میشه اما واقعا نمیشه با یه تشکر خالی از زحماتتون قدر دانی کرد.واقعا بینهایت ممنون که انقد خالصانه اطلاعاتتون رو در اختیار عموم قرار میدید.:n16:

mehdi9494
04-05-2014, 18:59
سلام. روی eh5550 امتحان کردم جواب داد ممنون.. فقط چنتا تجربه کسب کردم ک مینویسم... 1.فایلی ک گذاشتین ممکنه با بعضی نرم افزارا پخش نشه یا پخش بشه ولی ارسال نشه؟/ خودم با mx player و winap ک رو گوشیم نصب بود پخش کردم نشد پیشنهاد میکنم با چنتا برنامه مختلف فایلها رو پخش کنین شاید فرجی بشه :n06: 2.پس از انجام تنظیمات در قسمت تنظیمات ساعت وارد بشین و قسمت تنظیمات منطقه زمانی رو روی دستی قرار بدین نه خودکار..

fthjk
20-05-2014, 19:11
سلام من سه تا سوال داشتم اول اینکه از چه سیمی برای اتصال فیش اتسریو و ال ای دی استفاده کنم سیم برق رشته ای یا مثل سیم تلفن یک تکه؟دوم این که وقتی فایل های صوتی رو پخش می کنم چراغای ال ای دی اصلا روشن نمیشه چه کار کنم؟سوم هم این که فروشنده به من گفت ال ای دی فرستنده میخای یا گیرنده من گفتم ال ای دی فرستنده آیا درست خریدم؟ ممنون میشم به این سه سوال پاسخ بدید

matinpour
20-05-2014, 21:20
سلام من سه تا سوال داشتم اول اینکه از چه سیمی برای اتصال فیش اتسریو و ال ای دی استفاده کنم سیم برق رشته ای یا مثل سیم تلفن یک تکه؟دوم این که وقتی فایل های صوتی رو پخش می کنم چراغای ال ای دی اصلا روشن نمیشه چه کار کنم؟سوم هم این که فروشنده به من گفت ال ای دی فرستنده میخای یا گیرنده من گفتم ال ای دی فرستنده آیا درست خریدم؟ ممنون میشم به این سه سوال پاسخ بدید

دوست عزیز
در پست اول همین تایپیک بطور کامل توضیح داده شده بدقت مطالعه و عمل کنید اگر وارد نیستید از کسی که به این امور وارد است کمک بگیرید.

karifo
28-05-2014, 14:27
من این کنترل رو درست کردم رفتم تو منو مخفی گرفتم طرف led اما کار نکرد. دوباره امتحان کردم نشد بار سوم دیگه کلا led بهم ریخت. صدا داشت اما بجای تصویر صفحه رنگی میشد. یه ثانیه تصویر کلا قرمز میشد یه ثانیه بعد کلا سبز یه ثانیه بعد سفید یه ثانیه بعد آبی و ... حتی دکمه پاور کنترل از کار افتاد و با کنترل روشن و خاموش نمیشد ولی صداش کمو زیاد میشد.تلویزیونو از برق کشیدم بعد از 10 دقیقه تلویزیون درست شد.
میشه راهنمایی گنید کجا اشتباه کردم؟؟؟
تلویزیون من led سری 6 سامسونگ مدل ua40f6400

matinpour
28-05-2014, 17:21
من این کنترل رو درست کردم رفتم تو منو مخفی گرفتم طرف led اما کار نکرد. دوباره امتحان کردم نشد بار سوم دیگه کلا led بهم ریخت. صدا داشت اما بجای تصویر صفحه رنگی میشد. یه ثانیه تصویر کلا قرمز میشد یه ثانیه بعد کلا سبز یه ثانیه بعد سفید یه ثانیه بعد آبی و ... حتی دکمه پاور کنترل از کار افتاد و با کنترل روشن و خاموش نمیشد ولی صداش کمو زیاد میشد.تلویزیونو از برق کشیدم بعد از 10 دقیقه تلویزیون درست شد.
میشه راهنمایی گنید کجا اشتباه کردم؟؟؟
تلویزیون من led سری 6 سامسونگ مدل ua40f6400
دوست عزیز
لازم بذکر است از پخش کننده ای استفاده کنید که قدرت پخش صدا را تا 20 دسی بل داشته باشد و یا فایل صوتی را به آن قدرت ویرایش کنید
تست کنترول دست ساز
دوست عزیز
دسترسی به منوی سرویس
در تلویزیون های جدید:
کد:

mezoo1313
29-05-2014, 23:45
سلام مدل دستگاه من 7500 هست ایا دیجیتال داره و باید چطور فعالش کنم ؟ فقطم کنترل جادویی داره MADE IN مالزی هست

matinpour
29-05-2014, 23:58
سلام مدل دستگاه من 7500 هست ایا دیجیتال داره و باید چطور فعالش کنم ؟ فقطم کنترل جادویی داره MADE IN مالزی هست

دوست عزیز
مدل تلویزیونتان را کامل ننوشتید ولی حتما دارد و برای فعال کردن باید یک کنترول معمولی بگیرید و باقی را از این تایپیک دنبال کنید

mezoo1313
30-05-2014, 10:12
دوست عزیز مدل تلویزیونتان را کامل ننوشتید ولی حتما دارد و برای فعال کردن باید یک کنترول معمولی بگیرید و باقی را از این تایپیک دنبال کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مدل ال ای دی من UA46F7500 هست...با روش منو اینفو رفتم نشد چیکار کنم من میخوام دیجیتال راه بندازم

mhassanm
30-05-2014, 23:21
سلام خدمت دوستان
من يه تلويزيون ال اي دي ua46f6400 خريدم مونتاژ مصر اين تلويزيون داراي كنترل لمسي براي ومتاسفانه دكمه info روي كنترل موجود نيست لذا نميتونم وارد منوي مخفي كارخانه شم ميخوام منوشو فارسي و كانالهاي ديجيتال شم فعال كنم فعلا فقط آنالوگ ميگيره از دوستان كسي هست بتونه كمك كنه

mezoo1313
31-05-2014, 09:56
سلام خدمت دوستان
من يه تلويزيون ال اي دي ua46f6400 خريدم مونتاژ مصر اين تلويزيون داراي كنترل لمسي براي ومتاسفانه دكمه info روي كنترل موجود نيست لذا نميتونم وارد منوي مخفي كارخانه شم ميخوام منوشو فارسي و كانالهاي ديجيتال شم فعال كنم فعلا فقط آنالوگ ميگيره از دوستان كسي هست بتونه كمك كنه

