PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نداشتن هیچ صدایی ASUS z77 V Pro

reddown
05-07-2012, 09:25
سلام مادر بورد من ASUS P8Z77 V PRO هستش من ویندوز 7 نصب کردم ولی لان هیچ صدایی نداره
درایور صدا رو از سی دی مادربورد نصب کردم صدا نداشت بعد رفتم از سایت مادربورد دانلود کردم کردم اون هم صدا نداشت ولی این بلندگوی کنار ساعت بالا پایین می ره فیش بلندگو هم به همه ورودی و خروجی ها هم زدم ولی فایده ای نداره
من دریک سیستم دیگه وقتی فیش بلندگو رو به پشت کیس میزدم برنامه realtek HD فعال میشد و میگفت این فیش رو به این قسمت زدی ولی الان به این مادربورد میزنم همچین پیغامی نمیده.

jafarian
05-07-2012, 13:18
روش پایین که از سایت مایکروسافت هست برین:20:

روی آیکن صدای پایین تسکبار کلیک راست گزینه Playback Devices انتخاب کنید تو صفحه ای که باز میشه داخل همون سربرگ اولش یک قسمت خالی کلیک راست کنید بعدش گزینه Show Disconnected/Disabled Devices انتخاب کنید درمرحله بعد داخل سرچ استارت منو دستور Playing Audio رو وارد کنید روی گزینه مورد نظر کلیک کنید بعدشم طبق ویزارد همینطوری گزینه next انتخاب کنید تا آخر به گزینه finish برسین درضمن طبق سایت دوم که قراردادم گزینه اسپیکر خودتون بصورت دیفالت انتخاب شده باشه یعنی چکمارکش خورده باشه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

reddown
05-07-2012, 20:00
اینم عکسهاش

jafarian
05-07-2012, 23:58
طبق اون روشی که قراردادم برین اگر فیکس نشد باز موارد دیگه رو بررسی کنیم مشکلی هم داشتین مطرح کنید برای عکسم داخل سایت پایین آپلود کنید عکس خودتون .

reddown
06-07-2012, 04:38
سلام بله ولی هنوز صدا ندارم

jafarian
06-07-2012, 12:40
اگر با اون روش قبلم که گفتم فیکس نشد این دو تا روش دیگه رو تست کنیدالیته از سالم بودن اسپیکرم اطمینان حاصل کنید قبلش

روش اول

برنامه driver sweeper از لینک اول دانلود کنید نصبش کنی بعد پنجره دیوایس منیجراجرا کنید بعد به قسمت صدای خودتون برین روی گزینه صدا کلیک راست گزینه unistall انتخاب کنید وقتی که پیغام ریست داد سیستم که ریست شد اینبار از طریق safe mode بالا بیاین اون برنامه ای که داخل لینک اول بود اجراش کنید درایور صدای خودتون با این برنامه پاک کنید

روش دوم

فایل هات فیکس پایین از داخل لینک دوم که از مایکروسافت هست دانلود کنید طبق ویزارد که مشخص شده پیش برین

firepersian
01-03-2013, 17:08