PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هارد اکسترنالم فرمت میخواد چرا ؟

akbar_syberia
29-06-2012, 20:03
سلام

دوستان من وقتی هارد اکسترنال رو وصل میکنم درایوش میاد ولی وقتی روش کلیک میکنم فرمت میخواد در حالی که تا دیروز سالم بود و کلی اطلاعات توش دارم .

من شنیدم با نرم افزار میشه حل کرد اسم نرم افزار رو بفرمایید و یه راهنمایی بکنید ممنون میشم .

ضمنا هاردم بدون آدابتور با مارک ترانسسند 750 گیگ است

مرسی

ata.royalfalcon
29-06-2012, 20:31
سلام

دوستان من وقتی هارد اکسترنال رو وصل میکنم درایوش میاد ولی وقتی روش کلیک میکنم فرمت میخواد در حالی که تا دیروز سالم بود و کلی اطلاعات توش دارم .

من شنیدم با نرم افزار میشه حل کرد اسم نرم افزار رو بفرمایید و یه راهنمایی بکنید ممنون میشم .

ضمنا هاردم بدون آدابتور با مارک ترانسسند 750 گیگ است

مرسی

در درجه اول دستور DISKMGMT.MSC رو در run وارد كنيد تا برنامه disk managment راه اندازي شود . وضعيت پارتيشن رو بررسي كنيد به احتمال 99 درصد raw شده كه در اينصورت ميبايستي فرمتش كنيد كه اطلاعاتتون ميپره . ولي قبل از فرمت با استفاده از نرم افزارهاي ريكاوري مثلeaseus data recovery wizard professional يا getdataback داده ها رو در جاي امن ذخيره كنيد و سپس هارد رو فرمت كنيد .

آموزش استفاده از نرم افزار easeus data recovery wizard professional هم بطور خلاصه در اینجا گفتم .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته میتونید قبل از استفاده از نرم افزار easeus data recovery wizard professional و ریکاوری کردن اطلاعات ، نرم افزار test disk رو امتحان کنید و اگر درست نشد از همان روش بالا استفاده کنید .
آموزش استفاده از test disk
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]