یه کنترل ال سی دی سامسونگ پیداکن مشکلی هم نداره مربوط به مدل های قدیمی باشه ، با اون انجام بده..

sasa222
06-06-2014, 00:25
تلویزیون من ua40f6400ar می باشد ! با این روش نتونستم دیجیتالش کنم ! روش دیگه ایی هست ؟ چرا برای من جواب نمیده؟

matinpour
06-06-2014, 08:40
تلویزیون من ua40f6400ar می باشد ! با این روش نتونستم دیجیتالش کنم ! روش دیگه ایی هست ؟ چرا برای من جواب نمیده؟

دوست عزیز
اگر روش این تایپیک را بطور کامل انجام دهید و نتیجه نگرفتید باید از یکفرد متخصص اینکار کمک بگیرید ممکن است شما روش را درست انجام نمی دهید چون افقط همین روش برای اینکار است

sasa222
06-06-2014, 14:08
با سلام ! من مشکل کنترل رو برطرف کردم و قفل باز شد اما یه مشکل دیگه که دارم ! در قسمت local set فقط گزینه EA_M_ASIA رو داره وقی روش کلیک می کنی فقط خودش میاد !! گزینه دیگه ای نیست برا تغیر !!! تلویزونم UA40F6400AR می باشد!با تشکر

matinpour
06-06-2014, 14:19
با سلام ! من مشکل کنترل رو برطرف کردم و قفل باز شد اما یه مشکل دیگه که دارم ! در قسمت local set فقط گزینه EA_M_ASIA رو داره وقی روش کلیک می کنی فقط خودش میاد !! گزینه دیگه ای نیست برا تغیر !!! تلویزونم UA40F6400AR می باشد!با تشکر

دوست عزیز
وقتی روی آن آیتم که می روید باید از روی کنترول از دکمه های << و >> برای جابجایی استفاده کنید.

sasa222
06-06-2014, 15:26
سپاس انجام شد ! خیلی ممنون ازتون !منم سعی می کنم این کار رو گسترش بدم ! فقط یک سوال من 10 تا کانال دیجیتال می تونم بگیرم ؟

matinpour
06-06-2014, 15:36
سپاس انجام شد ! خیلی ممنون ازتون !منم سعی می کنم این کار رو گسترش بدم ! فقط یک سوال من 10 تا کانال دیجیتال می تونم بگیرم ؟
دوست عزیز
کانالهای دیگر را هم می توانید بگیرید از این مطلب استفاده کنید
تنظیم آنتن
برای داشتن یک تصویر خوب باید از آنتن های و سیم و فیش استاندارد استفاده کنید و باید اتصالات سیم به فیش و آنتن محکم و صحیح بسته شده باشد بطوری که حتی یک تار سیم هم مغزی سیم باسیم بدنه اتصال نداشته باشد که موجب اتصال کوتاه خواهد شد و حتما از کابل یک تیکه استفاده کنید و جهت آنتن باید با جهت مرکز پخش سیکنال صدا وسیمای محل زندگی تان باشد و مانع ای بین آنتن و ارسال کننده صدا و سیما نباشد مثل ساختمان و یا درخت و.... آن وقت خواهید دید که دیگر تلویزیونتان مشگلی ندارد.

و در آخر اینکه کانالهای دیگر را هم باید گرفته باشید ولی با شماره کانال 800 به بعد و برای دیدن از اسمارت هاب روی آیکون کانال کلیک کنید و لیست کانالها را ببینید و آنها را به شماره کانالهای دلخواه ویرایش کنید.

saalehh
15-06-2014, 17:55
سلام.
من مشکلی که دارم اینه که کانالهارو ذخیره میکنم و چون همه کانالها ذخیره نمیشن بقیه رو بصورت دستی فرکانسهاشون رو وارد میکنم و جستجو میکنم.اما بعد از یکی دو روز اون کانالهایی که بصورت دستی ذخیره کردم خود به خود حذف میشن !!!
چندین بار هم امتحان کردم و دوباره میبینم حذف شدن.مشکل چی میتونه باشه؟
مدل تلوزیونمم (UA46ES5600)
اگه آپدیت کنم دوباره باید گیرنده دیجیتالشو فعال کنم بعد از آپدیت؟
ممنون.

matinpour
15-06-2014, 18:40
سلام.
من مشکلی که دارم اینه که کانالهارو ذخیره میکنم و چون همه کانالها ذخیره نمیشن بقیه رو بصورت دستی فرکانسهاشون رو وارد میکنم و جستجو میکنم.اما بعد از یکی دو روز اون کانالهایی که بصورت دستی ذخیره کردم خود به خود حذف میشن !!!
چندین بار هم امتحان کردم و دوباره میبینم حذف شدن.مشکل چی میتونه باشه؟
مدل تلوزیونمم (UA46ES5600)
اگه آپدیت کنم دوباره باید گیرنده دیجیتالشو فعال کنم بعد از آپدیت؟
ممنون.
دوست عزیز
خیر با آبدیت کانالهایتان از بین نمی رود و در ضمن شما وقتی که کانالها را جستجو می کنید بعضی از آنها با شماره های دیگر ثبت میشوند مانند 800 به بالا و شما می توانید وارد اسمارت هاب شده و از آیتم کانال که عکس یک دیش است وارد شده و لیست کانالها را ببینید و به اختیار خود شماره های آنها را ویرایش کنید با این مدل بسیار کار کردم و مشگلی را که شما گفتید تا حالا مشاهده نکردم.

saalehh
15-06-2014, 18:59
بله آقای متین پور کانالها 800 به بالا ذخیره میشن و شما فرموده بودین کانالهارو چطور شماره دلخواه بذارم براشون اما نمیدونم این مشکلش چیه.خیلی ممنون از راهنماییتون وو امیدوارم با آپدیت حل بشه

matinpour
15-06-2014, 19:05
بله آقای متین پور کانالها 800 به بالا ذخیره میشن و شما فرموده بودین کانالهارو چطور شماره دلخواه بذارم براشون اما نمیدونم این مشکلش چیه.خیلی ممنون از راهنماییتون وو امیدوارم با آپدیت حل بشه

