PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خیلی فوری-مشکل در ویندوز 7

dood1386
01-07-2012, 07:18
سلام
درایو های یه لپ تاپی به فرمت SFS بوده. من اومدم به برنامه آکرونیس پارتیشن سی دی هایرن خواستم پارتیشن ها رو تغییر بدم. اولش یه خطایی داد که از ...دینامیک.. پشتیبانی نمیکنه. خلاصه بعدش من دیم سه تا از هار ا رو با هم به صورت یکپارچه میشناسه با فرمت free . من که سر در نیاوردم. خلاصه خارج شدم خواستم برم تو ویندوزویندوز 7 رو لپ تاپ نصب بود- نمیرفت تو ویندوز. خطا میداد. خلاصه خواستم تعمیر کنم با سی دی ویندوز که نتونست کاری انجام بده. خلاصه همینطور موندم. راه حلی هست؟ خواهش میکنم اگه رهس داره سریع به من اطلاع بدید خیلی مهمه.

ham88
01-07-2012, 18:44
سلام احتمالا هارد شما ديناميك شده و بايد به بيسيك برش گردوني ولي كليه اطلاعات سيستمت پاك ميشه 2 تا راه داري اگه سي دس بكاپ گرفتي اونا رو بزار و با سي دي رام بوت كن خودش سيستمت رو بحالت اول برميگردونه و اگه نداري يك لپ تاپ مدل مال خودت گير بيار و سي دي هاي بك آپ اون رو قرض بگير و اينكارو انجام بده با اين روش ديگه نيازي به نصب درايورهاي لپ تاپ نيست حالا اگر به اين دسترسي نداشتي بايد اول يك سي دي بوت acronis home 11 گير بياري و با اون بوت بشي بعد يكي از درايوها رو انتخاب كني اونوقت سمت چپ پنجره پايين كل هارد رو انتخاب كن و از منوي سمت چپ بالا convert to basic رو انتخاب كن و بعد از بستن پنجره commit رو بزن خوب الان ديسكت رو به بيسيك تغيير دادي و ميتوني سي دس بوت ويندوز 7 رو بزاري و با خودش هم ميتوني پارتيشن بندي رو انجام بدي اميدوارم كمكت كنه البته روش دوم رو در صورتي پيشنهاد ميدم كه درايو ريكاوري لپ تاپت هم از بين رفته باشه كه احتمال خيلي قوي ميدم از بين رفته