PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل پرش‌دار شدن صفحه نمایش DELL N5110 (همراه عکس)

Unknown_2517
03-07-2012, 10:24
با سلام، برای یکی از دوستان 6 ماه پیش یک لپ تاپ دل 5110 خریدم و از دیروز صفحه نمایش از پایین به بالا پرش داره و خطهای سفید روش ایجاد شده و این خطها مثل یک لایه روی صفحه رو پوشوندن. میشه راهنمایی بفرمایید دلیلش چیه؟ و آیا میتونم خودم درستش کنم یا باید بیرون ببرمش؟ هزینش حدودا چقدره؟

عکس1:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

عکس2:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

r.gharravi
03-07-2012, 10:54
سلام ، منم از این مدل دارم 7 ماه میشه خریدمش تا حالا همچین مشکلی برام پیش نیومده! اگه درایو کارت گرافیک رو به جدیدترین نسخه آپدیت نکردین آپدیت کنید، ورژن جدید BIOS هم اومده اون رو هم فلش کنین

Unknown_2517
03-07-2012, 11:57
قطعا مشکل از درایور کارت گرافیک نیست. چون به محض روشن شدن پرشش شروع میشه در حالیکه اگر مشکل از درایور کارت گرافیک بود فقط باید در محیط ویندوز این مشکل را می داشت.

ahwaz88
03-07-2012, 12:03
کابل فلت چک شود

Farshid72
04-07-2012, 22:16
دوسته عزیز تصویر رو گرافیک روی صفحه نمایش میندازه و شما اگه مطمئن هستی که گرافیک مشکلی نداره و با برنامه ای به این اطمینان رسیدی پس مشکل میتونه از صفحه نمایش باشه که بهتره اونو به یه تعمیر گاه مجاز نشون بدید