دوست عزیز
این مشگلی نیست که خودتان را بابتش ناراحت کنید از همان قسمت اسمارت هاب ویرایش را انجام دهید.
بدین ترتیب که وقتی روی آن آیتم کانال در اسمارت هاب وارد شدیددر منوی آن از روی کنترول دکمه tools را زده وارد منوی آن میشوید و از منوی آن ویرایش کانال را انتخاب و وارد منوی آن میشوید بعد روی کانال موردنظر تیک کرده وبه قسمت چپ تصویر رفته و شماره کانال مورد دلخواه تان را انتخاب و قبول می کنید و به همین ترتیب ادامه می دهید و کانالها را ردیف می کنید

saalehh
15-06-2014, 20:06
دوست عزیز
این مشگلی نیست که خودتان را بابتش ناراحت کنید از همان قسمت اسمارت هاب ویرایش را انجام دهید.
بدین ترتیب که وقتی روی آن آیتم کانال در اسمارت هاب وارد شدیددر منوی آن از روی کنترول دکمه tools را زده وارد منوی آن میشوید و از منوی آن ویرایش کانال را انتخاب و وارد منوی آن میشوید بعد روی کانال موردنظر تیک کرده وبه قسمت چپ تصویر رفته و شماره کانال مورد دلخواه تان را انتخاب و قبول می کنید و به همین ترتیب ادامه می دهید و کانالها را ردیف می کنید

ممنون آقا اما منظورم مشکل حذف شدن کانالها بود وگرنه که شما فرمودید چطور کانالهارو مرتب کنم و از این بابت مشکلی نیست.

matinpour
15-06-2014, 21:33
ممنون آقا اما منظورم مشکل حذف شدن کانالها بود وگرنه که شما فرمودید چطور کانالهارو مرتب کنم و از این بابت مشکلی نیست.
دوست عزیز
اگر دیجیتالتان را درست فعال سازی کرده باشید و آنتن و متعلقات آن هم درست باشد نباید کانالهای تان حذف شود .

sajadblog.blogfa
27-06-2014, 18:15
خسته نباشید
منظور از دیود متدون قرمز هر دیود رنگ قرمز یا دیود خاصیه ؟
بعد من مدل تلویزیونم ua46c6200ur ایا گیرنده دیجیتال داره ؟
>.........................

matinpour
27-06-2014, 21:23
خسته نباشید
منظور از دیود متدون قرمز هر دیود رنگ قرمز یا دیود خاصیه ؟
بعد من مدل تلویزیونم ua46c6200ur ایا گیرنده دیجیتال داره ؟
>.........................
دوست عزیز
دیود مادون قرمز دیودهای مخصوص فرستنده ها و کنترول های از راه دور است که قدرت بالای در ارسال امواج صوتی دارد. وهمچنین شما می توانید از دیودهای معمولی کنترول از راه دور استفاده کنید . شما از فروشنده اگر مادون قرمز نداشت بگویید دیود مخصوص کنترول از راه دور می خواهم.
در این سایت مدل تلویزیون شما این قابلیت دیجیتال را ندارد اینم مشخصات تلویزیون شما
لازم بذکر است اگر این تلویزیون در ایران اسمبل شده باشد باید دیجیتال داشته باشد

tiger7842
28-06-2014, 08:45
دوستان عزیز سلام
عرض خسته نباشید خدمت تمام شما
اگه ممکنه بنده رو راهنمایی بفرمایید
من یه تلویزیون 46F6400 سامسونگ دارم که گیرنده دیجیتالش غیر فعاله به کمک IR blaster که همراه تلویزیون بود خواستم آیتم های غیر فعال در منوی سرویس رو فعال کنم با استفاده از آموزش این سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](Local_Set)_on_F_series اما با اجرای فایل صوتی صفحه تلویزیون فقط رنگ آبی، سبز، سفید و قرمز رو نشون میداد که مرتباً عوض می شدن. و صدای شبکه ها بود و کانال عوض می شد اما کلیدهای دیگه کار نمی کرد. **مردم و زنده شدم** از برق کشیدم دوباره زدم اما درست نشد. یه بار دیگه فایل صوتی رو اجرا کردم درست شد. اما منوها فعال نشدن که نشدن. دوستان امکان داره منو راهنمایی بفرمایید. باتشکر فراوان

matinpour
28-06-2014, 11:50
دوستان عزیز سلام
عرض خسته نباشید خدمت تمام شما
اگه ممکنه بنده رو راهنمایی بفرمایید
من یه تلویزیون 46F6400 سامسونگ دارم که گیرنده دیجیتالش غیر فعاله به کمک IR blaster که همراه تلویزیون بود خواستم آیتم های غیر فعال در منوی سرویس رو فعال کنم با استفاده از آموزش این سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](Local_Set)_on_F_series اما با اجرای فایل صوتی صفحه تلویزیون فقط رنگ آبی، سبز، سفید و قرمز رو نشون میداد که مرتباً عوض می شدن. و صدای شبکه ها بود و کانال عوض می شد اما کلیدهای دیگه کار نمی کرد. **مردم و زنده شدم** از برق کشیدم دوباره زدم اما درست نشد. یه بار دیگه فایل صوتی رو اجرا کردم درست شد. اما منوها فعال نشدن که نشدن. دوستان امکان داره منو راهنمایی بفرمایید. باتشکر فراوان

دوست عزیز
از این تایپیک استفاده کنید
و یا دوباره از همان روش به درستی استفاده کنید

mhassanm
14-07-2014, 21:47
دوست عزیز
از این تایپیک استفاده کنید
و یا دوباره از همان روش به درستی استفاده کنید

