PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک برای خرید پرینتر + اسکنر تا 250

keyvan94
04-07-2012, 23:54
سلام دوستان
من می خواستم یه چند کاره (بدون فکس) که لیزری باشه تا 250 بخرم.
من خودم نظرم رو سامسوسنگ SCX-3201 حالا شما چی رو پیشنهاد می کنید ؟
به نظرتون اگه پرینتر و اسکنر رو جدا از هم بخرم بهتر نیست ؟چه مدل هایی پیشنهاد می کنید؟
اسکنرشم برای کارای معمولی می خوام که نیاز به دقت معمولی دارم.
ممنون

Operalive
05-07-2012, 00:01
يه كانن 3 كاره بگير 350.000 مدل رو دقيقا يادم نمي ياد - منتها توپه فكر كنم مدل 3000

m_2t_ab
05-07-2012, 13:48
سلام دوستان
من می خواستم یه چند کاره (بدون فکس) که لیزری باشه تا 250 بخرم.
من خودم نظرم رو سامسوسنگ SCX-3201 حالا شما چی رو پیشنهاد می کنید ؟
به نظرتون اگه پرینتر و اسکنر رو جدا از هم بخرم بهتر نیست ؟چه مدل هایی پیشنهاد می کنید؟
اسکنرشم برای کارای معمولی می خوام که نیاز به دقت معمولی دارم.
ممنون
سلام دوست من
اگر به فکس و کپی نیاز ندارید، قطعا خرید دو دستگاه جداگانه بهتره و گزینه های بیشتری هم برای انتخاب دارید.
موفق باشید

keyvan94
05-07-2012, 15:05
ممنون از راهنمایی تون
به کپی که نیاز دارم ولی فکر کنم اگه جدا بگیرم باز مشکلی برای کپی پیش نمیاد.
تا خالا که تو انجمن گشتم برادر ۲۱۴۰ یا ۲۱۳۰ به نظرم خوب بودن .نظر شما چیست ؟
اسکنر هم چیز زیادی پیدا نکردم.در این مورد هم راهنمایی کنید ممنون میشم.

m_2t_ab
05-07-2012, 23:34
اگر دو دستگاه جدا گانه بگیرید برای کپی نیاز به کامپیوتر دارید که اگر چند کاره باشه، بدون نیاز به کامپیوتر این کار رو می کنه.
در مورد انتخاب مدل چند کاره هم بیشتر تحقیق کنید و به صحبت های یک بازاریاب که تازگی داره تبلیغ می کنه اینجا بسنده نکنید.
اسکنر هم من زیاد تخصص ندارم اما خیلی گرون نیست، از 40 یا 50 تومن فکر کنم شروع بشه.
خوبیه بعضی از دستگاه های چندکاره اینه که اسکنرشون ADF داره و اگر اسکنر جدا با این قابلیت بخواید بخید باید حداقل 500 تومن هزینه کنید.
موفق باشید

keyvan94
06-07-2012, 11:47
در مورد کامپیوتر که مشکلی نیست ولی ADF !!!!!!!

m_2t_ab
06-07-2012, 13:21
البته ADF همیشه کاربردی نیست و برای کسایی که اسناد ورق ورق رو اسکن و یا فکس می کنن کاربرد داره.
بهرحال من در مورد پرینتر های جوهر افشان اطلاعات دارم و در مورد پرینتر های لیزری اطلاعات زیادی ندارم.
امیدوارم دوستان دیگه تو خریدتون بهتون کمک کنن.
موفق باشید

plusprinter
07-07-2012, 18:39
سلام دوست من
اگر به فکس و کپی نیاز ندارید، قطعا خرید دو دستگاه جداگانه بهتره و گزینه های بیشتری هم برای انتخاب دارید.
موفق باشید

