PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : روشن شدن DSL فقط زمانی که خط اشغال است

mjh4zz
27-06-2012, 16:32
سلام
به یه مشکلی تو ADSL خوردم که خود مسئولان فنی شرکت ارئه دهنده هم نمیدونن علتش رو
چراغ DSL خامونه و چشمک میزنه.ولی به محض اینکه تلفن اشغال میشه(کسی زنگ بزنه،خودم به کسی زنگ بزنم یا اصلا گوشی رو بر دارم) DSL روشن میشه.و دوباره گوشی رو که میزارم DSL خاموش میشه.
همه تلفن ها رو هم میکشم.یا اصلا میرم پریز اصلی تلفن مودم رو وصل میکنم.باز DSL خاموشه.splitter و مودم رو تعویض کردم باز نمیشه.

alfred30
27-06-2012, 19:38
سلام
چراغ DSL خامونه و چشمک میزنه.ولی به محض اینکه تلفن اشغال میشه(کسی زنگ بزنه،خودم به کسی زنگ بزنم یا اصلا گوشی رو بر دارم) DSL روشن میشه.و دوباره گوشی رو که میزارم DSL خاموش میشه.
همه تلفن ها رو هم میکشم.یا اصلا میرم پریز اصلی تلفن مودم رو وصل میکنم.باز DSL خاموشه.splitter و مودم رو تعویض کردم باز نمیشه.

به احتمال زیاد یک پریز یا دوشاخ تلفن ضد برق دارید . بررسی کنید و آن را عوض کنید مشکل حل می شود.

svb93
27-06-2012, 20:04
سلام

مودم من هم اينطوري شده بود يه بار رستارت كردم و فريموارشو اپديت كردم حل شد
مدل مودمتون چيه ؟

mjh4zz
27-06-2012, 21:05
به احتمال زیاد یک پریز یا دوشاخ تلفن ضد برق دارید . بررسی کنید و آن را عوض کنید مشکل حل می شود.
فکر نمیکنم بخاطر این باشه.چون از سیم اصلی که وارد خونه میشه امتحان کردم نشد.

مودم من هم اينطوري شده بود يه بار رستارت كردم و فريموارشو اپديت كردم حل شد
مدل مودمتون چيه ؟

D-Link 2730u
البته از مودم نیست.چون مودم های دیگه هم امتحان کردم

MahdiX
28-06-2012, 01:40
با یک گوشی تلفن دیگه هم تست کردی ببینی وضعیت چطوره؟ شاید مشکل از گوشی تلفن منزل باشه که داره نویز میندازه و این طوری پدیدار میشه

sei_pm
29-06-2012, 14:39
به احتمال زیاد بوخت خط شما تو مرکز مشکل پیدا کرده به شرکت بگید بوخت خط رو چک کنند و اگر لازمه براتون تعویض کنند.

linuxer
30-06-2012, 11:41
اين مشكل بديلي وجود برق گير در مسير ارتباطي شماست. مسيرتون رو چك كنيد.