PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست قفي بسيار قوي براي cd و dvd

morteza_pg
15-07-2006, 16:02
من يه روش يا يه نرم افزار بسيار قوي مي خوام كه بشه روي سي دي و دي وي دي قفل بزارم
ممنون مي شم اگه زود جواب بديد ;)

morteza_pg
15-07-2006, 16:03
مي خوام كه نشه از روش كپي زد نه اينكه رو فايل هاش رمز بزارم

mahtabesfahan
15-07-2006, 16:21
سلام
يه تاپيك توپ براش داريم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

new_boys333
15-07-2006, 16:40
من يه روش يا يه نرم افزار بسيار قوي مي خوام كه بشه روي سي دي و دي وي دي قفل بزارم
ممنون مي شم اگه زود جواب بديد ;)
برنامه ای برای گذاشتن قفل روی سیدی و دیویدی

اسم برنامه WTM CD Protect 1.91.3
دانلود برنامه :
کد:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دانلود كرك :
کد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نحوه استفاده از لودر و كرك برنامه (توضيحات ازسازنده کرک Soda) :
پس از نصب برنامه، فايل beta.exe رو درون شاخه برنامه كپي كنيد و براي اجراي برنامه، از اون به جاي ACopy.exe استفاده كنيد.
دقت كنيد كه beta.exe رو به اسمهايي شبيه loader.exe يا crack.exe تغيير نام نديد

شرمنده فقط خواستم سریع جواب داده باشم اینه که.rar.html پریده شد الان لینک سالمه

mehdi_7070
15-07-2006, 16:49
new_boys333 جان !
آدرس كرك را درست ببين !
شما فقط برداشتي خودش را كپي كردي ! بايد لينك را كپي كني .
در اين حالت ... ميفته ديگه

hamid_xp
15-07-2006, 20:56
سلام . و خسته نباشید
------------------------------
دوست عزیز برای اطلاع شما باید بگم که در بازار ایران اگه بخوای با یه نرم افزار رو سی دیت قفل بذاری حتما قفلش رو می شکنن.
شما باید از قفل ترکیبی استفاده کنی. مثلا من یه خلاصه ای برات می گم :
اول باید برنامه هات رو به یه ایمیج تبدیل کنی - بعد بیای ایمجت رو حک کنی مثلا با برنامه vtm cd protect فایلهای غیر قابل کپی رو به اون اضافه کنی - یا این ایمیج رو hidden کنی. که به هیچ عنوان دیده نشه . (البته راههایی هست!) چه می دونم با tz protection حجم فایلهات رو بسیار بالا ببری مثلا 100 گیگ و باید با 1000 شیوه ابداعی مثل تبدیل data به track و .... از اطلاعاتت محافظت کنی.
اما پیشنهاد من به شما اینه که حتما از قفل ترکیبی استفاده کنی ( من خودم نرم افزار نویسم و این کا رو کردم وجواب گرفتم . البته تا حدودی! )

mehdi_7070
15-07-2006, 23:26
سـلام!
تركيب نرم افزارها هم تاثير چنداني نداره .
يعني الان متدهايي كه نرم افزارها استفاده مي كنند ، تماما ( يا حالا بگيم اكثرا ) بدرد نمي خوره .

(( بعد بیای ایمجت رو حک کنی )) ميشه اين جمله ات را توضيح بدهي . يعني WTM ايميج را حك مي كنه ؟!!
(( یا این ایمیج رو hidden کنی )) مگه ايميج را مخفي مي كنند ؟ بايد فايلها مخفي بشه !!!
(( مثلا 100 گیگ )) امكانش نيست ! يعني امكان نداره كه حجم يك فايل به صورت مجازي به 100 گيگابايت تبديل بشه . اگه مي توني كه يك عكس برامون بذار !!!
(( تبدیل data به track )) اين يعني چي !!!

با تشكر ـ مهدي :)

