PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لطفا راهنماییم کنید!

sahelgh
28-06-2012, 16:46
من دانشجوی ترم 2 رشته عمران تو یکی از دانشگاه های دولتی هستم ولی از وقتی وارد دانشگاه شدم خیلی کم درس خوندم جوری که ترم 2 معدلم به شدت اومد پایین و درسا رو فقط پاس کردم. البته استاتیک رو افتادم :41: و از این بابت خیلی ناراحتم.
میخواستم بدونم الان که استاتیک رو افتادم خیلی عقب میمونم و دیگه نمیتونم 8 ترمه پاس کنم؟ :(((( هم اینکه تو تابستون و سال تحصیلی چیکار کنم که معدلم بالا شه؟ :11:

Eliminal
01-07-2012, 13:06
من دانشجوی ترم 2 رشته عمران تو یکی از دانشگاه های دولتی هستم ولی از وقتی وارد دانشگاه شدم خیلی کم درس خوندم جوری که ترم 2 معدلم به شدت اومد پایین و درسا رو فقط پاس کردم. البته استاتیک رو افتادم :41: و از این بابت خیلی ناراحتم.
میخواستم بدونم الان که استاتیک رو افتادم خیلی عقب میمونم و دیگه نمیتونم 8 ترمه پاس کنم؟ :(((( هم اینکه تو تابستون و سال تحصیلی چیکار کنم که معدلم بالا شه؟ :11:
منم ترم دوم هستم رشته ی عمران هم هستم.
ولی من ترم اول ریاضی 1 رو افتادم.که ترم دوم نتونستم ریاضی 2 معادلات و استاتیکو بردارم.ترم دوم که الان هستش همه ی درسها رو با نمره ی خوب پاس کردم معدلم هم بالای 17 شد ترم تابستونی هم برمیدارم استاتیک با برنامه نویسی که کلا 6 واحد میشه
شما هم سعی تابستون استاتیکو برداری که عقب نیوفتی
برای درس خوندن هم تمرین های استادو حل کن بسه

sahelgh
04-07-2012, 14:40
منم ترم دوم هستم رشته ی عمران هم هستم.
ولی من ترم اول ریاضی 1 رو افتادم.که ترم دوم نتونستم ریاضی 2 معادلات و استاتیکو بردارم.ترم دوم که الان هستش همه ی درسها رو با نمره ی خوب پاس کردم معدلم هم بالای 17 شد ترم تابستونی هم برمیدارم استاتیک با برنامه نویسی که کلا 6 واحد میشه
شما هم سعی تابستون استاتیکو برداری که عقب نیوفتی
برای درس خوندن هم تمرین های استادو حل کن بسه

من خیلی دوست داشتم استاتیک رو تابستون بردارم ولی متاسفانه دانشگاهمون ارائه نمیده :(((( اگه یه شهر نزدیکم بود که ارائه میداد حتما برمیداشتم ولی متاسفانه اصلا هیچ راهی وجود نداره! حتی ترم بعد هم نمیذارن هم نیاز کنیم :((((((((

ali_1992_10
24-07-2012, 10:37

استاتیک یه درس 3 واحدیه راحت میتونی 8 ترمی تموم کنی .
معدل کل هم تو بعضی از دانشگاهها بر اساس نمرات قبولی حساب میشن . اینو باید از کارشناس گروهتون بپرسی