PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پارتیشن بندی

eblisandenzo
02-07-2012, 15:33
سلام دوستان ! من میخوام یه لپتاپ رو که تاحالا ویندوز روش نصب نشده ویندوز 64 بیتی نصب کنم و پارتیشن بندی کنم !
از منوی شروع نصب ویندوز که نشد ! الان هم میخوام با computer manager [ود ویندوز این کارو انجام بدم ! اما وقتی میخوام آخرین پارت رو که هر چقدر فضا داره پارتیشنش کنم این ارور رو میده :
you cannot creat a new volume is that unlocated space because the disk already containt the maximum number of partition !
چه کنم ؟

K1lou
02-07-2012, 15:49
سلام دوستان ! من میخوام یه لپتاپ رو که تاحالا ویندوز روش نصب نشده ویندوز 64 بیتی نصب کنم و پارتیشن بندی کنم !
از منوی شروع نصب ویندوز که نشد ! الان هم میخوام با computer manager [ود ویندوز این کارو انجام بدم ! اما وقتی میخوام آخرین پارت رو که هر چقدر فضا داره پارتیشنش کنم این ارور رو میده :
you cannot creat a new volume is that unlocated space because the disk already containt the maximum number of partition !
چه کنم ؟
با سلام
دوست من اگه می خواین داخل ویندوز این کار رو انجام بدین بهتره از نرم افزارهای مخصوص این کار استفاده کنید
از بهترین نمونه ها acronis disk direct suite 11 هست که می تونید دانلود و نصب کنید و با خیال راحت پارتیشن بندی کنید
مطمئنا خیلی بهتر و مطمئن تر از خود ویندوز هست
موفق باشید

jafarian
05-07-2012, 00:37
پارتیشن شما به احتمال زیاد به Dynamic Disk تبدیل شده برای فیکس کردنشم دو تا روش دارین :20:

روش اول

به Disk Management ویندوز خودتون برین بعدش روی گزینه Disk 0 کلیک راست گزینه Convert to Dynamic Disk انتخاب کنید

روش دوم

برنامه MiniTool Partition Wizard از لینک پایین دانلود کنید بعدش طبق شکل پایین عمل کنید روی دیسک خودتون کلیک راست گزینه مورد نظر انتخاب کنید منظور از دیسک کل هارد شامل میشه پیشنهاد منم روش دوم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

good boy 2010
06-07-2012, 23:10
چه کنم ؟

شما چنتا پارتیشن primary و extended داری؟
همون طوری که دوستمون گفتن می تونید به dynamic تبدیل کنید .