PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشی بدون کندی بین 400 تا 450

shahinfarasystem
01-07-2012, 19:28
سلام

من یه گوشی بین 400 تا 450 تومن میخواستم اگه زحمت بکشید

مواردی که برام مهم هست به ترتیب موارد زیر هستند:

1) حتما آندرویید باشه

2) یاطری اش در حالت مکامله تنها، تا دو سه روز ردیف باشه

3) به راحتی بتونم باهاش کار کنم و سرعتش کند نباشه (الان HTC wildfire دارم خیلی کنده مثلا موقع مسیج زدن پدرم در میاد تا بتونم یه اس ام اس بفرستم اینقدر طول میده )

4) حتما حتما رامی که روش نصبه فارسی باشه... میخوام خودش زبون فارسی رو ساپورت کنه نه اینکه برم واسش نرم افزار بریزم تا فقط بتونم مثلا مسیج فارسی بخونم.... کاملا فارسی میخوام

5) موقع بازی و فیلم داغ کردن غیر طبیعی نداشته باشه (مثلا جوری نباشه بعد نیم ساعت angry bird احساس کنی داری به بدنه قابلمه دست میزنی ... از نظر گرما عرض میکنم)

6) دوربینش در حد معمول باشه خیلی توقع بالایی ندارم 5 مگ کیفیت خوب هم باشه کافیه

7) بتونم توش فیلم ببینم …. نمیگم HD اما avi و divx رو حداقل بتونم یه ساعت بدون افت سرعت . گیر کردن ببینم

8) برند برام مهم نیست اگه گوشی کارایی و کیفیت داشته باشه تعصب ندارم

9) بازم میگم کند نباشه

ممنون از لطفتون

h!tman
01-07-2012, 22:22
این قیمت شما میتونید Neo V تهیه کنید یا با کمی افزایش بودجه Galaxy W
اکسپریا یو همین قیمتا بود که بازار تر خورد رفت!

shahinfarasystem
02-07-2012, 17:53
این قیمت شما میتونید Neo V تهیه کنید یا با کمی افزایش بودجه Galaxy W
اکسپریا یو همین قیمتا بود که بازار تر خورد رفت!

ممنون

دو تا سوال:

1) این مدل شنیدم موقع بازی داغ میکنه و گاهی هم رنگ ال سی دی اش عوض میشه ؟ درسته همچین چیزی؟

2) کیفیت برند سونی اریکسون در مقابل htc و samsung چجوریه دوست من؟

ممنون

h!tman
02-07-2012, 18:21
ببینید در اندوردی داغ کردن تا یک حدی طبیعیه! چون نسبت به مثلا نوکیا یا امثالهم با سی پی یوی 400مگاهرتزی و بدون جی پی یو یک هو به یک گوشی هوشمند یک گیگا + سی جی پی یو تبدیل میشه! معلومه که داغ میکنه. ولی نگران نباشید آسیبی نمیبینه
2-سونی کیفیت خوبی داره! در رده متوسط بازار سونی بهتره ولی از 500به بالا فقط سامسونگ !

8nights&7days
03-07-2012, 09:08
V
sony ericsson neo