PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حافظه کوتاه مدت

saeed258s
02-07-2012, 01:38
با دروود چندی است که حس می کنم دچار مشکل در حافظه کوتاه مدت شده ام به صورتیکه بعضی از چیزهای مربوط به چند دقیقه،ساعت پیش را به زور به یاد می آورم ...! دوستان آیا در این زمینه مشکل همسان،راه حل پیشنهادی،پزشکی متخصص در این زمینه را داردند بفرمایند.، سپاسدارتان،سعید

Ghaioom
02-07-2012, 05:53
این تاپیک در لینک زیر برای شما نیست ولی میزارم برای بقیه مفید باشه.
شما هم بیاین شاید برا شما هم کمک کنه.

راه های تقویت حافظه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

saeed258s
02-07-2012, 10:54
با دروود و سپاس از شما
اما من بیشتر در پی چرایی این دشواری بودم و نه راه هایی برای پیشگیری از پیش آمدن!!من در پی آنم که بدانم چرا به این دشواری دچار شده ام و احیانا اگر پزشکی در این زمینه م یتواند یاری رسان باشد بفرمایید.

morsadr
02-07-2012, 20:12
با دروود چندی است که حس می کنم دچار مشکل در حافظه کوتاه مدت شده ام به صورتیکه بعضی از چیزهای مربوط به چند دقیقه،ساعت پیش را به زور به یاد می آورم ...! دوستان آیا در این زمینه مشکل همسان،راه حل پیشنهادی،پزشکی متخصص در این زمینه را داردند بفرمایند.، سپاسدارتان،سعید

دوست عزیز علت اصلی این امر استرس و اضطراب و مشغولیت زیاد فکری می باشد

saeed258s
02-07-2012, 22:27
دوست عزیز علت اصلی این امر استرس و اضطراب و مشغولیت زیاد فکری می باشد

دروود بر شما
سپاس از پاسخگویی تان،آیا این دشواری به درازا نخواهد کشید و با از بین رفتن مسبب/سبب آن ،خود مشکل نیز از بین خواهد رفت؟راه حل های پیشنهادی احتمالی چیست؟آیا زمینه دشواری های جدی تری (ام اس )نخواهد بود؟
سپاس

morsadr
04-07-2012, 16:51
دروود بر شما
سپاس از پاسخگویی تان،آیا این دشواری به درازا نخواهد کشید و با از بین رفتن مسبب/سبب آن ،خود مشکل نیز از بین خواهد رفت؟راه حل های پیشنهادی احتمالی چیست؟آیا زمینه دشواری های جدی تری (ام اس )نخواهد بود؟
سپاس

با برطرف شدن استرس قاعدتا مشکل حافظه هم بهبود پیدا می کند .
علت ام اس کاملا شناخته شده نیست ولی این حالت شما ربطی به ام اس ندارد