PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونگی تطبیق ویدئو با آهنگ (مثلا تطبیق با باس آهنگ)

mhd1368
30-06-2012, 00:40
سلام. من از Coral video studio v4 استفاده میکنم . کلا راهی هست بشه ویدئو رو با آهنگ تطبیق داد؟مثلا هروقت باس زده میشه همزمان برای یه لحظه تصویر کلا سفید شه ...امیدوارم منظورمو فهمیده باشید. ممنون میشم استادا کمکم کنن اگر متوجه منظورم نشدید یه نگاه به این کلیپ بندازین کاملا متوجه میشین. ممنونم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

majid0307
30-06-2012, 06:49
سلام. من از Coral video studio v4 استفاده میکنم . کلا راهی هست بشه ویدئو رو با آهنگ تطبیق داد؟مثلا هروقت باس زده میشه همزمان برای یه لحظه تصویر کلا سفید شه ...امیدوارم منظورمو فهمیده باشید. ممنون میشم استادا کمکم کنن اگر متوجه منظورم نشدید یه نگاه به این کلیپ بندازین کاملا متوجه میشین. ممنونم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اول سر ضربها را علامت بزن بعد با یک مت سفید این کار را انجام بده

mhd1368
30-06-2012, 11:12
اول سر ضربها را علامت بزن بعد با یک مت سفید این کار را انجام بدهخب؟ یعنی با chapter point علامت بزارم بعد با یه مات سفید بصورت دستی توی همه جاهای علامت شده بزارم؟ شاید 200 جا علامت باشه نمیشه کاری کرد اتوماتیک همه جا رو خودش مات سفید بزاره؟ مثلا دستور بدیم در overlay track 6 همه جاهای علامت گذاشته شده مات سفیدی که بهش میدیم و بزاره.

mhd1368
02-07-2012, 22:25
کسی نیست یه جواب کامل بده؟؟؟؟؟؟ :41:

nima_effat
07-08-2012, 12:10
راحت ترین راهش اینه شورت کات پرش به علامت بعدی رو پیدا کنی و بعد ctrl v رو بزنی و اگه ضرب اهنگت منظمه 10 تا 10 تا یا بیشتر مت ها رو کپی پیست کنی البته من تو عمرم یه coral video از نزدیک ندیدم ولی فکر میکنم جواب بده