عزیز :n12:روش IR blaster را توضیح میدی؟بعد چرا وقتی کانال یابی فقط دیجیتال می کنم اول کانال با العالم با شماره 800 به بعد شروع میشه:n13: نمیشه کاری کرد با شبکه یک با شماره یک شروع بشه تلویزیونم 46f6400 که منوی فارسی و دیجتالشو فعال کردم؟

matinpour
14-07-2014, 22:41
عزیز :n12:روش IR blaster را توضیح میدی؟بعد چرا وقتی کانال یابی فقط دیجیتال می کنم اول کانال با العالم با شماره 800 به بعد شروع میشه:n13: نمیشه کاری کرد با شبکه یک با شماره یک شروع بشه تلویزیونم 46f6400 که منوی فارسی و دیجتالشو فعال کردم؟

دوست عزیز
از این پست #10 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])استفاده کنید
شما می توانید به دلخواه خودتان شماره کانالها را ویرایش کنید.

omidshow
16-07-2014, 08:57
من یه تلویزیون 46F6400 سامسونگ دارم که گیرنده دیجیتالش غیر فعال بود به کمک IR blaster که همراه تلویزیون بود local setiing غیر فعال رو فعال کردم روش کار به اینصورت است که ir blaster همراه تلویزیون را به فیش خروجی لب تاپ خود وصل مینمایید وبا اجرای فایل صوتی ;که در پست های ابتدایی لینکش گذاشته شده بود صفحه تلویزیون فقط رنگ آبی، سبز، سفید و قرمز رو نشون میداد که مرتباً عوض عوض میشه سپس برای بار دوم دوباره فایل صوتی را اجرا میکنید در تمامی این مدت می بایستی ir- blaster .نزدیک چشمی مادون قرمز تلویزیون باش زمان اجرای دوم می بایست حداقل چند ثانیه 5 گذشته باشد سپس منو مخفی مجددا ظاهر می شود و اماده تغییرات برای منو فارسی وراه اندازی دیجیتال تلویزیون می شوید من انجام دادم و درست شد فقط قابل ذکر است دراین مدل تلویزیون بعضی از منو های مورد نیاز جهت تغییرات در قسمت های دیگر فهرست منو مخفی میباشد که عیننا با ید تغییر نمایند ایمیل من هم okhodaei@gmail.com

mhassanm
19-07-2014, 13:40
دوست عزیز
از این پست #10 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])استفاده کنید
شما می توانید به دلخواه خودتان شماره کانالها را ویرایش کنید.

عزیز من یه تلویزیون سری 6 با 32 اینج دارم (32f6450) گارانتی سام سرویسه تولید داخل ایرانه وقتی کانال یابی فقط دیجیتال میکنم شماره کانال دیجیتال از شبکه 1 با شماره 1 شروع میکنه اما تلویزیون دیگه 46f6400 دارم دیجیتالشو روی ایران گذاشتم و منوی مخفی هردو رو باهم مقایسه کردم و همه ایتمها مثل هم هستند تنها ایتم مدلشونه که ایران 6450 اما تولید مصر6400 میگم اگر مدلشو تغییر بدم 6400 بکنم 6450 ایا این مشکل حل میشه ؟bommodel sw model هم فرق میکنه.

matinpour
19-07-2014, 20:42
عزیز من یه تلویزیون سری 6 با 32 اینج دارم (32f6450) گارانتی سام سرویسه تولید داخل ایرانه وقتی کانال یابی فقط دیجیتال میکنم شماره کانال دیجیتال از شبکه 1 با شماره 1 شروع میکنه اما تلویزیون دیگه 46f6400 دارم دیجیتالشو روی ایران گذاشتم و منوی مخفی هردو رو باهم مقایسه کردم و همه ایتمها مثل هم هستند تنها ایتم مدلشونه که ایران 6450 اما تولید مصر6400 میگم اگر مدلشو تغییر بدم 6400 بکنم 6450 ایا این مشکل حل میشه ؟bommodel sw model هم فرق میکنه.
دوست عزیز
نام گذاری ایران 6450 است و نام گذاری اصلی آن 6400 است و اصلا در منوهای تلویزیون شما 6450 پیدا نمی شود و چون این تلویزیون یعنی تولید مصر6400 در ایران اسمبل نشده بعد از کانال یابی باید حتما کانالها را از نظر شماره ویرایش کنید.

saeid72
21-08-2014, 23:45
سلام جناب متین پور

من این کار 5 6 باری فقط خودم انجام دادم چند باری هم بابام و با روش های مختلف . اون حالتی که به پایه بزرگه فیش استریو هم وصل میشه هم امتحان کردم .

اول وارد منوی مخفی میشم و اون فایل رو اجرا میکنم . البته من هم اون چندتا فایل های صوتی دیگه رو هم 100 بار امتحان کردم!

با سیم خروجی اسپیکر کامپیوترم تست کردم با لپ تاپ تست کردم با موبایل تست کردم نمیشه . بردم بیرون با اهم سنج دیود ها رو تست کردن سالم بود . یه بار دیگه همه رو ریختم دور رفتم از اول خریدم بازم نشد. درایور کارت صدام پاک کردم تا توی تنظیمات صدای ویندوز بشه گذاشت رو 20db که بازم نشد

دیود ها موازات هم هستن و هیچ مشکل اتصال نداره اما وقتی تست میکنی چراغی روشن نمیشه که مغازه دار طرف تست کرد گفت نباید چراغی روشن بشه مدلش همیجوری و سالم بود . این ها که گرفتم فرستنده هستش دقیقا همونی که روی کنترل ها هست

با irblaster هم خیلی ور رفتم ولی نمیشه . ruSamsungTVCommunicator هم تی وی نشناخت اصلا . انگار اصلا طلسم شده! امیدوارم بشه تا مجبور نشم بفروشمش

به نظرت مشکل از کجاست ؟ من اصلا تلویزیون دیجیتال نمیخوام به درک فقط میخوام قفلش باز بشه که بزرام روی امارات تا بشه با usb اپدیت کرد یا اینکه انلاین حداقل اپدیت جدید بده چون روی ایران اصلا نه اپدیت جدید میده نه با usb نمیشه و میگه هیچ فایل معتبری پیدا نشد . اپدیتش 1117 هست که برای 7 ماهه پیشه و اصلا اینجوری خوشم نمیاد و باید حتما اپدیت کنم

