PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : hdcs vista driver- مشکل بسیار فوریییییییییی در ویندوز7

tsfarda
05-07-2012, 18:50
سلام خدمت دوستان و اساتیدروی لپ تاپم ویندوز ویستا داشتم که اون رو به 7 ارتقاء دادم . حالا بعضی از نرم افزارها رو که توی DVD درایور قرار میدم hdcs vista driver رو میخواد سعی کردم توی نت سرچ کنم و پپیدا کنم نشد چون فرصتم کمه میخوام ببینم کسی این تجربه رو داره و میتونه به من کمک کنه فقط خیلی فوریه مرسییییییییییییییییی

jafarian
05-07-2012, 23:56
تو سایتی که پایین قراردادم به این مورد اشاره کرده که HDCS یک برنامه برای حفاظت از سیدی برای همینم این پیغامی که در یافت میکنید مختص به ویندوز 7 روی ویندوز اکس پی شما همین سیدی رو استفاده کنید با این پیغام روبرو نمیشین حالت compatibility mode ویندوز یک تست کنید:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

tsfarda
06-07-2012, 10:03
سلام دوست و استاد عزیز . مرسی از راهنمائیتون . وارد مسیر شدم و تغییرات لازم رو اعمال کردم اما باز مشکل همچنان ادامه داره باز هم سعی میکنم . اما توجه شما قابل تقدیره مرسی

tsfarda
06-07-2012, 11:03
سلام من ریست رو فراموش کرده بودم ممنون درست شد

arbabmostafa
03-09-2013, 00:34
سلام.من همین کار رو کردم اما جوابی نگرفتم.من اصلا تا حالا ویندوز ویستا نصب نکردم.یک سی دی نرم افزاری برای فرزندم خریدم که چنین ایراد میگیره

vissoto
03-09-2013, 02:02
اصوالا ارتقای ویندوز کار جالبی نیست ویندوز را با روش بوت و کامل نصب کنید
بر روی اوتوران راست کلیک کنید run as admin

vahidhedayat
20-10-2013, 00:27
سلام.من همین کار رو کردم اما جوابی نگرفتم.:n27:

vahidhedayat
20-10-2013, 00:37
you must install hdcs vista drives from cd-rom to run this application correctly.please reboot your computer after driver installation. این پیغام سیستم منه.لطفا کمکم کنید. با تشکر