PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بروز خطای A requred CD/DVD drive هنگام نصب ویندوز 7

alrayes
01-07-2012, 20:43
سلام

یه سیستمی دارم .خواستم ویندوز 7 روش نصب کنم ولی اول نصب منظورم تو مرحله اول همون مرحله ای که درایوها ظاهر میشن که درایو دلخواه برای نصب ویندوز رو انتخاب کنی . اینجا درایوها ظاهر نمیشن بجاش یه پیامی میاد تو یه کادری بنام load driver .

پيام هم اين هست

A required CD/DVD drive device driver is missing.if you have a driver floppy disk .CD.DVD.or USB pliase insert it now

پایین این کادر هم سه تا گذینه برووز و اوکی و کنسل وجود دارد که بازدن روی گذینه برووز , درایوهای سیستم طاهر میشن و با انتخاب هرکدوم از انها این پیام طاهر میشه
no device driver were found
كمكم كنيد چکار کنم؟

jafarian
05-07-2012, 00:31
برای رفع مشکل خودتون به اینصورت گفته شده عمل کنید اول از همه کابل دستگاه dvd خودتون جدا کنید بعدشم برنامه WinSetupFromUSB از لینک پایین ورژن بتاش دانلود کنید اجرا کنید طبق شکل پایین عمل کنید تیک گزینه مورد نظربزنید مسیر ویندوز 7 خودتون بدین روی دکمه go کلیک کنید بعدش از طریق فلش برای نصب ویندوز اقدام کنید این مورد داخل سایت دوم اشاره شده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])