به سامسونگ زنگ زدم گفتم احتمالا اون ریموت کنترل مخصوص رو دارن که باز بکنن بعد کلی سوال پیچ کردن که چرا قفل شده چرا دیجیتال از کار افتاده اصلا از کجا میدونی به کجا دست زدی در نهایت گفتن نه ما کنترل یا چیز خاصی ندارم باید تی وی بیاری اینجا احتمالا باید مادربردش عوض کنیم که خرجشم زیاده . تازه طرف میگفت برای چی اپدیت کردی خراب میشه اصلا نباید اپدیت کنی همش الکیه به جایی دست زدی که نباید میزدی!! سامسونگ نمیفهمه اینا میفهمن! خودشونم اپدیت یو اس بیشو فکر کنم بستن که کسی نکنه

مدل f6450

matinpour
22-08-2014, 00:09
سلام جناب متین پور

من این کار 5 6 باری فقط خودم انجام دادم چند باری هم بابام و با روش های مختلف . اون حالتی که به پایه بزرگه فیش استریو هم وصل میشه هم امتحان کردم .

اول وارد منوی مخفی میشم و اون فایل رو اجرا میکنم . البته من هم اون چندتا فایل های صوتی دیگه رو هم 100 بار امتحان کردم!

با سیم خروجی اسپیکر کامپیوترم تست کردم با لپ تاپ تست کردم با موبایل تست کردم نمیشه . بردم بیرون با اهم سنج دیود ها رو تست کردن سالم بود . یه بار دیگه همه رو ریختم دور رفتم از اول خریدم بازم نشد. درایور کارت صدام پاک کردم تا توی تنظیمات صدای ویندوز بشه گذاشت رو 20db که بازم نشد

دیود ها موازات هم هستن و هیچ مشکل اتصال نداره اما وقتی تست میکنی چراغی روشن نمیشه که مغازه دار طرف تست کرد گفت نباید چراغی روشن بشه مدلش همیجوری و سالم بود . این ها که گرفتم فرستنده هستش دقیقا همونی که روی کنترل ها هست

با irblaster هم خیلی ور رفتم ولی نمیشه . ruSamsungTVCommunicator هم تی وی نشناخت اصلا . انگار اصلا طلسم شده! امیدوارم بشه تا مجبور نشم بفروشمش

به نظرت مشکل از کجاست ؟ من اصلا تلویزیون دیجیتال نمیخوام به درک فقط میخوام قفلش باز بشه که بزرام روی امارات تا بشه با usb اپدیت کرد یا اینکه انلاین حداقل اپدیت جدید بده چون روی ایران اصلا نه اپدیت جدید میده نه با usb نمیشه و میگه هیچ فایل معتبری پیدا نشد . اپدیتش 1117 هست که برای 7 ماهه پیشه و اصلا اینجوری خوشم نمیاد و باید حتما اپدیت کنم

به سامسونگ زنگ زدم گفتم احتمالا اون ریموت کنترل مخصوص رو دارن که باز بکنن بعد کلی سوال پیچ کردن که چرا قفل شده چرا دیجیتال از کار افتاده اصلا از کجا میدونی به کجا دست زدی در نهایت گفتن نه ما کنترل یا چیز خاصی ندارم باید تی وی بیاری اینجا احتمالا باید مادربردش عوض کنیم که خرجشم زیاده . تازه طرف میگفت برای چی اپدیت کردی خراب میشه اصلا نباید اپدیت کنی همش الکیه به جایی دست زدی که نباید میزدی!! سامسونگ نمیفهمه اینا میفهمن! خودشونم اپدیت یو اس بیشو فکر کنم بستن که کسی نکنه

مدل f6450

دوست عزیز
خیلی عجیب که برای شما این مشگل بوجود آمده اگر در تهران ساکن هستید ممکن است بتوان حضوری مشگلتان را حل کنم. چون شما تمام راه حلها را می گویید امتحان کردید.

saeid72
22-08-2014, 00:21
دوست عزیز
خیلی عجیب که برای شما این مشگل بوجود آمده اگر در تهران ساکن هستید ممکن است بتوان حضوری مشگلتان را حل کنم. چون شما تمام راه حلها را می گویید امتحان کردید.

براتون پیام خصوصی کردم

برای خودم عجیب نیست چون همیشه بدترین حالت ها برای من اتفاق میفته . (بدجور بدشانس)

cfz_mohammad
30-08-2014, 14:58
سلام اقای متین پور خسته نباشی.ممنون از جواب قبلی.یه سوال برای ورود به منو مخفی باید کنترل دستی درست کرد؟یا با کنترل خود تلویزیون میشه وارد سرویس مخفی شد؟این مدل تی وی من هست ایا منو فارسی و دیجیتالش رو میشه فعال کرد ممنون میشم راهنمایی کنید.تلویزیون من مدل سخت مصر هست ua48h6400ar//2014

matinpour
30-08-2014, 15:39
سلام اقای متین پور خسته نباشی.ممنون از جواب قبلی.یه سوال برای ورود به منو مخفی باید کنترل دستی درست کرد؟یا با کنترل خود تلویزیون میشه وارد سرویس مخفی شد؟این مدل تی وی من هست ایا منو فارسی و دیجیتالش رو میشه فعال کرد ممنون میشم راهنمایی کنید.تلویزیون من مدل سخت مصر هست ua48h6400ar//2014
دوست عزیز
بله باید کنترول دست ساز برای این کار بسازید و همچنین با کنترول معمولی نه کنترول لمسی هم داشته باشید . و با همان روشی که گفتم باید اینکار را انجام دهید

از این تایپیک استفاده کنید.

kasra200
01-09-2014, 05:28
سلام
از دوستان کسی هست تهران این دستگاهو ساخته باشه من ازش قرض بگیرم 5 دقیقه....
ممنون میشم اگه شمارشو برام پیام کنه...
تلویزیونم لوکال ستش خاموشه هر کاریم کردم نتونستم درست کنم خودم...
فقط برای نمایش زیرنویس میخوام الان جدا از هم نشون میده زیرنویسارو...
ممنون و سپاس:n12:

matinpour
01-09-2014, 09:32
سلام
از دوستان کسی هست تهران این دستگاهو ساخته باشه من ازش قرض بگیرم 5 دقیقه....
ممنون میشم اگه شمارشو برام پیام کنه...
تلویزیونم لوکال ستش خاموشه هر کاریم کردم نتونستم درست کنم خودم...
فقط برای نمایش زیرنویس میخوام الان جدا از هم نشون میده زیرنویسارو...
ممنون و سپاس:n12:

دوست عزیز
اگر به این منظور می خواهید نیاز به ورود به منوی مخفی نیست از این پست برای رفع مشگلتان استفاده کنید.
پست #2555 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

borkan_ss
03-09-2014, 13:50
دوست من تمام کارهای گفته شده رو انجام دادم ولی جواب نمیده فقط یه تایمر قرمز چشمک زن بالای تصویر ضاهر میشه و فقط با خاموش کردن tv قطع میشه و اتفاق دیگه ای نمی اوفته

matinpour
03-09-2014, 13:56
دوست من تمام کارهای گفته شده رو انجام دادم ولی جواب نمیده فقط یه تایمر قرمز چشمک زن بالای تصویر ضاهر میشه و فقط با خاموش کردن tv قطع میشه و اتفاق دیگه ای نمی اوفته

دوست عزیز
نگاه کنید که فایل صوتی تان بدون کنترول درست عمل می کند . اگر بله سعی کنید کنترول را نزدیک به تصویر تلویزیون عمل کنید.

borkan_ss
03-09-2014, 16:14
فایلهای صوتی درست هستند فرستنده ها رو هم کاملا نزدیک کردم ولی جواب نداد همون اتفاق تکرار میشه

matinpour
03-09-2014, 18:09
فایلهای صوتی درست هستند فرستنده ها رو هم کاملا نزدیک کردم ولی جواب نداد همون اتفاق تکرار میشه

دوست عزیز
ریموت تان را با دوربین یک موبایل تست کنید ببینید وقتی که فایل را اجرا می کنید دوبار چشمک می نزد ممکن است ریموت تان دچار مشگل شده است.

KANDANI
04-09-2014, 10:32
خود کنترل را ریست کردم شد .... ممنون از هم .... و تشکر ویژه ااز smhsh121 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که این آموزش را گذاشتممنون از راهنماییتان ولی دو تا فایل را واضح بذارید تامن بتوانم دانلودش کنم ..

matinpour
04-09-2014, 11:06
ممنون از راهنماییتان ولی دو تا فایل را واضح بذارید تامن بتوانم دانلودش کنم ..

دوست عزیز
از این فایل استفاده کنید.
62229

payamu
04-09-2014, 16:40
سلام و خسته نباشید
اگه امکان داره نحوه ریست کامل تلویزیون یا برگرداندن تنظیمات به حالت تنظیمات کارخانه را توضیح دهید.
مدل: سامسونگ ال ای دی UA40EH5000RXZN
زیرنویس فارسی فیلم را درست نشان نمیده؟زبان فارسی نداره باید زبان عربی را انتخاب کنم.
قبلا درست بود اما الان به هم ریخته ممنون میشم راهنمایی کنید

matinpour
04-09-2014, 19:20
سلام و خسته نباشید
اگه امکان داره نحوه ریست کامل تلویزیون یا برگرداندن تنظیمات به حالت تنظیمات کارخانه را توضیح دهید.
مدل: سامسونگ ال ای دی UA40EH5000RXZN
زیرنویس فارسی فیلم را درست نشان نمیده؟زبان فارسی نداره باید زبان عربی را انتخاب کنم.
قبلا درست بود اما الان به هم ریخته ممنون میشم راهنمایی کنید
دوست عزیز
دسترسی به منوی سرویس

کد:

وقتی وارد منوی مخفی شدید در منوی option وارد شده و ریست فاکتوری کنید
وبرای زیر نویس از این پست استفاده کنید.
پست #2555 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و به نرم افزار ی که در آن است توجه کنید..

payamu
04-09-2014, 22:06
ممنون از جوابتون .. وارد منو مخفی شدم و ریست فاکنوری را انتخاب کردم ولی باز همان مشکل را دارم
اگه زبان انگلیسی را برای تلویزیون انتخاب کنم زیرنویس را برعکس نشون میده و اگه زبان عربی را انتخاب کنم بیشتر حروف زیرنویس را نشون نمیده
روشی نیست که بشه تنظیمات تلویزیون را به حالت کارخانه برگردوند
مرسی ..

matinpour
04-09-2014, 23:07
ممنون از جوابتون .. وارد منو مخفی شدم و ریست فاکنوری را انتخاب کردم ولی باز همان مشکل را دارم
اگه زبان انگلیسی را برای تلویزیون انتخاب کنم زیرنویس را برعکس نشون میده و اگه زبان عربی را انتخاب کنم بیشتر حروف زیرنویس را نشون نمیده
روشی نیست که بشه تنظیمات تلویزیون را به حالت کارخانه برگردوند
مرسی ..

دوست عزیز
همانطور که گفتم از نرم افزاری که در آن پست گفته شده استفاده کنید.

KANDANI
08-09-2014, 09:06
من سامسنونگ سری ۸ es8000 دارم نشد .... :(

سلام خدمت اساتید محترم .. من ال ای دی مدل UA46EH6039R را دارم با این روش که شما فرمودید انجام دادم فقط یک سری نوشته انگلیسی به رنگ قرمز در قسمت بالای صفحه نوشته میشه ولی لوکال ست فعال نمیشه راهنمایی بیشتر بفرمایید

matinpour
08-09-2014, 09:14
سلام خدمت اساتید محترم .. من ال ای دی مدل UA46EH6039R را دارم با این روش که شما فرمودید انجام دادم فقط یک سری نوشته انگلیسی به رنگ قرمز در قسمت بالای صفحه نوشته میشه ولی لوکال ست فعال نمیشه راهنمایی بیشتر بفرمایید

دوست عزیز
نوشته قرمز رنگ روی صفحه باید یک لحظه نمایان و سپس ناپدید شود تا منوهای دیگرتان باز شود اگر نوشته قرمز ثابت بماند منو باز نمی شود و باید کنترولتان را چک کنید ببینید سالم است برای اینکار باید بوسیله دوربین موبایل پس از اجرای فایل صوتی به ال ای دی کنترول نگاه کنید باید دوبار خاموش و روشن شود. اگر همه چیز بدرستی عمل شود خواهید دید که منو بطور کامل باز خواهد شد.

