PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لپ تاپ تا 1.5 میلیون

orkideh07
04-07-2012, 15:49
سلام
یه لپ تاپ میخوام بخرم حوالی 1.5 میلیون
عمرش خوب باشد ، core i5 هم کفایت می کنه ...در حال حاضر برای کارهای دانشجوی و پروژه هام میخوام و در اینده برای مصارف روزانه...نمیخوام چیز خفنی باشه ولی نمیخوام هنوز چندماه نگذشته تو اجرای برنامه ها نفس نفس بزنه...
خیلی مهمه سبک باشه 2 یا کمتر ، چون کمردردیم ...خودم سری U ایسوس تو ذهنمه و یه مدتی عشق U36SD بودم که گفتن نایابه و بعد هم که دلار کشید بالا و احتمالا قیمتش به قلبم فشار میاره...
عمر باتری هم هرچی بیشتر بهتر ...
اها راستی مهمه که پورت های جدید رو ساپورت کنه مثل HDMI ، USB3 و...
خلاصه ممنون میشم نظر شما رو بدونم

پ.ن: قبلا که بر اساس قیمت تاپیک برای لپ تاپ بود خیلی بهتر بود..خیلی بدم میاد از تاپیکی که عمرش زیر 20 پست باشه!

Mr.Mazmamfi
04-07-2012, 23:21
سلام عزیزم .

این تاپیک رو بخون :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه سوالی بود در خدمتم .

موفق باشید.

orkideh07
05-07-2012, 22:34
سلام عزیزم .

این تاپیک رو بخون :

اگه سوالی بود در خدمتم .

موفق باشید.

ممنون...اون تاپیک هم دقیقا مثل خواسته منه فقط چندماه پیشتر که با توجه به ترکیدن قیمت دلار میشه گفت چند سال پیش تر....گفتنی ها گفته شده بود ...فقط این که از این مدل ها الان حدود قیمت ندارید؟یا حالا پیشنهادی جدیدی به جز مواردی که گفته شدن؟
قبلا مارک دل داشتم نمیدونم ولی خوشم نمیاد ازشون وگرنه وسترو هاش قیمتی خوب بودن ولی کیفیتی و وزنیشو توجه نکردم...لنوو هم یکی در میان خوب و بد شنیدم ازش..

Mr.Mazmamfi
06-07-2012, 00:24
ممنون...اون تاپیک هم دقیقا مثل خواسته منه فقط چندماه پیشتر که با توجه به ترکیدن قیمت دلار میشه گفت چند سال پیش تر....گفتنی ها گفته شده بود ...فقط این که از این مدل ها الان حدود قیمت ندارید؟یا حالا پیشنهادی جدیدی به جز مواردی که گفته شدن؟
قبلا مارک دل داشتم نمیدونم ولی خوشم نمیاد ازشون وگرنه وسترو هاش قیمتی خوب بودن ولی کیفیتی و وزنیشو توجه نکردم...لنوو هم یکی در میان خوب و بد شنیدم ازش..

قیمت ها رو نمیدونم .
باید تو بازار یه سری بزنید .
من خودم اگه شنبه رفتم بازار و یادم بود یه امار میگیرم .

مدل جدیدی که فقط اضافه شده ، 13 اینچ HP هست به نام 4330 :

موفق باشید.