PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل اتصال به اینترنت از طریق lan و usb

humanaga
29-06-2012, 13:51
من یه مشکلی با این اینترنت دارم این م اینکه فقط تو کامپیوتر من به اینترنت وصل میشه هر وقت به لپتاب وصل میکنم ارور 910 بعد691 میده و وقتی هم که می خوام با usb وصل کنم (به قدری سرعتش افتضاحه که... )این دوتا رو نمی شناسه با این که cd رو گذاشتم داخل و لی هر چقدر اپدیت می کنم نمیشه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و هرچقدر می خوام مودم با pppoe وصل کنم نمیشه همه تنظیماتش رو میرم مودم رو رستارت می کنم اما دوباره با کانکشن وصل میشه
لطفا کمکم کنید

narthex
30-06-2012, 20:01
معمولاً ISP ها هر کابری که کانت میشه، MAC address رو چک می کنند .. مک آدرس (یک مشخصه مربوط به کارت شبکه یا مودم یا وایرلس .. کلاً هر چیزی که به شبکه وصل میشه هستش)
در ISP شما مک آدرس pc ثبت شده، برای همین نمیشه با سیستم دیگه ای کانکت بشید ... برای امنیت بیشتر اینکارو می کنند که حتی کسی user/pass شما رو داشته باشه نتونه کانکت بشه و همینتور اینکه بتونن بهتر کاربر هارو کنترل کنند اگر نیاز شد باین دنبالش .. همون پلیس فتا اینا ....

کلک میشه زد، اول مک آدرس سیستم PC رو پیدا کنید ...
مک PC روی مک کارت شبکه لپ تاپ ست کنید باید مشکل حل بشه ...

humanaga
01-07-2012, 09:43
ممنون که جواب دادی
خب میشه بگی از کجا مک ادرس رو بدست بیارم من تو تنظیمات داخیلی مودم یه جای رو پیدا کردم به اسم mac clone که یکیش مال خودم بود یکش هم مال خود مودم اما نمی توسنتم مال خودم رو تنظیم کنم بسته بود فقط اون بالای رو می شد تغییر داد

xzx202
01-07-2012, 12:27
من هم همین مشکل را دارم ممنون میشم اگه به صورت ساده برای یه تازه کارتوضیح بدید
تازه من به تنظیمات مودم هم از طریق ادرس192.168.1.1nدسترسی ندام و هرچه این ادرس را دراینترنت اکسپلویر میزنم به تنظیمات مودم نمیرم
ویندوز من 7است واز لن برای اتصال به مودم استفاده میکنم

narthex
01-07-2012, 19:20
مک آدرس PC رو پیدا کنید .. اگر ISP شما netbill داره از صفحه اون MAC Address رو پیدا کنید ... اگر نداره به این سایت مراجعه کنید
جایی مک رو یادداشت کنید
برید توی قسمت
Control Panel->device Manage->Network Adapter->Advance.->Network Address
مکیو که قبلاً یادداشت کردید رو اینجا بنویسید و ok کنید.مودم رو توی حالت bridge بزارید و کانکت بشید ...

xzx202
01-07-2012, 21:54
برای من کار نکرد از هردو روش گفته شده استفاده کردم ولی در قسمتی که باید ادرس مک باشه را نمیاره در ipconfig /all قسمتهای اخر میاد و قسمتهای اول که ادرس مک دراونجاست درپنجره cmd نیست و روش دوم هم اصلا چیزی جلوی Physical Address نیست وخالیه چرا اینظور میشه ؟:18:

humanaga
01-07-2012, 23:53
مشکل من حل شد ممنون همنطوری که گفته بودی عمل کردم و ایپی مک رو تو لپتاپ زدم و به اینترنت وصل شد حالا می خوام کامپیوتر رو با usb وصل کنم که همون ارور 910 و 691 ممنون میشم که به این هم جواب بدید

xzx202
02-07-2012, 06:51
مشکل من حل شد ممنون همنطوری که گفته بودی عمل کردم و ایپی مک رو تو لپتاپ زدم و به اینترنت وصل شد حالا می خوام کامپیوتر رو با usb وصل کنم که همون ارور 910 و 691 ممنون میشم که به این هم جواب بدید
شما چطور اینکار را کردین از کدوم شرکت اینترنت گرفتید ؟میشه بیشتر توضیح بدید

sada
02-07-2012, 10:04
من هم همین مشکل را دارم ممنون میشم اگه به صورت ساده برای یه تازه کارتوضیح بدید
تازه من به تنظیمات مودم هم از طریق ادرس192.168.1.1nدسترسی ندام و هرچه این ادرس را دراینترنت اکسپلویر میزنم به تنظیمات مودم نمیرم
ویندوز من 7است واز لن برای اتصال به مودم استفاده میکنم
شما باید یه ای پی توی رنج ای پی مودمتون بدید به کارت شبکتون و default gateway رو هم باید ای پی مودم بزارید تا بتونید به مودمتون وصل شید.اگه که نمی دونید چجوری بگید تا با عکس بزارم