firooz1354
07-10-2014, 09:00
salam likne downlod hazf shode age momkene dobare bezareen man foroshande tv hastam

matinpour
07-10-2014, 11:34
salam likne downlod hazf shode age momkene dobare bezareen man foroshande tv hastam

دوست عزیز

firooz1354
08-10-2014, 08:19
salam mersi az posti ke gozashti ama like downlodesh pak shode age mishe baraye man emilesh konin be pj20pj@gmail.com man foroshande led hastam takhfif ham midam:n02:

matinpour
08-10-2014, 10:08
salam mersi az posti ke gozashti ama like downlodesh pak shode age mishe baraye man emilesh konin be pj20pj@gmail.com man foroshande led hastam takhfif ham midam:n02:

دوست عزیز
فایل ضمیمه مشگل ندارد می توانید آن را دانلود و استفاده کنید فایل در حالت زیپ است آن را باز و استفاده کنید.

peymanshams
17-10-2014, 02:11
با سلام
خواستم برای یکی از دوستان دیجیتالش رو فعال کنم که نشد و آنالوگش هم از کار افتاد!
لطفا یه کم راهنمایی کنید

مدل UA46D5000PRXZN

matinpour
17-10-2014, 15:08
با سلام
خواستم برای یکی از دوستان دیجیتالش رو فعال کنم که نشد و آنالوگش هم از کار افتاد!
لطفا یه کم راهنمایی کنید

مدل UA46D5000PRXZN

دوست عزیز
همیشه اول اطلاعات لازم در خصوص داشتن یا نه داشتن آیتم مورد نظر را کسب کنید و بعد اقدام به تغییر آن کنید.
و برای این کار باید آیتم ها را دوباره به حالت اول بر گردانید. و تیونر را روی auto قرار دهید.

peymanshams
19-10-2014, 02:54
دوست عزیز
همیشه اول اطلاعات لازم در خصوص داشتن یا نه داشتن آیتم مورد نظر را کسب کنید و بعد اقدام به تغییر آن کنید.
و برای این کار باید آیتم ها را دوباره به حالت اول بر گردانید. و تیونر را روی auto قرار دهید.

بلانسبت یه منو خیلی *.*.* داشت که معلوم نبود چی به چیه اشتباهی تغییر کرد

Type گذاشتم روی 46DA کشور ایران و منطقه آسیا ATV درست شد

ممنون از شما

TAK_PC
05-11-2014, 00:47
با سلام بهترین کشور بعداز ایران برای انتخاب در Local set کدام کشور است باتشکر

matinpour
05-11-2014, 09:51
با سلام بهترین کشور بعداز ایران برای انتخاب در Local set کدام کشور است باتشکر

دوست عزیز
بهترین
ed-INA که برای کشور اندونزی است و برای تنظیم ساعت epg هم مفید است برای اطلاعات بیشتر از تایپیک زیر بهره ببرید.

nabi395
06-11-2014, 08:21
سلام دوستان من led48h6400میخواهم دیجیتال را فعال کنم با اموزش شما کنترل دستی ساختم چشم با اجراه فایل صوتی چشمک می زنه ولی نور ضعیف داره
ان هم فقط با لب تاب ...با موبایل جواب نمی ده (صدا باز تا انتها)بی زحمت راهنمای کنید متشکرم

matinpour
07-11-2014, 01:08
سلام دوستان من led48h6400میخواهم دیجیتال را فعال کنم با اموزش شما کنترل دستی ساختم چشم با اجراه فایل صوتی چشمک می زنه ولی نور ضعیف داره
ان هم فقط با لب تاب ...با موبایل جواب نمی ده (صدا باز تا انتها)بی زحمت راهنمای کنید متشکرم

دوست عزیز
اگر مطالب را بدرستی انجام دهید خواهید دید که انجام خواهد شد و می توانید فایل صوتی را تا 20 دسی بل با نرم افزار های صوتی قدرتش را افزایش دهید.
تست کنترول دست ساز
دوست عزیز
دسترسی به منوی سرویس
در تلویزیون های جدید:
کد:

nabi395
15-11-2014, 07:55
باسلام من کنترل دستی درست کردم ولی کار نمی کنی اگر زحمتی نیست یکی برایم بفرستید moosa395@yahoo.com

matinpour
15-11-2014, 15:35
باسلام من کنترل دستی درست کردم ولی کار نمی کنی اگر زحمتی نیست یکی برایم بفرستید moosa395@yahoo.com
دوست عزیز
جواب به ایمیلتان ارسال شد.

BloodyBlade
21-11-2014, 03:16
سلام
میشه فایل صوتی رو بهم بدید
کنترل رو طبق اموزش ساختم اما بافایل صوتی کار نمیکنه با موبایل که میزنم روشن نمیشه
چکار کنم ؟
تلویزیون سامسونگ h6400 هست 48 اینچ

matinpour
21-11-2014, 18:21
سلام
میشه فایل صوتی رو بهم بدید
کنترل رو طبق اموزش ساختم اما بافایل صوتی کار نمیکنه با موبایل که میزنم روشن نمیشه
چکار کنم ؟
تلویزیون سامسونگ h6400 هست 48 اینچ

دوست عزیز
در بالا تر بطور کامل توضییح داده شده است .