hamid_xp
16-07-2006, 20:55
سلام . دوست عزیز درسته تمام قفلها 100 درصد تضمینی نیستند. و امکان شکستن اونها می ره . ولی باید دست رو دست گذاشت و هیچ کاری نکرد؟
منظورم از "بعد بیای ایمجت رو حک کنی" این بوده که ایمج رو غیر متعارف کنی . یعنی با همون vtm فایلهای غیر قابل کپی به ایمیجت اضافه کنی. یعنی وقتی ایمج رو رایت کردی این فایلها تا حدودی کپی شدن از سی دی رام به هارد یا رایتر رو کند کنه.
منظور از "یا این ایمیج رو hidden کنی" اینه که فایلهای درون ایمیج رو مخفی کنی.
"امكان نداره كه حجم يك فايل به صورت مجازي به 100 گيگابايت تبديل بشه ." دوست عزیز باید بگم که امکان داره . شما با برنامه tz copy protection می تونید حجم فایلها رو مثلا تا 2 گیگ به صورت مجازی افزایش بدید که این عمل برای ویندوز کاملا صدق می کنه
و در کپی اخلال ایجاد می کنه. (راستی من اگه گفتم 100 گیگ حجم کل با تمام فایلهای قفل گذاری شدش بود).
"تبدیل data به track " راجع به اینم باید بگم بعضی از برنامه ها هم هستند که میان به ته یه سی دی در هنگام رایت چند تا ترک
از نوع ترکهایی که برای پخش رادیو ضبط ماشین گوش می دید ) اضافه می کنه . بنابراین سی دی شما رو از حالت دیتا (اطلاعات)
به تراک (فایلهای موسیقی) در میاره . بنا براین این عمل باعث حفاظت در برابر رایت میشه.
در ضمن تو عالم اطلاعات کار نشد نداره . مثلا اگر من بگم یه ویندوز رو رویه فلاپی دیسک ذخیره شده دارم شما حتما باور نمی کنید
در صورتی که این حقیقت محضه.
در ضمن خوشحال شدم که اینا رو پرسیدی . چون من کلی و جامع صحبت کردم شاید برای خیلی ها گنگ بوده باشه که امیدوارم که
دیگه سوالی نباشه.

mehdi_7070
16-07-2006, 22:41
سـلام!

خوب نبايد كه دست رو دست گذاشت . اما همين جوري هم نميشه كه با يك سرچ توي اينترنت يك سري نرم افزار پيدا كني و ايميجت را از دم با اين نرم افزار قفل گذاري كني ؟ نه !

الان ديگه WTM فايده نداره . فايلهايي هم كه اضافه مي كنيم ، فقط باعث ميشه كه حجم CD افزايش پيدا كنه !!
دوست عزيز ! شما اگر حرفي داريد ، لطفا دقيق صحبت كنيد . حرف هايي كه زديد را همه ناقص ( و تا حدي اشتباه ) بودند .

پس نگيد حجم يك فايل را به 100 گيگ افزايش بدهيم !! حداكثر مي تونيم به 4 گيگابايت افزايش حجم بدهيم .
در ضمن به اون كار آخري تبديل data به track نمي گويند . (( اضافه كردن تراك هاي صوتي )) . چون فقط تراك ها اضافه مي شوند و ديتايي به تراك تبديل نميشه ! در ضمن جهت اطلاعتون عرض كنم كه براي اين كار نياز به نرم افزار خاصي ( WinLock و TZCP ) نيست و با داشتن يك خورده تجربه خودتون مي تونيد اين كار را انجام بدهيد .
اگر تا به حال فايلهاي CUE را مورد بررسي قرار مي داديد ، نمي گفتيد كه (( از نوع ترکهایی که برای پخش رادیو ضبط ماشین گوش می دید )) . شما مي تونيد نوع اون را تغيير بدهيد . مثلا Audio , MODE1/2352 و ...
در ضمن اون قضيه سيستم عاملي كه روي يك ديسكت جا ميشه ، خيلي قديمي هست . توي همين انجمن يك سرچ بكني ، مي فهمي !!!
من نمي دونم يا اطلاعات شما زياد نيست ، يا خيال كرديد كه ما چيزي نمي فهميم .

اشتباهات :
( با همون vtm فایلهای غیر قابل کپی به ایمیجت اضافه کنی ) => vtm را مي ذارم پاي اشتباه تايپي . در ضمن شما با WTM نمي توني فايل اضافه كني . بايد برنامه اي مثل Nero فايلهاي مربوط به اين برنامه را به ايميج اضافه كني .
( دوست عزیز باید بگم که امکان داره ) => كه البته خودت فهميدي اشتباه كردي !
( به ته یه سی دی در هنگام رایت چند تا ترک از نوع ترکهایی که برای پخش رادیو ضبط ماشین گوش می دید ) اضافه می کنه . بنابراین سی دی شما رو از حالت دیتا (اطلاعات) به تراک (فایلهای موسیقی) در میاره . بنا براین این عمل باعث حفاظت در برابر رایت میشه. ) => 1) لزومي نداره در ته سي دي باشه 2) در هنگام رايت اين اتفاق نمي افته 3) توضيح دادم كه مي تونيد نوع اون را عوض كنيد 4) در ضمن در راديو ضبط ماشين اين فايلها را گوش نمي دهند ! چون اينها با اون نوار كاست ها خيلي فرق داره !!

سوالي كه نبود . ولي اشتباه زياد بود‌ !!!

من قصد توهين نداشتم . اون پست قبلي هم به صورت سوالي نوشتم كه خداي ناكرده توهيني پيش نياد !
من هم خودم چيزي بلد نيستم و ادعايي هم ندارم . فقط خواستم اشتباهاتتون را بهتون تذكر بدهم كه احيانا جايي ديگه مطرح نكنيد .

با تشكر ـ مهدي :)