PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خريد لپ تاپ تا يك ميليون ششصد

popor_3518
03-07-2012, 21:28
سلام.من يه لپ تاپ تا 1.6 ميخواستم.صفحه 15.6 ,صفحه كليد نور پس زمينه , تشخیص دهنده‌ی اثر انگشت, كيفيت و دوام , زيباي داشته باشه.نميخوام سيستمش با بازي كند بشه البته زياد بازي سنگين نميكنم.خودم بين hp و asus موندم.از نظر كيفيت كدوم بهتره؟ميخام صفحه كليد راحتي داشته باشه(مشكل دست دارم)كيفيت برام مهمه.مرسيييييي:12:

Mr.Mazmamfi
03-07-2012, 23:43
سلام

اگر بازی های متوسط انجام میدی 6120 مناسبه وگرنه 6c50 پیشنهاد میشه . ( فکر کنم نور پس زمینه نداره )

موفق باشید . ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mmf66
04-07-2012, 08:58
hp سخت افزار قویتر و قیمت کمتری تو بازار داره من اینو پیدا کردم منتها یکم گرونتره

یکی از اقوام اون مدل 8گیگی بلوری دار رو گرفت 2050 دیگه از این قویتر تو لپ تاپ ها کم پیدا میشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Highbury
04-07-2012, 12:12
اگه لبتاب گیم مدنظرتونه بهتر بود در قسمت مشاوره لبتابهای گیم تاپیک ایجاد میکردین
اگر گیم در الویتهای بعدی شماست و حرفه ای بازی نمیکنید و نور پس زمینه کیبورد را از الویتهایتان حذف کنید لنوو z570 گزینه مناسبی هست که کیفیت در اون حرف اول رو میزنه.
پست شماره 2 هم تایید میشه

danialsalehi
04-07-2012, 19:20
اگه لبتاب گیم مدنظرتونه بهتر بود در قسمت مشاوره لبتابهای گیم تاپیک ایجاد میکردین
اگر گیم در الویتهای بعدی شماست و حرفه ای بازی نمیکنید و نور پس زمینه کیبورد را از الویتهایتان حذف کنید لنوو z570 گزینه مناسبی هست که کیفیت در اون حرف اول رو میزنه.
پست شماره 2 هم تایید میشه

عزیز. نداشتن usb3 در z570 جزو نقاط ضعف نیست؟

به هر حال فکر میکنم برای لپ تاپ با این قیمت و با کیفیت عالیش , usb3 داشتنش هم جزو ضروریات به حساب میاد.

popor_3518
07-07-2012, 12:56
مدل هاي ديگم تو اين رنج قيمت ميتونين معرفي كنيد؟
مارك hp با كدوم گارانتي تهيه كنيم بهتره؟

Highbury
08-07-2012, 01:12
عزیز. نداشتن usb3 در z570 جزو نقاط ضعف نیست؟

به هر حال فکر میکنم برای لپ تاپ با این قیمت و با کیفیت عالیش , usb3 داشتنش هم جزو ضروریات به حساب میاد.
نداشتن رنگ سبز روشن جز معایب نیست؟!!!!
دوست عزیز، اگه پست اول را یکبار دیگه بخونید سخنی از USB3 زده نشده، پس یا جز الویتها نیست یا الویتهای آخره
داشتن usb3 زمانی ضرورت پیدا میکنه که کاربر خودش عنوان کنه یا روزانه چندین گیگ انتقال بده، شخصا در چند ماهه اخیر حتی 2 گیگ دیتا به هاردم اضافه نشده پس برای من usb3 لزومی نداره، اگه داشت عنوان میکردم.

danialsalehi
08-07-2012, 22:32
نداشتن رنگ سبز روشن جز معایب نیست؟!!!!
دوست عزیز، اگه پست اول را یکبار دیگه بخونید سخنی از USB3 زده نشده، پس یا جز الویتها نیست یا الویتهای آخره
داشتن usb3 زمانی ضرورت پیدا میکنه که کاربر خودش عنوان کنه یا روزانه چندین گیگ انتقال بده، شخصا در چند ماهه اخیر حتی 2 گیگ دیتا به هاردم اضافه نشده پس برای من usb3 لزومی نداره، اگه داشت عنوان میکردم.

من باهاتون دعوا ندارم دوست عزیز. بحثی در خبره بودن شما و پیشنهاد درست شما وجود نداره و مطمئنا شما اگر لزومی داشت عنوان میکردید و حرفتون در نبود اولویت usb3 در پست اول هم درست و متینه. بنده به اطلاعات شما شک ندارم و خودم هم از پست های خوبتون استفاده میکنم.

اگر پست بالای بنده رو دوباره بخونید : من فقط عرض کردم برای خرید لپ تاپی با قیمت 1 و 600 نداشتن usb 3 میتونه جزو نقاط ضعف باشه و نظر شخصیم بود و هست .

به هر حال اگر زمانی با 2 خط بالا هم قانع نشدید , من عذر میخوام که نظر شخصیم رو گفتم. با تشکر

artyst
09-07-2012, 12:43
hp 6c50 مناسبه

popor_3518
10-07-2012, 22:24
لپ تاپ لنوو چه جوريه؟با اين قيمت ميشه چه مدلش خريد؟