فایل صوتی ضمیمه

FACTORY+3SPEED_inv.7z ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

BloodyBlade
24-11-2014, 13:48
از طریق همون اموزش ساختم اما با گوشی سونی زد و کامپیوتر فتیل صوتی رو اجرا میکنم کار نمیده
دیودا رو با دوربین هم تست میکنم روشن نمیشن

matinpour
24-11-2014, 21:16
از طریق همون اموزش ساختم اما با گوشی سونی زد و کامپیوتر فتیل صوتی رو اجرا میکنم کار نمیده
دیودا رو با دوربین هم تست میکنم روشن نمیشن

دوست عزیز
باید سعی کنید وقتی که پایه ها را بدرستی که گفته شده لحیم کردید که به دو جفت پایه تبدیل شده بین هر جفت پایه را با نوار چسب برق عایق کنید تا با هم اتصال نکنند . و بعد آنها را طبق دستورالعمل قنداق کنید.

gholamr
18-12-2014, 22:55
براي اين مدل تلويزيون بايد در حالتي كه تلويزيون روشن هست وارد منو مخفي شد و در حالت خاموش در منو مخفي گزينه Localset وجود ندارد.پس وقتي تلويزيون روشن است دكمه info روي كنترل را فشار داده هم زمان فايل fatory+3speed را پخش مي كنيم (من كنترل دست ساز را با انواع لپ تاپ و موبايل امتحان كردم تنها موبايلي كه چراغ ديود را هنگام پخش آهنگ روشن مي كند ايفون است)سپس منو مخفي ظاهر مي شود كه در آن گزينه Localset وجود دارد سپس داخل آن شده و DT_ M_ASSIA را انتخاب مي كنيم .و CHANA LIST IRAN

1328+
21-12-2014, 10:38
با سلام
اخیرا یک دستگاه تلویزیون سه بعدی اسمارت سامسونگ مدل UA50F6400ARXZN سری 6 خریداری نموده ام .ولی منوی فارسی و دیجیتال ندارد. ایا با دستوراتی که درپست داده اید دراین سری و مدل امکان دیجیتال و فارسی شدن را دارد ؟؟؟؟
در ضمن گزینه جستجوی کانال های تلویزیونی غیر فعال است . چگونه میتوان انرا فعال نمود.....در صورت امکان خواهشمند اسا ادرس سایت فریمور این دستگاه را مرقوم بفرمائید. با تشکر :n13:

matinpour
21-12-2014, 14:33
با سلام
اخیرا یک دستگاه تلویزیون سه بعدی اسمارت سامسونگ مدل UA50F6400ARXZN سری 6 خریداری نموده ام .ولی منوی فارسی و دیجیتال ندارد. ایا با دستوراتی که درپست داده اید دراین سری و مدل امکان دیجیتال و فارسی شدن را دارد ؟؟؟؟
در ضمن گزینه جستجوی کانال های تلویزیونی غیر فعال است . چگونه میتوان انرا فعال نمود.....در صورت امکان خواهشمند اسا ادرس سایت فریمور این دستگاه را مرقوم بفرمائید. با تشکر :n13:

دوست عزیز

petivel
28-12-2014, 22:30
سلام دوستان
من ساکن سوئد هستم میخواستم بدونم تنها راه درست نشون دادن زیرنویس فارسی تو تلوزیون سامسونگ فقط همینه ؟
مدل تلوزیون من eu40c7705 اینجا هم دیگه به هیچ چیز دسترسی ندارم . لطفا اگر راهی داره از ما دریغ نکنید .

matinpour
28-12-2014, 23:35
سلام دوستان
من ساکن سوئد هستم میخواستم بدونم تنها راه درست نشون دادن زیرنویس فارسی تو تلوزیون سامسونگ فقط همینه ؟
مدل تلوزیون من eu40c7705 اینجا هم دیگه به هیچ چیز دسترسی ندارم . لطفا اگر راهی داره از ما دریغ نکنید .

دوست عزیز
برای این منظور این پست را مطالعه کنید.
#2555 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Tvsam
01-01-2015, 00:39
با سلام خدمت تمام دوستان عزیز من تلویزیون UA40F6400AR سامسونگ گرفتم میتونم وارد منو مخفی بشم و برای unlock کردن منو طبق دستورالعمل گفته شده کنترل دست ساز درست میکنم و دو فایل صوتی هم دانلود کردم برای امتحان کردن کنترل دست ساز اون رو میزنم به گوشیم و از داخل دوربین یه گوشی دیگه به دیودها نگاه میکنم و فایل ها رو اجرا میکنم اما هیچ نوری نمیبینم که طبق گفته یکی از اعضا کنترل زمانی درست است که نورش رو توی دوربین ببینیم لطفا کمک کنید از همگی ممنونم.

matinpour
01-01-2015, 11:49
با سلام خدمت تمام دوستان عزیز من تلویزیون UA40F6400AR سامسونگ گرفتم میتونم وارد منو مخفی بشم و برای unlock کردن منو طبق دستورالعمل گفته شده کنترل دست ساز درست میکنم و دو فایل صوتی هم دانلود کردم برای امتحان کردن کنترل دست ساز اون رو میزنم به گوشیم و از داخل دوربین یه گوشی دیگه به دیودها نگاه میکنم و فایل ها رو اجرا میکنم اما هیچ نوری نمیبینم که طبق گفته یکی از اعضا کنترل زمانی درست است که نورش رو توی دوربین ببینیم لطفا کمک کنید از همگی ممنونم.
دوست عزیز
باید سعی کنید که پایه ها به هم اتصالی نکند و برا این منظور از نوارچسب برای عایق کردن پایه ها استفاده کنید و اگر خودتان نمی توانید از یک فرد وارد به این امور استفاده کنید .
و برای فعال سازی مدل تلویزیونتان از این تایپیک استفاده کنید.

hassanpulse
17-01-2015, 21:50
hassanpulse@yahoo.com

matinpour
17-01-2015, 22:57
hassanpulse@yahoo.com

دوست عزیز
مشگلتان چیست چرا ایمیل گذاشتید.؟

rv1984
20-01-2015, 18:02
سلام یه سوال دارم ایا ال سی دی سامسونگ 40r88دیجیتال داره یا نه؟

matinpour
20-01-2015, 20:17
سلام یه سوال دارم ایا ال سی دی سامسونگ 40r88دیجیتال داره یا نه؟

دوست عزیز
خیر قابلیت ندارد.

zendoony
29-01-2015, 23:18
سلام .. آیا با این روش ( ساخت LED مادون قرمز که تو پست اول آموزش داده شده ) میشه با استفاده از نرم افزارهای REMOTE میشه گوشی های آندرویدی رو به کنترل تبدیل کرد ..

matinpour
30-01-2015, 00:02
سلام .. آیا با این روش ( ساخت LED مادون قرمز که تو پست اول آموزش داده شده ) میشه با استفاده از نرم افزارهای REMOTE میشه گوشی های آندرویدی رو به کنترل تبدیل کرد ..

دوست عزیز
برای این منظور از این تایپیک استفاده کنید.