عزیزم خیلی ها مخصوصا افراد کانن و سامسونگ و لکسمارک تبلیغ خیلی زیادی جهت بی اعتبار نمودن اچ پی کردند. که اچ پی از اونا کپی برداری نموده و تولید میکند.ولی یه سوال دارم.15 سال پیش 20 سال پیش اصلا چاپگری به اسم کانن و سامسونگ در ایران وجود خارجی نداشت.ولی اچ پی و برادر در آموزش و پروش در استانداری ها استفاده میشدند مثل اچ پی III , II , IID . و برادر مثل 1050 و ... .اچ پی و برادر مخترع و تولیدکننده هستند.فراموش نکنیم کانن سامسونگ و لکسمارک کپی بردار و دزد محض و 100% هستند.اپه کانن تو بازار کم نمیاره به خاطره قطعات اچ پی هستش که توبازار پره.چون قطعات کانن و مکانیزمش از اچ پی کپی کرده و تو بازار فراوونه. حالا کی داره میگه که کانن و سامسونگ پیشرفته تره.باور کنید اکثرا افراد بی تجربه و سودجو باعث میشن برندی مثل سامسونگ تو پرینتر جاباز کنه.من مخالف سرسخت سامسونگ و کانم.(البته تو پرینتر)

m_2t_ab
07-07-2012, 23:32
ماشاءالله این دوستمون عجب اسپمی میدن ها!

keyvan94
08-07-2012, 08:35
۱.لطفا دوستان دیگه هم کمک کنند.
۲.پرینتر های جوهرافشان هنوز مشکل خراب شدن کارتریج بعد از یه مدت استفاده نکردن رو دارن ؟
۳.لطفا با هم دوست باشید.

m_2t_ab
08-07-2012, 14:03
۲.پرینتر های جوهرافشان هنوز مشکل خراب شدن کارتریج بعد از یه مدت استفاده نکردن رو دارن ؟
۳.لطفا با هم دوست باشید.
1- یعنی من دیگه چیزی نگم؟!!!
2- کارتریج که خراب نمیشه امام ممکنه هد خشک بشه. البته من پرینتر کانن دارم و یک ماه خوابیده بود و بعد که روشنش کردم به خوبی کار می کرد اما کلا چون جوهر می تونه تو نازل ها خشک بشه این احتمال بازم وجود داره. البته استفاده از جوهر های خوب و حداقل روشن کردن دستگاه هر چند روز یکبار این مشکل رو به طور کل حل می کنه.
3- ما باهم دوستیم فقط من تعجب کردم از این همه پیام تبلیغاتی که ایشون میذاره تو انجمن. آخه من همیشه چک می کنم انجمن رو و تاپیک هایی که پررنگ میشن پست جدید دارن و نگاه می کنم و اگر کمکی بتونم بکنم، میگم. ایشون که اسپم میدن یهو 20 یا 30 تا تاپیک پررنگ میشن و کار برای من سخت میشه و باید همه شون رو چک کنم. آخه همه اش هم یه پیام رو اسپم می کنن و کمتر کمک می کنن.
بهرحال این بود نظر من!
موفق باشید

m_2t_ab
08-07-2012, 14:03
۳.لطفا با هم دوست باشید.
1- یعنی من دیگه چیزی نگم؟!!!
2- کارتریج که خراب نمیشه اما ممکنه هد خشک بشه. البته من پرینتر کانن دارم و یک ماه خوابیده بود و بعد که روشنش کردم به خوبی کار می کرد اما کلا چون جوهر می تونه تو نازل ها خشک بشه این احتمال بازم وجود داره. البته استفاده از جوهر های خوب و حداقل روشن کردن دستگاه هر چند روز یکبار این مشکل رو به طور کل حل می کنه.
3- ما باهم دوستیم فقط من تعجب کردم از این همه پیام تبلیغاتی که ایشون میذاره تو انجمن. آخه من همیشه چک می کنم انجمن رو و تاپیک هایی که پررنگ میشن پست جدید دارن و نگاه می کنم و اگر کمکی بتونم بکنم، میگم. ایشون که اسپم میدن یهو 20 یا 30 تا تاپیک پررنگ میشن و کار برای من سخت میشه و باید همه شون رو چک کنم. آخه همه اش هم یه پیام رو اسپم می کنن و کمتر کمک می کنن.
بهرحال این بود نظر من!
موفق باشید