PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لپ تاپ سبک برای کار کاملاً معمولی !

vahid_civil
29-06-2012, 01:33
سلام
من دنبال یک لپ تاپ هستم که :
1- وزنش مناسب باشه . یعنی حداکثر 2 کیلو . یا حمل و نقل اش برام سخت نباشه با توجه به لوازم جانبی اون .

2- 13 اینچ یا 14 اینچ سبک . (بین این دو مدل اگر از نظر وزن خیلی تفاوت نکنن کدوم بهتره ؟ )

3- کار من فقط اینترنت هست و فیلم دیدن . اصلاً اهل بازی نیستم . اینکه چه سیستمی مناسب من هست رو به شما متخصصین واگذار میکنم . ولی دوست دارم رمش 4 گیگ باشه و سی پی یوش حداقل corei3 . گرافیک هم مهم نیست .

4- پورت hdmi و usb3 حتماً داشته باشه .

5- کیفیت صفحه نمایشش خیلی خوب باشه چون در طول روز زیاد به مانیتورش خیره میشم .

6- سرعتش خوب باشه و جنس محکمی داشته باشه .

7- کیبرد نرم و راحتی داشته باشه به همراه نور پس زمینه .

نکته : من تعصبی رو برندهای مختلف موجود ندارم . چون حتی از سونی هم بد شنیدم . از بقیه شون هم زیاد اطلاعی ندارم . خیلی از لپ تاپ ها هم با اینکه مشخصاتی شبیه بهم دارن قیمتشون نزدیک نیست ! برای همین من قیمتی مشخص نکردم فعلاً . برای مثال یک لپ تاپ سونی سری اس بی قیمتش 1800 بود و تقریبا همون مشخصات سری z نزدیک به 3 میلیون ! یا فوجتیسو 1 میلیون ! یکم گیج کننده است قیمتها ! لطفاً بگید مناسب ترین گزینه برای من چه لپ تاپی هست با توجه به این موارد و چقدر هزینه کنم بهتره ؟

پیشاپیش ممنون از راهنمایی های شما دوستان عزیز

Mr.Mazmamfi
29-06-2012, 16:08
2- 13 اینچ یا 14 اینچ سبک . (بین این دو مدل اگر از نظر وزن خیلی تفاوت نکنن کدوم بهتره ؟ )

سلام

معمولا 13 اینچ ها حول حوش 2 کیلو هستن و 14 اینچ ها 2.4 .
کدومو میخوایی ؟

3- کار من فقط اینترنت هست و فیلم دیدن . اصلاً اهل بازی نیستم

مشکل اصلیه من هم همینه ، گرافیک نمیخواییم ( بر اساس نیاز ) ولی تو بازار همه ی مدل ها با گرافیک مستقله .

اینکه چه سیستمی مناسب من هست رو به شما متخصصین واگذار میکنم

آفرین . :31:

گرافیک هم مهم نیست .

4- پورت hdmi و usb3 حتماً داشته باشه .

OK .

5- کیفیت صفحه نمایشش خیلی خوب باشه چون در طول روز زیاد به مانیتورش خیره میشم .

خیلی خوب یعنی چی ؟ انتظار FHD رو نباید داشته باشی .

- سرعتش خوب باشه و جنس محکمی داشته باشه .

7- کیبرد نرم و راحتی داشته باشه به همراه نور پس زمینه .

داداش دیگه چی ؟ قلیون بیارم خدمتتون :31:

موفق باشید.

vahid_civil
29-06-2012, 16:52
سلام

معمولا 13 اینچ ها حول حوش 2 کیلو هستن و 14 اینچ ها 2.4 .
کدومو میخوایی ؟
مشکل اصلیه من هم همینه ، گرافیک نمیخواییم ( بر اساس نیاز ) ولی تو بازار همه ی مدل ها با گرافیک مستقله .
آفرین . :31:
OK .
خیلی خوب یعنی چی ؟ انتظار FHD رو نباید داشته باشی .
داداش دیگه چی ؟ قلیون بیارم خدمتتون :31:
موفق باشید.

آخه بعضی از 14 اینچی ها هم دیدم که وزنشون 2 کیلو هست . منم میخام 2 کیلو بیشتر نباشه . حالا 13 و 14 فرقی نداره .
بعضی لپ تاپا یک ربع باهاشون کار میکنی چشم درد میگیری ! منظورم از کیفیت صفحه نمایش خوب یعنی در حد نرماله ! مثلاً یک نمونه از مکبوک های اپل رو دیدم مدت زیادی هم باهاش کار کردم ولی چشمام اذیت نشد !

Mr.Mazmamfi
29-06-2012, 17:26
آخه بعضی از 14 اینچی ها هم دیدم که وزنشون 2 کیلو هست . منم میخام 2 کیلو بیشتر نباشه . حالا 13 و 14 فرقی نداره .

میدونم کدوم مدل ها رو میگید ، سریه U از ایسوس هست .

این تاپیک رو کامل بخونید :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و

بعضی لپ تاپا یک ربع باهاشون کار میکنی چشم درد میگیری ! منظورم از کیفیت صفحه نمایش خوب یعنی در حد نرماله ! مثلاً یک نمونه از مکبوک های اپل رو دیدم مدت زیادی هم باهاش کار کردم ولی چشمام اذیت نشد !

خب اپل که بهترین صفحه نمایش رو داره ، اصلا نباید با اون مقایسه کنید .

اون تاپیکی که دادم ، بیشتر مدل ها بیان شده .

فقط مدلی که بعدا وارد بازار ایران شد 4330 از برند HP هست که 13 اینچه و تقریبا تمام نیاز های شما رو برآورده میکنه .

صفحه نمایش مات دراه و برای کسی که در روز زیاد با لپ تاپ کارهای تکت و اینترنت و فیلم . .. انجام میده مناسبه .

USB 3 هم که داره ، زیبا هم که هست ، کیبورد خوبی هم داره و . ./ . . ..
پیشنهاد من هم همین مدل هست .

اینم ریویو :

موفق باشید.

vahid_civil
03-07-2012, 12:50
دوباره سلام

این مدل چطوره ؟ sa23gx sony

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]*kala.com/?Products=Notebook&Product=Notebook-Sony-SA23GX

ارزش خرید داره با توجه به قیمت بین 1800 تا 2 میلونیش ؟
یا تو این بازه قیمتی مورد بهتری هم هست ؟