PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد تبدیل به MKV

rockwusho
02-07-2012, 11:32
سوال در مورد تبدیل به MKV
سلام دوستان .. از کنورتر های مختلف استفاده میکنم برای تبدیل فایلهای فول اچ دی (m2ts) به فایلی که کم حجم باشه و تصویر اچ دی 720 خروجی بده .. به mkv تبدیل کردم با بیتریت تغییراتی دادم اندازه تصویر و کوچک و بزرگ کردم اما نتیجه مطلوب حاصل نشد .. فیلمهایی که دانلود میکنم همه mkv هستند و 720 ها کیفیت خیلی بالا دارند در عین حال که یک فیلم بعضا 100 دقیقه ای حجم بسیار پایین داره ... نمیدونم چکار کنم که اون خروجی رو بگیرم .. مثلا فیلمی که با دوربینم گرفتم 2 دقیقه بود با فرمت فوق اچ دی 1080 (m2ts) حجمش حدود 380 مگ بود تبدیلش کردم به mkv کیفیتش هم مطلوب نبود 113مگ!! حجم داشت ... درصورتی که با مقیاس فیلمهایی که دانلود میکنم این 2 دقیقه نباید بیشتر از 5-6 مگ باشه !!! دوستان کسی میدونه فیلمها رو چجوری تبدیل میکنن که هم کیفیت خیلی بالاست و هم حجم خیلی کم میشه .. اگه کسی میدونه بگه که بدجوری کارم گیره ....
با تشکر

GHAGHALEELEE
08-07-2012, 00:05
با staxRip ولی کونورتش وقت گیر میشه.

basketball
08-07-2012, 01:07
عزیز کانورتر خیلی ضعیفتر از برنامه های انکود فیلم هست... اون فیلم ها رو با دستگاه های خاص و برنامه های انحصاری انکود میکنند... اصلا قابل مقایسه نیست

GHAGHALEELEE
10-07-2012, 01:15
عزیز خودم با همین برنامه فیلم فول اچ دی ریپ کردم.700 مگش عین همین حرفه ای ها بود ولی 300 مگش جالب نبود.البته 300 مگ اونها هم همچین کیفیت مالی نیست.1 گیگش که کیفیتش عین سورس که 10 Mbps بود شد.شما یکبار با این برنامه کار کن مشتری میشی.