PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Print screen

Life24
05-07-2012, 16:59
با سلام
من با لپ تاپ alt+print screen رو میزنم از صفحه موجود عکس نمیگیره از کل صفحه میگیره
اما تو pc این طور نیست

jafarian
06-07-2012, 12:49
شما وقتی دکمه پرینت اسکرین فشار بدین از کل صفحه عکس گرفته میشه اگر که مورتون اینه که از کل صفحه عکس گرفته نمیشه ار برنامه لینک پایین برای جایگزینی به پرینت اسکرین ویندوز میتونید استفاده کنید بطور مثال پیشنهاد من استفاده از برنامه ScreenHunter Pro که هم تنظیماتش ساده هم تو خودش تنظیمات برای ادیت عکس گرفته شده رو داره:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Life24
06-07-2012, 16:09
شما وقتی دکمه پرینت اسکرین فشار بدین از کل صفحه عکس گرفته میشه اگر که مورتون اینه که از کل صفحه عکس گرفته نمیشه ار برنامه لینک پایین برای جایگزینی به پرینت اسکرین ویندوز میتونید استفاده کنید بطور مثال پیشنهاد من استفاده از برنامه ScreenHunter Pro که هم تنظیماتش ساده هم تو خودش تنظیمات برای ادیت عکس گرفته شده رو داره:20:

من میخوام از صفحه جاری عکس بگیره
توpc با alt +prt sc عکس میگیرم
اما تو لپ تاپ نمیشه از کل صفحه میگیره به جای صفحه جاری

jafarian
06-07-2012, 16:13
خب از منم به همین صورت از کل صفحه عکس میگیره گفتم اگر که بخواین هم به وسیله همون برنامه که معرفی کردم عکس بگیرین بعد تو خودشم یک قسمت برای ادیت عکس داره که متونید اون قسمت از عکس که نمیخواین حذف کنید به وسیله خود paint وینوز هم همین کار میتونید انجام بدین.

Life24
06-07-2012, 16:22
خب از منم به همین صورت از کل صفحه عکس میگیره گفتم اگر که بخواین هم به وسیله همون برنامه که معرفی کردم عکس بگیرین بعد تو خودشم یک قسمت برای ادیت عکس داره که متونید اون قسمت از عکس که نمیخواین حذف کنید به وسیله خود paint وینوز هم همین کار میتونید انجام بدین.

داداش این کار خوب منطقی نیست.
من میخوام منشا مشکل رو پیدا کنم که چرا این طوری هست مکه لازم نباشه عکس رو قیچی کنیم.

jafarian
06-07-2012, 22:33
این سایت پایینم مشکل شما رو داشتن برای رفع این مشکل گفته شده که یک user جدید درست کنید از داخل اون user تست کنید برای رفع مشکلتون .