از طریق ipconfig /all
تو یه عکس از ipconfig /all که تو ... میدی رو اینجا بزار

شما می خوایید هم زمان از پورت یو اس بی و لن مودمتون استفاده کنید؟

humanaga
02-07-2012, 10:08
از طریق ipconfig /all
تو یه عکس از ipconfig /all که تو ... میدی رو اینجا بزار

sada
02-07-2012, 10:14
.... پاک شود

humanaga
02-07-2012, 13:16
یکی می تونه این مشکل من رو حل کنه؟

narthex
02-07-2012, 16:22
یک راه دیگه برای پیدا کردن مک آدرس :
CMD --> netstat -r
توی قسمت Interface list، مک آدرس (Physical Address) رو یادداشت کنید ....
توی همون عکسی که گذاشتید، Value رو مک آدرس بذارید که برای PC بوده ...

xzx202
02-07-2012, 21:45
شما باید یه ای پی توی رنج ای پی مودمتون بدید به کارت شبکتون و default gateway رو هم باید ای پی مودم بزارید تا بتونید به مودمتون وصل شید.اگه که نمی دونید چجوری بگید تا با عکس بزارم

اگه این کاررا بکنید ممنونتون میشم چون من تازه کارم ووارد نیستم
ولی درمورد مک ادرس ایا ispای که من ازاون اینترنت میخرم ایا می تونه کاری کنند که به مک ادرس م با روشهای فوق دستر سی
نداشته باشم چون همه راها را میرم ولی Physical Address خالیه اگه دراین مورد توضیح بدین ممنون میشم

sada
03-07-2012, 12:07
اگه این کاررا بکنید ممنونتون میشم چون من تازه کارم ووارد نیستم
ولی درمورد مک ادرس ایا ispای که من ازاون اینترنت میخرم ایا می تونه کاری کنند که به مک ادرس م با روشهای فوق دستر سی
نداشته باشم چون همه راها را میرم ولی Physical Address خالیه اگه دراین مورد توضیح بدین ممنون میشم

این عکس رو از چپ به راست انجام بدید و بعد همه پنجره ها رو اوکی کنید بعد می تونید به مودمتون کانکت بشید از طریق یه بروزر .اونجایی که فلش قرمز خورده رو اگه که شرکت ای دی اس التون نداده بهتون اون به جای جاهای خالی 4.2.2.4 بزارید.
بعد که تنظیمات مودم رو انجام دادید اگه که خواستید به صورت کانکشن به اینترنت وصل شید باید توی عکس اخر اون تیک بالای رو بزنید یعنی (Obtain An Ip Address automatically و obtain dns server automatically)
در مورد سوال بعدیتون متوجه نشدم شما می خوایید از هر 2 پورت مودم همزمان استفاده کنید؟

xzx202
03-07-2012, 20:50
چون شرکتی که من از ان اینترنت میخرم کاری کرده که من فقظ از یه سیستم به اینترنت وصل بشم واز دیگر سیستم ها خطای 910 میده حالا هدف من اینه که یه را ه حلی برای این مشکل پیدا کنم که دوستان تغییر مک ادرس را پیشنهاد دادند
بالاخره ادرس مک را پیدا کردم ولی با این وجود نمی تونم از یه سیستم دیگه به اینترنت وصل بشم مشکل ازکجا میتونه باشه مک ادرس هردوسیستم یکسان است

sada
04-07-2012, 10:27
چون شرکتی که من از ان اینترنت میخرم کاری کرده که من فقظ از یه سیستم به اینترنت وصل بشم واز دیگر سیستم ها خطای 910 میده حالا هدف من اینه که یه را ه حلی برای این مشکل پیدا کنم که دوستان تغییر مک ادرس را پیشنهاد دادند
بالاخره ادرس مک را پیدا کردم ولی با این وجود نمی تونم از یه سیستم دیگه به اینترنت وصل بشم مشکل ازکجا میتونه باشه مک ادرس هردوسیستم یکسان است

به نظرم همه ی شرکت ها اینجوریه که هر زمان فقط یه سیستم (یک مک) میتونه وصل بشه (چون شما فقط یه پورت از سوییچ مخابرات رو در اختیار دارید و هر پورت یک مک رو ساپورت می کنه در ان واحد)
بعد اینکه اگه شما یه کارت شبکه وایرلس (حتی از نوع یو اس بی) رو بگیرید و اینترنت رو از طریق لپ تاپ شیر کنید سرعت بهتری می گیرید برای هم پی سی هم لپ تاپ.
ولی اگه بخوایید مک رو عوض کنید باید برید به properties کارت شبکه (که تو عکس های بالا نشون دادم).بعد به جای رفتن به internet protocol version 4 همون بالا گزینه configure رو بزنید و بعد به تب advanced بروید و بعد از اون لیستی که وجود داره network address رو انتخاب کنید و تیک اون قسمت value رو بزنید و مکی رو که می خواید اونجا وارد کنید

sam13603372
15-11-2012, 00:26
سلام بچه ها من نوت بوکم ویندوز 7 به اینترنت وصل میشه اما تو xp نه؟
لطفا کمکم کنین
adsl مو از همارا گرفتم